oturma odasında uzun tabloları seçme: ne aramak için

oturma odasında uzun tabloları seçme: ne aramak için

12 October 2017oturma odasında Standı mükemmel estetik özelliklere sahip bir mobilya işlevsel parçası olanoturma odasında Dolap revizyon mobilya hakkında bir soru var genellikle oturma odasında sonra mükemmel estetik özelliklere sahip bir mobilya işlevsel parçasıdır. Ve yayından beri - Bu odadaki ayrılmaz bir parçası, bunu yüklemek gerekiyor. tasarım odası dekore ederken o, TV, aynı zamanda diğer elektronik sadece ağırlayacak çünkü çoğu zaman, oturma odasında bir stand uzun kabine olarak kullanılır.


oturma odasında Dolap: türleri ve modelleri

oturma odasında tv yerleştirme, herkes arzu ve duvara monte yeteneğine sahiptir. Böyle bir durumda, bir bordür gerçekten yardımcı oluyor. Bu vb disklerin kalecinin, diğer ekipmanların, kulaklık gibi arka duvar eylemlerle ilgili konnektörlerine erişim sağlar Uzun kabine kompakt ve aynı zamanda farklı bir çok şey barındırabilir.

çeşitliliği ve sıklıkla oldukça düşük fiyata göre sürpriz bariyeri Seçimi. Farklılıklar malzeme, tasarım ve fonksiyonel özellikleri mevcuttur. Yani herhangi bir iç doğru modelini seçebilir.

şekil, renk ve fiyat farklılık bariyeri çok çeşitli vardırşekil, renk ve fiyat farklılık bariyeri çok çeşitli vardır

başparmak birkaç tipi vardır:


 1. Yerleşik konsolu ile birlikte. Onu ve TV'nin açısını değiştirmek sayesinde döndürülebilir. Bu özellik her yerde odasında manzaranın keyfini çıkarmanızı sağlar. Nedeniyle bir televizyon parantez varlığına duvarını delmek için gerek kalmadan, herhangi bir yere yerleştirilebilir. teller ve diğer ekipman gizlemek için sağlanan özel bir kanal;
 2. çekmeceli göğüs Kabine. oturma odası için en uygun seçenek. Bu büyük bir görünümü ve boyutları vardır, ancak bir çok şey uyacak ve onunla hatta giysiler. Dolap sütun konabilir geri çekilebilir saklama kutuları ve raflar, sahiptir;
 3. dolabı asılı. Şu anda daha popüler bir taşın yüklemesiyle oda daha geniştir hale gelir. Tespit kalan boş alan altında, duvara yapılır. Böyle kaideleri için malzeme herhangi olabilir, ama hala öncelik hafiflik ve ağırlıksız olduğunu. Büyüklüğüne rağmen, duvar dolapları fonksiyonel ve farklı şeyler depolama için kullanılabilir;
 4. Köşe dolap. Böyle küçük salon kabine için kurtuluş olabilir. Bir köşeye yerleştirilir ve bu alan önemli miktarda tasarruf edilir. Aynı köşe dolapları izleme açısı artırılması için bir braket övünmek O, diğeri kadar işlevseldir. Bu çekmeceler, küçük öğeleri ve bölmeleri için kutuları bir sandık vardır;

Farklı işlevselliği iç askıya kaidelere eklemek için izin verilen oturma odası için modüler mobilya ne tür bilmek önemlidir.

Mobilya ve oturma odası: dekor bir unsuru olarak dolap

her ev için gerekli Sağlam ve fonksiyonel mobilya. İç olarak, gerçek seçilen ürünlerin gelişi ile mükemmellik yoktur. Ama önemli faydalar ve görünüş ek olarak, şimdi biz dekor bir unsuru olarak oturma odası için kabine bahsedebiliriz.

baba farklı malzeme kullanılarak imal: 1. Ahşap (veya DSP);
 2. plastik;
 3. Cam.

Farklı dekoratif unsurlar, lambalar, resim veya vazo kullanarak garnitür kabineFarklı dekoratif unsurlar, lambalar, resim veya vazo kullanarak garnitür kabine

Camın kaideler şimdi daha ve daha alakalı, herhangi iç ve oda tasarımına uyum sağlayacaktır. Küçük oturma odaları için mükemmel bir seçimdir: Böyle dolapları ağırlıksız görünüyor. Genellikle, bu kabine bir sehpa gibi görünüyor ve ev ekipmanına alt raflara yer almaktadır. Özel filmin herhangi bir renk cam yapabilirsiniz.

Büyük oturma odası orijinal kesmesi ile bir ağır tasarım tablolarla daha iyi görünür ve küçük düz ve kompakt, birkaç kutuları uyacaktır.

mobilya dolap iç kompozisyonun parçası olmak için, onun renkleri aynı olmalıdır ya da (örneğin beyaz kaide koyu kahverengi tabloyla uyum içinde olmayacak şekilde) ana mobilyaların rengi ile kombine edilebilir. Mauvais tonluk farklı bir renk mobilya yanına yerleştirilecek. Televizyon duvara asılı, boş kaide iç bağımsız unsur haline gelir. Minimalist tarzda bir kaide resim veya küçük bitkiler yerleştirilebilir için, onlar odasına kişilik getirecektir. Dar bir kabin lambası altında bir stand olarak uygundur.

oturma odası için tarayıcılar ve dolaplar Seçimi

çekmeceli dolap - mobilya, dolap ilişkili bir tür, ama bir daha etkileyici boyutu vardır. O oda tasarımı eşsiz cazibesi getiriyor ve düzeni korumaya yardımcı olur, bu kadar çok o kadar düşkün. tasarım kolaylığı doğru şey büyük bir raf boyutları olsa bile, derhal aranan olmasıdır.

Tohumları çeşitli konfigürasyonlara sahip:

 1. çekmeceli klasik varyantı;
 2. Ek raf ve cam varlığı ile;
 3. Dresser elbiseleri. Bu TV için bir stand olarak hizmet edebilir;
 4. iskele-cam masa üzerinde.

Tumba ev maddelerinin depolanması için bir TV sehpası, aynı zamanda mobilya değil sadeceTumba ev maddelerinin depolanması için bir TV sehpası, aynı zamanda mobilya değil sadece

çekmeceli bir göğüs seçerken, arka duvar gövdesine karşı sıkı ve katı olduğu gerçeğine dikkat etmek gerekir. kapı ve çekmece tabii pürüzsüz olmalıdır. Küçük odalar için göğsün açısal varyasyonu almaktır ve bir ada tarzı herhangi bir yere yerleştirilebilir büyük bir oda, iyi bakacağız.


Zehirlemeler - Aynı anda yaşayan bir yatak odası olarak hizmet veren bir stüdyo daire için en iyi seçenektir. Dresser üst ayna görsel oda artış, yani bir tuvalet masası olarak görev yapabilir.

onun boyutlarına dikkat etmelidir salon için bir taş seçerken: onlar TV'nin boyutuna uygun olmalıdır. istikrarlı ve dayanıklı olmalıdır durun.

türleri ve işlevleri: çekmeceler ve dolaplar oturma odası için Köşe göğüs

Köşe mobilya küçük daire sahipleri, aynı zamanda güzellik ve zerafet takdir edenler arasında sadece popüler. Şık ve orijinal, kendilerini odanın dekorasyonu olurlar. Köşe kabine zemin veya asılı olabilir. Ama oturma odası zemin için çok daha sık bulunabilir.

üç tipi vardır:

 1. bacak varlığı;
 2. bacak eksikliği;
 3. tekerli.

Köşe dolapları iyi onlar fazla yer işgal etmez gibi küçük oturma odaları için uygundurKöşe dolapları iyi onlar fazla yer işgal etmez gibi küçük oturma odaları için uygundur


göğüs ve açısal taş atası o kadar çok yönlüdür geniş ve ferah büyükannesinin gövde vardır.

onlar gerçekleştirmek fonksiyonları, tablolar ayrılır:

 1. bulaşık;
 2. Akvaryum;
 3. TV için.

çekmeceli veya yerden tasarruf ve onların sıradışı görünüm odası süslemeleri, her mekana cazibe eklemek için kabine Köşe göğüs.

TV altında oturma odasında dolabı Asma

mobilya tamamen katta asılı edilmez, özel düzenlemelerin yapılması ile tavan, duvar veya diğer destek takılır. Sadece destek duvara ya da tavana takılır benzer mobilya kullanma ile ilgili sorunları önlemek için, güçlerini şüphe olmamalıdır.

Asma klozet alışılmadık ve zorlu görünüyor, bu nedenle iç çeşitlendirmek bir arzu varsa, o mobilya asılı bir şey almak gereklidir.

hi-tech veya modern tarzında dizayn içine mükemmel uyum Asma dolap,hi-tech veya modern tarzında dizayn içine mükemmel uyum Asma dolap,

etkileyici bir boyuta ek olarak, TV için kabine asılı yapmalıdır:

 1. sabit olması için;
 2. TV izlemek için rahat olun;
 3. Bu yüksek kapasiteye sahip olmalıdır;
 4. O ek özellikler huzurunda olmalıdır;
 5. iç tamamen uygun güzel bir tasarım, mevcut olmalı.

Kalite yükseklikte olmalıdır: kılavuzları çekmeceler kaybı, bağlantı parçaları büyük ölçüde ürünün kenarından çıkıntı olmamalı, yüzey pürüzsüz ve kıymık serbest olmalıdır. materyal zararlı duman olmadan, çevre dostu kullanılmalıdır.

görsel olarak daha kolay bir asma dolabı yapmak için, mat veya neon ışık altında yerleştirilmelidir. Bu yüzden yerden mobilya yüzer yanılsaması yaratır. Böyle bir tasarım vurgulamak misafirler memnun edecek.

Uzun salonda tablo seçimi (video)

En iyi çözüm oturma odasında TV'nizi kurmak için - bu uzun şifonyer bu. Birçok kulaklıklar zaten az hacimli mobilya seçimi ve sadece kazanmak, tasarruf, TV'niz için bir yere sahip, ancak birçok. Bu tablolar bunlar fiyat ve güzel de iyi, basit ve işletmek kolaydır. cam ve ahşap yüksek fiyatlar var ise en uygun fiyatlı modeli, sunta yapılır.

oturma odasında kaidelere örnekleri (fotoğraf)

HuelstaScorpia1 4a968a02efd74e322efe197448bb9ee0 8e9767fc1dd0bb0f46df6483bf09a206 13-14 861tv 981b0dc89dc4bbb5e7c1964883159b7e 12293-5411aa3b5a08e 118154244w640h640furnituretvcfurniture 697483455 1555835950

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 76 = 79

map