Paski wykonane z płyt gipsowo-kartonowych: Robi swoje ręce

Paski wykonane z płyt gipsowo-kartonowych: Robi swoje ręce

12 October 2017Najczęstszym bar stoi w przestrzeni wewnętrznej jako stylowy przestrzeni rezonatoraNajczęstszym bar stoi w przestrzeni wewnętrznej jako stylowy rezonatora prostranstvaErgonomika w wyposażaniu pomieszczeń teraz stoi na pierwszym planie. Posiadacze małych mieszkań Chruszczowa pokój łączą się wizualnie i funkcjonalnie, aby zwiększyć przestrzeń użytkową. Zatem dwa ciasne pokoje dostają jedną - w połączeniu. Przebudowy najczęściej odbywa się w salonie i kuchni, aby dostać się do końca studio kuchni. Ta metoda wygranej na wiele sposobów: mamy przestronny i wielofunkcyjną przestrzeń z wielu zalet. Jednak, aby wizualnie podzielić pokój na kilka obszarów funkcjonalnych, konieczne jest, aby dokonać racjonalnego projektowania, który obejmuje projekt zagospodarowania przestrzennego. Dla wizualnej wytyczenia stref podlegających innej konstrukcji: dekoracyjnych przegród i półek i liczników. Chodzi o barze i ich funkcje zostaną omówione dalej.


Bary we wnętrzu płyt gipsowo-kartonowych

Jeśli chcesz, aby wizualnie odróżnić kuchnia w kawalerce lub przestronnego salonu poczynić dwie sale, urządzone w tym samym stylu, z wykorzystaniem prętów. Mogą one być częścią zestawu mebli, lub odwrotnie, być jasny akcent we wnętrzu.

Szybko i oryginalna odróżnić przestrzeni w kuchni, salonu, można użyć paska płyt kartonowo-gipsowychSzybko i oryginalna odróżnić przestrzeni w kuchni, salonu, można użyć paska płyt kartonowo-gipsowych

Licznik bar wykonany z płyt gipsowo-kartonowych jest idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy nie lubią typowe wzory i może coś zrobić z rękami.

Dziś konstrukcja płyt kartonowo-gipsowych we wnętrzu stały się bardzo popularne. Ze względu na wszechstronność, dostępności i łatwości przetwarzania, płyty gipsowo-kartonowej stał się jednym z głównych materiałów do wystroju wnętrz. Spośród wielu wariantów konstrukcji płyt kartonowo-gipsowych, bary nie zajmują ostatnie miejsce.

Przez pasku projektu mogą być:


 • Wyspa albo prosto - najprostszym prostokątny, który jest ustawiony na środku dużych pomieszczeniach, w ten sposób wizualnie, podzielony na dwie części funkcjonalnych.
 • pręt w kształcie litery L bardziej skomplikowane urządzenie, ale może również być odpisane we wnętrzu małej kuchni lub małym rozmiarze kuchnia-salon-jadalni.

Są bardziej złożone struktury o różnych kształtach geometrycznych i rozmiarach, w znacznym wyboru. W jaki sposób można zbudować element wnętrza w domu? Od czego zacząć i co to zajmie? Dotykamy w tej kwestii bardziej szczegółowo.

Unikalny bar z płyt gipsowo-kartonowych z rękami: od czego zacząć

Najpierw trzeba zdecydować się na miejscu instalacji, a także od wielkości i konstrukcji samego produktu. Stojak może być puste lub mieć półkę może zawierać podświetlenie i szyny, mają różne kształty i wzory. Konieczne jest również, aby szczegółowy rysunek pomiaru, który obejmuje nie tylko strukturę, ale także miejsca połączeń stykowych (jeśli w ogóle), a także niezbędnej komunikacji, które muszą być ukryte. Zgodnie z obliczoną ilością wymaganego materiału.

  Przed rozpoczęciem instalacji pasek, należy myśleć z wyprzedzeniem o swojej konstrukcji i zakup wszystkich niezbędnych materiałówPrzed rozpoczęciem instalacji pasek, należy myśleć z wyprzedzeniem o swojej konstrukcji i zakup wszystkich niezbędnych materiałówa mianowicie:

 • płyty gipsowo-kartonowej;
 • Profil metalowy;
 • Każde urządzenie okablowanie (jeżeli planowane jest podświetlenie);
 • Śruby i kołki;
 • Kit i startera;
 • Gotowy blat lub materiału do jej wytwarzania;
 • Materiał do wykończenia.

Sprawdź pasek może być w jakimkolwiek stylu: posiada wiele opcji wykończenia. Tapety, farby, tynki dekoracyjne lub kawałek materiału - wybór jest ogromny. Oprócz materiałów trzeba przygotować narzędzia - go dalej.

roli

Wraz z budową konstrukcji suchej zabudowy jest zawsze, co do zasady, jeden zestaw narzędzi. Obejmuje ona wszystko, czego potrzeba przez cięcie profilu dokończyć gotowego obiektu.

Ustawić belkę płyt gipsowo-kartonowych można nawet początkujący, najważniejsze - prawo śledzić każdy etap pracUstawić belkę płyt gipsowo-kartonowych można nawet początkujący, najważniejsze - prawo śledzić każdy etap prac

a mianowicie:

 • Ołówek, taśma miernicza;
 • Nożyce metalu;
 • Nóż płyt gipsowo-kartonowych (do cięcia kręcone - puzzle);
 • wiertarka udarowa lub młotek;
 • śrubokręta;
 • Poziom fitting, A pion;
 • Frezarka;
 • Szerokie i wąskie szpatułka.

W zależności od odmiany konstrukcji i wybranego materiału, widmo mogą się zmieniać. Lepiej przygotować wszystko z góry, tak aby wysokość pracy nie trzeba szukać ostrych przedmiotów.

Jak sprawić, by pasek płyt gipsowo-kartonowych: prosty algorytm

Instalacja paska wykonanego z płyt gipsowo-kartonowych z rękami obejmuje kilka etapów prac, które zaczynają się od przygotowania powierzchni. Miejsce musi być uwolniony od zbędnych rzeczy i czyste.


Należy rozważyć najbardziej odpowiednie miejsca do instalowania płyt kartonowo-gipsowych bar stojakuNależy rozważyć najbardziej odpowiednie miejsca do instalowania płyt kartonowo-gipsowych bar stojaku

Kolejne kroki:

 1. Oznakowania. Na podłodze, na ścianie i na suficie, zgodnie z rysunkiem, sporządzonej oznaczenie miejsca w szafie profil i prowadnice montażowe. Również na ścianie należy zwrócić uwagę na wysokość przyszłego projektu oraz miejsce, w którym zostanie umieszczony blat.
 2. Urządzenie ramki. Według znaczników w montażu podłogi profilu zębatki, jest przymocowany sztywno do podłogi i sufitu kołkami. Dalej jest instalacja ramy, sporządzony zgodnie z rysunkiem. Na etapie tuszy jest ważne, aby rozważyć ewentualne okablowanie i myślenia z wyprzedzeniem.
 3. Montaż płyt gipsowo-kartonowych. Zgodnie z rysunkiem, znakowanie odbywa się na arkusze i elementów tnących osłoniętych materialnych. Alee każdy element przyszłość konstrukcja przymocowana do łaty za pomocą śrub. Należy zauważyć, że ich nasadki musi być zagłębiona do tekturowej warstwy wynosi nie więcej niż 1 - 2 mm.
 4. Instalacja oświetlenia. W przypadku planowanej instalacji okablowania, to na tym etapie instalacji Obudowy, wtyki, przełączniki i lampy, a także testowanie wszystkich połączeń stykowych.
 5. Szorstki i dekoracyjne wykończenie. Po spoinującej nakłada się na głównej struktury warstwy lub uniwersalnych wypełnień po jego suszenia można przystąpić do dekorowania konstrukcja i montaż elementów dodatkowych (terminarz, blaty, belek, itp.);

Blat może być wykonane na zamówienie w projektowaniu formy, można ułożyć płytki i może być wykonana niezależnie od tablicy lub MDF. Kiedy dekorowanie bar i wybór materiałów na ważne jest, aby pamiętać, że projekt powinien harmonijnie z całego wnętrza i uzupełniać je, a nie być absurdalny „plamy” wokół projektu.

Kroki instalacji: pręty wykonane z płyt gipsowo-kartonowych (wideo)


kuchnia, pokój dzienny z barem z płyty gipsowo-kartonowej wygląda stylowo i dynamicznie. Jest to nie tylko element dekoracyjny wnętrza, ale także wielofunkcyjny mebel. Montaż i wykończenie nie zabiera dużo czasu i pieniędzy, a wzór, wykonany własnymi rękami z miłością, nie będzie wielu lat, aby cieszyć oko dla całej rodziny.

Udane zmiany!

Konstrukcja pasku płyt gipsowo-kartonowych z rękami (zdjęcie wnętrza)

13011 07ee2f22d4635eXL 1839 004Kitchen-B-Bar 40-- 58-- 89931db414a99144183abac8f1f9587d Akkuratnaja-nebolshaja-kuhnja-e1477475305846 159821711 ar11771962825224

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

22 − = 18

map