panellerini çevrelemek için en iyi fikirler: kendi elleriyle dekor

panellerini çevrelemek için en iyi fikirler: kendi elleriyle dekor

12 October 2017Yaratıcı Surround panelleri - emin harika bir hediye mobilya sevdiği parça halineYaratıcı Surround panelleri - intereraObemnoe paneller gerçek bir sanat parçası olabilir bir favori konu olmak için emin büyük bir hediye, evde yaşıyordu. Onların varyasyonlar oldukça çeşitlidir, bu nedenle istenen seçenek kolayca zaten bitmiş halde satın alınabilir. Ya da, daha ilginç bir şekilde, bağımsız bir şekilde, yaptı. Sonunda, iş elle yapılır gerçeği bir mobilya eşsiz bir parça ve büyük keyif alabilirsiniz.


ellerinizle Volumetrik paneli: Temel nüanslar

Duvarda Surround panelleri size sonunda görmek istiyorum anlıyoruz, özellikle zorlanmadan kendi ellerinizle yapılabilir.

Yani, resim aşağıdaki türde olabilir:

 • Nakış (veya kanaviçe);
 • kütle sıva gösterimidir;
 • Polimer dikişi gerçekleştirmek;
 • Kumaş panelleri;
 • kartonpiyer, vb - yapay çiçekler, kartonpiyer Kompozisyonu

onun dekorasyon için güzel çizim ve diğer malzemeleri hazırlamak için - Önemli olan, kendi başlarına olabilir orijinal Surround panelleri oluşturunonun dekorasyon için güzel çizim ve diğer malzemeleri hazırlamak için - Önemli olan, kendi başlarına olabilir orijinal Surround panelleri oluşturun

, Dekoratif bir kompozisyon elde etmek mutlaka önemli masrafları ve pahalı malzemeleri satın amacıyla. mevcut malzemeleri donatmak için ve genel kavramı ifade etmek için yeterli.


Başlangıçta duvarda bir resim boyamak için en iyisidir, ve bunu zaten temel malzemeyi uygulamak. "Sıfırdan" her şeyi yapın hepsi o zaman bile değil son derece profesyonel ve. Yeni başlayanlar riske değer değildir.

elle çizime bir alternatif, bağımsız bir şekilde çalıştırmak veya bitmiş bir versiyon çıktısını özel bir şablon olabilir. Önemli olan - acele ve varsa derhal, hatayı düzeltmez. çalışma uzun bir zaman alabilir, ama merak etmeyin: adım adım yıllardır duvarlarını süslüyor vermekten çekinmez gerçekten değerli görülüyordu paneli olacak.

sıva dekoratif paneller; kabartma süslemeleri

dikişçi malzemelerin geleneksel grubunun yanı sıra Duvar panelleri, sıva yapılabilir. Yeterince basit çalışmak için teknolojiyi Usta, ancak bu malzeme yeterince kararlı olmadığını anlamak önemlidir, bu yüzden onun uygulama için zaman alacaktır.

Dekoratif kabartma paneller olabilir: • çıkarılabilir;
 • Sigara çıkarılabilir.

İlk seçenek genellikle daha küçük büyüklükte bir düzen, bu yüzden onun uygulanması çok az zaman bırakır. Böyle bir kompozisyon yapmak için bir çerçeve içine alın ve yetişkinler hem de çocuklar mümkün olacak duvara asmak. Ve birlikte iş yapmak ne kadar ilginç olurdu!

sıva yapılmış paneller - herhangi binanın iç mekana uygun emin bir sanat eseri olduğunusıva yapılmış paneller - herhangi binanın iç mekana uygun emin bir sanat eseri olduğunu

Çoğu zaman, kabartmalar kolayca işleme için bir depo ürünleri satın alınabilir işlemi kullanılır.

Bu durumda, çalışma teknolojisi şu adımlardan oluşur:

 • plaster bazı tabakasının uygulanması;
 • (Tercihen anlık yapıştırıcı fiksasyonu kullanılarak) alçı montajı kabartmalar;
 • bileşimin daha yapılması.

Bu paneller, kesinlikle her konu hemen hemen her evde oldukça avantajlı görünüyor. Bu tür çalışmalar nadiren satışa bulundu, ancak atölyeler sıkça böyle bir teknikle adamış. Sadece uygun seçeneği seçin ve oluşturmak gerekiyor!

paneller için yılbaşı hediyesi

Noel panelleri - gerekli ve gereksiz şeylerden senin cephanelik büyük miktarda olan akrabalar ve arkadaşlar için harika bir hediye. Genellikle olağanüstü gerçekten takdir ediyorum hediye, ve şimdi sadece bir yıl sonra gelecek muhteşem bir tatil, bir bellek için almak istiyorum.

tema Surround panellerini kullanabilirsiniz Yılbaşı üzerinde kapatıntema Surround panellerini kullanabilirsiniz Yılbaşı üzerinde kapatın

Yeni Yıl - bir tatil tema, böylece resim aşağıdaki görüntüyü taşıyabilir:


 • Noel Baba;
 • kardan adam;
 • kimin yıl yaklaşırken hayvan;
 • kış temalı resimlerinde.

evdeki tüm yıl boyunca askıda çünkü ek olarak, bir nötr hakkında bir resim yapmaya çalışmalısınız. Her çeşit tezahürüne çok iyi kış görünüyor. Bu resim tesadüfen her mevsim, o nakış olup özellikle eğer. Eğer fark isterseniz Ancak, yukarıdaki resmin üzerine inşa etmek iyi bir geleneksel yoludur.

bilgelik sembolü yakın zamanda özel bir popülerlik kazanmıştır görüntü hangi gece kuşu vardır. Neden bir panelde bu uzerinde yerini? Böyle bir hediye, özel bir anlama sahip olacak, her top için.

Eğer panelleri yapabilirim neler

panellerin üretimi için malzemeler, tabii ki, çok, ancak bu başlayanlar için uygundur? Çoğu zaman, onlar büyük güzellikte bir film yapmak istiyoruz, bu nedenle odak otomatik tür deri Cuts gibi zor kullanımlı malzemelerin üzerine düşer. onunla yeni gelenler değil rahatça tek gerçek uzmanları, çalışın. Daha da çok güzel yapılabilir kağıt, sahtecilik yapma kalmak. En basit olan popülerlik hafife alınmaması gereken bir geometrik soyut resim vardır.

Surround panelleri el altında malzemelerin herhangi yapabilir, ana şey - Hayal gücü ve ilham bağlamakSurround panelleri el altında malzemelerin herhangi yapabilir, ana şey - Hayal gücü ve ilham bağlamak


Yalan olabilir dayanır:

 • Şekillerde kombinasyonları;
 • Belirli görüntü;
 • Sıkı soyutlama.

Eğer isterseniz, paneller düzgün bir yüzey dikmek olabilir. Nakış hep vasıflı işçi özel bir saygıyla gerçekleştirir, özellikle çok değerli olan.

Nasıl üç boyutlu paneller (video) oluşturmak için

Kendi elleriyle Paneller - değil her vasıflı işçi öğrenmek mümkün olacak bir zahmetli ve zaman alıcı bir süreçtir. görme kendi iştir Fakat bütün zorluklar otomatik karartılmış olacak ve icracı gurur ve ahlaki memnuniyeti süreci başka bir şey hissetmez.

kütle malzemelerin örnekleri (verilmedi iç)

201310241645401500 0f4f2e5f069679orig 1-1 09b6d2f19349443ebaef1ac223082d7341 41 42-2 54-1024x683 93-2 93-1 93-7

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

74 − = 68

map