Panele modułowe - oryginalny sposób udekorować pokój

Panele modułowe – oryginalny sposób udekorować pokój

12 October 2017Panele modułowe - modny element dekoracyjny, który może odświeżyć wnętrze wszystkich pomieszczeńPanele modułowe - modny element dekoracyjny, który może odświeżyć wnętrze żadnej pomescheniyaSeychas często występujących w nowoczesnych wnętrzach obrazów, podzielone na kilka części. Takie rozwiązanie jest nazywane paneli modułowych. Taki wystrój wygląda oryginalny i odświeżający wygląd każdego pomieszczenia, czy to sypialnia, biuro lub restaurację. panele modularne zwany również specjalną powłoką ściany, który jest używany do dekoracji jak ściany i sufity. Ze względu na brak przejrzystej formie, wygląda bardzo harmonijny i przyciąga spojrzenia.


Modułowych płyt we wnętrzu

Nowoczesne projektanci są aktywnie korzysta paneli modułowych w ich pracy. Ten dekoracyjny element stał się niezbędnym dekoracji pomieszczeń. Dyskretne kolory panele modułowe odbędzie się nawet w najbardziej skromnym pokoju. A jeśli to konieczne, za pomocą takiego panelu można zrobić świetny kolor akcent.

Paski wewnętrzne panele modułowe często odgrywają rolę kolorystycznych akcentówPaski wewnętrzne panele modułowe często odgrywają rolę kolorystycznych akcentów

Panele modułowe mogą być wielki dar, który przyniesie estetyczną przyjemność właściciela.

Zdjęcia kwiatów są idealne do pokoju dziecięcego. Ale w postaci paneli modularnych i będą pasować do innych pomieszczeń, jak kwiaty wprowadzają w naszym życiu pozytywne emocje, a podział obrazu na kilka części pozwoli na doskonale wyglądać w każdym wnętrzu. Z prawej mieszanki, takie zdjęcia mogą łatwo stać się kluczem dekoracji pokoju i podkreślają ogólny styl wnętrza.

Cechy tego rozwiązania projektowego

Podział na kilka części może tworzyć złudzenie ruchu i dynamiki wizualnie zwiększyć przestrzeń. Jednak takie podejście nie zawsze działa i nadaje się tylko do pewnych stylów wnętrz.


Panele modułowe posiadają nie tylko czysto dekoracyjną funkcję. Bardzo często stosuje się również do optycznie powiększyć przestrzeń, co jest szczególnie ważne w małych pomieszczeniach

Dobrze dobrane do wystroju wnętrza paneli modularnych wizualnie zwiększyć przestrzeńDobrze dobrane do wystroju wnętrza paneli modularnych wizualnie zwiększyć przestrzeń

Dziś produkcja paneli modułowych jest bardzo powszechne. Na życzenie klienta mogą być wykonane ekskluzywne panele z unikalnych zdjęć, w tym zdjęcia lub rysunku klienta.

Porady w wyborze paneli modularnych

Wszelkie, nawet najpiękniejsza ozdoba może zepsuć ogólnego wrażenia. Dzieje się to najczęściej z powodu niewłaściwego podejścia do wyboru.Aby uniknąć takiej sytuacji może być przedmiotem następujących zasad:

 • Należy zwrócić uwagę na ogólną kolorystykę pomieszczenia. Bardzo ważne jest, aby wybrać odpowiednie panele modularne pod względem koloru. W tym przypadku również zdecydować się na celu, w którym chcesz umieścić panele. Jeśli dla Ciebie ważne jest, aby kolor akcentowania - wybrać jasną kolorystykę dla panelu. Jeśli chcesz po prostu zdywersyfikować wnętrze, nie przeciągając jednocześnie zbyt wiele uwagi na rysunku, konieczne jest, aby dać pierwszeństwo, aby uspokoić przygaszone kolory.
 • Wybierz odpowiedni rozmiar części paneli modułowych. Zbyt dużo lub zbyt mało kompozycja będzie wyglądać śmiesznie i nie pasuje do wnętrza.
 • Obserwować wizualnej równowagi w wyborze miejsca do internetu. Najbardziej udany miejsce na panelu jest wolna ściana. Jednocześnie nie należy umieszczać zbyt wysokie teraz, ani zbyt niska.
 • obraz strażnik z narażeniem na działanie promieni słonecznych, co z biegiem czasu obraz może stracić swój pierwotny wygląd.

Więcej organiczna całość modułowy obraz spojrzenie na wolnej ściany, chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznychWięcej organiczna całość modułowy obraz spojrzenie na wolnej ściany, chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych

Jak zrobić panele modularne własnymi rękami

Panele modułowe - nie jest to najtańszy sposób, aby udekorować pokój. Ale nie rozpaczaj, bo podobna dekoracja może być wykonane ręcznie.

Algorytm jest następujący:

 • Kupić specjalny drewnianych noszach pożądany kształt. Mogą też tworzyć własne.
 • Przy pomocy specjalnego sprzętu, aby wydrukować wybrany obraz. Jest to ważne w przypadku drukowania, jak przy ciągnięciu, aby wybrać odpowiedni rozmiar, trzeba mieć uprawnienia do być wygięte.
 • Następnie trzeba wyciąć wydrukowany obraz do pożądanych segmentów.
 • Ostatnim krokiem - rozciągnięcie obrazu na noszach. Na życzenie rama może być pokryte specjalnym lakierem ochronnym.

Jeśli masz umiejętności haftu, jest również możliwe szyte panele modułowe. Naturalnie, to zajmie dużo więcej czasu i wysiłku, ale wynik jest piękne.

Modułowe panele z własnych rąk (wideo)

panele modularnepplico: Doskonały wybór dla każdego pomieszczenia

Jak wspomniano wcześniej, panele modularne - to nie tylko segmentacji obrazu. Modułowe panele zwane również rodzaj pokrycia, przez które zdobiły ściany i sufit.


Jedna z najjaśniejszych i najbardziej popularnych producentów tych paneli jest producentem Applico. Firma ta jako pierwsza w celu wytworzenia powłoki i niezwykłe malowidła, dokonując przełomu w rynku.

Oczywiście, istnieje wiele innych różnych producentów. Niektórzy nawet są nasi rodacy. 

Modułowe panele Applico są bardzo popularne wśród koneserówModułowe panele Applico są bardzo popularne wśród koneserów

Producenci z tego, co okazało się być najlepszym

 • Rosja.
 • Niemcy.
 • Ukraina.

Oczywiście, jeśli chcesz uzyskać wysokiej jakości, oryginalnych płyt, to lepiej kupić produkty produkcji krajowej.

Zadaniem modułu we wnętrzu pano

Płyta podstawy liniami jest na wierzchu której jest osadzona jedna z warstw (teksturalnych welurowy, platyna lub rozdział). Piękne odbitki uzupełnione niezwykłą powłokę. Płyta składa się z kilku części, z których każda jest połączona do drugiego szwu falistym. Można również zamówić pojedynczy płótno, jeśli to konieczne.


Modułowych płyt we wnętrzu (wideo)

Panele modułowe stanowią doskonały element dekoracyjny. Mogą one różnić się wnętrze i wprowadzają specjalną atmosferę, łączenia się do poglądów w nim. Różnorodność wydruków i możliwość drukowania własnych obrazów pozwalają marzyć i tworzyć niezwykłe wnętrza. Chociaż nie jest to najniższy koszt, rzemieślników można okazało się i tworzenia własnych paneli. W tym przypadku, ludzie, którzy są gotowi wydać trochę pieniędzy na panelu można zrobić w domu prawdziwie królewski!

 Panele modułowe (foto)

02 0027 5 28fd04551f6072792a54d1e282258d82 68-630x403 88ad85aea0aebece94203e357576 109-630x400 305zoom 724c741d021324d32b0fc9e9040ab1ff 162991

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

40 + = 49

map