oturma odasında tavan tasarımı yapma: 5 moda stilleri 2017

oturma odasında tavan tasarımı yapma: 5 moda stilleri 2017

12 October 2017oturma odasında tavan oda tasarımı aynı olmalıdıroturma odasında tavan tasarımı komnatyMir tavan tasarımı günümüzde çok hızlı gelişiyor aynı olmalıdır. bu alan herhangi bir iç fanteziler neredeyse uygulamak - Tavan gerçeği! Sonuçta, tavan - sadece ışıklar içermelidir mobilya alanında, içermemektedir. Bu oda arkadaşları ve ailesi için bir toplanma yeri olduğu gibi oturma odasında, parlak ve sıradışı bir tasarıma gelemez. gürültülü konuşma ya favori hobi için burada vakit geçirmek güzel.


Tavan alçı levha fotoğrafını: oturma odasında tavan yapma

Alçıpan çok yönlülüğü diğer maddelerden ayrılır. Bir asma alçı tavan kombine tavan düzenlemek için bir kısmını veya başka yollar verebilir Birçok avantajlar.

Alçıpan - kolayca tavan kusurları gizlemek için yardımcı olacaktır yeterince elastik malzeme,Alçıpan - kolayca tavan kusurları gizlemek için yardımcı olacaktır yeterince elastik malzeme,

Alçıpan tavanlar avantajları:

 • mevcut tavanın eksikliklerini gizlemek için yeteneği.
 • Asma tavan kolayca mevcut tüm kablolama ve iletişim hatlarını, hem de aydınlatma karşılamak için.
 • tavan sonucunda elde mükemmel pürüzsüz ve hatta gidin.
 • Düşük maliyetli. Alçıpan PVC veya streç kumaş tavan göre maliyeti önemli ölçüde düşüktür.
 • Isı ve ses yalıtımı mümkün, zemin ve tavan alçıpan arasına özel malzeme koyarsanız.
 • Eğer alçıpan tavan yaparsanız tasarım fikirleri imkanı, bunlarla sınırlı değildir. O kadar çeşitli katmanları, boya, macun ve kurulabilir.
 • Alçıpan her yaştan ve hayvanların insanlar için çevre dostu ve güvenlidir.
 • Film germe tavan alçıpan farklı - dayanıklı bir malzemedir, ve bu yüksek sıcaklıklara dayanıklıdır.
 • inşaat ve onarım deneyimi az olan kişiler için kendinden montaj imkanı.

Bu tür avantajları kolayca tavan dekorasyon malzemeleri arasında liderleri çekilmiş harçsız duvar.


kolayca ve hesaplı, hızlı güzel ve kaliteli yüzey tarafından mevcut tavanın eksikliklerini gizlemek istiyorsanız Alçıpan sizin için idealdir. o tavan az 2.5 metre yüksekliğe sahip olursa, kartonpiyer asmak için gerekli olmadığını unutmayın.

Tabii ki, bu dünyada her şey mükemmel. Alçıpan eksiklikler de mevcuttur. sipariş yanılsamalar maruz kalmak ve alçıpan levhalar için mağaza bina içine Aceleyle değil değil, okuma ve karton-alçı yapılarının çıkışları önerilir.

senin tavan olmasına yardımcı olacaktır salonda Alçıpan eşsiz ve yaratıcısenin tavan olmasına yardımcı olacaktır salonda Alçıpan eşsiz ve yaratıcı

Eksileri tavan alçıpan: 1. Asma tavan duvarlarının yüksekliğini gizler. Neyse, tavan daireler çok yüksek değildir. Bu tavanda asılı yapının kurulumuna ciddi bir engel olabilir.
 2. neme maruz kalma. Salon nadiren nemli, ama mutfak ayrı odalara tahsis edilmez stüdyo dairede, tavan düzenlemek istiyorsanız, pişirme sıvıdan nem yemekleri kartonpiyer temas etmediğinden emin olun.
 3. üstüne bir olasılık Körfez komşular varsa, Alçıpan yüklemenin de istenmez. Olaydan sonra, tavanın tam ya da kısmi değiştirilmesini gerektirecektir.
 4. Binanın geri çekilme, alçıpan çatlak ya da başka bir şey gibi çarpıtmak için riski yeni evler, içinde.
 5. Eğer bir tavan boyama ya da yapıştırma işlemine tabi değilseniz, size alçıpan sonsuza beyaz gevrek kalacağını bekleyemezsiniz! ışık, nem ve zaman maruz Bu malzeme renk değişimine bağlıdır.

en başarılı fotoğraf tasarım seçenekleri: oturma odasında tavan nasıl yapılır

Nitekim modern teknolojiler iç tasarımının alana bir fikrin yürütmek için izin verir. Ama her sektör kendi gelenekleri vardır. Uzmanları ilk insanlar arasında en yaygın alınan oturma odasında seçenekler tasarım tavan yakından tanımak öneririz.

oturma odasında alçıpan tavan yapmadan önce, ilk olarak tasarım ve aydınlatma hakkında karar vermesi gerekiyoroturma odasında alçıpan tavan yapmadan önce, ilk olarak tasarım ve aydınlatma hakkında karar vermesi gerekiyor

oturma odasında hangi seçenekler vardır tavanlar en başarılı şunlardır:

 • oturma odasında tavan tasarımı yolları arasında mutlak lideri beyaz mat tavan olduğunu. çeşitli yollarla bu sonucu elde etmek için. Sen Kumaştan asma tavan yapmak veya mat boya ile kaplayıp, kartonpiyer asabilirsiniz. Geleneksel uygulamada çoğu kez, daha sonraki boyama veya badana ejeksiyon tavan seçilir.
 • Parlak ayrıca oturma odasında tavan dekorasyon için popüler. Parlak mevcut olmayan parlak yüzeyine yapıştırılabilir PVC film germe ya da film imal edilebilir. yüksek parlaklık boya vardır.
 • seviyede çevresinde. kare veya dikdörtgen oturma için mükemmel şık somut örnek odası, tavan çerçeveleme etrafında küçük bir çıkıntı sağlamaktır. Bu seviye genellikle oturma odasında ilave aydınlatma oluşturur noktalar, konur.
 • Desen. Oturma odanızın stili dekorasyon unsuru tanıtmak izin veriyorsa, o zaman oda deneye izin! tavanda Sevimli desenleri - bu iç aşırı ve modaya uygun ve şık elemanı neden olmaz.
 • Köşeler ve dalgalar. Tavan gerçekten sıradışı görünüyordu için, bir dalga benzeri tavan veya maruz köşeleri olan bir tavan oluşturma seçeneği dikkate almak mümkündür. Duvarların yüksekliği dikkat: uzay sverhzamknutogo duygusu oluşturmak dekorasyon organik olarak görünüyordu için yeterli ve olmamalıdır.
 • Sky. Doğa teması modern iç tasarımında çok popüler. gök: boşluğunun üst kısmı daima karakteristik bir kuruluştur. fotoğraf baskı, duvar kağıdı asılı veya yıldızlı simüle etmek LED'ler kullanarak karmaşık tasarımların yardımı ile tavana bir gök resim oluşturun. gece ve gündüz gibi gökyüzü oturma odasında tavana şaşırtıcı bakacağız.
 • Geometri. çok seviyeli tavan oluşturabilme sanatsal fikirlerin iç tasarımcılar dünyasında bir atılım yaptı! oturma odasında tavan yüzeyi için düzeyli yapılar konumlandırılması için geometrik desenlerle geliyor, sizi Pofantaziruet.

yüksek oturma odanızda ne olursa olsun tavan veya düşük, uygun seçeneği seçerek, kendi tavan modaya ve renkli bir tasarım yapabilirsiniz.

Tasarım tavan yaşam alanı 2017: Modern fikirler

moda ve tasarımda her ders için kendi eğilimleri vardır. Dünya tavan döşeme de süreleri ile hareket eder ve yeni 2017 biz oturma odasına izin öylesine güzel trendleri bekliyoruz!

Alçı tavan mükemmel oturma odası tasarımıyla daha uyumlu ve daha benzersiz vurgulamak yapabiliyorAlçı tavan mükemmel oturma odası tasarımıyla daha uyumlu ve daha benzersiz vurgulamak yapabiliyor

2017 yılında Temel eğilimler:

 1. Doğal malzemeler. Bütün çevre fikirler, Avrupa fethi ve bizim kalmak aktarılır. Ekoloji - doğal malzemeler veya bunların taklit kullanılmasıdır. Yani, sezonun trendi tavan olacak içinde, oyma taş taklit eder. ağaç, tabii ki, bir kır evi içine mükemmel uyum.
 2. Geometri. Sadece berrak geometrik hatları: o 2017 yılında, daha sonra tasarım ve desen gelince alternatifler olacaktır. figürlerin geometrik oranlarda yasalarına ve inşaat uyum tavan yüzeyi üzerindeki desenin trendin anahtarı olacaktır.
 3. Metal. imitasyon malzeme konusuna dönersek, hoş saten streç tavan, hatırlatılması hangi mucizevi ayrıca yıl 2016-2017 yılında bir eğilim olan bir metal gibi. Pirinç, bakır, kalay - Size ve en iyi iç gelecek bir gölge seçin.
 4. Minimalizm. 2017 uzağa gür dekor, 2015 yılında çok yakın eğilimlerden. Şimdi tablosunun üstündeki basitlik, alçakgönüllülük ve pratiklik duruyor. tavan yüzeyine karşı Minimalizmin bu eğilimin düzenleme olur.
 5. Flora ve fauna. Eğer süslemek istiyorsanız, o zaman hayvanların ve bitkilerin dünya üzerinde seçiminizi durdurun. çiçekler, meyveler, balık, chanterelle ve benzeri resmi biraz infantil ve karikatürize görünebilir, ancak bunun yerine gerçekçi ve düşünceli olabilir. Bu eğilim göz önünde bulundurun ve tavan oturma odasında ana dekorasyon olacaktır.
 6. Folklor. Milli bilinç iç tasarımı sayesinde yeniden doğdu! Farklı yüzeylerde görüntü ve desenlerde canlandı Halk motifler - bu 2017 yılında mutlak eğilimdir. zihin durumunu eşleşen dürtüleri seçin.

İddialı itiraz renkli tavan 2015'te kalmıştır. Bugün yaşam için pratik ve sağduyulu tavan tasarım seçenekleri karşılar.

Moda stil: İç oturma odası yönetiminde seçme tavan

Modern moda tavan yüzeyleri için değil sadece bireysel eğilimleri belirleyen değil, aynı zamanda üslup yönünü vurgular. En çok hangi Önümüzdeki yıl tercih edilir.


o misafir odasında iç için ideal bir şekilde Tasarım alçı tavan seçilmelidiro misafir odasında iç için ideal bir şekilde Tasarım alçı tavan seçilmelidir

Ne stilleri sezon 2016-2017 yılında en moda olarak kabul edilir:

 • Eklektisizm. Modern iç sanatın eğilimin aksansız daha önce eklektisizm şimdi parçası. eklektik tarzda tavan oluşturmak için, ahşap veya alçıpan projeksiyonların geometrik tavan kullanabilirsiniz.
 • Loft. Uzun yıllar boyunca, onun konumlandıran aşınmış çatı yönünü kaybetmez. monokromatik tavan dinlendirici soluk renk arka plan üzerinde Burada uygun ahşap veya metal levha.
 • Eko tarzı. Şık ve keyifli eko tarzı sadece doğal malzemeler kullanmak sunuyor. Ahşap tavan iyi uyuyor.
 • Minimalizm. Bu bağlamda, deneyler genellikle gereksizdir. Kar beyazı renginde saten bez çekmek için en iyisidir ve ışıklandırmayı süpürgelikler gizlemek.
 • Hi-tech. Yine teknoloji hi-tech popülaritesinin zirvesinde. saten kumaş gerginliği kullanarak metal simülasyon kullanın.

Her moda trendi şekil, doku ve renk kendi tercihleri ​​vardır.

Tasarım alçı levha tavan ve oturma odasına asma tavanlar (video)

Hatta alçak tavanlı, kendi yaşam tarzı ve ev uygun olacaktır tasarım yapabilirsiniz. Küçük bir canlının için - bu tavan aşırı değildir ve ana kurala geniş bir oturma odası, yetkili aksan olacaktır. Bu oda evinizin kalbidir çünkü okuma yazma ve oturma odası tasarımı ile tutarlı olun.


oturma odasında tavan tasarımı örnekleri (iç fotoğraf)

1min40 4min38 6min37-1 05 9-Gostinaya-xruschovka 13min29 47 53 56-1 69a0495adb0f6405464b471cf2c35ae7

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

3 + 2 =

map