Oturma odasına Slide: Modern bir çözüm

Oturma odasına Slide: Modern bir çözüm

12 October 2017Güzel oturma odası iç tamamlayacak, şık ve özgün slaytlar kullanabilirsinizGüzel oturma odası iç, etnik, ekolojik, neo-klasik tasarım haline gelmiştir modern iç mobilyada şık ve özgün gorkiGorka kullanabilirsiniz tamamlamaktadır. mobilya pazarında bu noktada, herhangi bir tasarım için neredeyse alabilirsiniz seçeneklerin duvarlarının bir sürü görebilirsiniz. duvar slayt nedir? çok küçük bir büyük cismin yere göre bulunduğu mobilyanın Bu parça,. Bu düzenleme sayesinde, onun adı var. biz zaten yapılmış ve tasarım özelleştirme idam gibi duvarların varyasyon kalıplarının çok şey var, bunlar olabilir.


Duvar slaytlı: oturma odası için en iyi seçim

Mobilya üreticileri her zaman özel bir şey ile öne çalışıyoruz. Şu anda, kabine mobilya en popüler fabrikada "Pinskdrev" konulu üretilmektedir. diğer üreticiler ile birlikte bu fabrikada üretim kalitesi indeksi zor olmadığı ucuz modüler tasarım satın ek olarak, çok daha yüksektir.

Bir misafir odası için modern slayt kendi başlarına alabilirsiniz, hangi ayrı modülden oluşmaktadırBir misafir odası için modern slayt kendi başlarına alabilirsiniz, hangi ayrı modülden oluşmaktadır

Temel kural genel yaşam tarzı altında slaytlar doğru seçimi seçmektir.

Duvar slaytlı yani olumlu yönleri, bir numarası vardır:

 1. duvarın her biri, ve her eleman işlevselliği ve pratiklik sahip olduğunu, aynı slaytlar tasarımı söylenebilir;
 2. Nedeniyle duvarın yapısına özeliklerine göre, belirli bir stil elde edebilirsiniz. Temel olarak, tepe duvar modernist stilini yakalamak için kullanılan, klasik;
 3. Modern duvar ve yüksek teknoloji gibi bir tarzın oluşturulması için uygundur, yani mükemmel bir yaşam için herhangi bir ekipman yerleştirildi.

Tek bir resmi oluşturmak için, basitçe, farklı seçenekten birini tercih duvarlarını kayar. Bu duvar deneyleri sever, ev mobilyaları çeşitli tamamlayabilir, resimler veya portreler için idealdir.


Klasik tarzda oturma odasına Slaytlar: Özellikler

klasik tarzda yıllardır olmuştur en popüler biridir. Bu tarz oturma odasının belli bir imaj oluşturmak için sadece kullanılır, ancak çoğu kez mobilya imalatında kullanılır. mobilya klasik tarzda iyi üretici firmasıdır "Frank".

Klasik slayt oturma odası yapacak zarif ve şıkKlasik slayt oturma odası yapacak zarif ve şık

Bu tarzda oturma odası düzenlemek için, onun doğru organizasyon hakkında bir fikir olması gerekir.Klasik tarzda yapılır Oturma, uygun bir tasarımında tercihen oyma varlığında gerçekleştirilebilir için slaytlar yüklenmesini gerektirmektedir.

Klasik yani kendi kurallarını yapar:

 1. ; Cephe malzemesinin üretim tahsis zorundadır, böylece onun güzelliği vurgulamak - Önemli bir koşul duvar olmasıdır
 2. Bir diğer önemli amaç konfor ve yatıştırıcı etkiye ulaşmak için arzu olarak kabul edilebilir. Bu nedenle, mobilya formu düzleştirilmelidir;
 3. Önemli bir özelliği malzemesini seçmektir. Üreticiler parlatma ya da vernik başvurmadan, duvar üretebilir, ancak büyük bir ağacın silindir treni üretebilir;
 4. El yapımı, her ustanın özel bir boya. Her duvar tepede olduğunu ve bir iş parçacığı yaptı. Aynı zamanda, belirli bir elemandır;
 5. slayta kristal veya kehribar içinde sunmak için yeterli sofistike bir dokunuş vardı;

Eğer mobilya asil yapmak istiyorsanız, antik bakacağız seçeneği tercih edebilirsiniz. Bu yüzden mümkün kendiniz yapmaktır.

Slayt çanak: Ana özellikleri

Tasarımcılara göre, roller coaster yemeklerin kurulum en iyi seçenek değildir. Oda küçükse o Euro stili uygulamak ve moda kavramlarının göre organize etmek en iyisidir.

Biz iç tüm küçük ayrıntıları göz önünde bulundurun ve düzgün bölgeyi düzenlemek, stil, tamamen eşit dolap uyuyor.

Eğer oturma odasında sofra ve diğer dekoratif öğeler yerleştirmek gerekiyorsa, o zaman bir vitrin veya küçük bir dolap ile güzel bir tepe üzerinde seçim durdurmak için daha iyidirEğer oturma odasında sofra ve diğer dekoratif öğeler yerleştirmek gerekiyorsa, o zaman bir vitrin veya küçük bir dolap ile güzel bir tepe üzerinde seçim durdurmak için daha iyidir

slaytlar gelince, o zaman yaşam oda özel bir zarafet verecek güzel bir set, yerleştirilebilir.

yemeklerin konumlandırma için slaytların birçok türü vardır:

 • büfe;
 • büfe;
 • Vitrin.

Bu büfe klasik sürümü ile başlamalıdır. sırlı - üç katlı, mutfak eşyaları depolamak için tasarlanmış olan en vardır. Alt tabaka kapalı kutudan oluşur.


sideboard gelince, o mobilya bu parça camlı birkaç parçadan oluşmaktadır. Büfe pahalı ve zarif yemekler depolamak için sağladı. Buna ek olarak, bir çatal saklayabilirsiniz kapalı alana sahiptir. Büfe hep olağanüstü şık çözümler sunmaktadır.

Bir güzel bir tasarım istiyorsunuz ve gerçekten lüks bir yaşam olunur? Orada sergilenecek. içeride hacmi ve zarif yemekler görsel olarak birkaç kez daha olur ekleyen bir ayna var haricinde bu tasarım, camlı olduğunu. mobilya ideal genel tasarımı ile kombine edilmelidir, çünkü iç tepenin görünümündeki belirli ihtiyacını seçin.

slaytlar ve bunların seçimi: odası tasarımına Yaşam

Oturma odasında slaytların seçime karar vermeden önce, odanın tasarımı ve düzeni konusunda üzerinde durmak gereklidir. fotoğrafları görüntüleyin ve uzmanları danışın.

Tepeye Picking dikkate misafir odası tasarımı ve özelliklerini aldığınızdan emin olunTepeye Picking dikkate misafir odası tasarımı ve özelliklerini aldığınızdan emin olun


İşte duvar slaytlar doğru seçimi ile ilgili bazı uzman tavsiyesi şunlardır:

 • Eğer sadece odanın tasarımına mobilya ödemeli dikkat bu tür satın fakat onun mobilya olmak zaman. Tepesi sadece duvarlarla birleştirilmelidir.
 • Renk birçok önemli rol oynar. varsa uzun oturma odası koyu renkleri seçmek daha iyidir unutmayın. Oda zayıf aydınlatma varsa, hafif tepe bu durumda bir zorunluluktur beyaz veya parlak tasarım uygun olduğunu.
 • tarzı edinilen birlik için, bakım tüm mobilya aynı malzemeden yapıldığı alınmalıdır.

Oda küçük ve bunu artırmak için bir ihtiyaç varsa, emin olun bu tepe ayna elemanları veya cam söyledi. oda dekore edilmiş çeşitli renkler, ile birlikte, belli bir etkili ulaşabilir.

Cam duvar Hill: Uygulama ve Organizasyon

Çekirdek bileşenler slaytlar çeşitli yüksek dolaplar bulunmaktadır. Cam yapı vitrininiz veya diğer özel elemanları sahip olabilir.

Eğer profesyonel tasarımcıların tavsiye izlerseniz, cam slayt salon dekor önemli bir konudur. Ama bu etkiyi elde etmek için, duvar slayt mevcut mobilya mükemmel uyum olmalıdır. Cam slayt, bu salonda eşsiz bir görüntü oluşturmak için gerekli bir unsur olarak, hiçbir şey olduğu unutulmamalıdır. Orada sadece yemekleri saklanmaz edilecek, aynı zamanda en değerli şeylerden bir kişinin hepsi.

Yüksek teknoloji tarzında oturma odasında iç in mükemmel monte cam kabine sahip bir slayt sığacakYüksek teknoloji tarzında oturma odasında iç in mükemmel monte cam kabine sahip bir slayt sığacak

Cam slayt, bu hi-tech tarzında salonu dekore etmek isteyenler için ideal bir seçenektir.

o kısa sürede oturma odasına gelip dikkati zorlayacak gerektiğini, çünkü bir köşede bir yerlerde duvar gizlemek olmamalıdır. Odanın merkezi elemanın duvar yapmak için önemlidir. oda küçük boyutuna sahipse bu özellik konumu için yer oldukça fazla gerektirdiğinden, vitrinde yüklemek daha iyi değil.

Cam slaytlar, bunlar birçok stilleri kullanılabilir mobilya yönlü bir parçasıdır, nedenle klasik ve modüler organizasyonda gözlemlemek nadir değildir. Duvar slaytlı herhangi oturma odası için enfes bir dekorasyon değil, aynı zamanda evin ana özelliği sadece kabul edilir. En önemli şey iç doğru doldurma gereksiz boş alanla dolu görmemesine dikkat almaktır.

Oturma odasına Modern slayt (video)

Duvar slaytlı, bu tarz ve modern moda gereksinimleri yansıtan yıl Mobilya nitelikleri üzerinde kanıtlanmıştır. Bir tepe herhangi bir modern konut hayal etmek imkansızdır olmadan böyle bir duvar, şimdi bile 70'lerde ortaya çıktı, ama bu hayal etmek neredeyse imkansızdır. Bu kadar yıldan sonra, duvar slaytlar bize tanıdık hale gelir ama aynı zamanda her seferinde yeni fikirlerle şaşırtacak. Bir sonraki Şifonyerin için, kabine bölmesinde TV yanında veya büyük bakacağız. Tabii ki, ürünün özgünlüğü öncelikle tasarımcısı bağlıdır, ancak oturma odanızda mobilya nasıl görüneceğini doğru seçimine bağlıdır.

oturma odasına Tasarım slaytlar (fotoğraf örnekler)

2 2-3 1 13-17 16-18 22-18 35f315b75d35fdd6e6e295a907de3c57 159568606w640h64037a 14537547942016-01-25214422 ade27b67f7c72423c7552e09f24de1fb633e2c32

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

75 − = 73

map