oturma odasında duvar kağıdı başarılı kombinasyonu: Fotoğraf ve fikirler

oturma odasında duvar kağıdı başarılı kombinasyonu: Fotoğraf ve fikirler

12 October 2017Düzgün oturma odasında duvar kağıdı birleştirerek onun tasarımının seçkin ulaşmakDüzgün onun dizaynaGostinaya münhasırlık ulaşmak oturma odasında duvar kağıdı birleştirerek - biz çok fazla zaman harcamak evin, o kısmı, nedenle oda rahat ve hoş bir atmosfer olduğunu gereklidir. duvar kağıdı bir arada - Bu ilginç bir seçenek duvarlar yardımcı olur. o meçhul ve boş bir arka plan üzerinde durmak ise en lüks oturma odası mobilya, çekiciliğinden kaybedecek. aynı renkteki fakat farklı tonlarında oda daha özgün ve canlı yardım duvar kağıdı olun. Bu teknik aynı zamanda bölge tesislerinde yardımcı olur. Ana renklerden biri tekrar geometrik desenler bir arada, - genel salon için mükemmel bir seçenektir.


oturma odasında duvar kağıdı iki renk kombinasyonu: En iyi çözümler

Her beğeninize duvar kağıdı birleştirir. Ama renklerin çeşitli herhangi iç bireyselliği vurgulayan unutmayın.

birbirleriyle renklerle uyum içinde iki duvar kağıdı kombinasyonu oturma odası iç kullanılan renk canlılık ve renk doygunluğunu, iletebilir.

Oturma odanızda bireysellik vurgulamak, iki renk duvar kombinasyonunu kullanabilirsinizOturma odanızda bireysellik vurgulamak, iki renk duvar kombinasyonunu kullanabilirsiniz

Bu aile dinlenme ve ana edilir tür tesisler için önemlidir.

kombinasyonlar için ana seçenek

farklı olabilir iki renkte duvar kağıdı birleştirin:


 • Basit bir kombinasyonu - iki uyumlu renkler belli gerekçesiyle tonu birbirleriyle üst üste;
 • Makul bir kombinasyon - renkler birbirleriyle kombine edilmesi gerekmez, ama onlar uzayda uyum baktım gereklidir;
 • Karmaşık kombinasyon - tasarım doygunluğu değişen derecelerde üçten fazla renk birleştirir.

En önemli görevi iç en uygun olacak ve konfor ve üslup uyum düzeyi üzerinde olumlu bir etkiye sahip olacaktır tonları seçimidir.

Oturma odası için Kombine duvar kağıdı: iç tasarım

Kağıt ve dokunmamış ürünler vinil ve serigrafi kalınlığı kullanımda birleştirerek duvar kağıdı farklı türleri, Sen oturma odası birleştirebilirsiniz vardır. Satın almadan önce bir uzmana danışmak ve onların çalışma özelliklerini sormalısınız böylece duvar kağıdı her türlü, kendilerine özgü niteliklere sahiptir.

oturma odasında tasarımında farklı dokular duvar kağıdı ayrı bölgeleri kullanarak tespit edilebiliroturma odasında tasarımında farklı dokular duvar kağıdı ayrı bölgeleri kullanarak tespit edilebiliroturma odası duvar kağıdı bir arada yapılabilir başlıca görevleri:

 • Gerek diğer dokular ve renklere duvar kağıdı kullanarak, tasarımda bireysel alanlarını ayırmak için;
 • Arzu odanın görsel boyutunu değiştirmek için;
 • ; Bir indirim mağazasında duvar birkaç benzer tipte 1-2 rulolarının artıkları satın - kaydetmek için Fırsat
 • Gerek duvarların ayrı ayrı bölümlerinin ek koruma sağlamak.

Oturma odasında kullanılmak üzere tasarlanmış pratik bir duvar kağıdı seçin, hesaba odadaki tüm bölgelerin özgünlüğünü almak gereklidir.

Düzgün duvar kağıdı birleştirmek için, gölgeler birbirini mükemmel maç seçmelisiniz - renk arkadaşı, bu oturma odasının genel atmosfere bağlı.

Etkileyici bir görünüm, örneğin, sarı birlikte turuncu renkli duvar kağıdı, mavi ile sarı, pembe, yeşil kullanabilirsiniz. kırmızı veya sarı, kırmızı ve yeşil ile mavi duvar kağıdı bakma.

İç için fotoğraf fikirler: iki tür oturma odasında pokleit duvar kağıdı olarak

Birçok kişi, çünkü hemen hemen her tarzda duvarları terbiye olasılığından onun oturma odası için iki renk duvar kağıdı bir arada kullanmayı tercih ediyorum. İsterseniz, parlak renklerle tasarım doldurma, duvar kağıtları, soğuk ve sıcak renkler birleştirmek veya iki renklendirme seviyelerinde duvar kağıdı uygulayabilirsiniz.

herhangi bir tarzda bir tasarım oturma odası oluşturun Duvar kağıdı kombinasyonunu kullanabilirsinizherhangi bir tarzda bir tasarım oturma odası oluşturun Duvar kağıdı kombinasyonunu kullanabilirsiniz

iki tip bir salon duvar kağıdı dekorasyon, hesaba bu seçimin bazı özelliklerini alınması tavsiye edilir:

 1. işte gereklidir, açıklama ihtiyacı, kuzeyde olan Odalar en parlak duvar kağıdı alt kısmı daha yoğun renge sahip genellikle tutkal;
 2. Odanın zıt karışımını oluşturmak için arzu edilir;
 3. oda desenleri ile duvar kağıdı birleştirerek dekore edilecek ise, duvar baskıları fazla doygunluğa gayret gerekir;
 4. Oda küçükse, boyut küçük baskılar veya geometri olan malzemeyi kullanmak daha iyidir;
 5. yaparken bir yaşam siyah beyaz tonları kaçınmaya çalışın.

Uzmanlar en fazla üç ana renkleri yapmanızı öneririz. Teşekkür bir renk düzeni dekoratif öğeler onları oynarken, odanın ek anahtar tanımlayabilirsiniz seçin. Genellikle bu parlak narin renklerdir.


tamamen farklı bir doku veya renk tonları olan iki türün, oturma odasında pokleit duvar kağıdı ise iç ahenksiz görünüm olabilir. Bu uyumluluk derecesini önceden tahmin etmek gereklidir: Görüntü aynı kalınlığa sahip olmalıdır, birbirinden gerektiği kökten farklı vermemeye karar renkler.

oturma odası duvar kağıdının en fazla üç tip olması tavsiye ediliroturma odası duvar kağıdının en fazla üç tip olması tavsiye edilir

oturma odasında duvar kağıdının doğru kombinasyonu

Fikirlerinizi uygulamadan önce bir renk şeması seçin en uyumlu renk kombinasyonlarını dikkate oturma odanıza genel ruh hali içine sığacak gerekiyor. Doğru 12 renk bir daire içinde düzenlenmiş olduğu duvar kağıdı olacak "renk çemberi", birleştirir. birbirlerine bitişik olanlar renkler, en alakalı ve gerçekten onu kişilerde yaşam şimdiki zamanda rahatlatıcı bir atmosfer istiyorsanız bu oda için kullanımları uygundur. sektörler karşısında Renkler birbirini tamamlayıcıdır. Bu tür kombinasyonlar atmosfer daha yoğun ve enerjik olun. Renk ve arzularını tanımlanmış olması, cesaretle duvar kağıdı birleştirir.

seçim kriterleri

oturma odasında duvar kağıdı seçmek kararlaştırılması için kriterler:

 • Ana tonu duvar kağıdı tanımı;
 • İstenen süsleme seçimi;
 • doku ana tip seçimi;
 • duvar kağıdı ve mobilya tasarımı Eşleştirme.

Duvar kağıdı en uyumlu birleşimini sağlayan ilginç çözümler bol vardır. Eğer hayal gücü, tat bağlayın ve birkaç tanesi hakkında bilgi almak için, size mükemmel bir oturma odası yapmak için emin olacaktır.


oturma odasında duvar kağıdı kombinasyonu keyifli ve lüks iç yol açaroturma odasında duvar kağıdı kombinasyonu keyifli ve lüks iç yol açar

seçeneğin avantajları

Herkes rahat ve güzel bir evde yaşamak istiyor. Bunlar doğru kombine edilmelidir duvar kağıdı sırasında bu düşü gerçekleştirmek için.

birleştirme duvar avantajı:

 • oturma odasında duvar kağıdı birleştiren zonlu edilebilir;
 • ucuz duvar dekorasyonu olasılığı;
 • görsel için oda boyutları ve oda şeklini değiştirmek.

duvar kağıdı kombinasyonu belli renkte yapılmalıdır. Oturma odasında bir nötr renk duvar kağıdı varsa, o zaman hemen her mobilya, tekstil ve aksesuarları yerleştirilebilir. Böyle bir oda renkleri mobilya ile kombine edilmez hangi duvar kağıdı kombinasyonu ile papered Ama eğer, o zaman tasarım öğeleri içinde tekrarlanmalıdır.

Duvar kağıdı kombine tonları tasarımında bulduğunda, bu uyumlu ve oldukça sıradışı iç oluşturur.

Duvar kağıdı aynı genişlikte olmalıdır. Çok daha kolay aynı üretici tarafından üretilen malzemenin, bir tür kullanmak. Gölge her rulo kontrol aynı mağazada duvar kağıdı satın almak için tavsiye edilir.

oturma odasında duvarlar için duvar kağıdı (video) seçin

Oturma odanızda duvar kağıdı bir arada kullanarak, odanın küçük kusurları düzgün olabilir. görsel oda gerçek boyutunu değiştirmek gibi kombinasyon da, genel olarak oda aydınlatma denge çıkıntılara ve niş dekore edebilirsiniz. iç böyle olağandışı çözümler uygulamak, sen oturma odası konfor ve benzersiz bir tarzda yaratacaktır.

oturma odasında duvar kağıdı kombinasyonu (fotoğraf)

1 3-2 5 8 13-11-4043831 78 24-1 1680105020100326091734482155 17355-salon-İskandinav tasarım-interior1440x900 785633rb

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 3 = 8

map