Patchwork tekniği ve özellikleri

12 October 2017Mutfakta dekorasyon iç patchwork tekniğindeki tack oluşturulması ile, hatta bir acemi işleyebilirdikiş benzersiz tekniği - Mutfakta dekorasyon iç patchwork tekniğindeki tack oluşturulması ile, hatta novichokLoskutnoe dikiş işler. Bu günlük nesne ya da kumaş veya örgü kumaş artığı kullanarak resimleri yaratmak yamalı tekniği olarak adlandırılan. Kolayca patchwork tarzında herhangi bir şarkı oluşturun. yetkili ustalar göre, hatta bir acemi sorunsuz ev için potholders veya diğer küçük öğeler yapabilirsiniz.


kendi elleriyle dikmek patchwork tarzında bir resim yapın

patchwork herhangi bir kişinin bir resim oluşturun. Bu eserler Çocuk odası veya mutfak süslemek için kullanılabilir. tercihen köpük içinde patchwork tarzında görüntüler oluşturmak için. Sen kağıt üzerinde kompozisyonlar oluşturabilir. Her şey sadece hayal gücü ile sınırlıdır.

Eğer patchwork tarzında görüntüler oluşturmak için önce kağıda gelecek kompozisyonlar için bir şablon yapmak gerekecektir. Bundan sonra boş kesip köpük ekleyin gerekir. Daha sonra, bir kalem çizim temel iz ve bir köpük (en fazla 1-2 sm) küçük delikler yapmak.

patchwork tekniğiyle bir resim oluşturmak için bir taslak hazırlamak için gerekli olan ve istenen renk kumaş kanatlarını kesip ona dayalıpatchwork tekniğiyle bir resim oluşturmak için bir taslak hazırlamak için gerekli olan ve istenen renk kumaş kanatlarını kesip ona dayalı

resim patchwork üretiminde aşağıdaki algoritmaya bağlı:

 1. kumaşa kağıt boş desen yapmak başlayın. uygun büyüklükte bu kesik doku parçalarının sonra. Küçük bir ödenek ayrılmak unutmayın.
 2. kumaş yapıştırıcı sürün.
 3. Yavaş yavaş tuval kumaş artıkları doldurun.
 4. Desen hazır hale geldiğinde akrilik boyalar kullanarak arka plan boyayabilirsiniz.

Eğer çocuklar için üç boyutlu bir tuval oluşturursanız, farklı boncuklar veya dantel bir resim dekore edebilirsiniz.


elleri ile patchwork tarzında Tack

Birçok kişi 2009 yılından bu yana Rusçaya çevrilmiştir "Ashet Koleksiyonu", aşina. Bu dergilerin bir dizi ana sınıfları ve dikiş alanında haberleri çeşitli sundu. Bu yayının dergi üretim yapışmayan mutfak çok çeşidi özetlenmektedir.

mutfak klasik ya da rustik tarzda ise, patchwork teknikleri kullanılarak potholders dikebilirsiniz. Böyle bir ürün, güzel ve olağanüstü bakacağız. Buna ek olarak, pot sahipleri, patchwork, çok pratik tarzında dizayn.

Eğer oluşturmaya başlamadan önce bir raptiye doğru kumaş seçmek. Doğal pamuk malzemeye tercih vermek için arzu edilir. tack imalatı esnasında büzülme önlemek amacıyla, yıkama ve kumaş demir gereklidir.

Kumaş yamalar yapılmış Tack, en organik klasik ya da rustik iç bakmakKumaş yamalar yapılmış Tack, en organik klasik ya da rustik iç bakmakBir sonraki yapışma oluşturma işlemi:

 • Öncelikle kumaş desenleri dört renkli kareler kesmek gerekir.
 • Daha sonra, eşit üçgenler her bir kare olarak kesilmelidir.
 • Farklı renklerde iki üçgen dikin. Bütün rakamlar için bu işlemi tekrarlayın.
 • ayrıntılar meydanda toplamak alın.
 • çiviler ters tarafına malzemeyi Üretiyor. Bunu yapmak için, gerekli büyüklükte bir kare kesti.
 • üçgenler yapılmış kare yanlış tarafında içine sürün.
 • her iki tarafın yapışmayan dikiş önce, aralarında syntepon tabaka ya da keçenin koydu.
 • ön kumaşın alt diker.
 • iş parçasının kenarına Dikiş.
 • tek renkli kumaş desenleri yapılmış deliği, tack hazır diker.

Temel teknikler patchwork

Hızlı yamalı bir program yok. Bu patchwork köşeleri denir. Bu teknik ile, paneller, yelek ve örme oyuncaklar çeşitli oluşturabilirsiniz. Bunun için sadece bir tek renkli kumaş şerit gerekir.

Daha iyi Eğitim ürünleri imalatı patchwork hızlı bir tekniktir kareler ile başlamakDaha iyi Eğitim ürünleri imalatı patchwork hızlı bir tekniktir kareler ile başlamak

"Köşelerde" tekniği katlama bez 3 yol sağlar:

 1. Birinci yöntem, en kolay yoldur. O başlayanlar için idealdir. yöntem, alt içeri doğru çapraz olarak, her kare katlama içerir.
 2. İkinci yol kumaşın ters tarafına bükmek. Bundan sonra, iş parçası köşeleri sokmak gerekir.
 3. Üçüncü bir yöntem, kalın kumaşlar kullanması durumunda uygundur. Bu yöntem, dikdörtgen yamalar kesme içerir. ön kalıp 1-2 cm ve demir yanlış tarafında bükmek için gerekli olmaktadır. Bundan başka, köşeler daha dikdörtgen ve demir parçasının orta çizgiye bükülmüştür.

patchwork İyi tekniği "hızlı kareler" dir. Eğitim patchwork tekniği bu özel yöntemin çalışma ile başlar.

Bu teknolojiyi kullanarak yamaları yapmak istiyorsanız, aşağıdaki algoritmaya bağlı:

 • İlk olarak eşit genişlikte iki şerit kesilir gerekir.
 • Şerit Dosya ve demir ile elde edilen dikiş pürüzsüz.
 • Üçüncü şerit kesin. Genişliği çapraz bağlanmış iki şeridin genişliği ile aynı olmalıdır.
 • iki dikilmiş yüzün elde edilen şerit takın. tüm bantları dikin.
 • eşit karelere boş bölün ve bunları kesti.

Rus kareler tekniği iç dekorasyon için halı ve diğer aksesuarların yaratılması için uygundurRus kareler tekniği iç dekorasyon için halı ve diğer aksesuarların yaratılması için uygundur


Eğer olağanüstü bir kilim veya mobilya diğer parça oluşturmak için isterseniz, "Rus Meydanı" tekniğini mükemmelleştirmek. Ürünler bu teknik, patchwork tasarlanmıştır, sizin iç derinlik ve çeşitlilik verir.

aşağıdaki sırayla bez tekniği "Rus Meydanı" Montaj:

 1. temel teşkil edecek bir kare kesin.
 2. Sonra demir bunu ütüleyin.
 3. meydanda bir küçük renkli kare merkezini eklemek için.
 4. küçük kare dikiş şeritleri 'nin her tarafında.
 5. Proutyuzhte iş parçası.
 6. şeritler kumaştan yapılmış ve bunu dikişli bir üçgen kenarlarını sabitlemek için. üçgenler boyutları dikkate tuvalin çevresini alarak belirlenir. her detay büyük bir rol oynadığını unutmayın. Hatta düzgün seçilen boyut tüm çabaları boşa çıkarabilmektedir.
 7. Eğer bütün temelini doldurana kadar kadar bu işlemi tekrarlayın.

Yeter ortak patchwork yöntemi "de" nin tekniktir. Herhangi oya dairenin ilk ders bu özel teknolojinin çalışma ile başlar. Bu teknoloji "günlükleri" denir bez şeritler, dikili olduğu bir kare tabanının oluşturulmasını öngörmektedir. Yazısı farklı boyutlarda olmalıdır. "Kayıtlar" ilk kare tabanının kenarları dikmek gerekir.

Teknik lyapochiha ve dama

ülkemizde yoksul iken lyapochiha tekniği, köylülüğün günlerde ortaya çıktı ve insanlar kumaş parçalarından elbise dikmek zorunda kaldı. Bu teknoloji kumaş serisinin dikiş şeritleri içerir. Her parçalamak ihtiyaç kumaşın katı bir orta dikiş ve sonra malzemenin köşelerinde kat. Eğer tekniğini lyapochiha kullanmayı seçerseniz çevreler veya kumaş kareler temeli olarak kullanabilirsiniz.

"Dama tahtası" tekniğini kullanarak bir yorgan ya da battaniye patchwork oluşturun. Bu tekniği kullanmaya karar verirseniz, farklı dokuların kumaşlar seçin.

Antik çağlardan beri, kapitone tekniği lyapochiha giysiler oluşturmak için kullanıldıAntik çağlardan beri, kapitone tekniği lyapochiha giysiler oluşturmak için kullanıldı


"Dama tahtası" tarzında herhangi bir ürünü oluştururken, şunları algoritmaya bağlı:

 • Öncelikle bir kare şeklinde bir desenin.
 • 16 eşit kareler halinde ön-bölün.
 • Vykroyte 8 koyu kumaş kareleri ve ışık 8.
 • Farklı renklerde 2 kareler alın birbirlerine bakan bunları takmak ve dikin. tüm kareler ile bu işlemi tekrarlayın. Sonuç olarak, 4 şerit olmalıdır.
 • hep birlikte şeritlerini dikin.

Yorgancılık: tekniği (video)

Çalışma patchwork - bir gerçek bir zevk. patchwork tekniği sayesinde kesinlikle herhangi bir ürün yapabilirsiniz. teknolojiyi incelemek için, deneyimli ustalar herhangi sırlarını bilmek veya ana derslere katılmak gerekmez. belirli kurallara uymaları ve uygun dokuyu seçmek için yeterli. patchwork tarzında yapılan ürünler - Bu evinizin güzelliği ve özgünlüğü olduğunu. Ne duruyorsunuz!

Yorgancılık (fotoğraf)

8d4371e46da36cdef6f5b422aaee 001 165 0006601 443c161576002abd0ec640378baebfd61f821a198402779 20176-1 20176-2 13124545692 137812168400856800 1274074225672

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

4 + 1 =

map