The BlogDekoracyjny tynk w korytarzu wygląda bardzo wyrafinowany i luksusowyDekoracyjny tynk w korytarzu wygląda bardzo wyrafinowane i roskoshnoPrihozhaya - jest „twarzą” do domu. Że ludzie korytarz sądzić dom w pierwszej kolejności. Brzydki korytarz zepsuć wrażenie o całym domu, a wyrafinowane i uporządkowany, wręcz przeciwnie, zwraca odpowiedni nastrój i zapewnić mieszkania jako pokoje wykończone ze smakiem i dbałością o każdy szczegół. Tynk dekoracyjny jest doskonałym materiałem do sali, jak to wygląda drogie, skromny i wygodne. Co trzeba wtopić halę.


Dekoracyjny tynk w korytarzu: powłoka plusy tynk

Istnieje wiele sposobów, aby udekorować ściany i sufit korytarza. Specjalna częstotliwość różnych tapet, farb i tynków. Tynk dekoracyjny jest modyfikacją tej ostatniej metody, dzięki czemu łączy w sobie zalety metody wykańczania tynku, a także piękna.

Jakie są zalety gipsu:

 • Niski koszt. W porównaniu do efektu, który produkuje tynki dekoracyjne, jego wartość jest znikoma.
 • Plaster jest używany do wykańczania, więc ma takiej jakości, wytrzymałości. Dlatego efekty mechaniczne, które są możliwe w korytarzu, nie zaszkodzi tynku.
 • Tynk nie boi wilgoci i skrajnych temperatur. Ważne jest również, aby pokryć ścian w korytarzu.
 • Pigment barwiący gips jest bardzo odporne. Nie będzie zaktualizować naprawy przez wiele lat.
 • pokrycie piękno osiągnąć poprzez kolor i tekstury w grze nie może być porównywana z większością opcji, które są zwykle oferowane w podobnej cenie.

Dekoracyjny tynk w korytarzu ma wiele zalet, w tym niski koszt i powlekania urodyDekoracyjny tynk w korytarzu ma wiele zalet, w tym niski koszt i powlekania urody

Wiele celem jakości tynk zmuszony go jednym z najlepszych okładek na korytarzu rozważenia.

Tynki dekoracyjne na ścianach w korytarzu apartamentu: 3 Rodzaje tynków

Dzięki różnego rodzaju kompozycji tynku może zależeć od typu. Różne rodzaje tynków mają w różnym stopniu szczegółowości, a zatem ich struktura będzie inna.


Tradycyjnie wyróżnić 3 rodzaje tynków:

 1. Wenecja. Tego rodzaju tynków wykorzystywane nie tylko do korytarza, ale również do innych pomieszczeń, ponieważ nie ma pozorną żywość, a efekt dekoracyjny jest osiągana tylko przez fakt, że pigment jest rozprowadzana równomiernie i tworzy wyrafinowany wzór.
 2. Struktura. Kompozycja strukturalna gipsu występuje plamy o różnych stałych. Tynk strukturalny różnią się pod względem wielkości tych cząstek. Jeżeli ulga tynk strukturalny nie jest bardzo duża, na korytarzu, będzie ona wyglądać jak zwycięzca i oryginalne.
 3. tynk strukturalny idealny dla ludzi kreatywnych, którzy lubią nietypowe prostych zadań. Z tynk strukturalny i złomu, można stworzyć niepowtarzalny design. Tynk strukturalny przez długi czas po aplikacji jest z tworzywa sztucznego, który pozwala robić z nim co zamówić wyobraźnię.

Istnieją trzy rodzaje tynków dekoracyjnych: teksturowane, strukturalny i weneckiejIstnieją trzy rodzaje tynków dekoracyjnych: teksturowane, strukturalny i weneckiej

Wybierz rodzaj tynku, który nadaje się do własnych upodobań i do wnętrza domu.

Tynki dekoracyjne we wnętrzu hali: korekta wyglądu ścian

Rosyjski mieszkania problem nie zostanie rozwiązany mały korytarz, który jest już od wielu dziesięcioleci. Dlatego wiele metod projektowych dla wizualnej korekty korytarzach jest bardzo istotne.Jak sprawić, by wnętrze korytarza jest bardziej logiczne i piękne z tynki dekoracyjne:

 • Jeśli w małym korytarzu jest uczucie „wisi” od sufitu, a następnie zastosowanie ozdobnej listwy gipsowe o orientacji pionowej. Wybierz jasne kolory lub gradient, fade górę.
 • Pozioma wzór nie zwiększy wysokość ścian, ale wizualnie poszerzyć korytarz. Stonowane światła lub kombinacji dwóch położonych blisko siebie odcienie zwiększenia efektu poziome pasy gipsu.
 • Duży obraz skupi się na ścianach, które dają objętość sali z dużą przestrzeń.
 • Dla małego korytarza powinny być wybierane odpowiednio małe wzory.

Jeśli jesteś w wewnętrznym korytarzu dekoriruete ścian tynkiem, należy pamiętać, że za mały korytarz lepiej wybrać małe wzory, a do dużego pokoju - dużaJeśli jesteś w wewnętrznym korytarzu dekoriruete ścian tynkiem, należy pamiętać, że za mały korytarz lepiej wybrać małe wzory, a do dużego pokoju - duża

Z ozdobnej sztukaterii można zmienić wnętrze korytarza.

Czy muszę mieć tynk wenecki korytarz: elegancję i wyrafinowanie

Jeśli lubisz styl klasyczny, każdy pokój z domu muszą być zgodne z zasadami klasycznego stylu, przynajmniej częściowo. Tynki weneckie jak nic więcej niż podkreślają gładkość ścian i wyrafinowany gust właściciela domu.

Tajny weneckiego gipsu w warstwach, które jest stosowane do materiału na ścianie. Różne warstwy z inny odbijania światła, tworząc gry i skomplikowanych wzorów.

hol wejściowy z tynkiem weneckim wygląda bardzo elegancki i stylowyhol wejściowy z tynkiem weneckim wygląda bardzo elegancki i stylowy

Jak ubiegać się tynkiem weneckim:

 1. Najważniejszym krokiem przy stosowaniu wenecki gipsu ściankę podstawy do wygładzania. Nie należy oczekiwać, że warstwa dekoracyjna ukryje wady ścian. W przeciwieństwie do tego, Venetian skupi się tylko braki, co psuje wygląd całej ściany i wnętrze pokoju.
 2. Przypadkowe grubości kresek zastosowanie pierwszej warstwy. Stosowany jest do gruntowania dla lepszej przyczepności. Daj 1st warstwę 6-8 godzin do wyschnięcia.
 3. Druga warstwa jest stosowana w mniejszych ruchów, a pierwsze wyrównujące uderzeń tynki.
 4. Po wysuszeniu drugą powierzchnię warstwy jest szlifowana papierem ściernym, aby pozbyć się szczególnie wybitne kawałki tynku.
 5. Gdy powierzchnia będzie wydawać kompletne, zastosować wosk.

Tynk strukturalny we wnętrzu: hol wejściowy z efektami specjalnymi

Aby tynki dekoracyjne wykazał swoją zdolność do symulacji naturalnych tekstur, wybierz tynk strukturalny! Projektanci opracowali wiele metod, za pomocą których łatwo jest stworzyć piękne tekstury.

Co tekstury są najczęściej wykorzystywane do korytarza:


 • mokro jedwab;
 • kornik;
 • aksamit;
 • łuski;
 • jagnię;
 • kamień;
 • cegły;
 • kamyki;
 • antyk drewno;
 • abstrakcji;
 • nawzajem.

Tynk strukturalny korytarz - jest to okazja, aby stworzyć arcydzieło własnymi rękamiTynk strukturalny korytarz - jest to okazja, aby stworzyć arcydzieło własnymi rękami

Z teksturą tynku nie będzie trudne, aby wymyślić własnej tekstury.

Jak to tynki dekoracyjne wykończenie korytarz z rękami

Tynki dekoracyjne - jest to materiał, który jest łatwy, wygodny i przyjemny w użyciu. Dlatego też często ludzie przeprowadzania napraw tynki dekoracyjne ze swoimi rękami, bez pomocy specjalistów.

Dekorowanie korytarz z tynki dekoracyjne można zrobić własnymi rękami, ponieważ jest to dość ciekawy i zabawny proces, który nie wymaga specjalnych umiejętnościDekorowanie korytarz z tynki dekoracyjne można zrobić własnymi rękami, ponieważ jest to dość ciekawy i zabawny proces, który nie wymaga specjalnych umiejętności

Jak zrobić korytarz mety przez tynki dekoracyjne z rękami:


 1. Pierwszą rzeczą, która będzie musiała zająć - jest przygotowanie ścian. Idealnie wyrównane ściany gruntowane - jest to jedyna opcja dla stosowania tynki dekoracyjne. W przeciwnym razie, wszystkie wykończenia idzie na marne.
 2. Spread tynku zgodnie z instrukcją i dostać się do pracy. Dzięki szerokiej szpachelki, stosuje szerokie pociągnięcia.
 3. Daj gipsowym szablonie pożądany sposób. Niektórzy spędzają ściany suche gałązki, pozostawiając pięknej fakturalne pasma, podczas gdy inni używają specjalnych znaczków i rolki. W najgorszym, można po prostu pozostawić do wyschnięcia w ścianę, jak to jest w każdym przypadku będzie to ciekawe tekstury kosztem granulek w jego składzie.
 4. Po całkowitym wyschnięciu tynku go pomalować. Można zrobić 2 rodzaje intensywności do części tła i płaskorzeźby z gipsu.
 5. Ściana wosk wygląd powłoki bez zarzutu.

Niezależnie od figury można grać ze swoimi rękami, stosując tynki dekoracyjne.

Wykończeniowe tynki dekoracyjne w korytarzu (wideo)

Jest to przyjemne, aby pamiętać, że opinie o dekoracyjnych tynków zawsze są pozytywne: jest wygodny w użyciu, jest wygodny do stosowania, wygodne z tym żyć! Pozostaje tylko myśleć o tym, co tynku powinna być zaznaczona. Na szczęście, wszystkie opcje dostępne i gotowe do użycia na korytarzu.

Przykłady tynku w hali (zdjęcia wnętrz)

5 01 5-3a 23 220c4-dekorativnaya-shtukaturka-derufa 58-6 3056-1 74331 245784800x53616 1458713371915381850

Leave a Comment

Your email address will not be published.

2 + = 11