oturma odasının şık iç: süs taşı, Fotoğraf 4 çeşit

oturma odasının şık iç: süs taşı, Fotoğraf 4 çeşit

12 October 2017oturma odasında dekoratif taş zarif ve lüks görünüyordekoratif malzeme olarak zarif ve roskoshnoKamen salon görünüm Dekoratif taş uzun süre kullanılmıştır. vakti geldiğinde taş heykeltıraşların ve mimarlar için vazgeçilmez bir malzeme haline gelmiştir. taş işlemek için yeteneği yüksek sanat olarak kabul edilir. Bugün dekoratif taş cephe, pencere, sütunlar, pergola ve diğer harici kaplama olarak kullanılır. Ama imkanları bitirme harici sadece değil, aynı zamanda iç değil olabilir. Dekoratif taş evin iç en iyi bitirmek haline gelebilir.


oturma odasında dekoratif taş: sırlar kullanımı

oturma odasının iç taş kullanımı, huzur ve konfor hissi elde etmek için izin verir. Yangın ve taş - bu salon sahipleri iki unsurların kombinasyonu ile elde edilir hafif bir koruma yoktur. Bu iddianın ispatı en iyi örnek konfor ve ev sıcaklığını münhasıran ilişkili taş şömine vardır. taş görsel olmak daraltılarak, uzay yığılmayı olacağından Kuşkusuz, bitirmek gibi küçük bir daire için bu alakalı değil olur. Nedenle, büyük bir ev ya da bir yazlık olabilir geniş bir oturma odası, içinde taş kullanılması önerilir.

Çoğu zaman, yapay taş barlar, restoranlar, oteller ve ofisler iç dekorasyon için kullanılır. Bu amaçla dekoratif taş bol çeşit için.

oturma odasında dekoratif taş güvenlik duygusu verir. bitirmek Bu tür büyük bir oturma odası için uygun olacaktıroturma odasında dekoratif taş güvenlik duygusu verir. bitirmek Bu tür büyük bir oturma odası için uygun olacaktır

Dekoratif taş suni taş ile karşılaştırıldığında birçok ayırt edici özelliklere sahiptir. Doğal taş renkleri büyük bir çeşitlilik vardır. Ama aynı zamanda kullanımı için gayretli ve ciddi bir yaklaşım gerektirir. Buna ek olarak, doğal taş malzeme, doğal kalitesine yaklaştığı sağlayan modern teknikler kullanılarak, özel işlem gerektirir. Bütün bu yapay taş ve doğal taş ile karşılaştırıldığında daha popüler hale getirir.

oturma odası dekoratif taş Dekorasyon: doğru yapmak nasıl

Bugüne kadar, oturma odası dekorasyonu için kullanılabilir dekoratif taş, çok geniş bir yelpazede sunulmaktadır. Bütün bunlar büyük ölçüde doğal ile benzeyişine yakın taş seçimi sürecini kolaylaştırır.


Mevcut salon dekorasyonuna uygun aşağıdaki süs taşları şunlardır:

  • deniz kıyıdan Çakıl;
  • kireçtaşı
  • kaya;
  • Duvarcılık.

Ayrıca yaygın bas ile pürüzsüz bir doku ile taş üretilen birçok üretici tarafından takdir edilmektedir. dekorasyon duvar gibi süsler ve hiyeroglif yapabilir. Suni taş formları kullanarak yapılabilir. Doku norm olarak bu tekrarlamak gerekebilir. Ne zaman yapay taş seçiminde dikkate biri metrekare başına tekrar sayısını almalıdır. hatırı sayılır öneme sahip iç yaşam alanı süs taş rengidir.

Modern üretim sayesinde mahzende uygun dekoratif taş seçmekModern üretim sayesinde mahzende uygun dekoratif taş seçmekBu genel renk düzeni tesislerinde, hem de genel tasarımı ile uyum içinde olmalıdır:

  • Klasik iç için parlak, sakin tonları ile karakterize edilir;
  • Art Nouveau sözleşme tonları ile rengi doymuş taşları uygun.

Renge göre tamamen aynı dekoratif fayans bulamıyorum gerçeğini dikkat etmek önemlidir. Bu etki, sonuçta farklı renk damarlanma ifade çift boyama teknikleri ile elde edilir. Üreticileri ve günümüze kadar iyileştirmek ve her alıcının tat ihtiyaçlarına hitap etmek için renk aralığını artmaya devam etmektedir.

oturma odasının tasarımında Yapay taş: faydaları

oturma odasının iç İç taş bir çok avantajı vardır. En önemli ve temel avantajı, sıcaklık aşırı taş direncidir. bu şömine tasarımında kullanılır, böylece bu, tamamen yanmaz bir malzemedir. Odada Dekoratif şömine genel olarak tüm tesislerinde kalbi olma, konfor oda vermek yardımcı olacaktır. Şömine taştan mamul olabilir, ya da kısmen duvar olabilir. Bu ev sahibi ve tat ihtiyaçlarının kişisel tercihleri ​​olduğunu.

oturma odasının tasarımı doğanın bir oturma köşesi varlığını içerebilir. Bu amaçla, taşla süslenmiş küçük gölet, çeşmeler, oluşturun.

Genellikle oturma odasında dekoratif taş şömineler için kullanılırGenellikle oturma odasında dekoratif taş şömineler için kullanılır

Bu özel bir evin geniş bir oturma odası varsa, o bu odada gerçek bir bahçe içinde düzenlenebilir. stresi kaldırılırken Böyle bir bitmiş oda, konforun keyfini sağlayacaktır. taş duvarları Dekorasyon oturma odasında değil, aynı zamanda diğer alanlarda sadece yapılabilir. Bu koridorlar, yemek odası, mutfak, salon, ofis olabilir. Bu tasarım çok sık onarım düzenlemek için ihtiyacı ortadan kaldırarak, iç rafine sağlayacaktır.

Yapay taş yeterince uzun hizmet ömrü gibi ayrı bir bakıma ihtiyacı olmadığını anlamak önemlidir. Eğer gerektiğinde, karo farklı doku veya görünümünü kullanarak, küçük bir ekleme yüklemek, durum odası değiştirebilir. Ayrıca, adil değil tek değişiklik, aynı zamanda daha önce oluşturulmuş iç güncellemek için olacak birkaç öğe yerini alabilir.

Şık bir oturma odası: dekoratif taş bitirme

Oldukça sık taş merdiven yardımı ile yapılır. Taş böylece çok güzel bir sarayda bir ev dönüştüren, taş kaplı duvarları ile uyum içinde olan adımları tekrarlayın. Büyük etkisi pencere ve kapı açıklıkları ile aynı şekilde işleyerek elde edilebilir. Estetik itiraz ek olarak sebebiyle böyle bitirme için oluşturulan duvarlar, güvenilirliğini ve gücünü değerinde olduğunu belirterek.


Dekoratif taş salon duvarında güvenilirlik, dayanıklılık ve ısı direnci sağlayabilirsinizDekoratif taş salon duvarında güvenilirlik, dayanıklılık ve ısı direnci sağlayabilirsiniz

Bu taş ve diğer malzemelerin kombinasyonu, örneğin, bir ağaç olabilir sağladı. oturma odasında da dekoratif taş ile kaplı bar, ayarlayabilirsiniz. Dekor da nişler, podyum ve rafların her türlü sığacak edilir. Buna ek olarak, çubuk tuhaf ve sıradışı bir şekle sahip olabilir. taş giydirme kullanma mobilya Bu özelliğe farklı bir şekil vererek, düzensiz kenar olabilir.

İç yaşlı bir etki elde etmek için, kapı, şömine ve kemerler ile süslemek amacıyla iri taneli kaya kullanmak tavsiye edilir.

dekoratif taş kullanımına ilişkin tavsiyeler

taş kullanarak, onun duvarcılık doğru şekilde uyması önemlidir. duvarcılık yürütülmesi, o zaman sonradan harç ile doldurulur karolar arasındaki küçük mesafe bırakmak önemlidir. eğer istenirse farklı renkli harç kullanılabilir. Bu yöntem, o tazelik ve yenilik yapma, iç dekorasyon değiştirmenize olanak verir. Doğal taş bitirme için kullanılan bir TV ile alanları ve diğer cihazlar için önerilir. Bu, sinir sistemi üzerindeki yükü azaltmak bilgisayar ve TV ile uzun vadeli etkileşiminde kişinin girmesini olacaktır.

Dekoratif taş radikal oturma odası iç değiştirmek yapabiliyorDekoratif taş radikal oturma odası iç değiştirmek yapabiliyor


Taşın uygulamasında oran duygusu unutmamak önemlidir. İç kesimlerinde taş aşırı kullanımı mağara ortaya çıkışını ve yerçekimini tehdit eder.

oturma odasının iç Taş duvarlar (video)

Suni taş tamamen herhangi bir iç dönüştürmeye yardımcı olur. Şık tasarımı bile bu şekilde yapılan en küçük parçası olur ver.

oturma odasında dekoratif taş (iç fotoğraf)

dsc0277-- 125-- 3-- 07f93263a92e2a9c95a27ab6eeaa7225d2e04a91-1200x832- 7-- 13-- 57-- 576f9b270de63-- 4278anypicsru-- 39552-salon-iç-tasarım-dekorasyon-fikirleri-tasarım-of-a-büyük-room1280x720--

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 60 = 65

map