Parlak giriş salonu: 6 tasarım teknikleri

Parlak giriş salonu: 6 tasarım teknikleri

12 October 2017Bir koridor parlak renklerde iç tasarım yardımı ile güzel ve rahat olabilir olunBir koridor parlak renklerde parlak tonahPrihozhaya içinde iç tasarım yardımı ile güzel ve rahat olabilir olun iyi dinlenme ve şık tat ana düşünceleri çağrıştırıyor. Sakin renk paleti koyu koridor için en uygun. Böyle bir kakma, temizlik ve tazelik hissi verir görsel alanı genişletmek edebiliyor.


imza hileleriyle Küçük parlak giriş holü

Küçük bir giriş holü - bu yerleşim alanı sahipleri için bir sorundur. Eğer uzun, yorucu ve masraflı yeniden geliştirme meşgul olursa, görsel deneyin boşluk dönüştürebilir.

küçük bir koridor için mükemmel bir çözüm yerleşik edilecek mobilyaküçük bir koridor için mükemmel bir çözüm yerleşik edilecek mobilya

Tasarımcılar alımların bir çok sayıda sunuyoruz:

 • Aynaların bolluğu;
 • Yerleşik mobilya;
 • Parlak bir yüzey;
 • Ek ışık kaynakları;
 • Mobilya gereken minimum;
 • Dahili depolama sistemi.

En ünlü tasarım yöntemi - parlak renkler. Ve bu duvarlar ve tavan, aynı zamanda mobilya için de geçerlidir. En popüler renkler - saf doğal. ahşap, taş, gökyüzü ve çimen özgü doğanın kendisi bir demet. Aynı odun belirgin desenli, örneğin, faturaya mobilya uygular.


Koridorda nadiren oda yeterince doğal ışık kaynakları olmadığı anlamına gelir bir pencere vardır. şey burada Hacimli avize: Sadece müdahale edecektir. ideal çözüm, ışıklar veya LED şerit asma tavana yerleştirilmiş edilecektir.

nedense bu mümkün değilse Ama, ışık mobilya yerleşik veya duvara aplikler eklenebilir. Ve ayrıca tavana bitişik avize minimalist tasarımı, seçebilir.

koridorda Kompakt aydınlık lobi

ana renk paleti mobilya ayarlanır. Onun en iyi seçim koridor çok önemlidir. En popüler seçenekler arasında: imitasyon doku koyu kül - koyu veya açık renk Shimo. kombinasyonunu zıt inanılmaz bir deneyim sunuyor.

Şık mobilya parlak renkler mükemmel iç koridor tamamlayacakŞık mobilya parlak renkler mükemmel iç koridor tamamlayacakListede ayrıca:

 • Galiano;
 • wenge;
 • Ramuh;
 • Mazı, Mazı ağacı ışık, Thuja karanlık.

En yaygın Venge tonları, kahverengi yani bütün soylu tonları olduğunu. inanılmaz koridor süslenmiş ışık duvarları ile kombinasyonu Kontrast. Standart ve aristokrat iyi tat parlak salon "Mont Blanc" olarak kabul edilir. Eğer açık bej veya çikolataya, herhangi bir renk, hatta en iddialı tadı seçebilmesi Ancak performans paleti, oldukça büyük.

Bu salonda, "Mont Blanc" işlevseldir ve makul bir fiyat ve yüksek kaliteye sahip.

koridorda mobilya çok fazla yer almamalıdır. Özel ev uzayda manevra fazlasıyla yeterli ise, şehir daire böyle bir avantaj iftihar edemez. Beklenmeyen planlama büyük ölçüde bakım ve odanın kullanmaya devam karmaşık hale getirebilir. Eğer dikkate mobilya cazip bir görünüm değil, aynı zamanda koridorun boyutunu ve düzenini sadece almak gerekir nedeni budur.

Nasıl salon aydınlık ve sıcak yapmak için: Fotoğraf

Her kişi konfor ve güzellik kendi fikirleri vardır. daire misafirler yerde yaşamak: Ve kişisel tat tercihlerine iç almak gereklidir. Koridor güzel ama aynı zamanda uygun değil sadece olmalıdır. Burada, modüler mobilya sahiplerinin kurtarmaya geliyor çok iyi yönlendirilmiş oda değildir. Aslında, modüler mobilya - bir tasarımcı.

salonu yapma, dikkate emin olun nasıl kendi tercihleri ​​ve ailesinin bütün üyelerinin çıkarlarısalonu yapma, dikkate emin olun nasıl kendi tercihleri ​​ve ailesinin bütün üyelerinin çıkarları

Ve böylece pek çok avantajı vardır:

 • yoğunluk;
 • yeni unsurlar eklemek yeteneği;
 • Kolay permütasyon;
 • Belirli bir oda için mobilya seçme imkanı;
 • Kendi kompozisyon olasılığı.

Modüler elementler benzersiz bir stil yaratmanıza yardımcı olacaktır aynı renk veya farklı renklerde olabilir. koridorda değişik aksesuarlarla da olmak bir yere sahip - kalp sevgili gerçeği unutmayın. Resim, favori fotoğraflar, orijinal saatler. Sen, farklı şehirlerden gelen yemekler küçük bir köşe seçip örneğin, o koleksiyonunuzu yapabilirsiniz.


Mobilya da dekore edilebilir. boya ve fırça yardımcı olmak. Hiçbir sanatsal yetenek varsa Ama, hazır görüntüler satın alabilirsiniz. Bu çiçekler, orijinal desenler veya yazıtlar olabilir.

konfor odası ve kapalı bitkiler ekleyin. Onlar doğrudan zemin üzerine yerleştirilebilir veya şık bir bitki tencere almak için. komidinin üstüne Taze çiçekler detayların iyi bir çalışma ile yapay, ama sadece en yüksek kalite ile değiştirilebilir. Sadece renk salonun görsel algı önemli bir rol oynar. hiçbir ışık varsa, hatta renk ışık durumu kaydetmez. ve aynalar (germe tavana, örneğin) parlak yüzey pozisyonunu sabitlemek için yardımcı olur.

Büyük bir aynalı dolap üzerinde değil sadece olabilir. Aslen aynalı duvar görünüyor, ama değil sağlam malzeme ağı ile ve sanki farklı parçadan oluşan.

algı, komple bir değişiklik ulaşmak için, bir optik yanılsama kullanabilirsiniz: ayna önünde bir ayna koyun. koridor dar ve uzun ise, o böyle bir cihaz alanını genişletmek mümkün olacak.

Parlak koridor

Parlak koridor tasarımı çok sıkıcı görünüyor, her zaman daha parlak renkler ekleyebilir.

yaratıcı ve sıradışı iç duvarları parlak renk bitirme yoluyla mümkündür olunyaratıcı ve sıradışı iç duvarları parlak renk bitirme yoluyla mümkündür olun


Sadece ayrıntıları değiştirebilir, çünkü duvarları yeniden boyamak için gerekli değildir:

 • Parlak dışkı;
 • Tasarım ayna;
 • Orijinal kat kanca;
 • Vintage şemsiye standı;
 • Tavana baskı Fotoğraf;
 • Parlak soyut resimler.

duvarlarda Fotoğraf baskı eskisi kadar popüler değil, ama sadece böyle kabul gerekmez terk. Ancak, büyük rakamları kaçınmalıdır. Ama eğilim doğa teması - bu mobilya doku ile mükemmel bağıntılı olduğunu.

bir koridorda uygun tezgah deneğe gereklidir. Sen rahatça oturup ayakkabılarını bağlamak veya asansörsüz beşinci kata asansörle sonra rahatlatacaktır. Banket sıradışı renk döşeme kullanılarak iç parlak aksanı sulandırabilir.

Aynalar yapay çiçekler gibi, kendi dekore edebilirsiniz. Ya alışılmadık amalgam ile bir ayna seçmek ve yıpranacaktır. Eğer arazi geçmesi gerekir boya küçük bir miktarı ile bu kuru fırça yapmak için. duvar ve tavan kavşakta pervaz - Bir olağandışı çözümü. Sen tonda duvar veya mobilya farklıdır gölge seçebilirsiniz. Ön kapı unutmayın. Bu sevimli poliüretan, fotoğraf baskı, ya da yansıtıcı yüzeyin bir alçak kabartma ile dekore edilebilir. Kapı kolu ayrı ayrı alabilirsiniz. diğer odaların kapılarını da dekor düzeltmek gerekir - Aynı tarzda veya altında ve odanın amacı yapılabilir. İlginç bir desenle buzlu cam az güzel görünüyor, ama opak cam sıkıca kapının arkasında ne olduğunu gizlemek - Katı kapı değil koymak.

Parlak giriş holü inşaatı (video)

Aydınlık giriş holü ev daha rahat hale getirir. Renkleri seçerken, renklerin göze hoş olmalıdır, böylece sahipleri evde yaşamak olduğunu hatırlamakta yarar var. Çok fazla renk katmak için gerekli değildir - bu konfor için elverişli değildir. Birkaç parlak vurgular ve giriş holü tamamen unutulmaz olacaktır.

parlak renklerde salon tasarımı (iç fotoğraf)

56-Svetlaya-prihozhaya-v-yaponskom stile 201011021369439284 832 22306 2510 63546401 25260 1397725294normalphoto58517 1463994192dizayn-prihozhey-v-kvartire-9 arnikairispr5

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

83 − = 74

map