Panel balerin: Başarı için 5 Adım

Panel balerin: Başarı için 5 Adım

12 October 2017Balerin duvar oturma odası ya da çocuğun odasında, mutfakta harika görünecekBalerin duvar oturma odası ya da iyi oda veya yemek odası, oturma kreş yerleşmek olabilir Nursery komnatePanno dansçı içinde, mutfakta harika görünecek. Her hangi renkleri oluşturduğu bileşimine bağlıdır ve bir söz o ana bırakır. Sonuçta bir, nazik şok edici parlak olabilir ... ama istediğini! elleriyle resim tamamlamak için süreç çalışır, böylece, hatta çocukları bağlanabilir, zor değildir. Gerekirse, sürekli kendi ana ders paylaşması deneyimli rukodelnikov tavsiyesine kullanabilirsiniz.


Yeni başlayanlar için kendi elleriyle Paneli dansçı

Panel balerin temel kavram çalışmaya başlar. Sen, bir resim seçmek bakmak ve gerekli materyalleri hazırlamak için emin olacaktır nasıl hayal etmek gerekiyor.

yani:

 • Dayanak - tercihen kalın karton;
 • akrilikler;
 • organzeler;
 • Saten şerit;
 • Dekoratif süsler.

Paneller her kadın dansçı yapabilirsiniz. Oldukça etkileyici yaratıcı süreçPaneller her kadın dansçı yapabilirsiniz. Oldukça etkileyici yaratıcı süreç

İlk bakışta, genel bir fikir almak için neredeyse temel gibi görünüyor. Balerin daha dekorasyon bağlı olduğu çeşitli konumlarda, görünebilir. Görsel olarak oda artırmak ışık, neredeyse uçan görüntüleri seçmek daha anlamsız ve diri hale getirmek için daha iyidir.


Balerin - minyatür karakter, kırılganlık ve güvenlik açığını simgeleyen. Bu motifler izlenebilir ve paneller olmalıdır.

Ayrıca, çok büyük bir resim yapmazlar. Tüm aşırıya kaçmadan iyidir: Küçük resim belli bir acılık vardır ve gördüğü herkesin ilgisini çekti. dev resimleriyle itibaren genellikle kötü bir tat doğar. çok zor bu geçişin hassas bir denge yakalamak. Bu nedenle, hayal kırıklığı yaşamamak için, riske girmemek iyidir.

kendi elleriyle paneller için Balerin desen

Bir paneli oluşturmak için öncelikle bir şablon seçmelisiniz. Mükemmel sanatsal becerilere sahip kişiler için yalnızca haklı olan, kendi başlarına üretmek mümkündür. Herkes mahzende bulunmazsa bitmiş iş parçasının, yararlanmak için arzu edilir.

Tipik olarak, duvar panelleri pastel renkler daha almak için de sağlam bir arka plan üzerinde gerçekleştirilir. Bir balerin çok siluet siyah veya beyaz olması. Ardından resim en etkileyici görünüyor.Eğer bir pano balerini oluşturmaya başlamadan önce, bir balerin bir şablonu seçmek gerekirEğer bir pano balerini oluşturmaya başlamadan önce, bir balerin bir şablonu seçmek gerekir

Eğer dansçı figürü süslüyor payetler kullanabilirsiniz daha şenlikli bir şekilde ulaşmak. Böylece, elde etmek mümkündür: zamanla bıkmak asla bir canlı ve unutulmaz orijinal paneli.

Değil oranlarda ile karıştırılabilir ve en iyi şarkı seçmek için, yetenekli ustalar başlayanlar için ipuçları vermek hangi usta-sınıfları kullanabilirsiniz. İlk kez iş yaparak, ortak tuzaklardan kaçınmak olacaktır önerilerini kabul etmek mümkündür. Sonra, iş müteakip defa yapıyor, kendi hayal kaptırmak olabilir, birden tazeleme resminin verir ve ona bireysellik bir dokunuş verir.

Nerede paneli asmak için: seçeneklere iç için

Balerin panelleri ile çok yönlülüğü, nedeniyle herhangi bir oda için uygun olabilir:

 • oturma odası;
 • yemek odası;
 • mutfak;
 • koridor;
 • Yatak odaları.

Bir çocuk odası kız - Ancak, daha uyumlu bakacağız bir yer var. Amaç odası dekore etmek ise - bu hareket etmek zamanı.

Balerin duvar herhangi bir odada uygun bakacağızBalerin duvar herhangi bir odada uygun bakacağız

en gözde renkleri ve güzel görünümlü - bu, pembe ve mavi ama bazen çocuklar yeşil ve sarı, kırmızı ve gri vb oldukça sıradışı kombinasyonun zevk gelmek
En önemlisi, renkleri çok parlak ve birbirleriyle çelişmez. Onun neyi sevdiğini renkler çocuğa sorabilir veya onun tercihleri ​​için kendinizi gözlemleyebilirsiniz. Bu ilgi sonucu tüm beklentileri aşan.

Yeni yürümeye başlayan çocuklar, kimin odası olan tablolar, birkaç kat daha hızlı, hayal gücü gelişir içinde, hafıza ve dikkat eğitir.

Ama ne kadar oda küçük sakini tutturmak için bir levha üretmek sürecinde olur? Şüphesiz daha sonra duvara başyapıt asılı hayran çok daha güzel olacak. çocuk büyüdükçe Zamanla, ona artık geçmiş çocukluk ona düşkün anılar için olacak bir resim gösterebilir.


adımda bir sinema dersi: bir etek nasıl yapılır

Parlak aksan herhangi balerin bir paket olarak adlandırılan sıra dışı etek vardır. Ve, profesyonel tasarımcılar yapan gardırop bu elemanın gerçek hayat üretiminde, bir levha üretmek sürecinde ise sorumluluk asıl kendisi düşer vardır. Tabii ki, genç kalifiye işçi istenmeyen dikiş işlemini çekmek için değil, süreci gözlemlemek için, onlar iyi olabilir. Çocuk zaten hatta yetişkin gözetiminde, bu şeyle ona emanet okul çağındaki kategorisine taşındı Ancak, oldukça gerçek.

çok kolay balerin için bir etek olun. Çocuğunuzla birlikte yapabilirizçok kolay balerin için bir etek olun. Çocuğunuzla birlikte yapabiliriz

Aşağıdaki sırayla etek üretimi:

 • Uygun bir kumaş seçimi (bunun bir hacim ağ veya hafif saten olduğu iyi);
 • Kumaş hafifçe gerekirse kolalı olmalıdır;
 • Sen kumaş uygun bir parçasını kesip çekmeye iplik gerekir;
 • Elde edilen yığın yapıştırıcı ile bel Balerin bağlanmış olmalıdır;
 • boncuk ya da kristaller ile Zadekorirovat dikiş.

üç boyutlu duvar Balerin (video) nasıl yapılır


Ortalama olarak, paneller balerin üretimi sadece birkaç saat sürer. elini alın, resim her tatil için hazırlanmış ve onların arkadaşları memnun edilebilir. En önemlisi - hatta minimalist boyama, aşırı şevkle, sen bozabilir, çünkü aşırıya kaçmayın.

Panel dansçı (fotoğraf)

012a95f8e9b5b9aorig- 1c7a47262cbc6348386a2348fbfg - Kartiny-Panno-sirenevoe-pannobalerina-- 3b5fe5061a5a5cd5fd63b5939br1 - Kartiny-Panno-balerina- 3ca0b52d0df9fba53aff5cb9e3et - dlya-doma-interera-Panno-tantsuyuschaya-balerina- 4cdbb1108947bb1fb75a4f010al3 - Kartiny-Panno-Panno-iz-stekla-fyuzing-balerina- 05e802b30d6db7bb2133c17b3eqz - Kartiny-Panno-Panno-baleriny- 5b7548b9f9b0209c7b8f012761br - Kartiny-Panno-balerinden-rezerv-- 48db3e40b2d7251710da03af8edp - Kartiny-Panno-Panno-gobelen-balet-- 53ce7f743fd8a62a2724f8f3c7x5 - Kartiny-Panno-Panno-dama-s-golubyami- 58ee0d21fd22da9716c1f7422bi5 - Kartiny-Panno-pannobalerina-

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

10 + = 11

map