The Blogparlak renklerde oturma odası olması, odadaki benzersiz bir tasarıma yaratacakparlak renklerde oturma odası olması, İngiliz, İskandinav, klasik tarzda ve Provence minimalist tarzda odalar için bir pastel benzersiz bir tasarıma komnateOttenki büyük bir uyum yaratacaktır. Bu palet kullanımı cesur deneyler açısından büyük bir seçim sunar. En iyi seçeneği seçebilir aralarında nazik tonlarda çok çeşitli, yaşayan seçenekleri. İç koleksiyonu günlük olarak güncellenen - tasarımcılar yorulmadan çalışmak.


Küçük bir oturma odası: şık fikirler

nazik bir açık renklerde yaşayan insanların çoğu bu yüzden bir tasarım salonu, birçok alıcı odasına içini tasarlamayı tercih evde konfor ve sıcaklık ile ilişkilendirir. çalışmak daha kolay parlak renkler ile - onlar renklerin paletinde birçok tonları ile kombinasyon için uygundur. Bej, deve, altın, fildişi - olan ana renkler parlak bir oturma odası oluştururken kullanmak. Bu renkler her büyüklükteki oturma odalarında kabul edilebilir.

Zemin kaplaması, duvar ve mobilya renk ve doku bakımından birbiriyle uyumsuz olmamalıdır. Aydınlatma da bağımsız bir rol oynar.

parlak renklerde Yaşayan fazla konfor ve sıcaklık katıyorparlak renklerde Yaşayan fazla konfor ve sıcaklık katıyor

oturma odasının iç parlak renkler sayesinde, görsel alanı genişletmek, böylece odanın tasarımı bu sürümü küçük boyutlu oturma odası pick up. uçlar veya krem ​​renk tonu ile lamine ahşap ilavesiyle parke zemin tercihan tonunu koyu için. Avizeler ve tavan lambaları, zemin lambaları ve aydınlatma armatürleri oda aksesuarları geri kalanı ile uyum içinde olacak ve aynı stil yönde olmalıdır. Resim, zemin ve mutfak eşyaları yerleştirilen vazo, çerçeveleri - ihtiyacınız olan her şey şık ve prezentabl iç oluşturmak için dikkate almak. Bu şekilde oturma odası, çeşitli şekillerde, ışık, güzel ve masif mobilya olduğunu. Aksesuarlar tonu döşeme ile birleştirilmelidir.

Biraz boşluk dairede parlak renklerde bir oturma odası oluşturmak için planlarını uygulamak için olur. tasarlanmış yürütme iyi bir yolu terasa açılan bir mutfak ve oturma odası olacak. görsel oda alanını genişletmek için, aynanın desenli süslenecek bir duvara veya kabine koymak avantajlıdır.


zemin tasarım

küçük bir oda ana vurgusu bir zemin olduğunu. odaya girişinde döşeme rengi, hem de duvarların rengi ve tavan hemen göze çarpan ve uzay boyunca arka planı ayarlar. Daha yumuşak tonları ve ışık ile karşılaştırıldığında Kat artık kadar popüler altın kahverengi masif ahşap tonları yapılmış ve. oda yüzeylerinin dokusu da çok farklı olabilir.

Zemin tasarımı, her zevkinize göre alırZemin tasarımı, her zevkinize göre alır

seçenekleri:  1. Parke zemin - yüzeysel yaşamak için mükemmel bir seçim ve pratik ve dokunması hoş.
  2. maliyetle dayanıklı ve kabul edilebilir - Laminat parke.
  3. Doyurucu tabanları - güzel, dayanıklı, ısıya dayanıklı, uzun ömürlü, aşınmaya dayanıklı. Işığı yansıtan ve odanın boyutunu artırma etkisi yaratır.
  4. granit Kat ısıtıldı - sıcak iklim için daha uygun.
  5. aydınlık oturma odası için ucuz ve pratik - muşamba zemin kat. Bu sadece bir kullanım süresinden sonra yerini aldı. Bu tür bir kat, diğer malzemeler simüle edilebilir. Altın, gri ve beyaz tonları - içine kitap uyum aydınlık bir oturma odası ve odanın kendisinin arka plan ile uyumsuz yol açmaz.

Asma tavan bu oturma odası için parlak biçimi - Şık ve zaman varyant tasarımı ile uydurmak olduğunu. Klasik - beyaz tuval tavan, renkli aralığı koyu gölgeler ek olarak, rahat bir atmosfer yaratmak için zengin olmasına rağmen.

geniş bir ürün yelpazesine Bright oturma odası mobilya

Salon Açık renklerde mobilya parçalarının seçimi ile akıllıca ele alınmalıdır. tasarım düşünülmüş olmalıdır. Kötü, mobilya arka plan veya boşluk tahsis spot içine karıştırmak eğer. zengin, pahalı ve haysiyeti görünüyor çünkü en uygun seçenek, açık renkli duvarlar ve tavanı olan bir odada klasik tarzda mobilya olurdu.

Eğer parlak bir yer açmak ve karar verirseniz sonra en iyi mobilya ışık tonları almakEğer parlak bir yer açmak ve karar verirseniz sonra en iyi mobilya ışık tonları almak

modüllerin Mobilya biraz daha koyu dikey yüzeylere satın almanız gerekir. uygun kombinasyonu klasik tasarım ve kabini, temperli cam dekore ayna yüzeyli odanın duvarlarına bir ışık olacaktır. Yüksek kaliteli döşemelik kumaş ayrıca lüks bakabilirsiniz rağmen, deriden yapılmış olması tercih edilir döşemeli mobilya Döşeme. Modüler kanepeler ve köşe tipleri en popüler olduğu kabul edilir.

Sonuçta, onlar oldukça basit şeklini değiştirmek için, taşımak, kendi takdirine bağlı olarak dönüştürülmüştür.

Üst zerafet ve stil yanı sıra işlevsellik, rahatlık ve konfor Art Nouveau stilize kanepeler bulunmaktadır. iki koltuk - bir tamamlayıcısı iç büyük bir oturma odası gibi. parça ve aksesuarların bir çok yer almak gerekli değildir, bu iç ağırlıklandırılabilmektedir. böylece misafirler, eğlence ve için bir bölüm - Görme, bölgeye oda bölmek için gereklidir.

Aydınlık oturma odası duvar - klasik sürümü

monofonik türünü duvar kağıdı - bu duvarlar aydınlık bir oturma odası için en uygun çözümdür. Orada boyanabilir duvar kağıdı da ve onlar oda için idealdir. beyaz renkte duvar kağıdı çok kabul edilebilir ve sıkıcı değil. Bej, fildişi, gri ışık tonları çok daha karlı görünüyor.

Duvarlar sadece özel duvar kağıdı veya boya kullanılarak daha hafif yapılabilirDuvarlar sadece özel duvar kağıdı veya boya kullanılarak daha hafif yapılabilir


Odalarda özel bir dikkat gerekir ya suni oluşturarak, az doğal ışık olduğu. Tüm ışıklar genel iç oda ile stil ve tasarımın uyum içinde olmalıdır. salon tavanları düşükse, o zaman spot ve tavan lambaları ile bunu düzeltmek için bir yol yoktur - görsel tavan yükseltmek için kullanımları izin verir. ihtiyaçları ve oturma odasından uzayda dikkate renkler ve tüm nesnelerin dokularının kombinasyonunu alarak mobilya yere yeteneği, uygun olarak. kanepeler, perdeler, vazolar ve figürler için Kilimler, minderler - tüm önemli bir prezentabl ve konforlu iç oda oluştururken.

Bu aksan oda düzeni onurunu vurgulayabilirsiniz.

parlak desenli açık renklerde rahat oturma odası

Hatta parlak renkler küçük bir içerme daha çekici hale iç genel resmini canlandırır. Bu nedenle, tasarımcılar genellikle iç oluşturmak için işlerinde bu tür taktikleri kullanırlar. Bazı becerileri olması gerekir - herkes aksan düzeltmek için yapabiliyor.

modern yaşam olarak, kolayca aydınlık bir dekora sahip beyaz duvarlar birleştirebilirsinizmodern yaşam olarak, kolayca aydınlık bir dekora sahip beyaz duvarlar birleştirebilirsiniz

Sorunlar genellikle ana renkler ve miktar seçiminde ortaya çıkar. Eğer parlak renklerle aşırıya varsa, oda kaba ve ucuz bakacağız. Renk aksan öğeleri bir dizi belirledik. Tamamlayıcı tonlarının ana renk kendisine kapatın. İç renkte nötr ise, birden fazla farklı renk tonlarına girmek mümkündür. Bu ağırlık parlaklık ve doygunluk derecesi birbirleriyle kombine edilmelidir. Böyle iç oluştururken dikkate birçok nüansları ve inceliklerini almak gereklidir. parlak renkler biraz takdirde, özellikle göz alıcı olduğunu. böylece kanepe yastıkları, resimler ve - büyük oda her zaman küçük tür aksan haline gelebilir öğeleri içerir.


oturma odasının iç (video) için Açık renkler

Yukarıda göz önüne alındığında, biz sonucuna varabiliriz - parlak renklerde salon örneğin parlak renkler, çok daha kolaydır düzenleyin. Sonuçta, karmaşık tasarım kurallarına gerek kalmadan parlak renkler birleştirmek ve temel paleti korumak için gereklidir. Hatta bir tasarım becerisi olmadan, evde aydınlık bir oturma odası, yoğun bir günün ardından dinlenmek yardımcı olacak ve aile ve arkadaşlar memnun edecek sıcak bir ortam yaratmak için yeteneği var.

parlak renklerde Yaşam (fotoğraf)

4 6 24 596 2 112 223451 319653 666495 1422150517dizayn-interera-gostinoy-Komnaty-7

Leave a Comment

Your email address will not be published.

54 + = 59