Oyaların Şartları: nasıl nakış dikiş için bir iş parçacığı tutturmak için

Oyaların Şartları: nasıl nakış dikiş için bir iş parçacığı tutturmak için

12 October 2017Dairenin iç orijinal eski şeyleri süslemek ve güncelleme sağlayacak çapraz dikiş yeteneğine kadar heyecan verici olursa olsun süreci, bu nedenle ve zaman alıcı - Orijinal eski şeyleri süslemek için izin verecektir dikişler geçmeye ve iç kvartiryVyshivanie çapraz güncellemek için yeteneği. Birçok Şaşılacak diyagramlar okuyun ve sonra her şey kendiliğinden gider öğrenmek için gerekli olduğuna inanarak, kandırılıyor. Fakat birçok nüansları nakış konusunda değil, tek yönlü gerçekten el sanatları ana öğrenmek zorunda.


Çapraz Dikiş: sağ sabitleme iplik

Eğer sıkıca stezhochkov içine sabitlenmiş, tabii ki, çok dikkatli nakış ipliği ihtiyaç ve ne zaman emin olun. Bu nakış en doğru olduğundan emin olmak için gereklidir, bu yıkama çözülmüş değil elbette, bir, rovnenko oldu diken diken oldu ve. Ve dikiş ipliği sürecinde, doğal olarak, engellemektedir nodüller, sarılmak olabilir.

Eğer ipliklerini çift sayıda nakış iseniz, ilk yolu sizin için yararlı olduğunu. Örneğin, iki ipliklerini bir resim oyalamak gerekiyor. Bu amaçla, sıradan bir otrezochek iplik almak gerekir ama onun uzunluğu genellikle nakış iki kez biri olmalıdır. Sen ikiye katlayın.

Düzgün sabit iplik - işlemeli desen oluşturmada başarının anahtarıDüzgün sabit iplik - işlemeli desen oluşturmada başarının anahtarı

Sonra uçlarının göz kesilmiş böylece iğne ipliği yerleştirin ve ucunda iplik katı oldu. Başında Eğer içeriden nakış iğne girin, ancak tutun petelechku, ön tarafta bütün iplik çekmeyin çıkıyor.

Sen yakın yanlış tarafa iğneyi getirmek ve sonra bir döngü içine vdet gerekiyordu. Burada ilmik sıkın ve düzeni nakış devam etmek sadece bıraktık. Gördüğünüz gibi, hiçbir şey karmaşık - böylece iplik birinci yöntemi çözebilirsiniz.


Basit bir kanaviçe: başında sabitleme ipler

Diyelim ki bir iş parçacığı nakış yapmak varsayalım. Bu yöntem, ipliklerin bir tek sayı başlangıcında sabitlemek için uygundur. Bu durumda, başlangıç ​​düzeltmek için daha zor olacaktır. Ama yine de iplik güçlendirmek zorundayız.

çapraz dikiş ipliği başlangıçta doğru şekilde monte edilmelidir, ya da iplik kopması orta oluşabilir zamançapraz dikiş ipliği başlangıçta doğru şekilde monte edilmelidir, ya da iplik kopması orta oluşabilir zaman

Dolayısı ile de bir işlemdir:  • Sen 3-4 kare tuval eksik bir iğne, ipliği;
  • Bundan sonra, dikey ve ardından yatay delme altındaki her karenin merkezi ipler - biz iplik zorlukla belirgin yılan gidecek söyleyebiliriz;
  • Üst Eğer dikişler geçecek zaman, iplik güvenli gizlemek bitirmek ve böylece nihayet sabitleyin.

Eh, yaprak dizeleri ucunda sen tuval tek satır boyunca dikey iplik altında namitka germek gerekir.

kanaviçe Kuralları: sonunda ipliği nasıl düzeltileceği, emin bir şekilde

Kaliteli nakış, bilindiği gibi, nodüllerin altındaki olmamalıdır zaman. iplik iğne hatlarını girmek ve iplik, sonra sıkıştırmak için içeriden ve ters yan uzunluğu yarım santimetre olarak ucu bırakmak - diş şekilde sabitlenebilir. ters taraftan parmak tutarken Daha sonra, istenilen nakış kısmına devam edin. Daha sonra kalıntı diş vdevaetsya iğne çemberi üzerinde rulo ve bu iplik aynı renkte imal stezhochkami altında tutulur.

boyama işleminin tamamlanmasından sonra doğru olabilir ve nakış bozulmaması için çok sıkı bir şekilde, iplik tutturmak gerekirboyama işleminin tamamlanmasından sonra doğru olabilir ve nakış bozulmaması için çok sıkı bir şekilde, iplik tutturmak gerekir

döngü usulü en ekonomik olarak kabul edilir. bir iğne, bir katlanmış iplik içine yerleştirilir, ancak bükmeyin, ve ipuçları gözünde. kat yanlış tarafında bir iplik, bir döngü gibi, olduğu şekilde, iğne kumaş sokulur. Bu dikiş yapıldıktan sonra, iğne ipliği sıkılır, yanlış tarafta çıkan döngüye geçirilir ve üzerine nakış devam ediyor.

nakış genellikle bulanık ise, tabii ki, en pratik yöntem döngü olarak kabul. nakış ipliği bittiğinde, onun ucu genellikle dikiş altında, içeride gizlemek. Video örneklerini İzle ve hangi seçeneği optimum her durumda, anlayacaktır.

Çapraz (video) dikerken nasıl iplik düzeltmek için

Birçok yolları, daha size uygun olanı seçin. Her deneyin ve daha az güç gerektiren anlamaya, ya da sadece bazı çok iyi size yönetmek.


eserlerinde İyi şanslar!

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

49 + = 53

map