The BlogGaz ısı tabancası ile tek profesyoneller çalışmalıGaz ısı tabancası ile tek professionalyVso çoğu insan asma tavanların kullanımına başvurmak gerekir. Böyle tasarımlar çok ergonomik ve çekici bir görünüm vardır. yüklemek için asma tavanlar özel ekipman kullanmak gerekir. yapıları kurarken inşaatçılar özel gaz tabancası kullanımına başvurmak. Bu eşit olarak ağ-yapının yüzeyinin ısıtılması için yardımcı olur ve film sabitleme sırasında yatak karo yüzeyinde zararlı yoğunlaşma oluşumunu önler.


Benzin olmadan tavan nasıl yüklenir

Birçok kişi yanlış operasyonlar bir patlamaya neden olabileceğinden ekipmanlarla çalışmak korkuyorlar. Gerginlik gaz tabancası kullanmadan tavanları olabilir. stok gerekirse malzemeler basit yeterince olun.

silah kullanılmadan tavan asmak için, ihtiyacınız olacak:

 1. Delgeç. Öyle değilse, bir matkap kullanın.
 2. Tornavida. Onun için ipuçları çeşitli sağlamak için hazırlıklı olun.
 3. Rulet.
 4. Basit kalem.
 5. Seviye. su ve lazer için uygundur.
 6. Boya kordon.
 7. Bina veya yüksek güce sahip düzenli saç kurutma makinası.
 8. Vidalar, vida ve diğer bağlantı elemanları.
 9. kumaş.
 10. dikişsiz tavan montajı için uygundur baget.

Başlamadan önce, düzgün sonraki streç tavanlarda yüzeyini hazırlamak için başarısız gerekir. Eski sıva çıkarın ve çatlakların ve diğer yüzey microroughness ortadan kaldırmak için tavsiye edilir. İmkanınız varsa, özel antifungal astar yüzeyini kaplar.

Sonuç memnun etmek için dikkatli çalışma yüzeyini hazırlamalısınızSonuç memnun etmek için dikkatli çalışma yüzeyini hazırlamalısınız

Gaz takip etmeden bir streç tavan nasıl yüklenir:


 • Başlamak odanın dikkatli ölçümler yapmak için. odanın çevresinde ayar işlemlerini yapın.
 • Ardından, rota tavanda kablolama. Gerekirse voltajını düşürecektir özel trafolar, yüzeyine takmak unutmayın.
 • Notlarınızı kullanarak, çerçeve Çerçeve yüzeyine ekleyin. hesaba duvarları yapılmış olan malzemeler seçilen alma sabitleme için bir adım. betonun yapıldığı takdirde, örneğin, uygun yükseklik 25 cm. yüzeyi veya ahşap ev 15 cm kesilir adım silikat bloklardan yapılmış ise.
 • Sonra tuval tavan germek. kumaş kenarları çerçeve Çerçeveleme eklemek için ihmal etmeyin. bir spatula yardımı ile, bir baget bıçak kenarı yerleştirin.

silahsız asma tavan montajı (video)

Asma tavanlar için ısı tabancası: çeşitlilik ve güç

Isı toplar elektrik, gaz veya dizel üzerinde çalışabilir. Her tür kendine has özellikleri vardır.

Gaz topu modellerine bağlı olarak 10 ila 100 kW bir kapasiteye sahiptir. Bu tür düzenlemelerin avantajı, hafif ve verimliliğidir. Havadaki bu tür birimlerin operasyonu zararlı kimyasallar yayılan olmadığı unutulmamalıdır. Bu ürünü kullanırken gaz basıncı göstergesi izlemek gerekir. 0.7 bar - Örneğin, bir gaz tabancası 30 kW optimum basınç ile çalışıyorsanız. Bu cihazlar, soğuk odalarda kullanıma uygun değildir.Isıtma, aynı hava oluşur gaz tabancası neredeyse% 100 verim veren yakılan yakıt içindeIsıtma, aynı hava oluşur gaz tabancası neredeyse% 100 verim veren yakılan yakıt içinde

En güvenli elektrikli ısı tabancası olarak kabul edilir. Bu tür cihazlar, mobil ve küçük boyutlara sahiptir. Buna ek olarak, elektrikli tabanca belli yakıt şarj sabit gerekmez.

Bu silahların dezavantajı küçük güçtür. 220 veya 380 V güç elektrik silahlar ortalama ağ 5-7 kW cihazı besleyin.

Isı toplar dizel hem de gaz üzerinde çalışmak. Bu tür cihazlar, bazı avantajları vardır. Silahlar dizel dizel üzerinde işlem ve bir dolum yaklaşık 10 saat boyunca çalışabilir. bu birimlerin Güç 10 ile 100 kW arasında değişir.

Kapsam dizel ısı tabancası - onarım ve uzay ısıtmaKapsam dizel ısı tabancası - onarım ve uzay ısıtma

Bir dizel motorunda silah eksikliği ile şunlardır:

 1. ağırlığı çok.
 2. ulaşım güçlüğü. Böyle bir birim bir balon ile sadece taşınmalıdır.
 3. yüksek maliyet.
 4. nedeniyle dizel yakıta maruz kalma ek hizmet cihaz düğümleri için ihtiyaç.

Ne tür bir silah Asma tavan seçmek daha iyidir

Bir gergi tavan sırasında soru ortaya çıkıyor: "Ne tür bir silah seçmek daha iyidir?". Belirli bir aygıtı seçtiğinizde, odanın kurulumu ve boyutunu gerçekleştirecek olan koşullara dikkat etmesi gerekir.

Eğer yüksek güçlü cihazını monte etmek istiyorsanız, dizel çalışan bir cihaza tercih vermek daha iyidir. Böyle cihazların kullanımı oda iyi havalandırma vardır yalnızca kullanılabilir dikkati çekiyor.


Dizel tabanca sınırlı alanlarda çalışırken çalışırken onlar zararlı toksinleri yayarlar olarak kullanmak istenmeyen bir durumdur.

Eğer yüksek hareketlilik ve odanın hızlı ısıtma gerekiyorsa, o zaman doğrudan ısıtma gaz tabancası üzerinde tercih durdurun. Bu birimi kullanarak yükleme gerçekleştirmek olarak bu sırasında, güvenlik kurallarına uymak gerekir. serin bir odada tavana yüklüyorsanız, cihaz yasak olduğunu kullanırlar.

gaz araçları 10 kW kadar asma tavan yüklerken kullanılangaz araçları 10 kW kadar asma tavan yüklerken kullanılan

Sürekli yakıt ikmali yapamıyorsanız elektrik donanımı kullanılmalıdır. uygulama yüksek kapasiteli bağlantısı gereksinimini var içinde - Böyle tabancalar önemli dezavantajı var olduğunu belirtmek gerekir.

Son zamanlarda, büyük bir popülerlik kızılötesi gaz tabancaları kullanmaya başladı. Bunlar tasarım özellikleri bir dizi var. Bu tür cihazların bir dezavantajı, yüksek maliyetli ve elektriğe bağlanmak için ihtiyaç vardır.


Kızılötesi silah avantajları şunlardır:

 • Çalışma sırasında hiçbir zararlı dumanlar.
 • Sessiz.
 • Yüksek güç.
 • açık alan ısıtma imkanı.

Kızılötesi ısı tabancası havadan daha ısıtır ve nesneler o kendi kapsama alanındaKızılötesi ısı tabancası havadan daha ısıtır ve nesneler o kendi kapsama alanında

Gaz silah Çeşitler

Gaz silahlar ısıtma yöntemi ile sınıflandırılır. Doğrudan ve dolaylı ısıtma ile cihaz yok. Aynı yakıt üzerinde çalışmak, ancak bazı farklılıklar var.

Doğrudan ısıtma cihazlarının tasarımı, çeşitli yanma ürünlerinden silah çıkan hava akımının saflaştırılması için sağlamaz. Bu yabancı maddelerin küçük bir bölümü, yüklemeden sonra oda kalması anlamına gelir. bu silahlar iyi havalandırılmış alanlarda sadece tavsiye nedeni budur.

Dolaylı ısıtma yöntemi ile cihazlarda özel çember şeklindeki bir ısı eşanjörü yer alır. O bir ısıtma tabancası en önemli unsurdur.

Bu gibi bir cihazın Şema ısındığını:

 1. yakıt (gaz) odacığı yakılır.
 2. Ürünler dairesel değiştiriciye yakıt düşme yanma sonrasında meydana.
 3. Bundan sonra kimyasallar daha önce sokakta görüntülenen baca aracılığıyla bırakın.

Günümüzde, bu cihazlar aşırı ısınmaya karşı korunmaktadır. Onların maliyeti çok daha yüksektir. Eğer bir acemi iseniz bunlar silindir patlamasından kurtaracak Ancak, daha sonra, yalnızca bu tür silahlar tercih vermek.

Cihaz ısı tabancaları: bakmak ne (Video)

gergi tavan montajı için termal cihazların çeşitliliği dikkate odanızın özelliklerini alarak ürünü seçmenize olanak verir. Gaz silahlarla çalışırken mutlaka temel güvenlik kurallarını takip. balon basıncı takip etmek unutmayın. Eğer tamamen güvenli cihaz için arıyorsanız, o zaman elektrik üzerinde çalışan silahlara tercih vermek. 

Leave a Comment

Your email address will not be published.

75 − = 67