oturma odasının iç Olağandışı çizgili duvar kağıdı: Fotoğraf ve tasarım fikirleri

12 October 2017İyi seçilmiş duvar kağıdı çizgili odanın boyutunu değiştirebilirİyi seçilmiş duvar kağıdı çizgili komnatyDom boyutunu değiştirebilirsiniz - barınamamasını kendi, ve onun kalbi, oturma olduğu bilinmektedir. Orada burada, evin tüm üyelerine gidiş vardır aile etkinliklerini, hisse haber kutlamak, bu uyum ve ailenin birlik duygusu burada. Yani, oturma odası güzeldi hepsi orada olmak ve arka aile evine bağrından gelmek olduğunu, en rahat ve güzel olmalıdır.


oturma odasının iç Güzel beyaz kağıdı: resimler ve örnekler

Kimimiz daire ve aydınlık evler vardı oda oda olmasını tercih ederim. Bu amaçla, beyaz duvar kağıdı mükemmel uygundur. oturma odasının iç beyaz duvar kağıdı için görünmüyor "hastanede" Steril, sen iç değişik renklerde aksesuarlar kullanabilirsiniz.

Örneğin, düz beyaz bez duvar kuyu gibi renklerle kombine edilecek:

 1. siyah. siyah ve beyaz sözde klasik kombinasyon. Şık ve hafif sade iç iş kişiler için uygundur.
 2. kırmızı. Örneğin, kanepeler kırmızı yastıklar, duvar fotoğraflar için çerçeveler.
 3. mavi. Örneğin, beyaz duvar kağıdı iyi mavi perde birleştirilir. Bu sakin ve gevşeme bir tutam iç yapacaktır. Bu kombinasyon deniz temalı Notke içinde oturma odası düzenlemek isteyenler için uygundur.
 4. yeşil. odaya bir doğal görünüm ve uygun bir atmosfer vermek mümkün.

beyaz duvar kağıdı ile oturma odası iç daima zarif ve şenlikli bakacağızbeyaz duvar kağıdı ile oturma odası iç daima zarif ve şenlikli bakacağız

Böylece, oda sebebiyle aksesuar ve hatta mobilya rengine daha hafif ve oldukça rahat yapılabilir.


Ayrıca, beyaz duvar kağıdı diğer renkler duvar kağıdı ile birleştirilir.

Ayrıca, beyaz renk görsel olarak oturma odasının iç aynalar veya ayna ve cam yüzeyler kullanılacak, özellikle oda büyütmek olacağı gerçeği hakkında unutma.

İki renk ve nüansları fotoğrafta duvar kağıdı ile oturma odası benzersiz tasarım

Genellikle iç tasarım oturma odasında duvar kağıdı veya bir rengin farklı tonlarında iki farklı renklerin bir arada bulabilirsiniz.

Aynı zamanda, dikkatli olmak gerekir, bütün bu renkler birbirleriyle kombine edilebilir, böylece duvar kağıdı seçimi büyük bir sorumluluk duygusuyla yaklaştı gerekir.

Oturma odası için en popüler renk kombinasyonları göz önünde bulundurun.Gri duvar kağıdı Herhangi varyantı oturma odası şık ve güzel hale yapabiliyorGri duvar kağıdı Herhangi varyantı oturma odası şık ve güzel hale yapabiliyor

Bazıları tam aksine, tam tersine, ahenkli etkileşimi ve hangi üzerine inşa edilmiştir:

 1. sarı Bu mavi, yeşil ve siyah, hem de sarı ve kahverengi iyi bir karışım, bu doğadan ilham kombinasyonları biridir tonlarında ile birlikte iyi görünüyor.
 2. turkuaz duvar kağıdı o kadar sık ​​salon tasarımında bulunacak, fakat rengine unutma. Harmoniously siyah, altın ve olgun buğday rengi, hem de bej ve kırmızı bir çift görünüyor. ve yaratıcı bireyler için kırmızı ve turkuaz renk kombinasyonu deneme ve parlak şeyler korkmuyoruz.
 3. Mor duvar kağıtları duvarlar, siyah, sarı, mavi ve pembe ile kombine edilebilir üzerine. Menekşe büyü renk denir, bu yüzden mor duvar kağıdı ile dekore edilmiş oturma odası, oldukça büyülü ve hatta fantastik bakacağız. Siyah ve mor duvar kağıdı genellikle otel odalarında bulunabilir.
 4. mavi duvar kağıdı. Işık havadar renkler huzur ve zor bir gün sonra vücutta hafiflik hissetmenize yardımcı olacaktır. gökyüzünün anımsatan Mavi renk, en doğal ve uyumlu beyaz ile birleşimidir çünkü. mavi ve beyaz duvar kağıdı ile oturma odası görsel olarak oda artacak, tıpkı diğer açık tonlar gibi, mavi, dahası, yanacaktır.
 5. gri duvar kağıdı. gri duvar kağıdı tonları olarak Aydınlık ve karanlık olabilir. Genel olarak, gri ve diğer renk kombinasyonu gibi sarı bir tezat oluşturan bir renktedir, şeklinde vurgu dayanır. Sarı macun duvar kağıdı, zarif bakacağız yaşamdaki genel tarzı vurgulamak. Aynı ahenkli etkileşim gri ve menekşe duvar kağıtları olacaktır. Bu tür kombinasyonlar otel odalarında popülerdir.

Oldukça yaygın popülerlik şimdi yazdınız ve mor duvar kağıdı edilir. Leylak - Mor tonlarında biridir ve o iyi ayrıca bej, açık pembe, inci, mercan gibi renklerle uyum içinde olabilir.

oturma odasının iç Konvansiyonel Olmayan bej duvar kağıdı: Fotoğraf ve düzen

Bej rengi, renklerin geniş yelpazesi sayesinde, birçok daire ve evlerin iç tasarımında bulunabilir.

Bu renk oturma odasında sıcak bir konfor oluşturabilir ve görsel oda alanı genişleyecektir.

Bu tür duvar monofonik ağ-yapı biçiminde olması ve kombinasyon halinde kullanılabilir. Bej duvar kağıdı birçok farklı renklerle kombine edilebilir.

Bu olabilir:

 • Bej ve diğer renkli duvar Değişim.
 • bej tuval üzerine çiçek desenli varlığı.
 • Bant. Bunlar, yatay ve dikey ve diagonal ve hatlar, dalgalı ve farklı genişliklerde bantların çeşitli türleri kombinasyonları kırık ikisi de olabilir.
 • Farklı renklerde tuval duvar geometrik desenler varlığı.

zemine dik açılarla çalışır dikey şerit halinde duvar kağıdı, görsel tavan yüksekliğini artırmakzemine dik açılarla çalışır dikey şerit halinde duvar kağıdı, görsel tavan yüksekliğini artırmak


Çizgili duvar kağıdı, oturma odası için oldukça popüler bir çözüm. 

bej duvar kağıdı ve diğer renk şerit izin verilen kombinasyonları:

 • mavi;
 • sarı:
 • altın;
 • Kahverengi.

Bu kombinasyon genellikle bir ülke tarzda tasarlanmış oturma odaları, bulunur. takmadan veya kol dayama: Böyle bir masa ve raflar, sandalye ve döşemeli mobilya dekoratif unsurlar olarak mobilya veya gerçek ahşap aksesuar parçaları, olacak özellikle oturma odasında ise Bej, kahverengi ile birlikte, çok doğal ve doğal olarak görünüyor.

oturma odasının iç karanlık duvar kağıdı uygulayın: fotoğraf ve tasarım özellikleri

Bir kural olarak, koyu duvar diğer renk duvar kağıdı ile esas kumaş duvar kağıdı veya uyumlu bir ilişki olarak aynı renk tonunu bir "seyreltme" iç kullanılan.


Seçilen koyu tonlar duvar kağıdı kolay minimalist oturma atmosfer oluşturmak içinSeçilen koyu tonlar duvar kağıdı kolay minimalist oturma atmosfer oluşturmak için

Tipik olarak, oturma odasının tasarımı gibi koyu duvar kağıdı bulabilirsiniz:

 • kahve;
 • yeşil;
 • mavi;
 • Mor.

Duvar koyu renkler düz ve çizgili veya desenli olarak ortaya çıkar. desen, örneğin, parlak veya koyu bir gölge farklı bir renkte olabilir ve baz ağ kağıdı ile aynı renk aralığı olabilir, fakat.

oturma odasının iç çizgili şık duvar kağıdı (video)

Sağ beton göründüğü gibi oturma odası gerçekten kadar zor değil mix seçin, ancak başlamak için, bir yaşam ne olacağını tarzı seçmeliyim ve bunu oluşturmak istediklerini atmosfer: iş, yatıştırıcı, tonlama, vb

oturma odasında Tasarım çizgili duvar kağıdı (iç fotoğraf)

4ea891edcb094 ---- 474 648 1130 1920x1080resizeinterior1910311376458777 1920x1080resizeinterior16701323705895 283 2016-05-26-57468af22aa44- 999065

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 4 = 3

map