oturma odasında şık beyaz duvar: 5 avantajları

oturma odasında şık beyaz duvar: 5 avantajları

12 October 2017beyaz mobilya, asla demode gitmek gibi görünüyor, her yıl giderek daha fazla popülerlik kazanıyor olduğubeyaz mobilya, her yıl daha populyarnostiBelye kulaklıklar dünya çapında popülerlik kazanmaktadır kazanıyor ve hemen hemen her tasarımcı hafif tonlarda tercih vermek için çaba asla demode gitmek gibi görünüyor. Mobilya ile parlak renkler bir, taze sulu ve hoş kalmak için bir oda yapabilirsiniz. Buna ek olarak, rahat bir oda temiz ve derli toplu görünüyor gibi. Böyle bir ürün seçerek pek gelecekte hayal kırıklığına olabilir. Beyaz duvar talebindeki olmaktan etmez ve bu nedenle birkaç yıl sonra bu konuda endişelenmenize gerek yok fazlalaştı, o demode ve önemini kaybedecektir.


Siyah ve oturma odası duvarında beyaz

Odanın Siyah ve beyaz duvar bu iki renk kombinasyonu her zaman modaya uygun ve şık olduğu gibi, mükemmel bir seçim olarak kabul edilir, bu yüzden bile birkaç yıl yeteneğine ürünü, satın neden cazip kalmasını.

renk duvarların özelliği ağırlık avantajları:

 1. Bunlar çok şık ve güzel görünüyorsun.
 2. Onların yardımı ile, görsel alanı genişletmek ve oda hafifletmek olabilir.
 3. Bu tip Duvarlar çeşitli stilleri ve iç mekan ile birleştirilebilir.
 4. Orijinal kulaklık vurgulamak zıt renkli aksesuarları kullanabilirsiniz.
 5. Beyaz bir kaplama, hemen hemen hiç toz, pek görünen kir yana.

olumlu yönleri çok sayıda ek olarak, dezavantajları vardır.

oturma odasında Siyah ve beyaz duvar - bu güncel modayı takip edenler için mükemmel bir seçimdiroturma odasında Siyah ve beyaz duvar - bu güncel modayı takip edenler için mükemmel bir seçimdir


Ama esas değildir:

 1. Bu ürün için hiçbir baskılar, çizgiler ve kir olduğunu iyi bakmak gerekir.
 2. Tüm mobilya kayıp konfor, sıcaklık ve uzay oldukça ziyade uyumak için güzel bir oda yerine, işletim hatırlatmak, rahatlatıcı ve eğlenceli aynı renkte olduğu Beyaz duvar bir odada koymak için istenmez. En iyi seçenek oda taze ve modern görünmesini sağlayabilirsiniz zıt renklerin seçimi olarak kabul edilir. Beyaz bir duvar ile bir odada duvarları terbiye ile ilgili olarak, bir krem, pembe ve diğer pastel renkleri seçmek tavsiye edilir.

beyaz oturma odası için dolaplar içinde

Psikologlar oda beyaz mobilyalarla döşenmiştir olduğunu, bu insan ruhu üzerinde mükemmel çalışıyor inanıyoruz. Böyle oda, dinlenmek rahatlamak ve kaldınız yardımcı olur. Uzmanlar onlar sakin ve duruşunu ihtiyaç olduğundan, çocuklarla böyle ev mobilyası çiftler, aileler satın öneriyoruz. Hatta bir bilinçaltı düzeyde her kişi, biz barış ve mutluluk elde edebiliriz bir yer olması gerekir. Neden sor?

tüm gün boyunca, vücut etkilerinin çok büyük sayıda maruz: 1. çalışmak;
 2. Çalışma;
 3. çevredeki atmosfer.

Beyaz mobilyalar Oturma odası dinlenmek ve huzur vardırBeyaz mobilyalar Oturma odası dinlenmek ve huzur vardır

Stres derhal evini terk edemez, bunu temizlemek ve yapmalıdır. Beyaz mobilyalar - bu hatta en hassas ve duyarlı kişi tahrişe neden açamayan mükemmel bir üründür. Beyaz duvar yıllarca yiyebilirsiniz ve bir nötr renk iç değişikliklerin çeşitli taşır ve aynı zamanda odası, dikkati çekmek ve ev memnun etmek yeteneğinin bir odak kalabilir.

Olası ışık ve renkli pencereler ile parlak renkler ve şeritler çeşitli aksesuarların kullanımı. Bütün bu oda daha şenlikli ve güzel yapacaktır.

oturma odası ağartılmış meşe duvarları

Şu anda böyle bir beyazlatılmış meşe gibi bir malzeme en popüler ve en yaratıcı. bunun özelliği onun rengi, farklı sıra dışı beyazlık içinde doğaldır. Bazıları çok küçük, kötü aydınlatılmış odalarda eksik olan ışık, kapalı verebilir inanıyorum. bir hata yapmak değil sırayla, belli kurallara göre değer odalar için duvar al ve onu oda pisliği can bir ürün satın ziyade iyileşme göstermez.

mobilya seçerken, hepsi uyumlu ve tatsız değil baktım, oturma odanızda stili hakkında unutmamobilya seçerken, hepsi uyumlu ve tatsız değil baktım, oturma odanızda stili hakkında unutma

Yönetmelikler:

 1. kulaklık o duracak oda beyazdır ve bütün olumlu ve olumsuz yanlarını ilişkilendirmek gerekiyor.
 2. Seçim sadece bütçe uygulanmalıdır. Analogları yaklaşırken çok sayıda olduğu gibi pahalı malzemelere tercih vermek için gerekli değildir. En önemli şey - insanlar için ölümcül olan giden reçineler, sağlığına zarar vermez bir ürün satın almak.
 3. satın önce oturma odası için kabine gelecekteki boyutunu dikkate almak gerekir. oda verir bile, alanını daraltmaya ve gereksiz öğeleri ve elemanları ile boğulmasını etmemek için, büyük bir iç kullanmak arzu değildir.
 4. Daha önce belirli bir hedef alım duvarını ayarlamak için gerekli. o dekor olarak gerekli ise, sırasıyla onu görünümü odaklanmak gereklidir. ayarlayabilir ve TV altında durmak istiyorsanız, yerleşik bir kabine veya raf var bu modeller seçmelidir.
 5. Odanın stili hakkında unutmayın, mobilya o tamamen uygundur. Aksi takdirde, yalnızca uyumsuzluğu yapabilirsiniz.
 6. ev sahibi için büyük bir risktir - parlak beyaz duvarın edinimi inanılmaktadır. Herkes hemen taşıdıkları neyi sorumluluk anlayabilir. Böyle mobilya memnun edebilir ve kendi seçimini yaklaşmak yanlışsa, bir sürü sorun teslim edebilir.

Salon duvarında için formlar

oturma odasının duvarları işlevselliği, şekil, boy, maliyet, zihin bakımından farklı olabilir. duvarların bir dizi alıcı eviniz için en uygun seçeneği seçer aralarında sözde türler vardır.

Bugüne kadar, mobilya üreticileri duvarın büyük bir seçim teklif, her onu en uygun tam olarak ne bulunduBugüne kadar, mobilya üreticileri duvarın büyük bir seçim teklif, her onu en uygun tam olarak ne bulundu


türler:

 1. Klasik duvar Onlar her şeyi biliyorum. Odanın duvarlarında birini doldururken Bu büyük ölçekli mobilya,. Bu tür Dolaplar çok orijinal dış değildir, ancak bir şeylerin, giysi sürü ve her şeyi gizlemek için yardımcı olur. Tipik olarak, bu duvarlar sadece çok yer değil, büyük odalar için olmak ve tasarım ve serbest dolaşımı için yeterlidir.
 2. angulasyon Bu boyutu değişebilir, ancak kompakt ve çok fonksiyonlu kalacaktır. Köşe tasarımı mükemmel bir kamuflaj engebeli duvarlar ve zemin ve bir köşeye için yeterli onları koymak.
 3. modüler duvar - sahibine maksimum zevk sunabilirsiniz modern bir üründür. Bunlar, bundan başka, çok sayıda eleman meydana gelebilir, şık sıradışı ve. O bu mobilya şimdi özellikle popüler olarak kabul edilir olduğuna dikkat etmek önemlidir.
 4. slaytlar şeklinde duvarları Bunlar geçmiş yüzyılın ürünleridir, ama şimdi popüler ve. Bu iç öğeler ile yaşam yendi ve yaşam alanı olamaz.

oturma odasında şık beyaz duvar (video)

Mobilya şimdi sadece büyük bir seçimdir ve eşsiz ve yaratıcı duvarın sahibi olabilmek için bireysel bir proje üzerinde emriyle ürünleri satın almak fırsat var. Standartlar, evlerinin şık ve konforlu bir iç mekan yaratmak için bir fırsat varken, geçen yüzyılda uzun bir zaman aldı, ilerleme sınırlı olmamalıdır.

oturma odası iç için Beyaz duvar (fotoğraf)

3 55e19e539dfab 152 14d26cb7d1e12fcbad36284965d28994 984d445fbb2e9bd140a5619d99bcc5d6 1377 20521 3068a927079f69baadeba81eb648ef90 206201bd9aad 200566


Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

6 + 3 =

map