patchwork mutfak için fayans, hem de diğer küçük şeyler patchwork

patchwork mutfak için fayans, hem de diğer küçük şeyler patchwork

12 October 2017mutfak iç patchwork taze ve sıradışı görünüyormutfak iç yama, iç tasarım patchwork kullanmak gerekli olup olmadığını taze ve neobychnoA görünüyor? Karmaşık desenler, ya da sadece renk kontrast bir uygulama anlamına gelir. tadı vardır hepsi bu değil. Buna göre, birinci ihtiyaç evin gelecekteki sahibi için rahat olup olmayacağını anlamaya. Yine de mutfakta iç patchwork oldukça taze ve sıradışı görünüyor unutulmamalıdır. Bu nedenle olabilir sadece seramik karo veya plastik (PVC, polietilen, polikarbonat, vs.).


Evin iç patchwork tarzı

Patchwork tasarım için kullanılabilir:

 1. perdeler;
 2. perdeler;
 3. (Tavanlar ya da basit bir duvar kağıdı asma olsun) tavan ve duvarlar arasında dekorasyon;
 4. Mobilya tasarımında (modüler mutfaklar genellikle şekilde dekore edilmiştir).

Patchwork ilginç bir tasarım mobilyalarına yapılanPatchwork ilginç bir tasarım mobilyalarına yapılan

Ve son ama en az - kendi elleri ayarlanabilir hatta bir tarz. Her şey basittir - Farklı desen ve bir bakıma kendilerini bağlamak için uygun olan ama aynı doku aynı karo almak gerekir. Sadece aynı patchwork kombinasyonu olacaktır. Ancak, tek bir eleman bu tasarım kullandığınızda unutmayın - bu diğerleri ile birleştirilmelidir.

Örneğin, mutfak mobilyası avantajlı camla kaplı dövme çelik yüklendiğinde ideal beyaz ve koyu renklerin bir patchwork (Buna üzerinde oyun) bir kombinasyonu olacaktır.

Bu perdeler için de geçerlidir ve hatta tavan (iki renk veya parlak film gerginlik kombinasyonu ile dubleks alçıpan).


Bir patchwork seçerken tasarım hataları önlemek mümkün mü? örneğin, karanlık ve aydınlık renkli renklerin kontrast götürülür, eğer gerçekten mümkündür. Gafları - Bazı abstraktsionnym süs renkli karoların basit iç kullanımı. Sonunda saçma ve kaotik bakacağız.

Perdeler patchwork: Seçenekler

Bildiğiniz gibi İç tasarım aydınlatma ile, başlar. Ve perde vasıtasıyla düzenlenir. Ama tekstil ile bulaşıkları bitirme için malzeme seçimi ile çok daha iyi sayılırdı.

Perdeler ve perdeler herhangi bir mutfak dekore patchworkPerdeler ve perdeler herhangi bir mutfak dekore patchworkDoğal olarak, ne zaman bu sadece mutfak için Perdelerden gelir ve perdeler, perde, ya da sözde Roma tonları kullanmak daha var. bazı üreticilerin şekilli süs bile güneşlikler olduğunu açıklığa kavuşturmak için gerekli olmasına rağmen. Ama bir tasarımcı danışmadan kullanılmamalıdır - sadece iç zarar verebilir.

Ne varyant üzerinde durmak için? mutfak alanı ve pencere açıklıkları büyüklüğüne göre yönlendirilmelidir:

 • Küçük bir mutfak ideali için - geleneksel perde eşik seviyesine patchwork.
 • tek pencere panjur ile orta ölçekli (en fazla 15 metrekare) için Roma tarzında kullanılabilir. Onlar sadece odasına girer güneş ışığı miktarını ayarlamak için izin değil, aynı zamanda pahalı, oldukça şık görünmüyor.
 • Büyük birkaç pencereli mutfaklar olarak için, görünmez bir çıkıntıya içine pencere açılması ortasında ayarlanır patchwork perdeleri kullanabilirsiniz.

Ve nerede patchwork tarzında perdeleri alınır? Orada iki seçenek vardır - ya kendi başlarına bunlar (tercih saydam kumaş, tabii ki) yapmak veya hazır üretici tarafından satın. Tabii ki, kendiniz yapmak daha iyidir, ama her webmaster taraftan olacak değil.

Bütün bu izin - Biz perdeler, patchwork bir tuval farklı doku tekstil ve hatta türler üzerinde kombine edilebilir unutmamalıyız.

Önemli olan - bu cazip sonucudur. hayal bağlayarak perdeler tanınmayacak mutfağınızı pereobustroit sadece olabilir! Ve herhangi bir fikir burada sınırlama yok. O yamalı temel avantajı budur.

Mutfak için patchwork ürünler: giyinme

Başka hangi ürünler mutfak dekorasyon oda için kullanılabilir? Akla gelen ilk dar mobilya yanı sıra kaplıdır. Ama bütün bu takviye edilebilir ve hatta peçete, havlu ve dahil olmak üzere diğer küçük öğeler, ziller simgelemektedir.

mutfak dekorasyonu peçete ile takviye ve patchwork tasarım zilleri açılımı yapılabilirmutfak dekorasyonu peçete ile takviye ve patchwork tasarım zilleri açılımı yapılabilir


Her yerde patchwork çekici ve uygun bakacağız. Ve mutlaka dikiş olması gerekir hepsi bu değil. Patchwork temelde hatta tencere üretiminde, her yerde kullandı. Ve her yerde kullanmasına izin verilir. Ayrıca, tüm bu tasarım ve dekor katılan firmalardan sipariş edilebilir.

Daha fayans tüm ayrıntıları için iyi bir ek olacaktır. Yukarıda belirtildiği gibi, ana şey - sağ kombinasyonu. Yani aynı karo bazı renkli süsler kullanıyorsanız, kapıda yerleştirilen peçete, yemekler, yatak örtüleri veya kilim üzerine kullanılması önerilir vardır. Ve bu küçük şeyler olumlu ve rahat bir atmosfer yaratmak olduğunu. Mutfakta - burada sadece yemek çünkü bu aynı zamanda bütün aile manevi ziyafet için tatil için, çok önemlidir.

Yani, ürün patchwork bazı mutfakta ki:

 1. bitirmek için;
 2. peçete, havlu gibi mutfak aksesuarları, içinde;
 3. mobilya;
 4. tencereye.

Bu perdeleri ekleyebilmeniz doğaldır. oda sahibinin tüm fikirleri uygulamak için basit olmak zorunda değildir. Çoğunlukla uyum içinde tüm unsurları bile 4-6 metrekare mümkündür.

Patchwork ve banyo

patchwork ve banyo kombine musunuz? ağırlıklı olarak kullanılan minimalistiki tarzı olduğundan fazla, ama biz bitirmek bahsediyoruz yalnızca. Buna göre, mutfakta gibi bazı küçük şeyler bir patchwork tasarım eklemek - gereksiz olurdu. Banyo evin büyük bir boyuta sahip ve daha sauna gibi görünüyorsa da, bir patchwork uygun olacağını vardır. Ama çoğu evlerde bu odada çoğunlukla sadece birkaç metre kare alır.


Patchwork banyoda büyük bir odada uygun olacaktırPatchwork banyoda büyük bir odada uygun olacaktır

Ne karo banyo için uygundur? Daha iyi hazır kitler yama satın almak. Aslında yer ve duvar karoları, farklı kalınlıklarda olması. Ama onun ön kısmı aynı olmalıdır. Biz bazı inanılmaz şarkı oluşturmak istiyorsanız, bir kiremit rengi yakın seçmek en iyisidir. Süsleme - bu küçük bir parçasıdır. Basit desenleri ve desenler, renkler arasında değişen ve deniz konularla bitirme, çeşitli biçimlerde bağlamak için var gerekiyordu.

Ama banyolar süslemek için temel kurallar vardır. Yani:

 • Şeffaf küvet (veya duş) birkaç sessiz tonlar oluşmalıdır. İşte desen ve süs eşyaları sadece aynı hücre ya da hidro masaj sistemi kapalı cam levhalar, izin verilir.
 • değil en iyi seçenek - tavana patchwork. Geleneksel beyaz veya bej alçıpan film gerginlik kullanmak daha iyidir. Karo, genel olarak gereksizdir.
 • Patchwork dekorasyon sadece bir duvar izin verdi. Bu durumda, örneğin, lavabo ve ayna (eğer tavan yüksekliği 2,5-3 metre üzerinde) üzerindeki boşluğu doldurmak.

Sadece seramik kendimizi sınırlamak olamaz. Banyo basit bir perde ile kaplı ise, duvarlar ile aynı patchwork yapısındaki uygun olacaktır. Ama hepsi hala böyle bir seçim ile çok dikkatli olmalıdır.

Mutfak için patchwork karolar (video)

Genellikle, patchwork tasarım - bu oldukça tartışmalı bir karardır. Birleştirmek ve seçim zordur. Eğer tasarımın basit kuralları takip Ama eğer, sonuç kesinlikle etkileyici.

Mutfak için patchwork karolar (fotoğraf)

08676b4f6d152fXL patchwork mutfak için fayans, hem de diğer küçük şeyler patchwork 04 ---- 0acf51b846b606XL 5Pechvork 7c79d72f00 55e4554d4a439eb65c8f8454fe058a45 256 958original 1053

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

7 + = 12

map