Panel - stylowe akcesoria Nowy Rok dekoracji

Panel – stylowe akcesoria Nowy Rok dekoracji

12 October 2017Boże panele dekoracyjne będzie żadnego pokoju na Nowy RokBoże panele dekoracyjne będzie żadnego pokoju na Nowy Rok, kiedy nastrój Bożego Narodzenia z głową obejmuje wesoły, zapachu mandarynki i igły fali, nadszedł czas, aby udekorować swój dom i stworzyć w nim przytulną atmosferę wypoczynku. mieni Beauty-jodełkę w rogu kolorowymi światłami nawleczone z sufitu wielobarwnych wieńce na drzwi zdobi wieniec z gałęzi jodłowych - tak, być może, to każdy apartament w przeddzień świąt noworocznych. A więc chcę dodać w dekoracji noworocznego domu na coś nowego i oryginalnego. Niektóre swój własny smak, który patrzy na właścicieli poczuje ciepło i komfort dom, i goście - podziwiać wyobraźnię i talent-szwaczka gospodyni.


Panele Boże Narodzenie: Master Class

master class jako normalnej ramki mogą być wykonane panele Nowy Rok, który niewątpliwie będzie taki sam „wisienka na torcie” dekoracji noworocznego domu. Jeśli w domu jest kilka płaty tkaniny, klej, stare ramki, Boże Narodzenie nastroju i 20 minut wolnego czasu, nie jest łatwym sposobem na stworzenie twórczego drobiazg.

Panele będziemy potrzebować do produkcji:

 • Tkanina (płótno lub juta) - podstawa płyty;
 • Ramki na zdjęcia;
 • tektura;
 • Multi-kolorowe kawałki tkaniny;
 • superglue;
 • trochę wyobraźni.

Z pomocą zwykłych przedmiotów można zrobić oryginalny wystrój świątecznyZ pomocą zwykłych przedmiotów można zrobić oryginalny wystrój świąteczny

Wymyślając historię na panelu, można zacząć tworzyć. Aby rozpocząć, należy wyciąć kawałek tektury, niezbędne nam wielkość odpowiadająca ramce. Umieścić kawałek tektury uzyskanej na tkaninę i dodawania każdego boku 4-6 cm dokładnie cięte. Pasta Wytworzony fragment tkaniny do kartonowych do góry. Odpisy owinąć i klej na odwrocie tektury.


Na płótnie okazało ołówkiem rysuje wybraną scenę. Na przykład, bałwan lub Father Frost pod choinką.

Następnie wycięto z skrawków zebrane części tkaniny, która będzie w oparciu o płyty. Alternatywnie przykleić wycięte części na płótnie. Pozostaje tylko wstawić wynikające płyty w ramie w normalnych zdjęcie.

Panele - symbol roku 2017

Zbliża się do końca 2016 roku z Red Fire Monkey, który zastąpił przejęcie w 2015 Niebiesko-zielony drewniane kozy. Według wschodniej kalendarza, następne lata będzie symbolem Red Fire Rooster.

Kogut ptak zwyczajnie i po prostu dlatego, drogiej biżuterii i eleganckiej dekoracji w Nowym Roku do niczego.

Symbol 2017 jest ognisty kogut to drób, ale różni się odwagę i radośćSymbol 2017 jest ognisty kogut to drób, ale różni się odwagę i radośćAle dekoracje wykonane są niezależnie, symbol 2017 doceni. Więc to będzie bardzo przydatne, aby nowy rok paneli przedstawiających gospodarza w 2017 roku. Aby cock noworoczny mogą być wykonane z filcu. To bardzo proste i posłuszny w materiale. Gotowy, aby dowiedzieć panele oparte mogą być klejone lub szyte szwów rękę. Będzie ona również świetnie wyglądają panele otaczają koguta z papieru wykonane w technikach Quilling. Panele musi panować czerwony i wszystkie jej pochodne (bordowy, fioletowy, itd.), Jak również w postaci żółtego złota i pomarańczowy.

Pamiętaj, aby dać należytą uwagę do właściciela tego roku, a potem nie zapomni o was w nadchodzącym roku i odda bogactwo i dobrobyt.

Nowe panele ścienne Rok

Nowe panele ścienne są doskonałym i dekoracji wnętrz dadzą uroczysty charakter. Materiały do ​​wytwarzania takich paneli podłogowych są ogromne. I tych, którzy już mieli czas, aby pomyśleć, co zrobić, może być wykonane tylko z tkaniny lub papieru do przyjemnego zaskoczenia.

Tak więc, panele ścienne mogą być wykonane z materiałów, 6:

 • Jedwab, specjalnymi farbami do tkanin jedwabnych prace malarskie;
 • Sól Ciasto wytworzone z takich prostych składników, takich jak mąka, sól, oleju roślinnego i wody;
 • Zboża, makarony, kawa i innych materiałów sypkich, który wylewa na wstępnie pokryte części kleju w obszarze roboczym;
 • Naturalne materiały, takie jak szyszki, gałęzie jodły i suszonych kwiatów, z których można tworzyć piękne kolaże kwiatowe na temat Nowego Roku;
 • Koraliki, szczeka swoje płótna na temat Nowego Roku;
 • Przyciski, uszyć je w formie zabawek choinkowych do szmaciana choinkowe, już przyklejone na płótnie.

Panele choinkowe wykonane z naturalnych materiałów, będzie doskonałym dodatkiem do choinkęPanele choinkowe wykonane z naturalnych materiałów, będzie doskonałym dodatkiem do choinkę

A to nie wszystkie materiały do ​​paneli noworocznych. Jest również możliwe, aby papier-mache, drewno, ceramika, kamień, muszle, tapety, pianka ... W ogóle, limity na liście zależy od Twojej wyobraźni.

Łączenie różnych materiałów i tekstur, odtwarzanie kolorów, uroczy dekoracji dla domu staną się stylowe akcesoria ekskluzywny wystrój domu.

Dekoracje panele ścienne mogą składać się z wielu obrazów lub zdjęć, zjednoczeni przez tematem Nowego Roku. Lub po prostu wyjść i kupić panele ścienne świąteczne w sklepie.


Panel "Christmas Fantasy"

Działka na Nowy panel wymyślić nie tak trudne. Oczywiście, przede wszystkim, przychodzą na myśl Ojca mróz, śnieg Maiden i Snowman, samotną tęsknotę za zielonego trójkąta choinki. Ale gdybyśmy rozmawiali o fantazjach, niech coś nafantaziruem naprawdę bardzo specjalnego.

Bardzo ciekawy i oryginalny wygląd będzie panel w postaci okien, malowane przez mróz.

Udekorować okna kompozycja może być wycięte z białego papieru, aby wypełnić swój komfort i ciepło w domuUdekorować okna kompozycja może być wycięte z białego papieru, aby wypełnić swój komfort i ciepło w domu

Dziadek mróz z jakiegoś powodu nie chce malować swoje magiczne obrazy na nowoczesnych okien plastikowych. Więc co jest sztucznym okno będzie nie tylko przyniesie magię i tajemnicę w dekoracji noworocznej w domu, ale także doprowadzić nas z powrotem do momentu, w taki bliskiego i drogiego przeszłości.

Draw mróz może być prosty lub farby (gwasz akwarele) wykonane z papieru lub użyć bardziej skomplikowanych metod rysowania z użyciem kleju do drewna i odpowiedni kawałek szkła.


Boże Narodzenie mural dzieci z rękami

Bardzo ładny udekorować swój dom z uroczysty akcesoria wykonane własnymi rękami. I sto razy ładniejszy, jeśli się je ze swoimi dziećmi.

Jednym z najprostszych opcji - do paneli pleśń na temat Bożego Narodzenia plasteliny. Panele takie dziecko nie jest trudno zrobić samemu. Aby to zrobić, trzeba narysować ołówkiem na kartce tektury szablon dla naszych przyszłych obrazów noworocznych, a następnie pomalować szczegóły plasteliny. Można również zrobić aplikacja z kolorowego papieru i bawełny płyt.

Do tworzenia bardziej skomplikowane, musimy starą płytę muzyczną i 35-40 wielobarwne widelce jednorazowe.

Klej widelec gorący klej na przemian z jednej lub drugiej stronie płyty. Dekoracji, wstążki skręcanie wtyczki i blichtr. W centrum kotwienia łuk z dzwonami i panel w postaci wieku Noworocznym gotowy.

Robi panele noworoczne z gliny, dziecko produkuje nie tylko rzemiosła, ale także rozwija zdolności motoryczne rąkRobi panele noworoczne z gliny, dziecko produkuje nie tylko rzemiosła, ale także rozwija zdolności motoryczne rąk

Praca z gorącego kleju topią się i wymaga wielkiej ostrożności. Dzieci mogą korzystać z Thermo wyłącznie pod nadzorem osoby dorosłej.

Boże Narodzenie mural wykonany przez dzieci, są idealne jako „obowiązkowe” rzemiosła świąt dla przedszkola.

Boże Narodzenie mural własnymi rękami - ciekawy Hack

Stwierdzając nieskończone dary, iskry Sparklers fajerwerki nowy rok rozpocząć przygotowania do innego błogosławionego wypoczynku - Bożego Narodzenia. Na Boże Narodzenie panele zwykle przedstawiają aniołów, gwiazda betlejemska lub Boże Narodzenie Szopka. Bardzo oryginalny Boże Narodzenie będzie wyglądać płyt wykonanych na opowiadania Nikolaya Vasilevicha Gogolya „The Night Before Christmas”.

Boże Narodzenie już od dawna uważane za święto rodzinne. Zbierz całą rodzinę do produkcji Bożego Narodzenia panelu - to nie tylko przyjemne wakacje rozrywką, ale także świetny sposób na jedności rodziny i więzi pokrewieństwa.

rozwojowy Nowy Rok panel "Jodełkę „(wideo)

Panele choinkowe wykonane własnymi rękami, może służyć nie tylko do dekoracji wnętrz noworocznym, ale także wspaniały prezent dla przyjaciół i krewnych. 

Panele Christmas (zdjęcia)

2-min82 3-MIN1 3-min62 2cr1 6-min45 5b136a07eb9f974f6e4d72bf8c9bd226 10 min19 9 min19 18 min5 34a7ef0e-2a18-4e43-86af-949d6122147d

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

70 − = 61

map