oturma odasında germe tavanlar: güzel ve orijinal

oturma odasında germe tavanlar: güzel ve orijinal

12 October 2017İç oturma odası tercihi bitirmek bu tür olduğunda Stretch tavan yüzden daha sık, bir çok avantajı vardırİlk tavanlar güvenilir, ikincisi kurulumunu taban tavan tüm kusurları gizlemek ve,: Stretch tavan avantajları çok, bu yüzden daha fazla salon tercihinin iç otdelkiUstraivaya oturma odasında tavan, birçok nedenden dolayı doğru olanı yapıyoruz bu tür vardır yeterince basit, üçüncüsü, biraz tavan yüksekliğini düşürmek ve dördüncüsü, oturma odanızın tasarım bitirme çözümü bu nedeniyle oldukça benzersiz ve sadece muhteşem olabilir.


Bu kanvas ve bileşenleri, bize bir modern bina pazara sunuyor tavan ve zengin renkler, uzun hizmet ömrü üzerinde çok yüksek bir fiyat tavan değil göz önüne alındığında, bilerek tavanlar seçtiğinizden emin olun.

oturma odasında germe tavanlar: avantajları ve seçim dezavantajları

bizzat anlamak için, her şey kelimeler olmadan açık ve anlaşılır olamazdı fotoğraf ve video malzemeleri, incelemek gerekir.

oturma odasının iç germe tavanlar - bu bu konuya en verimli çözümlerden biridir.

İki seviyeli tavanlarda oturma odası düzenlemek istiyorsanız, karar daha da başarılı olacaktır. Tabii ki, tavan bitirme Her seçenek kendi artıları ve eksileri var ve asma tavan bir istisna değildir.

iki seviyeli tavan yapısı, uyum için gerilmiş tuval çok yararlı olabiliriki seviyeli tavan yapısı, uyum için gerilmiş tuval çok yararlı olabilir


avantajları:

 • Güzel bir görünüm;
 • Birleştirilen cihaz ve farklı bir düzeyde tavan olasılığı;
 • Tavan pratik Yüklemenin sonunda yüksekliğinde kaybetmez;
 • Nem direnci;
 • ucuz yapımı;
 • Sen periyodik boyama gibi anakronizm hakkında tüm unutabiliriz;
 • Çevre dostu malzemeler.

eksiklikleri arasında, belki de, tek bir şey akla geliyor - düşük mukavemetli ağlarını, fakat normal kullanımda bu eksikliği sıfıra indirilir.

Yatak odası ve oturma odası: asma tavan - en iyi seçim

Stretch tavan yatak odası ve oturma odası olarak bu odada hem eşit derecede iyi.Güzel tavanlar herhangi bir odada uygun ve olursa olsun seçenekleri kullanılmayan neyi tavanlar, her yerde de iyidir.

Tüketiciler uzun streç tavan estetik görünümünü takdir var. Ancak, birçok türün tavanlar, onu anlamaya çalışın.

kumaşın türüne karar vermek - Stretch tavan, oturma odasında ve yatak odasında ana şey harika görünecekkumaşın türüne karar vermek - Stretch tavan, oturma odasında ve yatak odasında ana şey harika görünecek

Tavanlar şunlardır:

 1. Matt. Bu, her şeyden önce, klasikler ve tabii ki, eğer tavan da beyazdır. tavanın Sakin tonu yatak odasına edebilmek için çok fazla. Hiç parlamayı vardır ve dinlenmeli. Eğer yardımcı olan dükkanlar iyi olursa olsun, aralık, neredeyse, renk seçebilirsiniz Ancak, beyaz, tabii ki, değmez sınırlı.
 2. Parlak. oturma odasında Parlak tavan neşeli, neşeli bir cila olarak daha uygundur ve düpedüz sadece oturma odasında çok uygundur insanların bir araya çeker.
 3. fotoğraf baskı ile. Şeklin karakteri olma meselesidir - süslemek oturma odası ve yatak odası olarak (normal veya özel) İlginç bir resim.
 4. Saten tavan. saten hiçbir parlamayı yapar ve pastel kadar bu tavan yatak odasında özellikle iyi olacağını, istenilen renklerde olabilir gibi. Bu, elbette, salonda düzenlemek için imkansız olduğu anlamına gelmez.

Bu bilgi ile donanmış, oturma odası ya da yatak odası uygun asma tavan için tercih edebilirsiniz.

İki seviyeli germe tavanlar: mükemmel bir çözüm

Trey tavanlar - bu odaların çoğunda için iyi bir çözümdür.

Trey tavanları - bu standart dışı tamamen benzersiz, tasarım çözümleri için büyük bir fırsat.

İki seviyeli tavanlar neredeyse her yerde, ancak belirli koşullar altında harika görünüyorsun.

Trey tavanlar etkileyici, ana koşulu görünüyor - oda başlangıçta çok düşük olmamalıdırTrey tavanlar etkileyici, ana koşulu görünüyor - oda başlangıçta çok düşük olmamalıdır


Şartlar ve koşullar:

 • oda çok düşük bir tavan ile olmamalıdır. Tavan düşükse, bunun sadece "itmek" için olacağı anlamına gelir.
 • Oda çok dar olmamalıdır. İki seviyeli tavanlar ile, hatta daha dar görünecektir.

Gerisi, iki seviyeli tavan sadece güzel değil, ama tasarımcılar ve ev sahipleri için gerçek bir nimet olduğunu.

Oturma odası için asma tavan Varyantlar

Evet, bir cihaz için seçenekler salon bol asma tavanlar.

uygun olup olmadığını tamirden sonra onu tanımaz ki herhangi bir seçenek, tabii ki, senin oturma odası dönüştürecek.

Daha önce bahsedildiği gibi, seçenekler çoktur, ve eğer konuyla ilgili bir fotoğraf galerisi ve videoları görmek için gerekenleri sizin için gerekli olan anlamak.


Bir gerilim kumaş kullanılarak Tavan tasarımı seçenekleri çok sayıda olabilir, seçim sizin sadece!Bir gerilim kumaş kullanılarak Tavan tasarımı seçenekleri çok sayıda olabilir, seçim sizin sadece!

seçenekleri:

 1. PVC tavan;
 2. Saten tavanlar;
 3. Delikli tavan;
 4. Kombine tavan. Tavanları kullanmaya karar gerçeği ile birlikte, çok iyi bir seçenek kartonpiyer yapılmış asma tavan onları birleştirmektir. Bu arada, bölgeye daha başarılı dökümünü, yani imar yapacaktır.
 5. Sen Örneğin, gergi tavan iki, hatta üç renkleri kullanabilir, ancak bu önlem oturma odası, bir "trafik ışığı" haline gelmez yapmak için gereklidir.

Gördüğünüz gibi size sınırsızlık kavramak olamaz çünkü, tüm seçenekler, hatta en deneyimli tasarımcı bilmiyorum!

iş yerinde güvenlik tedbirleri

Germe tavanların cihazda güvenliği hakkında unutmayın.

Kimse gereksiz karmaşıklığı ve kazaları istiyor - özellikle dairenizin tamir.

Bir patlama veya yangın gibi basit kuralları takip etmek gerekir, yaralanmaya ve hatta daha fazla sorun kaçının.

Bir streç tavan montajı için tehlike ana kaynağıdır - bir ısı tabancası, bir gaz silindiri tarafından desteklenmektedir, sen titizlikle önlemler almak gerekir böyleceBir streç tavan montajı için tehlike ana kaynağıdır - bir ısı tabancası, bir gaz silindiri tarafından desteklenmektedir, sen titizlikle önlemler almak gerekir böylece

Yönetmelikler:

 • Böyle bir teknolojinin - Gaz silahsız PVC malzeme ile çalışırken sıvılaştırılmış gaz ile konteyner olmadan, bu nedenle, reçete ve olamaz. silindir üzerindeki valf sağlam ve çatlama olmadan ameliyat hortum olmak zorundadır, ve bağlantıların sağlam mengenelerdir.
 • ve tabanca arasındaki imkansız mesafe az 1.5 metre balon azaltmak için.
 • Hortumlar uzunluğu gerekli olmalıdır.
 • Kışın, daireye bir depo dolu getiremiyor. Gaz genişlediğinde ve oda sıcaklığını ulaştıktan sonra yakın patlama! Böyle önlemek için, aşırı gaz bile sokakta kanamaya gereklidir. Onun seviye kap üzerinde ineyu üzerinde görünür olacaktır.

Böyle bir tufan önlemek için, ateşe, hatta bir yangın gibi, kuvvetle bir ısı tabancası ile çalışıyor odası, dışarı tüm fazlasının ayrılması tavsiye edilir.

Bir cihaz asma tavanlar için hazır tasarımları kullanımı

Hazır tasarımlar anlamlı iş hızlandırmak ve çalışmak için daha kolay hale getirir.

Eğer gereksiz bir iş arayan sürece Hazır tasarımlar, kullanmalıdır.

yasanın gereksiz emek ve maddi hasar deneyimsiz kesme yanı sıra kaynak ve zıpkın kaynaklanması riski kurtulmak gerekir.

asma tavanların takımlar anlamlı hızlandırmak ve montaj işleri basitleştirmekasma tavanların takımlar anlamlı hızlandırmak ve montaj işleri basitleştirmek

Yani başarılı olmak gerekir:

 1. adım geçiş profili;
 2. gizli aydınlatma ile Tasarım;
 3. profilleri bağlanması;
 4. Kavisli yapılar için Profiller. çok sıkıcı ve zaman alıcı olan, "Bulgar" yapmak zorunda kesikler var gerekiyor.

Cihaz tavan ve gelişmiş performans karmaşıklığı ile tavanlarda katmanlı zaman özellikle ilgili olan Günümüzde yüksek talep standart kitleri.

Böyle Kazanılması, önemli ölçüde kolaylaştıracak ve onarım yalnızca kaliteden ödün vermeden değildir hızlandırmak, ancak bu bile onun yürütme kalitesini artırır olacaktır.

Kendiniz için Yargıç: Ucuz bir malzemenin çok bozulmaması için risk almayın, yani bir evlilik yapmamıştır. Bu ilk kez böyle bir onarım yapmak ve ilgili becerileri yok, özellikle çok önemlidir.

Stretch oturma odasında tavan: fikir ve tasarım seçenekleri (video)

Sonuç olarak, asma tavan lehine söylenenlerin özetlemek için birkaç kelime eklemek gerekir. tavan resimleri geniş göz önüne alındığında, bu nedenle oturma odası dönüştürmek olduğunu öncelikle yanlış kapı, böylece yenileme önce oturma odası arasında büyük bir fark olduğunu düşünebilir ziyarete geldi ve cihaz asma tavanlar sonra arkadaş ve akraba. bölgeye dökümü de oturma odası dekorasyon olarak, bu açıdan, beklenmedik bir etki sağlamak. Ayrıca oda gerçekten görkemli bir görünüm vermek çok düzeyli tavan, bahsetmek değer mi. Kısacası, bütün şüpheler uzakta, kollarınızı sıvayın ve asma tavanların üst fethetmek!

oturma odasında Germe tavanların dizayni (fotoğraf)

2 3 3big 46c6a6c72edf42b1335217a9eb4b2325 62-1 1646cd9e873e409f74c6c893dcd1913e 6818134e04b35921b94fdeba59f64372ca8ac6 1298279803gostinnay 1143947944051 521330397photo1151

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

80 + = 87

map