oturma odasında kendi elleri lüks bir iç mekan oluşturun: 7 kuralları

oturma odasında kendi elleri lüks bir iç mekan oluşturun: 7 kuralları

12 October 2017Bağımsız olabilir ana şey oturma odasında lüks bir iç mekana yap - hayal göstermek ve popüler tasarım seçenekleri aşina olmakbağımsız olabilir oturma odasında lüks bir iç mekana olun, ana şey - hayal göstermek ve çeşitli şekillerde lüks iç salon Oluşmuş popüler tasarım seçenekleri aşina olmak için. En basit - belirli bir miktar için bir oda değiştirecek nitelikli tasarımcı. Sonuç etkileyici olacak, ama her zaman değil bunun müşteri tarafından sunuldu yol olacak. dış uzmanlar rucu ek olarak, çoğu kendi başlarına ele alması tercih uzay insanların organizasyonu açısından ilerledi.


En pahalı yaşam Kayıt Kuralları

Birçok yakalandı şekil lüks dekore edilmiş odalar, ama herkes hepsi tasarım trendleri özünü anladığınızı övünebilir. odadaki atmosfer klasik tarzda atmosferini yeniden mümkün değildir çoğu pahalı tesisleri, bol etmez. Bu belli kurallara uyarak ilgili.

mobilya Tüm paketi pahalı doğal ahşaptan yapılmış olacak eğer oturma odası, lüks bakacağızmobilya Tüm paketi pahalı doğal ahşaptan yapılmış olacak eğer oturma odası, lüks bakacağız

Ahşaptan mamul bir bileşimin girişi ile başlar. Her yaprakta birden cam ekler kullanabilirsiniz. Bu durumda, tüm kapının şık bir görünüm sağladı.

Buna ek olarak, dikkat aşağıdakilere dikkat edilmelidir:

 • uzay izin veriyorsa, raflar ve cam yaprakları dolu mükemmel duvar seçebilir;
 • tarihsel temalar üzerine büyük resmi görsel merkezi olarak yapılması halinde Gerçekten kraliyet iç odasında ortaya çıkacak;
 • Orada bir av tutkunu ya sahte kupa konabilir sonra şömine ya da düz ekran TV üzerinde, şehir dışında yaşıyorsanız.

Oturma odası için lüks mobilya: pratiklik vs yüksek maliyet

lüks tasarım projesi yaşam uygulanması uygun döşeme olmadan imkansızdır. Rush, ancak değer değildir. Genellikle üreticilerin biraz kurnaz, elit durum ürünlerini atfederek.


kalite listesini bilmiyorum Alıcılar gerçekten yüksek kaliteli mobilya, düşük kaliteli ürün için daha fazla ödemek zorunda kalıyor.

mağazada mobilya seçerken, kalitesinin yanı sıra pratikliği sadece dikkate almak emin olunmağazada mobilya seçerken, kalitesinin yanı sıra pratikliği sadece dikkate almak emin olun

Bu zorunlu bir ön-tedavi önlemeye yardımcı olacaktır. Her şeyden önce mobilya satın alma kaynağı açısından sorunu çözmek için gereklidir. En kolay yolu - Bir özel mağaza açmak için. İlgili ürünlerin birçok kasaba zengin seçimde. Eğer deposunda uygun bir seçenek bulamazsanız, o duvara sipariş vermek her zaman mümkündür.

Bu pahalı, ama birçok sorunlardan korunabilirsiniz. Öncelikle, apartmanda mobilya sadece doğru olurdu. İkincisi, üretim aşamasında yapılan eksiklikler veya hatalarına ilişkin sorunları olacaktır. Ne olursa olsun kanepe, dolap ve diğer şeylerin satın alma yönteminin, aşağıdaki kriterlere uygun olmalıdır.Bunlardan dayanarak, gerçekten elit mobilya satın emin olabilirler:

 1. oda antika satın ise, dikkatli olmalıdır. Bu tür eşyalar her zaman kendi yaş ve kaynağını belirten bir belge var;
 2. sizi özel üretim bahsedecek olursak, mobilya parçalarının birinde bağlayıcı imza efendi veya stigma olmalıdır;
 3. lake birkaç kat kaplı yüksek kaliteli elit mobilya;
 4. Bütün sistemler, yüksek mukavemetli parçaların imal edilmiştir;
 5. çevreye zararlı elementler ve kaplamaların olmaması;
 6. Bunu üretiminde ahşap sadece pahalı türleri kullanılır.

Lüks yaşam, uygun pencere gerektirir

Salon düzeneğinin çoğu için bir raf ayna kabini son plaka veya cam anda sona erer. Aslında, bu son yer odasında pencerelerinin görünümünü olmanın rahatlığı derecesini belirlemede işgal edilmiş değildir. perdeleri ve masif perdeler arasında seçim yaparken, tercih ikinci düzenlemenin birçok verilir.

Organik olarak odanın içini tamamlayan Büyük güzel ve şık dekore pencereOrganik olarak odanın içini tamamlayan Büyük güzel ve şık dekore pencere

Bu nerede tek kompozit çözümleri olarak odanın uyumsuzluk algısı neden gizli ortak bir hata. pencereleri açıkça içine sığmayan iddialı bir şey dönüşmesi ile bu durumları vardır.

Bu şu öneriler yardım kaçının:

 • Derin set seçenek değil sadece perdeleri, ancak orta büyüklükte kepenkleri gerektirir;
 • benzer büyüklükte kör yardımcı olmak için zeminden tavana uzanan ince uzun pencere etkisini Smooth;
 • iki komşu pencereler varsa, bir zemin lamba koymak ya da bunların arasında bir resim asmak;
 • boyut pencere açıklıkları Küçük tavan ve zemin biraz daha koyu olan tonu olan perde, dengelemeye yardımcı olacaktır.

lüks yaşam için aydınlatma seçimi

Bu sayıda rahatsız yer açmak veya "kör" bölgelerinin çok sayıda eklemek aşırıya kaçmak olmamalıdır. kullanılan fonksiyonel sistemlerin sayısı dairenin büyüklüğüne ve özellikle yaşayan bağlıdır. örneğin yeterince büyük bir, daha sonra merkezi eleman, küçük parça bir çok klasik fikstür değilse. durumda kompozit merkezini oluşturmak mümkündür.

lüks oda içi tamamen orijinal kompakt avize sığacaklüks oda içi tamamen orijinal kompakt avize sığacak

Işık akısı yönü ayarlanabilir, örneğin bir model oluşturmak için daha iyidir. Bu özellik sayesinde her noktaya ışık ihtiyacını belirler başarısız olur.

Daha sonra odaya tek tek ışık açısı düzenlemeye devam edebilirsiniz:


 1. Teknik olarak mümkünse, onarım sırasında, el ortam ışığının derecesini ayarlamak için sistem ayarlayabilirsiniz.
 2. iki koltuk veya kanepe ve koltuk Arasında lambayı yerleştirmek. iki yönlü ampuller ölçüde olabilir ile gerekli iki bölgeleri aydınlatmak için.
 3. çalışma alanı aydınlatma görev kadar Masa lambası. Tercih klasik tarzda yapılmış, modele verilmelidir.

lüks bir iç oturma odası (video) nasıl yapılır

dekoratif elementler içeriyor Klasik tasarımı, zengin evlerde norm haline geldi. Önemli olan - dikkatli planlarını uygulamak için. Yeni gelenler genellikle "tatsız" hissi yaratan oda pahalı ürünleri doldurmak için acele. Tasarımcılar psikolojik üzerine ziyade maddi açıdan daha odaklanmak tavsiye ederiz. Kim oturma odasına girdi biz lüks iç bahsediyoruz hissetmek çeşitli faktörlere dayalı olmalıdır.

Şık bir oturma odası (iç fotoğraf) tasarlayın

011e947ccf9aca4orig 63 3619 33a06c8c9d14f80cd1ac2e3a71546fe8 725 1032 1976 41125 92814337 1327944429interer-gostinoy-Komnaty-2

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 2 = 3

map