Panele z drewna dla domu: wybrać odpowiednią opcję

Panele z drewna dla domu: wybrać odpowiednią opcję

12 October 2017Panele drewniane będzie doskonałym punktem kulminacyjnym w pokojuPanele drewniane będzie doskonałym punktem kulminacyjnym w swoich panelach pomescheniiVypolnennoe wykonana z naturalnych materiałów z drewna, uzupełnia przestrzeń wnętrza i tworzy akcent wizualny. Miejsce może być w pokoju lub biurze, ale przed tym warto sprawdzić, jak dobrze pasuje do wnętrza. Jako podstawę dla utworzenia kompozycji przy brzoza, buk, olcha, dąb i sosna. Technologia ta pochodzi z Tajlandii, gdzie naturalnych materiałów mody.


Wykonujemy drewniane panele na ścianach własnymi rękami

Oko jest najmilsze produkty ręcznie, więc projektanci mają tendencję do korzystania z nich częściej. Po pierwsze, trzeba zmierzyć ściany. Po tym zakupione lub wyprodukowane płyty z wymaganymi parametrami. Projektanci powinni dodać do pierwotnej wielkości około 5-7 cm, wymaganego do ewentualnych korekt.

Panele drewniane z rękami można ozdobić niemal każdy pokójPanele drewniane z rękami można ozdobić niemal każdy pokój

Do pracy potrzebne są następujące narzędzia:

 • Farba Scotch.
 • suszarka do włosów.
 • Malować pędzlem.
 • Przeniesienie kleju.
 • Żądany obraz jest wydrukowany na drukarce laserowej.

Z pomocą taśmy maskującej na sklejki lub drewna litego utworzonej przez kontury przyszłego obrazu. Drukowany obraz jest dokładnie rozmazane na przedniej stronie kleju transferowego. smarować oni również drewnianą podstawę. Znajdź klej może być w sklepie Art Supplies. Następnie ostrożnie przeniesiono obraz na powierzchni.


Uniknąć zmarszczek i drobnych nagromadzenia powietrza pomaga wałka malarskiego, który jest starannie wygładzoną szmatki. Minimalny czas schnięcia spoiwa - 70 minut. Przyspieszenie procesu suszarki do włosów. 

Kiedy klej jest suchy, jest konieczne użycie szczoteczki lekko zwilżyć czerpania wody. Nasączone zdjęcia są wykonywane za pomocą gąbki do mycia naczyń.

Jeśli wykonane prawidłowo, sklejka namaluje obraz. Na wierzchu warstwa przezroczystego lakieru, zapewniając połysk i trwałość. Tworzenie płyty z własnymi rękami nie zajmie więcej niż 3 godziny. Najważniejsze jest to, że wybór rozwiązań projektowych brać pod uwagę specyfikę tych pomieszczeń.

Drewniane panele we wnętrzu: praktyczne porady

Wszechstronność panelu jest możliwość uzupełnienia wnętrza pomieszczeń mieszkalnych lub niemieszkalnych. Należy zauważyć, że panele pasują do każdego wnętrza, ale należy zwrócić uwagę na subtelnościNależy zauważyć, że panele pasują do każdego wnętrza, ale należy zwrócić uwagę na subtelności

Konieczne jest, aby wziąć pod uwagę kilka czynników, które wpływają na ostateczny wybór:

 • Rozmiar pokoju.
 • Stopień natężenia oświetlenia.
 • Dominujące kolory.
 • Rodzaj zastosowanego materiału w pomieszczeniu.

Znajomość lokalizacji rozpoczyna salonie, w którego wnętrzu znajduje się korzystnie stosuje się produkt o większych wymiarach. W zależności od geometrii pomieszczenia zamówił panel obejmujący ½ ścianie lub w całości. Na życzenie jest uzupełniana przez sztuczne oświetlenie.

Jeśli mówimy o liczbach, projektanci polecam zatrzymać wybory na panoramę miasta. 

W zwykłym mieszkaniu wygląda lepiej kojący krajobraz, na przykład, Indonezji i jego charakter. Wentylatory podróży wybrać powściągliwy kolory. Panele drewniane obejmuje atrakcje i miejskie pejzaże, gdzie chcesz iść.

Diametralnie jest zalecany do pomieszczeń, które ma ogromne znaczenie aktywnego trybu życia. Prace obejmują wizerunki drzewa życia nocnego w mieście, abstrakcyjnych form, reprodukcje współczesnych artystów lub dynamicznych scen przemocy elementów. Luksusowe wnętrze panele dekoracyjne znane obrazy starej części miasta, schody, czy Ogrodzie Eden.

W salonie istnieją ograniczenia w zakresie opcji. Pomieszczenie średniej wielkości w standardowym oknie kwadratowych paneli może być umieszczony w rogu pomieszczenia. Kilka centymetrów pokojowej dodać wizualny osadza się na schody panele spiralnej. W małych pomieszczeniach zaleca się używać dwucyfrową. Ważne jest, że oba wzory są rozmieszczone symetrycznie.

Kuchnia. Tutaj używamy paneli ściana lasu, do czyszczenia. Zabronione jest umieszczenie ich w pobliżu pieca, lodówki lub zlewu. Ponieważ wzór jest optymalnie przedstawiają owoce i jagody. Pokojowe i płuca dzieci są wybrane składu: zwierzęta lub powierzchni wody.


Tworzenie od piły cięcia płyt drewnopochodnych

Zanim zaczniesz widzieć lepsze zdjęcia różnych opcji, które pomogą zdefiniować pojęcie. Po tym jest wykonana pracę układu. Co konieczne do naturalnej wielkości. Pomoże to określić rozmiar cięcia piły. Jako podstawa do lepszego wykorzystania brzozy lub olchy.

Proces tworzenia panel wymaga wysiłku, ale wynik będzie na pewno proszęProces tworzenia panel wymaga wysiłku, ale wynik będzie na pewno proszę

Do przeprowadzenia prac powodować kreatora nie jest konieczne. Wystarczające podstawowe umiejętności pracy z narzędziami. 

Musimy stosować się do następującej procedury:


 • Speel starannie szlifowania papierem ściernym.
 • Nałożyć podkład akrylowy lub białą farbą na powierzchni piły pianką ciętą gąbką.
 • Proces suszenia trwa do 65 minut.
 • Po wysuszeniu, szlifowanie.
 • Wstępnie wydrukowany obraz, który chcesz wyciąć kontur cięcia piły.
 • Jeśli zawiera wiele małych części, na przykład monety zdjęć, przed pierwszym elementem się w lewo od krawędzi 1-2 cm.
 • Scenerii wyspy, takie jak Cypr i Indonezji, nie istnieje dodatkowe przycinanie cm.
 • Na odwrocie obrazu, starannie smarujemy decoupage klej.
 • Umieścić obraz na cięcia piły.
 • Wał gładki.
 • Zabronione gładkie ręce wzór powierzchni, ponieważ zwykły lub kompozytowy materiał pod ciśnieniem i tworzy się wilgoci w paśmie widzialnym.
 • Gdy preforma suszy plik jest usuwany z krawędziami zbędne.

Ewentualnie, małe elementy dekoracyjne stosowane, na przykład, tworzyć objętościowe kompozycje mogą być dopasowywane przy użyciu właściwych elementów odcień tkaniny. We wschodniej wnętrza, można użyć dodatkowych dekoracje z gałęzi i liści.

Mural rzeźby: minimalistyczne rozwiązania

Aby utworzyć całą kompozycję początkowo jest konieczne, aby wybrać odpowiedni materiał. Jeśli sklejki lepiej jest wykonywać proste rysunki, które otaczają dyptyk pożądane jest umieszczenie na brzozy i osiki. Następnie uwzględnia poziom szczegółowości szkicu. Proste obrazy ludzi i zwierząt mogą być wykonane rzeźbione miękkiej Linden.

Po wybraniu panelu koniecznie trzeba wziąć pod uwagę wymiary pomieszczenia, oświetlenie i wystrój wnętrzPo wybraniu panelu koniecznie trzeba wziąć pod uwagę wymiary pomieszczenia, oświetlenie i wystrój wnętrz

Dla innych opcji należy stosować się do tych wytycznych:

 • Do kąpieli należy z obowiązkowym przetwarzania brzoza wodoodpornym lakierem.
 • Korytarz dekoracji dużą skład płyt, na której obraz jest stosowane.
 • Na wiejskiej lepiej jest wziąć lipy lub sosny.
 • Płyty bambusowe zmieścić się w salonie.
 • Dobrze oświetlony pokój suplement olcha.
 • Przygotowanie do Dziecięcego zawsze gippoalergenna.

Panel statek wykonany z drewna z rękami (wideo)

Panele wykonane z naturalnych materiałów do dekoracji wnętrz z właściwego doboru materiałów i konstrukcji. Kuchnia i balkon służy płyty wiórowej lub sklejki, oraz pokój dzienny i sypialnia - lipy, osiki lub olcha. Jeśli jest to pożądane, panele mogą być wykonane niezależnie od siebie. Najważniejsze, aby obserwować wymiar obrazu i tworzenie reguł: Przenieść gotowego wzoru lub cięcia kompozycję. 

Opcje panele z drewna (zdjęcia)

0a918597b7 DSC0658 004225 787 7319-15036 49991439823824b 132881177 Artur201310241538161500 baby-gula-map-sign-038 barelef2

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 50 = 59

map