Özel bir evde oturma odasında eşsiz bir iç oluşturun: fotoğraf ve 5 popüler stilleri

Özel bir evde oturma odasında eşsiz bir iç oluşturun: fotoğraf ve 5 popüler stilleri

12 October 2017Büyük bir özel evde kolay dairede daha istenen tasarım oluşturmak içinBüyük bir özel evde kolay özel bir ev içinde yaşayan çok önemli ve sorumlu bir süreçtir kvartireObustroystvo daha istenen tasarım oluşturmak için. Doğru yaklaşım ile, oturma odasında bir, rahat, pratik ve cazip bir atmosfer elde edebilirsiniz. Odanın benzersiz tasarım oluşturmak için, en modern malzemeler ve en son gösteriyi tüm yaratıcılık kullanabilirsiniz. Oturma odasında inşaatı çok önemli bir konudur, yüzden renk kombinasyonları, stil, dekorasyon malzemeleri seçmek gereklidir. Bu şekilde, oda daha aydınlık ve ferah yapmak mümkün olduğu için oturma odasının bembeyaz renkli, en alakalı. beyaz renk dekorasyon ve oturma odası mobilya için en uygundur. Parlak şık bir iç yardımcı olacak tek renkli bitiş duvarları seyreltin.


Nasıl özel bir ev oturma odası düzenlemek için: tasarım seçenekleri

Oturma odasında özel bir evde özel bir yere sahiptir, bu nedenle bu odanın tasarımı özel önem verilmelidir. o tasarımlar ve tasarım çözümleri çeşitli vardır, özellikle de kendi ellerinizle mümkündür onarmak için zor olmadı gerçeğe dönüştürmek. yaşayan bir yapım sadece bitirmek dikkate almak değil, aynı zamanda doğru odasına mobilya almaya önemli olduğunda güzel değil, aynı zamanda işlevsel sadece oldu.

Bugünün oturma odalarının çoğu ışık nötr tonlarda dekore yüzden mobilya döşeme ile parlak bir iç tercih etmek en iyisidir edilir. Bu iç çeşitlendirmek ve daha rafine hale getirmek için yardımcı olacaktır.

oturma odası için oda yeterince büyük, özellikle, sandalye veya Poufs ile takviye edilebilir mükemmel kanepe vardır. Merkezde yaşam stiline bağlı olarak, cam veya ahşap sehpa düzenlenebilir. Buna ek olarak, salon rafları, modüler mobilya ve enfes tablolar eklemek mümkündür.

Döşemeli mobilya mükemmel bir klasik bir görünüm için uygundurDöşemeli mobilya mükemmel bir klasik bir görünüm için uygundur

tarzı bir konuda özel bir evde oturma odası düzenlemek için nasıl

Özel bir evde İç oda stilleri çeşitli yapılabilir.


gibi özellikle:

  • minimalism;
  • Klasik;
  • ülke;
  • Modern;
  • Hi-tech.

Stil minimalizm oda daha hafif ve havadar olmasına yardımcı olur. Bu mobilya minimum miktarda, işlevsellik ve ek dekor neredeyse tamamen yokluğu doğasında vardır. Bu durum çalışkan bir günün ardından tam bir rahatlama ve dinlenme katkıda bulunur.

Böyle bir tasarım trim, parlak orijinal mobilya ve minimal dekorasyon için parlak renkler kullanımını gerektirir, çünkü oldukça ilginç İskandinav tarzı görünüyor.

Büyük bir özel ev, sen Art Nouveau tarzında, ülke, klasik ya da minimalist bir tasarım oluşturabilirsinizBüyük bir özel ev, sen Art Nouveau tarzında, ülke, klasik ya da minimalist bir tasarım oluşturabilirsinizbembeyaz duvarlar ve tavan yanı sıra döşeme için ahşap döşeme veya parke tahtalarının kullanımı ile karakterize İskandinav tarzı için. Buna ek olarak, İskandinav tarzı perde olmadan büyük bir aydınlık pencereler ima, bu nedenle doğal ışık sadece odayı doldurur. Bir kır evi tarzında geçinmek için, bu tür duvar ve tavan için de geçerli ahşap gibi doğal malzemeler kullanmak gerekir. Bu duvarlar ve mobilyalar için nötr renkler kullanmak, özellikle doğaya daha yakın yardımcı olacaktır, bu yüzden uzayın güzelliği dikkat çekmeyecek.

Ne özel bir evde oturma odası büyüklüğünde olabilir

özel evlerde, hem de dairelerin olarak, oturma odaları, yemek odası ya da mutfak ile kombine edilebilir. Bu durumda, oturma odasının büyüklüğü çok farklı olabilir ve oda alanı genel düzenlemesi bağlıdır. Nedeniyle açık düzeni ve boş alan durumuna bağlı fikirlerini gerçekleştirmek için fırsat vardır.

Kullanılması imar birkaç fonksiyonel alanları ihraç edilebilir. oturma odası yemek odası ya da mutfak ile birlikte ise, özel dikkat bitirmek için ödenir. Bu bir vurgu duvarının sürümü ile kendi renginde duvarlarını yapmak en iyisidir.

Özel evin sahibi oda büyüklüğünü belirler yaşayan, tüm kişisel tercihinize bağlıdırÖzel evin sahibi oda büyüklüğünü belirler yaşayan, tüm kişisel tercihinize bağlıdır

Mutfakta, bitiş yemek odası ve oturma odasında biraz daha farklı olabilir. Mutfak kol bitirme malzemelerinin geri kalanıyla aynı renk duvar karoları yapılabilir. Tüm odalar için kapsayan Kat gölge görünmelidir.

Çoğu zaman, imar özel iç bölümleri ile gerçekleştirilmektedir. Bir bölümü olarak, bunu dekoratif unsurların bir sürü düzenlemek mümkündür raf kullanabilirsiniz.

oturma odasında şık iç mekanı oluşturma

Eğer arkadaşlarınızla veya ailenizle vakit geçirmek için çalışma veya eğlenceli ve ilginç bir şekilde yoğun bir günün ardından dinlenebilecekleri bu odada olduğu için Her evin salon özel bir yeri işgal eder. Özel evin oturma odasında olmalı Zorunlu özellik, yangın hayran soğuk kış akşamı geçirmek hoş olan yakın bir şömine, olarak kabul edilir. Şömine, Provence stili ile, klasik stili ile mükemmel Barok harmanlayarak canlı yangın, ile taş döşeli olabilir.

oturma odasında modern ve şık iç oluşturmak için, tüm tasarım şeyler dikkate alınması gerekmektediroturma odasında modern ve şık iç oluşturmak için, tüm tasarım şeyler dikkate alınması gerekmektedir

yüksek teknoloji tarzı ve minimalizm için, odanın gerçek dekorasyon olabilir ve bireysellik vurgulamak edecek şık ve modern bir elektrikli şömine, alabilirsiniz. Odanın merkezi bir ev sineması, ilginç programlar ve sevdiğiniz filmleri izleyebilirler hangi yakınında uygun bir konum olabilir.

Yüksek kaliteli malzemelerden yapılmış kanepe varlığının bakımı, yanı sıra bir sehpa ve rahat sandalyeler almak çok önemlidir. şömine veya ev sinema çevresindeki tüm bu mobilya düzenlenmesi, sen dinlendirici ve eğlendirici için rahat bir alan sağlayabilir. Yumuşak yastıklı dışkı, ahşap raflar, büyük kabarık halı yardımcı olacaktır iç tüm unsurların kesin kombinasyonunu tamamlayın.


Önemli! mobilya seçerken size duvar dekorasyonu ve oturma odasında bir üslup çözümü dikkat etmek gerekir.

Oturma odası konforlu ve rahat hissettirmek için aydınlık ve ferah olmalıdırOturma odası konforlu ve rahat hissettirmek için aydınlık ve ferah olmalıdır

özel bir evde Şık tasarım oturma odası

özel bir ev bulunan İç oturma odası, - yani benzersiz bir tasarım oluşturmak için, herhangi bir ev karta tüm yaratıcılıklarını gösteren sorumlu ele alınmalıdır. özel bir evde bulunan oturma odası, güzel, işlevsel, basit ve rahat olmalıdır. oturma odası için uzunluğu ve genişliği için büyük bir kare oda yaklaşık aynıdır seçmek en iyisidir. Odanın Bu tür uzay, bireysel fonksiyonel alanları donatmak tasvir sağlar ve tasarım tüm özelliklerini geliştirir. Ne olursa olsun bir fikir ve bu odanın üslup çözüm, gerçeğe dönüştürmek için oldukça mümkündür.

Önemli! Daha geniş bir oda bir görünüm için, boş alan serbest ve işgal alanlarının oranlarını saygı önemlidir.

o oda belli bir stil vermek mümkün olur, çünkü Büyük ölçüde, oturma odası duvar ve zemin içini belirler. duvarlar için bir bitiş duvar kağıdı zamanki gibi standart ve tamamen yeni iç malzeme olarak kullanılabildiği gibi.

Özel bir evde oturma odasının tasarımı (video)


özel bir evde yaşamak özel bir yere sahiptir ve evin ortasına bir tür, yani oda dekorasyon tasarım çeşitli teknikler uygulamak gerekir.

özel bir evde oturma odası iç tasarım (fotoğraf örnekler)

2stuv21105- 5-- 567-- 1032- 1232-Sunset-Plaza-12-- 1920x1080resizeinterior23262101382538149-- 1920x1080resizeinterior23328991382592627-- 1920x1080resizeinterior26994811387625038- 1239391-- 2042968original--

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

66 + = 76

map