oturma odasında Drywall Niş: fotoğraf ve 4 yolu oluşturmak için

oturma odasında Drywall Niş: fotoğraf ve 4 yolu oluşturmak için

12 October 2017Güzel sıva niş iç oda daha fonksiyonel ve pratik hale getirecekher şey uyumlu olmak zorundadır yer - Güzel sıva niş iç oda daha fonksiyonel ve pratik bir oturma odası yapacaktır. Bu fonksiyonel, pratik ve aynı zamanda güzel bir görünüme sahip olmalıdır. oturma odasında alçıpan duvarlar ve tavanlar sayesinde tamamen pürüzsüz hale getirilebilir. Bu malzeme sayesinde oturma odasında alçıpan bir niş oluşturmak için yapar. Onlar depolama için ek alan yaratmak, hem de oda tasarımı daha da şık hale getirecektir. üretimde önce, onların tasarım niş düşünün ve gelecekteki niş bir diyagram çizmek önemlidir.


oturma odasında alçıpan kullanımı

Alçıpan - Tüketicilerin güvenini kazandı güvenilir materyal. yüklemek için kolay. Alçıpan Eğer binayı süsleyen zamandan kazanmak sağlayan pürüzsüz bir yüzeye sahiptir.

malzeme ile kolay bir çalışma sayesinde ustalar tasarımlar çeşitli sahip zarif tasarımlar oluşturmak.

Alçıpan nedenle niş hemen hemen herhangi bir şekil ve boyuta üretebilir, tamamen plastik malzemedirAlçıpan nedenle niş hemen hemen herhangi bir şekil ve boyuta üretebilir, tamamen plastik malzemedir

Oturma odasında alçıpan duvar ve tavanlar için kullanılmaktadır. Bununla beraber, aynı zamanda bölümler oluşturmak. Onlar depolama için rahat bir niş yapmak için izin verir.

oturma odasında Uygulamalar GCR:


 • Üst yüzey;
 • Pürüzsüz duvarlar ve tavanlar oluşturma;
 • Bir moda ve şık raflar oluşturma;
 • Çok niş oluşturma.

kurmak için alçıpan bir niş küçük ve büyük dairede olabilir. Sen alçı levha ek sayfaların bir niş oluşturabilir ve bir hazır bölüm dayandırmak mümkündür. sahibi bir niş yapmak için.

oturma odasında Drywall Niş: özelliklerinin kullanımı

Sıklıkla küçük şeylerin saklanması için adapte fazla yaşam alanı gerektirir. Bu Minimalist tarzda yapılmış odalar için özellikle doğrudur. Alçıpan - dövülebilir. Seni ondan farklı geometrik şekillerin tasarımlar bir çok yapabilirsiniz.

Alçıpan niş avantajı güzelce zonlu binaları izin vermesidirAlçıpan niş avantajı güzelce zonlu binaları izin vermesidiroturma odasının düzenlenmesi de odanın dekorasyonunda genel tarzı ile uyum içinde olduğu niş sağlamak önemlidir.

Niş yalnızca ayrıca dikkat odaklanmak yararlı iç uyması, ama olamaz. bu tasarımlarla görsel alanı değiştirebilir. Bu küçük alana sahip alanlar için özellikle doğrudur.

niş kullanımının Özellikleri:

 • genişletmek veya boşluk uzatmak için yardımcı olmak.
 • Zoned alanı.
 • Bu dekor öğeleri çeşitli barındırabilir.
 • Odada yerden tasarruf edin.

Nişli güzel dekoratif bacaları ile dekore edilebilir. Onlar kontraslanmada boyalı veya duvarların rengi ile karıştırma yapılabilir. niş etrafında yapay taş ya da sıva ile dekore edilebilir.

oturma odasında alçı levha raflar süslemek için nasıl

Dekorasyon nişler aksi takdirde tüm oturma odasının görünüşünü bozabilmektedir doğru yapılmalıdır. nasıl niş süslemeleri seçerken odanın, raflarda kendilerini ve geometri boyutunu dikkate almak gerekir. bitirme için malzeme seçerken aynı zamanda depolanacak gerçeğine dikkat.

oturma odasında alçıpan raflar ile süsleyin şık dekoratif objeler olabiliroturma odasında alçıpan raflar ile süsleyin şık dekoratif objeler olabilir

Aydınlatma - bir niş süslemek için harika bir yoldur. önceden Bunu yapmak için lamba ve aydınlatma renginin türünü belirlemek için.

GCR - plastik madde. Bunun raflar anladım olabilir. Bunlar kitaplar, fotoğraflar, saat ve diğer iç öğeleri saklamak için kullanılabilir.

Özellikler GKL vermek:


 • Raflar koyu renkler boyanmasında kullanılan olmamalı.
 • Küçük raflar trimden hafif sesi rengine benzer bir renkte boyanmış olmalıdır.
 • Raflar ince desenli monofonik kağıdı veya duvar kağıdını dekore gerekir.
 • Bir TV veya diğer büyük öğeler olacaktır raflarda ise raf sıva süslemek için daha iyidir.

Raflar ayrıca gözlük ve aynalar dekore mono. kartonpiyer yapılmış raflar küçük ve büyük boyutlarda yapılabilir. İşe başlamadan önce, şekil ve yere karar vermek önemlidir.

alçıpan bir niş Oluşturma: Living room

Ilk şey bir niş yer alacaktır mekan, karar vermek. Duvarda dikkate kalınlığının profili ve rafta depolanan kalemlerin yüksekliğini alacak bir düzen, yapmalıdır. Bir sonraki adım - profil kesme ve duvara monte.

niş alçıpan yüklemeden önce, ilk olarak monte edilecektir tasarımını ve konumunu göz önüne almalıyızniş alçıpan yüklemeden önce, ilk olarak monte edilecektir tasarımını ve konumunu göz önüne almalıyız

Ben birkaç kez yinelemek gerekmez çalışmak için en iyi seviyeye kullanarak duvara demiryolu takın.

Alçıpan levhalar önceden hazırlanmış bir şekle uygun olarak kesilmelidir. Daha sonra vida ve tornavida kullanarak çerçeve kaplamak. Kalite araçları hızla işi yardımcı olur.


aşamalarını bitirdikten:

 • astar;
 • sıvalı;
 • macunlar;
 • Dekoratif süs.

onun yaratılış tüm aşamaları en üst düzeyde yapılacaktır eğer Niş alçıpan, şık ve güzel görünecektir. bir niş uygun geleneksel alçıpan oluşturun. Bu tür yapılar, nispeten pahalı olmayan bir maliyeti vardır.

oturma odasında alçıpan niş çeşitleri (video)

Oturma odası - tasarımında özel bir yaklaşım gerektiren bir yer. Bu fonksiyonel ve pratik olmalı, ancak iç, o şık ve uyumlu görünüyordu önemlidir. Alçı duvar kaplama yüzeyi tamamen pürüzsüz hale getirir. Depolama kartonpiyer yapılmış niş ve raflar kullanılabilir. Mono tasarım Kendi olun. Alçıpan - Farklı boyutlarda ve geometrik şekiller niş ve raflar oluşturmanıza olanak sağlar esnek malzeme. duvardaki raflar ve niş montaj sonra, çeşitli dekoratif malzemelerle dekore: boya, duvar kağıdı ve sıva.

oturma odasında alçıpan niş örnekleri (iç fotoğraf)

5 2 2012-12-14nuhuizgipsokartona 1344617706nisha10 1344617777nisha6 1383749807nisha-iz-gipsokartona4 1458764625nisha-V-Stene-iz-gipsokartona A-tak-mozhet-vyglyadit-konechnyj-varyantı avgusta15 e86610561f0bb5b29b6c3350c48ab217

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

3 + 4 =

map