Panele wykonane z nici i paznokci: 8 prostych pomysłów dla kreatywności

Panele wykonane z nici i paznokci: 8 prostych pomysłów dla kreatywności

12 October 2017Nowoczesny mural paznokci i nici będą prawdziwą ozdobą wnętrza mieszkania lub domu na wsi i służyć właścicielowi więcej niż jeden rokNowoczesny mural paznokci i nici będą prawdziwą ozdobą wnętrza mieszkania lub domu na wsi i będzie służyć więcej niż jeden mistrz godSegodnya stało się bardzo modne producenci paneli gwoździ i wątku. Nadzwyczajna sesja, aby stworzyć piękne i ciekawe wzory napisów został nazwany string-sztuka. Ta idea nie jest nowa w ogóle, ale bardzo ekscytujące. Zdjęcia wątku i paznokcie zrobić bez użycia kleju. Do pracy tylko małym młotkiem, małych gwoździ, gwintów i zasady. Dobry wybór grubości nici pozwala wizualnie tworzyć panele bardziej wyraziste i obszerne. Najważniejsze w tym procesie - bawić.


Panele wykonane z gwoździ i schemat tkania nici:

Niesamowite zdjęcia mogą być tworzone od zwykłych gwoździ i różnych wątków. Systemy tkania różnią się od siebie w zależności od wzoru zwijającego przędzy.

Panele wykonane z nici i paznokci można wykonać na dwa sposoby:

 • Wypełnić przestrzeń na zewnątrz obrazu, pozostawiając środkową pustą sylwetkę;
 • Wzór splotu bezpośrednio wypełnienie przestrzeni wewnątrz.

Uzwojenie także gwint ząbki aby dwa rodzaje: promieniowe i ciągłych. Gdy promień przędze metoda działają jak belki wentylator pochodzące z jednego punktu w różnych kierunkach. Nici są nałożone na siebie nie jest gruba. Ciągła metoda polega na zastosowaniu obwodu na podłożu za pomocą matrycy i ołówek. Narysuj wzór występuje chaotyczny nawijanie nici na paznokciach.

Proces nawijania nici na paznokciach nieskomplikowanych i splot podstawy mogą być opanowane, uczenie się z doświadczeń rzemieślników z doświadczeniemProces nawijania nici na paznokciach nieskomplikowanych i splot podstawy mogą być opanowane, uczenie się z doświadczeń rzemieślników z doświadczeniem


Dość prosty, ale ciekawy przykład stosowania ciągłego sposobu panelu jest uważany za obraz-kwadrat. Jest to znacznie szybsze ze względu na brak rysunku. Wszystko, czego potrzebujesz, aby go utworzyć jest młotek, gwoździe, sznurek i dolny. Najpierw przygotowuje się podłoże (płyt pilśniowych), przy czym zaleca się barwnik atramentu, na przykład czarny. Dalsze kołki Młotkowania wokół podstawy odchodzenia od krawędzi 1 i 1,5 cm, kołki pozycjonujące należy w równej odległości od siebie. Następnie związać koniec nici w jednym gwoździu w rogu placu, tak że knot był niedostrzegalny. Zaczynamy splot ząbki obrazu zaczepiając naprzeciw siebie i lekko ciągnąc wątek. Na czarnym tle atrakcyjna będzie wyglądać zupełnie różne kolory nici. Jest możliwe, aby wykonać zdjęcie w jednym kolorze lub w różnych kolorach. Następnie musimy awansować lub podczas operacji łączenia odcinków nici o różnych kolorach schludny paczkę. Że będzie miał bardzo piękny obraz z płynne przejście z jednego koloru do drugiego.

Dla paneli lepiej jest wybrać silne nici, inaczej podczas pracy, mogą pęknąć i trzeba zacząć wszystko od nowa.

Bardzo ładny wygląd panele wzór, który składa się z kilku elementów.

Panele wykonane z nici i paznokci: Ważne, aby pamiętać,

Rysowanie za pomocą gwoździ i jak nici do haftowania na kartonie ma bardzo nietypowy i fantastyczny widok. Proces jest dość prosty, ale istnieje kilka punktów, które należy zwrócić uwagę.Panele wykonane z gwoździ i nici - to fantastycznie piękne, jasne i oryginalny produktPanele wykonane z gwoździ i nici - to fantastycznie piękne, jasne i oryginalny produkt

Konieczne jest, aby wziąć pod uwagę:

 • Podstawą może zostawić monochromatyczny lub kolorowy tusz, w tym przypadku, panel wygląda bardziej szlachetny;
 • Naszkicować tło jest lepiej wybrać farby akrylowe, są bardziej intensywne;
 • Przędze powinny być średnią grubość;
 • Dla paneli lepiej wybrać proste kształty bez drobnych części;
 • Aby utworzyć szablon lepiej wybrać gruby papier lub karton;
 • Jako podstawę można użyć płyty pilśniowej, korka lub pianki pokładzie - to kruchy materiał i dlatego nitka między słupkami powinna być naprężona nie bardzo mocno;
 • Dla wygody tkania przędzy może być pominięte zamiast pióra;
 • Początkowo będzie wyglądać jak na zdjęciu, jeśli wzór jest, aby trzymać się podłoża i wszelkich jeden element wątku rysować i paznokci. W ten sposób część aktywna będzie wyglądać obszerne.

Panele wykonane z nici i paznokcie są często ozdobione małych kamieni lub kulek. Taki materiał służy jako dodatkowy panel dekoracyjnego do dekoracji. Wielokolorowe szklane kamyki wielką grę w słońcu. Z tego obrazu staje się bardziej atrakcyjna i tajemnicza.

Pomyśl o ustalenie panele elementem jest lepiej z góry, przed rozpoczęciem przędzy tkackiej.

Jak zrobić panel paznokcie i gwint na drzewie: klasa mistrz

Dziś z zadowoleniem utworzenie takich niekonwencjonalnych arcydzieł najbardziej powszechnych materiałów. Technika tworzenia paneli wymaga opieki i cierpliwości. Rezultatem tej interesującej pracy zachwyca swoją oryginalnością.

Malowanie paznokci i nici jak drzewo jest wykonana w ciągu kilku dni, zaczyna pracować przyjemnośćMalowanie paznokci i nici jak drzewo jest wykonana w ciągu kilku dni, zaczyna pracować przyjemność

Do pracy konieczne jest:

 • Papieru i drewna ołówek szwu;
 • Płyta pilśniowa;
 • Monochromatyczny lub wielobarwne przędzy;
 • Małe goździki i młot;
 • Farby i pędzle;

Szablon do panelu może służyć za kilka drzew, ale siatka będzie trochę trudniej. Następnie drzewa muszą być połączone ze sobą są bardzo wrażliwe na wizualnej gęstości tła nie różniła się od wspólnej przestrzeni. Rozważmy przykład tworząc panel z jednej sylwetce.


Proces tworzenia panel:

 1. Pierwszy etap polega na przygotowaniu arkusz płyty pilśniowej;
 2. Możemy zastosować szablon do DVP i otaczać go dokładnie nie smar ołówek;
 3. Oznaczyć sylwetka drzewa z gwoździami w odległości jednego centymetra;
 4. Wykonanie oznaczenia na brzegach płyt wiórowych samym skoku, prowadzenia kołków do jednakowej głębokości (1/3 wysokości paznokcia) oraz w równej odległości od szczypiec;
 5. Związać łańcuch wokół paznokcia i ostrożnie wiążąc dyskretny guzek pod pokrywą.
 6. Sekwencja zaczyna kręte goździki, łączący obwód z tymi, które emitują sylwetka drzewa.

Można zróżnicować wypoczynek, po opanowaniu zabawny proces tworzenia portretów czarną nicią. Stworzony przez ręce unikalne kreacje pozwoli zanurzyć się w atmosferę domu wypoczynkowegoMożna zróżnicować wypoczynek, po opanowaniu zabawny proces tworzenia portretów czarną nicią. Stworzony przez ręce unikalne kreacje pozwoli zanurzyć się w atmosferę domu wypoczynkowego

Głównym celem jest, aby wypełnić przestrzeń wokół drzewa. Nici nie może przekroczyć obrazu wewnątrz. Paznokcie na obwodzie znacznie większej ilości, a więc tych, które odróżniają sylwetka może być użyty kilka razy. Warto każdy okrągły zlew pod przykrywką. Pod koniec panelu należy zrobić mały tobołek i ukryć go pod głowicą paznokci.

Goździki trzeba wybrać odpowiedni rozmiar, aby nie peeped w wbijania odwrotnej stronie podstawy.

Rysunek dla paneli nici z twoich rękach

Nici i paznokcie - dość niezwykły materiał do współpracy. Choć ostatecznie można tworzyć własne ręce teraz dzieło sztuki. Taki piękny mural uzupełnienie każdego wnętrza przestrzeni.


Pomysły na panelach

 • Sowa. Panel ten jest idealny do pokoju dziecięcego lub ozdobić gość.
 • Serce. Odpowiednie dla osób romantycznych. Ten obraz jest dobry prezent na Walentynki.
 • Inskrypcje. Dość stylowy wygląd etykiety lub nazwy bliskich z gwoździ i wątku.
 • Ptaki. Bardzo ładny wygląda panele z dwóch ptaków siedzi na gałęzi.
 • Drzewo. zabawa tego noworoczny aby panel wełnianej nici lub przędzy na drutach. Zima tematem będzie wielkim darem dla Bożego Narodzenia drogie i bliskich ludzi.
 • Kat. Dobrze, że bez tych zwierząt. kot sylwetka będzie w harmonii z dowolnego wnętrza.
 • Jeże. Takie panele skutecznie ozdobić gnieździe dwóch kochanków. Z jednej strony, w pewnym sensie, pomysł dla dzieci, ale z drugiej - stwarza niepowtarzalną poczucie romantyzmu i ciepła.

Piękne i delikatne panele nici i paznokci w formie serca - tani i oryginalny sposób dekorowania domu na dzień ValentinePiękne i delikatne panele nici i paznokci w formie serca - tani i oryginalny sposób dekorowania domu na dzień Valentine

Szczególnie popularne są portrety czarną nicią na białym tle. Ta sztuka nie jest z pewnością każdy jest siła, ale to, co robią przy pomocy nici i paznokcie umiejętne ręce jako arcydzieło nie można nazwać.

paznokcie mocne i długie wątku, który pełni funkcję ołówek i farby wymagają więcej niż sto do produkcji małego portretu.

Istnieje ogromna liczba wzorów i wzorów. Najważniejsze, aby obejmować swoją wyobraźnię i nie bój się próbować czegoś nowego, ponieważ obraz jest w każdym przypadku indywidualnie, i inne takie nie.

Proste panele nici i paznokci (wideo)

Dziś mamy prawie nic nie da się zaskoczyć. Ale takie ekscytujące doświadczenie, jak ustanowienie panelu wątku i paznokci, pozwalają stworzyć swój własny niepowtarzalny obraz w jednym egzemplarzu. Po tym wszystkim, najbardziej wartościowych rzeczy, które są wykonane własnymi rękami. Ta kreacja będzie uzupełnienie każdego nowoczesnego wnętrza, wprowadzają pewną mistykę i tajemnicę.

Przykłady paneli z nici i gwoździe (foto)

13a10418cada56587fcec2179bf4f355254ee7205522765 7b05f10c85eae91c1a0ff7a069j0 - Kartiny-panno-kartina-IZ-gvozdej-nitok sznurek 4997c54445c7ba403f418a75b7709fb5 1586263e854ce1d28e1b666d44bw - podarki-k-prazdnikam-panno-IZ-gvozdej-nitok 1395351075129511129 13969770481288733154 14471914011988755384 2290878247 a0bc12137b886f02b9d70261cekq - Kartiny-panno-kartina-IZ-gvozdej-nitok sznurek b7144129813850400bac440aa1d4

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

3 + 5 =

map