oturma odasında İlginç duvar kağıdı: İç fotoğraf ve dekorasyon ipuçları

oturma odasında İlginç duvar kağıdı: İç fotoğraf ve dekorasyon ipuçları

12 October 2017Oturma odası - Eğer misafirler ve iç ile vakit geçirmek bir yer harika olmalıOturma odası - Eğer misafirler ve iç vakit geçirmek bir yer velikolepnymGostinaya olmalıdır - misafirler Çay Partisi aracılığıyla gidecek evde bir yer ve ilginç olayların bir çok şey var. Bu ziyaretçiler veya komşular tuz için gelenler olsun, insanların çok sayıda görülebilir evde, yerlerden biridir. Bu nedenle, yaşam iyi bakmak veya yüz olmalıdır. oturma odası için ev sosyal etkinlik düzenlemek ile karakterizedir. oturma odası evdeki diğer yerlerde, aksine en kalabalık ve ziyaret olduğunu. Çok az insan bir yatak odası ya da ofiste davet etmek istiyorum. Bazen isim daha sık mutfakta olmakla - oturma odasında.


oturma odasında duvar kağıdı - tasarım: o nasıl olmalıdır

yaşam için duvar kağıdı tasarım seçimi sorunuyla karşı karşıya herkes için oldukça boğaz noktasıdır. Bu nedenle, oturma odasının onarımını kolaylaştıracak bazı ipuçları vardır.

Eğer oturma odasında duvar kağıdı seçmeden önce, oturma odası alanı ve aydınlatma derecesine dikkat.

oturma odasında Açık renkler duvar kağıdı için en uygun biridiroturma odasında Açık renkler duvar kağıdı için en uygun biridir

Aydınlık oturma odası

oda doğal ışık (büyük pencereler) bol, bu nevygorayuschih, ışığa dayanıklı malzemelerden alınacak için duvar kağıdı varsa. Böylece, büyük pencereler ile oturma odası için, kağıt ve kumaş duvar kağıdı almaya gerek yoktur. Onlar koyu renkli, özellikle de en kötü ışık direnmek. Bir oturma odası veya vinil dokunmamış duvar kağıdı için uygundur ve onlar solmaya karşı bir direniş işareti olmalıdır. kabartma ile bağırmadan açık bej, krem, açık gri, açık mavi deseni - duvar kağıdı için en iyi renk.

geniş oda

Büyük salonlarında açık veya koyu duvar kağıdını seçebilir, herhangi bir iç tasarıma iyi bir uyum vardır. Salon alanı küçük ise, görsel alanı genişletmek, beyaz, krem ​​ve açık mavi tonlarında duvar kağıdı almalı. alçak tavanlı, tavan görsel yüksek hale getirecek dikey daha iyi çizgili, ile uygun duvar kağıdı, gizlemek isteyenler için.


baskılar

önemli bir rol duvar kağıdı deseni oynadı.

Duvar üzerindeki Çizim aydınlık ve ferah iç oturma odası yaratmada önemli bir rol oynarDuvar üzerindeki Çizim aydınlık ve ferah iç oturma odası yaratmada önemli bir rol oynar

Duvar kağıdı uygulanır çizimlerde farklı tipi vardır:  • Yatay ve dikey şekilleri;
  • Büyük resimler;
  • küçük;
  • Duvar veya tek büyük bir model.

Her resmin boyutu kendi işlevi vardır hatırlamak önemlidir. Örneğin, büyük tasarımlar geniş alan için uygundur, dikey desenler tavan ve yatay kaldırabilir - daha yaygın alanı yapmak için, küçük rakamlar küçük bir alanda iyi bakmak ve duvar kağıtları odası daraltabilir.

oturma odasında Tasarım duvar kağıdı: İpuçları

Eğer bir canlı benzerlik zarif salonu veya boudoir yapmak istiyorsanız, güzel tekstil duvar kağıdı almalı. Bunlar ipek veya kadife yapılabilir. Onların yardımı ile bir oturma odası barok veya rokoko dekore edilebilir. Bununla birlikte, tekstil duvar hızlı kirlenir ve leke hemen hemen imkansızdır silin.

duvarlar için en güzel ve pratik malzeme - linkrust. Bu malzemenin duvar kağıdı, bir çok-tabakalı ve kabartma ve yüzey temizlenebilir.

linkrusta Duvar Kağıtları o işlemelerinizle olmak herhangi bir malzemeyi taklit edebilir antik bir altın yaprak etkisi olup olmadığı, herhangi bir etki yaratabilir. Art Nouveau Fanlar duvar kağıdı Marburg tavsiyelerde bulunabilir. Onlar mükemmel iç uyması.

linkrusta yardım Duvar antika içini yapmaklinkrusta yardım Duvar antika içini yapmak

Son zamanlarda çok popüler bambu duvar kağıdı. Bunlar, etnik veya oryantal tarzda iç uygundur. Bambu duvar kağıdı cüzdan sızan, ancak bunlar uzun hizmet verecek. Bu duvar kağıtları çok bakım gerektirmeyen ve dikkat herhangi bir ev rahat yapabilirsiniz.

ilk yer tüketici olmayan dokuma kağıdı vardır. Onlar boyamaya uygun bir renk veya desen ile sınırlı değildir. Sıvı duvar kağıdı nedeniyle çevresel uyum ve renklerin zengin bir seçime de büyük talep olduğunu.

sıradışı çözümler Aşıklar duvar kağıdı yoldaşları tavsiye edilebilir. Aynı doku ile, iki tip vardır, ama farklı renkte, organik olarak oturma odasında bakmak vardır. Onlar test edilebilir yerinde duvar kağıdı satın almak için çok önemlidir.

iç oda duvar kağıdı: Eğer bir seçim yapmazsanız

Sert bazı duvar kağıdı lehine bir seçim yapmak, ancak birkaç almak istiyorum ne zaman tüm olmuyor. Bu durumda, bir yol duvar kağıdı kombinasyonu yardımcı olur. Burada en önemli şey - renkler, dokular, desen doğru kombinasyonu seçmek için. bölgelere ayrılabilir alan duvar birleştirerek, bir duvar seçmek ve diğer gizler.


Duvar kağıdı kombinasyonu hayal bağlıdır. Farklı renk ve farklı desen olabilir, ama duvar kağıdı üniform kalınlıkta olmalıdır.

Amacıyla bir renk seçimi, renk çarkının iyi kullanımı ile acı değil. Bu tüm renkleri birleştirmek ve bir karar vermek yardımcı olacaktır.

Oturma odasında daha çekici ve seçkin hale getirecek kombine doğru duvar kağıdıOturma odasında daha çekici ve seçkin hale getirecek kombine doğru duvar kağıdı

duvar birleştirmek için kuralları

oturma odasında duvar kağıdı birleştirerek birkaç kuralları takip etmelidir:

  • Duvar kağıdı çok tezat olmamalı;
  • Katı ile kombine edilecek bir desenle duvar kağıdı;
  • kumaş muntazam kalınlıkta olması gerekir.

ölçüsünü tutarak duvar kağıdı dikkatli olmalıdır birleştirin. Çok deneme ve oda sıradışı görünmesi için denemek için gerekli değildir.


fikirler olarak Sıvı duvar kağıdı fotoğraf salon iç mekan,

Sıvı duvar kağıdı, geleneksel üzerinde belirgin bir avantajı vardır. Birincisi, bunlar mükemmel kaba alanlarını kaldırmak, ikincisi, razı gelmez sıvı duvar kağıdı duvar ve malzeme gerisinde değil. Üçüncü olarak, renkleri ve grafikleri değiştirebilir ve kolay kiri temizlemeye.

Sıvı duvar kağıdı farklı olabilir, ancak bunlar solmaz, çevre, iyi ses yalıtımı özelliğine zarar vermez. sıvı duvar kolayca su ile yıkanır, çünkü ıslak temizleme, dikkatli olmalıdır.

Her yerde olabilir sıvı duvar kağıdı kullanın. Onlar oturma odası dahil olmak üzere herhangi bir oda için uygundur. Sıvı duvar kağıdı ile, renkler, desenler ile deneme ve yanlış bir adım atmak korkmuyoruz olabilir.

Duvar kağıdı ve perdeler: Yaşam, Tasarım

duvar kağıdı zaten kararlı yapıştırma, seçildiğinde, zaman perdeleri seçmek için geliyor. oturma odasında perdeleri iç eşleşmesi gerekir, çünkü bu, daha az önemli bir olaydır.

En basit seçenek duvar kağıdı perdelerine uyup uymadığını belirlemek için - bir tekstil deposunda duvar kağıdı bir parça alıp kumaşa uygulayarak etmektir.

Oda aydınlık olmak zorundaysa, perdeler duvar kağıdı biraz daha hafif olmalıdır. oda koyu duvar kağıdı yapmak için birkaç ton daha koyu seçmek gereklidir. Aydınlık ve çiçekli desenli duvar kağıdı düz serin tonları, ve farklı eklemeler olmadan birlikte gerekir.

Duvar kağıdı birkaç tonları varsa, perdeler benzer renk veya benzer bir desenle seçmelisiniz.

duvar kağıdına perdeleri toplayın - oldukça zor bir görevduvar kağıdına perdeleri toplayın - oldukça zor bir görev

Sadece organik olarak soluk bej veya beyaz perdeleri baktığını unutmayın. Bunlar herhangi bir iç için uygundur.

Farklı renk tonu tekrarlanır monofonik duvar için uygun bir büyük, göz alıcı desen ile perdeler.

oturma odasında duvar kağıdı: Kruşçev iç

Kruşçev küçük odalarda, böylece onun tasarımında büyük desenleri olmadan parlak renkleri kullanmalısınız.

Güzel İtalyan duvar kağıdı kullanabilirsiniz Kayıt için, bunların açık renkli olması önemlidir. İç vazo veya resimler gibi aksesuarlar ile parlak renklerin yapılabilir.

Salon tasarımında aynaların kullanımı görsel etkinleştirmek alanını genişletmek ve daha hafif hale getirecektir.

oturma odasında duvar Varyantlar (video)

oda tasarımı yaşayan - yeterince zaman alıcı ilişkisi, ancak her şey sorumluluğu kendisine gelmelidir çok basit ve anlaşılır olacaktır. Burada çeşitli ödüller, hobi, biz övünme istediğiniz tüm saklanır. Ve gurur öğeleri başarıyla değil kayıp arka plan duvar kağıdı, baktı ve fark vardı çok önemlidir.

oturma odasında duvar kağıdı (fotoğraf)

01454c8a979e15eorig 6 248divan-Puma 25 301 9333-large-print-duvar-tasarım-resimler-yeni model-dekor-ve-ideas1440x900 41058 1377856213oboi-dlya-gostinoy-22 a8cc84e9d72536a34be7bdc39be5 1326782536-1366784-0016670wwwnevseoboicomua

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

21 − = 12

map