Oturma odasında TV için mobilya: uzayın doğru organizasyon

Oturma odasında TV için mobilya: uzayın doğru organizasyon

12 October 2017Oturma odasında TV için mobilya pratik ve çekici olmalıOturma odasında TV için mobilya doğru duvarlarda olduğu için bu çok büyük bir sorumluluk olduğunu akılda tutmak, dekore pratik ve privlekatelnoyZanimayas oturma odası olmalı, zemin, seçim geri mobilya oda konforu bağlıdır. oturma odasında mobilya ana bileşeni TV ve yerleştirilmesidir. TV'nin duvar olarak fonksiyonel ve pratik olmalıdır. sırayla önceden cihazın boyutunu belirlemek için bu tür mobilya ihtiyacını satın almadan önce sonradan tatsız utanç ve televizyon mükemmel değildi ayrılan alana sığar. uzaktan kumandalar, sürücüler ve diğer özelliklerini saklamak için ek bölmenin bulunması, bu çok önemli olduğunu unutmayın.


oturma odasında tv mobilya: standart boyutlar

Bir mobilya önce, yukarıda belirtildiği gibi, en önemli koşuludur, boyutunu belirlemek gerekir. mobilya boyutları salona uygundur olmalı ve bölme TV'nin ayarlarına uygun olmalıdır.

TV için Boyut mobilya oturma odası olarak boyutu ve teknoloji kendisine bağlıdırTV için Boyut mobilya oturma odası olarak boyutu ve teknoloji kendisine bağlıdır

TV'niz zaten varsa, duvar, parametreleri tarafından satın alınmalıdır, ve değilse, o zaman tersi doğrudur.

Mobilya üreticileri dikkate parametreler tekniğin her türlü alarak hazır bir mobilyalar vardır. Standart ofisleri ile döşenmiş ve duvarların hiçbiri gelmemiş ise, gerekli boyutlar için bir karar verebilir. TV bir bölmede, seçme telleri gizlemek amacıyla bir oyuk olması gerekirken önemli ayrıntı dikkate almak. Bu hesaba katılmaz ise, bu tür açılış kendi dolayısıyla sürer ekstra sorun yapmak zorunda kalacaktır.

oturma odası TV için mobilya seçmek için nasıl

Bugün itibariyle, mobilya üreticileri oturma odasına duvara geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Bunlar çeşitli parametreleri, boyutlar, inşaat malzemesi tasarımında farklılık gösterir. mağazaya gezi olduğu bile önce tasarım gereği üzerinde karar verin. Öncelikle kesinlikle herhangi bir mobilya satın almadan önce yapmanız gereken tüm iç tasarımının geleceğini belirleyecek onarım, yürütmek etmektir. Bir duvar tv seçimi, itimat, sadece zevkinize olmamalı.


o güzel olacak şekilde olmalıdır tv altında mobilya toplayın ve uyumlu misafir odasında iç tamamlayacako güzel olacak şekilde olmalıdır tv altında mobilya toplayın ve uyumlu misafir odasında iç tamamlayacak

duvar boşluğu oturma odasının görünümü ile uyum içinde tam olmalıdır. Odaya yanı sıra olumsuz odanın görünümünü etkileyen ederken tarzında farklılık rahatsızlık neden olabilir.

TV için duvar değil sadece kendi bireysel özelliklere sahip, ama aynı zamanda sahiptir. doğruluk dikkat ve kaliteyi oluşturmak, seçimdeki her ayrıntıyı göz önünde bulundurun. mobilya pazarında en popüler sahibi için doğru sırayla tüm nesneleri yerleştirmek için izin modüler duvarlar bulunmaktadır. Giderek, sıra TV kullanım dolap için destekler.

Örneğin TV için duvar stilleri, büyük bir yelpazesi vardır: • klasik;
 • Modern;
 • Provence;
 • Yüksek teknoloji;
 • Loft;
 • Küçük duvarı.

o uyum genel bitirmek ve ana salon mobilya ile kombine şekilde stil seçilmelidir. Tüm uyum baktım emin olmak için, renkleri birleştirmek önemlidir. Son yıllarda, giderek daha büyük bir plazma ekran Bir mobilya gerekirse, tam olarak ekranın boyutunu bilmek gerekir neden olan TV, ve genişliği ile televizyon setlerini oluşmaya başladığı unutulmamalıdır.

TV altında bir yer olmadan mobilya ve yaşam nasıl birleştirilir

Modern dairenin ana sorun - küçük bir oturma odası alanı. Eğer görsel oda artırmak için bazı teknikler uygulamak, bu sorun kolayca çözülebilir.

Modern küçük daire özellikle küçük oturma odaları için, TV altında bir yer için uygun olmayabilir. Bu durumda, düzgün alanı ayırmaya muktedir çok önemlidir.

TV'de altında yer yoktur duvarı satın aldıysa, duvara bağlı rekreasyon alanında yerleştirilen veya özel raf kullanabilirsiniz edilebilir. Bu boşluk tasarrufu bakımından çok maliyetli bir çözümdür. Ancak, bu tür bir düzenleme, herkesin beğenisine değildir ve kullanışlı gibi görünmüyorum. Bu nedenle, uygun bir yerde bir başka düzenlemesi bir duvara tv adlandırılabilir - slayt veya konsol.

Mükemmel modern oturma odası içine şık duvar slayt ışık gölge karıştırırMükemmel modern oturma odası içine şık duvar slayt ışık gölge karıştırır

Duvar slaytlı bir dizi fayda vardır, bunlar şunlardır:

 • Minimalizmin Uyum;
 • Çok amaçlı kullanım;
 • pratiklik;
 • Havalılık.

Bu duvar kesinlikle herhangi bir stil yapılabilir. duvar için bir layık yerine - Tepe yalnızca gerekli olan bu modüller (mobilya parçaları) kullanacak şekilde tasarlanmıştır tek modüler mobilya olabilir.

TV için oturma odasında Modüler mobilya

Modüler duvarların kullanılması, küçük alanlarda ve büyük ikisi için karlı bir seçenek. Onların olumlu yönleri pratik işlevselliği bir kombinasyonu olarak düşünülebilir.


Modüler sistemin montajı kendiniz yapılabilir, belirli parçaların modüler düzenleme yüklemeden önce planlamak önemlidir.

TV'nin kurulumu için tasarlanmıştır parçası, bunu az yer kaplar, sadece öyle ki parametrelerine göre seçmek değil, aynı zamanda estetik ve güzel bakmak gerekir. Bir modül seçerken ondan ne kadar belirli bir mobilya bağlı olduğu için, tam olarak yapıldığı malzeme, yüksek kalitede olması gerektiğini sormak önemlidir. Ayrıca operasyonun maddi güvenliğe bağlıdır.

küçük bir oturma odası için orijinal kabine, aynı zamanda asılı dolap sadece içerecektir modüler mobilya seçmek daha iyidirküçük bir oturma odası için orijinal kabine, aynı zamanda asılı dolap sadece içerecektir modüler mobilya seçmek daha iyidir

Modüler tasarımlar olumlu yönleri bir dizi var:

 • diğerine göre bu çok işlevli yapısı;
 • Pratik ve kullanımı kolay;
 • Onlar modellerin büyük bir yelpazesi var;
 • münhasıran modern tasarımı Made in;
 • Değişkenlik.

Oda düzeni göz önüne alındığında ve boyut modülleri konağın takdirine kurulabilir. Yer düz, açılı ve U-şekilli olabilir. Buna dayanarak, TV seti kesinlikle herhangi bir yerde olabilir.


Belirli alanlarda odalardan dağıtımı için idealdir ayrıca modüller, bu durumda, tasarımcılar mobilya renk kümesi odaklanan aydınlatma ekipmanlarının doğru seçimi öneriyor.

Hangi tasarım seçmek için

Engage dekore edilmiş oturma odası spontan olamaz. Her alım ve eylem planlı ve kasıtlı olması gerekir. olası tek yolu aile ve arkadaşlar ile vakit geçirmek güzel bir rahat, konforlu bir oturma odası oluşturmak için. Televizyon, bu nedenle, duvar bulunur ve tv altında raf tayin edilecek yere dikkat etmek gerek salonda özel bir yere sahiptir. Gerekli olanı seçecektir üreticisi sunmaktadır duvarın Büyük seçimi, istemci doğru mobilya ve TV'nizin boyutunu hesaplamak için gereklidir, belli bir yaşam olduğunu.

Oturma odasında televizyon için mobilya seçimi (video)

oturma odasında iç yarattı sağ tadıyla ve zaten odaklanarak, sağ tv mobilya oldukça zor seçim. Internet üzerinde planları, uzmanları veya tavsiye ve fotoğrafları - Düzgün şemaları hazırlanması, mobilya yardımcı olabilir düzenleyin. İhmal odasında danışma bozukluğa yol açabilir. Önemli olan birinde oturma odası parçalarını birleştirmek belirli bir tarza ve renk üzerine inşa etmek. Erken planlama yerleştirme, tasarım mükemmel bir ortam oluşturabilir ve tüm ev mobilyası gerçek yerlerini almalarını.

Detaylar: oturma odasında tv mobilyaların altında (fotoğraf örnekler)

5 9333d5bac 13 18 20 900 1042 3641 -21000x1000 13696439552

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

28 + = 36

map