The BlogŁadne i oryginalne dekoracji salonu, można użyć stylowe panele zdjęćŁadne i oryginalne dekoracji salonu, można użyć stylowy panel wykonany z paneli fotografiyKrasivo fotografii - stylową dekorację do salonu, przedpokoju lub sypialni. W celu utworzenia niezwykły skład muszą brać pod uwagę rozmiary pokoju, od stopnia oświetlenia i dominującego koloru. Nie będzie źle, aby wziąć pod uwagę funkcjonalne przeznaczenie pomieszczenia. Jeśli kombinezon sypialnia spokojniejszych motywów, a następnie salonie - właściwe jest czymś bardziej energiczne.


Odpowiedni dobór panelu ramki: tajemnica zgodności kolorów

Powodzenie całej kompozycji daje właściwego wyboru koloru ramki. Jeśli pomieszczenie jest wykonana w nowoczesnej kierunku, w tym przypadku możliwe jest eksperymentowanie z różnymi kolorami. W tym przypadku, rama nie powinna być zbyt „krzykliwe”. W mniejszym stopniu eksperymenty dozwolony, jeśli chodzi o kierunku muzyki country.

Również ważny jest odpowiedni wybór ramki na ścianie w stosunku do wielkości zdjęć. Często mówi się, że pełny panel konfiguracji nie będzie działać. Winić zbyt małych obrazów. Wydostać się z sytuacji pomoże małą sztuczkę. Najpierw trzeba wstawić mały obraz na matę, a następnie w ramce.

Dobrze dobrany ramki do zdjęć zrobić panele bardziej wyrazisteDobrze dobrany ramki do zdjęć zrobić panele bardziej wyraziste

Konieczne jest, aby pamiętać o odpowiedniej kombinacji kolorów:


 • Kolorowa ramka na zasadzie obowiązkowej jest uzupełniony przez matę kolorów;
 • Odtworzyć atmosferę starego pomocy dominuje kolor niebieski;
 • Poczucie stylu „vintage” strony na czarnym i białym kombinacji.

Zrobić stylową mural zdjęć: rozmiar ma znaczenie

Po stylistycznie uzasadnione kolor został wybrany, konieczne jest, aby zwracać uwagę na wielkość całej kompozycji. Fani starych, chcąc odtworzyć klasyczny styl pomieszczenia powinny dać pierwszeństwo dużej ramie, wykonany w stylu bagietką. Z jednej strony, byłoby wizualny akcent w pomieszczeniu. Z drugiej strony, będzie podkreślać wielkość wnętrza.

Jeśli planujesz używać ramki do zdjęć w prywatnym domu, gdzie istnieje kilka pięter, wskazane jest, aby korzystać z ram o różnych rozmiarach.

Wygląda ładnie następny pomysł. Na szczycie schodów jest ustawiony znacznie większy ram i spuszczenie przynajmniej - ilość i wielkość maleje. Rezultatem jest piękny efekt wizualny.

Dokonywanie panele obrazów, ważne jest wzięcie pod uwagę zarówno wielkość zdjęć, a także rozmiaru ramkiDokonywanie panele obrazów, ważne jest wzięcie pod uwagę zarówno wielkość zdjęć, a także rozmiaru ramkiPonadto, aby niepowtarzalny design do poniższych wskazówek:

 1. W pokoju dziecięcym trzeba zrezygnować zbyt małe ramy na rzecz średnich i dużych.
 2. Living Room - miejsce, w którym zauważalny wizualny ostrości, więc uwaga musi zostać zatrzymany przez 3-4 dużej ramce zdjęcie.
 3. Proporcjonalny system blokowania pozwoli zaoszczędzić wiele kłopotów. Dlatego zaleca się w przypadku małych zacisków ramowych użyciu.

Zasady doboru zdjęć mural: połączenie stylistyczne

Głównym sekret pięknej ściany ze zdjęciem - harmonijne połączenie zdjęć, rozmiaru ramki, a jego kolor. Dziś nie jest trudno znaleźć zalecenia dotyczące konieczności śmiałych eksperymentów. Proponuje się wykorzystać kwadratowy, okrągłe i prostokątne ramki w jednej kompozycji. Należy pamiętać, że formy powinny być połączone harmonijnie.

Niezależnie od wielkości obudowy, przy czym każdy preparat doświadczalny nie powinny zawierać więcej niż 5-7 obrazów.

W celu dla paneli wyglądał elegancki i oryginalny, kompozycja powinna zawierać nie więcej niż 7 zdjęćW celu dla paneli wyglądał elegancki i oryginalny, kompozycja powinna zawierać nie więcej niż 7 zdjęć

W przeciwnym razie przestrzeń będzie wyglądać przeciążony. Praktyczne porady dla tych, którzy nie chcą tracić czasu na wymianę tworzą ramy, będą zalecane kupić opcję powszechnej. Bez utraty właściwości może przewrócić co najmniej raz dziennie.

Oprócz nich, projektanci przeznaczono wiele innych wskazówek:

 1. Zastosowanie drewnianych ram w ciemnym lub jasnym tonem uzasadnione w stylu klasycznym lub kierunku Provence;
 2. Obrazy ludzi trzeba „rozcieńczyć” obrazy natury;
 3. Zdjęcia rodzinne dobrze wyglądać na ścianie w salonie z drukowania zdjęć, ale coś liryczny - w sypialni;
 4. Oszczędny wygląd obrazu, zamontowane na ścianie na specjalnych półkach;
 5. Jeśli mówimy o kształcie, delikatne dobrze wyglądać w pokoju dziewczynki. często są one coś komplementarne biały lub kremowy.

Nietypowe pomysły do ​​panelu fotografii

W sklepie trzeba kupić kilka drewnianych ramek bez elementów dekoracyjnych. Ponadto, trzeba będzie niewielką muszlę. Jeśli nie ma w domu, łatwo jest je kupić w sklepie z pamiątkami. Nie trzeba wiele, aby korzystać z muszelek lub ramka będą zbyt przeciążony kompozycję.

Zrób twórczy skład Zdjęcia mogą być ich własne ręce, najważniejsze - wymyślić pomysł z góry panelu i przygotować wszystkie niezbędne materiałyZrób twórczy skład Zdjęcia mogą być ich własne ręce, najważniejsze - wymyślić pomysł z góry panelu i przygotować wszystkie niezbędne materiały


Start w wyborze twórczych rozwiązań trzeba z hobby i zainteresowań. Na przykład fani podróży mogą zwrócić uwagę na temat morza.

Oprócz tematyki morskiej, można użyć szereg innych pomysłów:

 1. Weź trochę przędzy, kolor który jest zbliżony do pastelowych. Następnie musi on być stosowany do wykończenia listwy. W razie potrzeby, czy to pasuje do koncepcji kreatywnej.
 2. Nietypowe dla głównych klatek będzie własnymi rękami frędzla.
 3. Wystarczająco śmiały eksperyment zostanie opublikowania zdjęcia na rzeźbione drewniane płaskiej powierzchni.
 4. Dobra rada dla tych, którzy nie zamierzają psuć ślady ścianie gwoździami, zalecenie byłoby kupić folię winylową. Ze względu na jego zdolność do zamocowania na pionowej powierzchni, pozwala rozwiązać wiele zdjęć w kolejności losowej. Należy pamiętać, że tylko skórka obrazy na ścianie nie będzie działać. Dlatego trzeba myśleć z wyprzedzeniem wszystkich.

Tworzenie muralu fotograficzną w pomieszczeniu wymaga dużo czasu i wysiłku. Najważniejsze - aby myśleć z wyprzedzeniem wszystkich. W zależności od koloru i stylu decyzji w pokoju wybrany klatek ton i samych zdjęciach. Następnie cała kompozycja musi być prawidłowo umieszczona.

Mural na ścianie obrazów (wideo)

Niezależnie od liczby i tonu ze zdjęć, muszą być prawidłowo ustawione. Górna część panelu jest zawsze lżejsza, a następnie cała kompozycja zmienia się na dźwięk ku ciemnienia.


Przykłady paneli z obrazów (obrazy we wnętrzu)

3MwhUqEtjfE- 8 12 DSC5541- 43b40c19c0e0c380e89c19b5b117400a- 74 94- 146- 212- 1227- 310-

Leave a Comment

Your email address will not be published.

+ 21 = 25