patchwork płytki do kuchni, a także inne drobiazgi patchwork

patchwork płytki do kuchni, a także inne drobiazgi patchwork

12 October 2017Patchwork we wnętrzu kuchni wygląda świeżo i niezwykłePatchwork we wnętrzu kuchni wygląda świeżo i neobychnoA czy konieczne jest użycie patchwork w aranżacji wnętrz? To implikuje stosowanie skomplikowanych wzorów, lub po prostu kontrast kolorów. nie jest to wszystko, co ma do smaku. W związku z tym najpierw trzeba dowiedzieć się, czy będzie to wygodne dla przyszłego właściciela domu. Jednak należy zauważyć, że w kuchni wnętrze patchwork wygląda całkiem świeże i nietypowe. W ten sposób może być nie tylko na płyty ceramicznej lub z tworzywa sztucznego (PVC, polietylenu, poliwęglanu, itd.).


stylu patchwork we wnętrzu domu

wzór patchwork mogą być wykorzystywane do:

 1. zasłony;
 2. zasłony;
 3. w dekoracji sufitu i ścian (czy sufitów podwieszanych, a nawet prosty tapetę);
 4. w projektowaniu mebli (kuchnie modułowe często są urządzone w taki sposób).

Patchwork wykonane ciekawą designerskie meblePatchwork wykonane ciekawą designerskie meble

I last but not least - styl nawet własnymi rękami można ustawić. Wszystko jest proste - trzeba mieć taką samą płytkę o tej samej strukturze, ale z różnych wzorów i wygodne, aby dołączyć się do drogi. To po prostu taka sama kombinacja patchwork. Jednak należy pamiętać, że podczas korzystania z tego projektu na jednym elemencie - powinien on być łączony z innymi.

Na przykład, gdy meble kuchenne korzystnie zainstalowany kutej stali pokrytej szkłem, ideałem byłoby połączenie zlepek białych i ciemnych kolorach (grę na kontrast).

Odnosi się to do zasłony, a nawet (płyta gipsowo-kartonowa duplex z dwóch barwach lub połączeniu z połyskiem napięcia film) sufit.


Czy to możliwe, aby uniknąć błędów w projektowaniu przy wyborze patchwork? Jest to rzeczywiście możliwe, jeśli, na przykład, przyjmuje się kontrast ciemnych i jasnych kolorowych barwach. Gafy - użycie prostego wnętrza kolorowych płytek z pewnym abstraktsionnym dekoracyjnego. To w końcu będzie wyglądać śmiesznie i chaotyczne.

Zasłony patchwork: Opcje

Projektowanie wnętrz zaczyna się, jak wiadomo, z oświetleniem. I to jest regulowane za pomocą zasłon. Ale z tekstyliami wypadła znacznie lepiej niż przy wyborze materiałów do wykończenia potraw.

Firanki i zasłony patchwork ozdobić każdą kuchnięFiranki i zasłony patchwork ozdobić każdą kuchnięNaturalnie, jeśli chodzi tylko o zasłony do kuchni, a tam jest lepiej używać draperie, zasłony lub tzw odcienie rzymskich. Choć konieczne jest wyjaśnienie, że niektórzy producenci mają nawet rolety w kształcie dekoracyjnego. Ale nie należy stosować bez konsultacji z projektantem - można tylko zaszkodzić wnętrze.

Na czym wariant, aby zatrzymać? Należy kierować kuchnią i wielkości otworów okiennych:

 • Dla kuchni małej ideału - tradycyjne zasłony patchwork do poziomu parapetu.
 • Dla średnich (do 15 metrów kwadratowych) z jednej rolety okienne mogą być wykorzystywane w rzymskim stylu. Nie tylko pozwalają regulować ilość światła słonecznego, które wchodzi do pokoju, ale również wyglądają bardzo eleganckie, drogie.
 • Za duża jak kuchnie z kilku okien, można użyć zasłony patchwork, które są ustawione w środkowej części otworu okiennego w niewidzialną półkę.

I gdzie uzyskać zasłony w stylu patchwork? Są dwie opcje - albo na własną rękę robią (oczywiście, że korzystna półprzezroczyste tkaniny) lub kupić gotowe przez producenta. Oczywiście, lepiej jest zrobić to sam, ale nie każdy webmaster będzie pod ręką.

Nie wolno nam zapominać, że zasłony, patchwork można łączyć na jednej tkanin o różnej fakturze płótna, a nawet gatunków - wszystko to dozwolone.

Najważniejsze - to atrakcyjny efekt końcowy. Podłączając wyobraźnia może tylko zasłony pereobustroit swoją kuchnię nie do poznania! I jakieś pomysły tutaj żadnych ograniczeń. To, co jest główną zaletą patchworku.

Patchwork produkty do kuchni: dressing

Jakie inne produkty mogą być używane do dekoracji kuchni, pokój? Pierwszy przyjść do głowy, są objęte, jak również ściśle dopasowanym mebli. Ale to wszystko może być uzupełniony i inne małe przedmioty, w tym serwetki, ręczniki, a nawet stanąć na cymbałach.

kuchnia wystrój może być uzupełniony z serwetek i stoi na cymbałach w projektowaniu patchworkukuchnia wystrój może być uzupełniony z serwetek i stoi na cymbałach w projektowaniu patchworku


Wszędzie patchwork będzie wyglądać atrakcyjnie i właściwe. I niekoniecznie jest to wszystko musi być szycia. Patchwork w zasadzie stosowane wszędzie, nawet w produkcji naczyń kuchennych. I wszędzie jest dozwolone do użycia. Co więcej, to wszystko można zamówić w firmach zajmujących się projektowaniem i wystrojem.

Bardziej płytki będzie dobrym dodatkiem do wszystkich szczegółów. Jak wspomniano powyżej, najważniejsze - prawo kombinacja. Oznacza to, że jeśli używasz jakieś kolorowe ozdoby w tej samej płytki, zaleca się stosować na serwetki, naczynia, narzuty, koce, które są umieszczone na drzwiach. I to jest małe rzeczy stworzyć korzystne i komfortową atmosferę. W kuchni - to jest bardzo ważne, ponieważ tutaj nie tylko jeść, ale też na wakacje dla całej rodziny duchowej uczty.

Tak więc, w pewnym kuchni przedmioty Patchwork powiedzieć:

 1. do końca;
 2. Akcesoria kuchenne, w tym serwetki, ręczniki;
 3. w produkcji mebli;
 4. w doniczce.

To naturalne, że może to dodać zasłony. Pokój nie musi być proste do realizacji wszystkich pomysłów właściciela. W większości przypadków wszystkie elementy w harmonii jest możliwe nawet do 4-6 metrów kwadratowych.

Patchwork i łazienka

Czy patchwork i łazienka połączone? Over, ale tylko wtedy, gdy mówimy o wykończeniu, bo jest używany głównie styl minimalistiki. Zgodnie z tym, jak w kuchni, dodać projekt patchwork w niektórych małych rzeczy - byłoby zbędne. Chociaż jeśli dom kąpiel ma ogromny rozmiar i wygląda bardziej jak w saunie, nie jest zlepkiem byłoby właściwe. Ale w większości gospodarstw domowych to pokój przeważnie trwa tylko kilka metrów kwadratowych.


Patchwork będą odpowiednie w łazience dużej saliPatchwork będą odpowiednie w łazience dużej sali

Co płytek nadaje się do łazienki? Lepiej kupić gotowe zestawy patchwork. Fakt, że płytki podłogowe i ścienne są w różnych grubościach. Ale jego przednia część musi być taka sama. Jeśli chcemy stworzyć jakąś niesamowitą piosenkę, najlepiej jest wybrać blisko dachówka koloru. Ornament - jest to niewielka część. Nie miało połączyć różne formy, począwszy od prostych wzorów i wzorów, kolorów i wykończenia z kwestiami morskimi.

Ale istnieją podstawowe zasady do dekoracji łazienki. tak więc:

 • Sheer wodą (lub prysznic) powinien składać się z kilku cichych dźwięków. Oto wzory i ornamenty są dozwolone tylko na tafli szklanych, które zamknięto tego samego systemu lub kabina z hydromasażem.
 • Patchwork na suficie - nie jest najlepszym rozwiązaniem. Lepiej jest używać tradycyjny biały lub beżowy płyty gipsowo-kartonowej, napięcia filmu. Płytka jest na ogół niepotrzebne.
 • Patchwork dekoracja Dozwolona jest tylko jedna ściana. Tak więc, na przykład wypełniając pustą przestrzeń nad umywalką oraz w lustrze (jeśli wysokość sufitu ciągu 2,5-3 m).

Nie można po prostu ograniczyć się do płytek ceramicznych. Jeśli łazienka jest po prostu objęty kurtyną, nie będzie właściwe w tej samej konstrukcji patchworku o ściany. Ale wszyscy powinni nadal być bardzo ostrożnym z takiego wyboru.

Płytki patchwork dla kuchni (wideo)

Ogólnie rzecz biorąc, w postaci patchworku projektowania - jest to dość kontrowersyjna decyzja. Trudno jest łączyć i wybierać. Ale jeśli się prostych zasad projektowania, efekt końcowy jest zdecydowanie imponujące.

Płytki patchwork dla kuchni (zdjęcia)

08676b4f6d152fXL patchwork płytki do kuchni, a także inne drobiazgi patchwork 04 ---- 0acf51b846b606XL 5Pechvork 7c79d72f00 55e4554d4a439eb65c8f8454fe058a45 256 958original 1053

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 56 = 63

map