Oturma odasına bir köşe duvarı seçme: 3 tür

Oturma odasına bir köşe duvarı seçme: 3 tür

12 October 2017Köşe duvar - küçük yaşam için mükemmel bir seçenekKöşe duvar - oturma odasında küçük gostinyhUglovaya duvar için mükemmel bir seçenek - bu oda daha çekici ve karmaşık olmayan olacağı ile mobilya güzel bir parça. Bu çoğu daireler Kruşçev tipinde gereklidir budur. Bunlar küçük, genellikle uzak uygunsuz bitişik odalar, bulunabilir vardır. Seçenekler çok sayıda seçim. Her ürün kendi özellikleri vardır.


oturma odası için köşe kabine ile duvar

Büyük bir daire var olanlar için, pratikte bunun oturma odası için mobilya seçmek için zor değildir. Farklı ebat, renk ve stilleri iç nesneleri seçmek için bir olasılık olduğunu özellikle önemlidir. Mobilya olarak L-şekilli kendi özellikleri yanı sıra onlar dünya çapında popüler hale gelmiştir nedeniyle hangi pozitif, bir sürü vardır.

Köşe duvar fazla yer ve mükemmel uyum hemen her dekor almazKöşe duvar fazla yer ve mükemmel uyum hemen her dekor almaz

olumlu yönleri

 1. Bunlar mükemmel yer kazandırır. özellikle küçük boyutlara sahip daireler için bu temel ve önemli bir nokta. Bu mobilyalarda şeyler ve nesnelerin çeşitli barındırabilir ve onlar her zaman el altında ve meraklı gözlerden gizlenmiş.
 2. oturma odasında Köşe duvar duvarlarda olarak ve zemin üzerinde mükemmel düz kusurları gizlemek için izin verir. onarım dikkatsizlik varsa kusurları karşı en hassas odaların köşeleri ve bu nedenle gereklidir, böyle bir yapıyı seçin.
 3. onlar mükemmel öğeleri yerleştirmek ve fazla yer almazlar çünkü küçük bir oda için köşe duvarı, en iyi seçenektir.

Bugünün üreticileri mobilya duvar açısı tip büyük bir seçim sunuyoruz, bu kabine ve modüler olabilir.

oturma odasının dairesel duvar

duvara gibi mobilya geçen yüzyılın 70 yıl içinde çıkarılacak başladı ve sahip daha çekici, işlevsel ve en önemlisi, sipariş altında satın alınabilir sadece gelişmiş ürünler, çünkü. Standart dışı bir oturma odası için ürünlerini ve tasarım bir gardırop ve olmadan, hem de herhangi bir boyut kazandırmak için bir fırsat vardır. Örneğin, duvar, yuvarlak, kare, dikdörtgen ve açısal olabilir.


Modern duvarları farklı elemanları ile donatılmış olabilir:

 1. raflar;
 2. Dahili bar;
 3. TV altına yerleştirin;
 4. Marts ve ötesinde.

modern özelliği, özellikle dairesel duvarlarında çok yer gerektirmeyen ve dünyada naipopulyarneyshimi bulunmaktadır. Kim dairesel duvar yükleyebilirsiniz düşünebilirdi ki? Değil düz ve köşeli ve yuvarlak. Fikir gerçekten orijinal olduğunu ve hızla sanatseverlerin gönlünü kazandı.

Oturma odasında Yuvarlak duvar sadece oldukça pratik de orijinal ama görünüyorOturma odasında Yuvarlak duvar sadece oldukça pratik de orijinal ama görünüyorTipik olarak, dairesel duvarın - modül yapısı. modüller boy, boyut ve doğal kaplama çok farklı olabilir.

Duvar tamamen bir mobilya fabrikasında sipariş veya verilen seçeneklerden forma altında olabilir. Doğru tasarım, şekil, dekorasyon ve materyal seçerseniz, duvar herhangi bir odaya için büyük bir katkı olacaktır. Modüler duvar, hiçbir zaman sona sıkılmış değil ve özellikle popüler olmaktan değil. Eğer kendimize birkaç soru belirlesin satın almak ve ilk etapta karar verirken inşaat ne ihtiyaç vardır. Mobilya şeyler ve aksesuarları saklamak için bir yer olarak kullanılacaksa, o zaman daha büyük bir kabine seçmelisiniz. Ürün aksesuar, dekorasyon ve benzeri ürünü barındırmak amacıyla gerekiyorsa, duvar vitrin ve bir bar ile donatılmış olmalıdır.

Modern duvarlar çok farklı olabilir, ama önemli olan onlar odası ve onun görünümünü uyumunu ihlal etmediği olmasıdır. Çok popüler renkler venge ve ağartılmış meşe veya süt olarak kabul edilir. birbirleriyle birleştirirseniz, duvar odasında şık ve zarif eleman sağlar. Köşe modüler duvar yuvarlak olsa ortak olsa da, çok faydalı ve pratik evrensel ve hazır dolaplar elbise ve dış giyim altında olabilir. seçim sadece alıcı ve oda özelliklerine bağlıdır. O onları yetkin ve kompakt bir araya böylece çok daha iyi, parçaların profesyonel seçimini emanet etmek. Modüler tasarımı tamamlayacak ve onlara kullanılan ve güncellenen iç kalıcı olarak yaşamak alamadım sağlayan operasyon sırasında değiştirebilirsiniz. Onlar yerleri değiştirip tüm parçalar birbirinden bağımsız olduğundan, mobilya tür bozulmaya ne olacağına dair endişe olamaz. iyi oldukları gibi modüler fazla konut daha yapılar, ama harcamalarının maliyeti buna değer.

açısal duvarlar oturma odası olsun

Daha önce belirtildiği gibi, salonun duvarları çok farklıdır, ama önce onların kapasitesine dikkat etmek gereklidir. büyük faydalar getirebilir güzel bir duvar dağıtmak için bir fırsat varken, çocukların köşelerinde koymak olmamalı. Şimdi çok hızlı ve kolay bir odada herhangi açısını yendi ve iç zarar vermeden olabilir. Ne daha önce bu tür yemekler, servis, kitap ve benzeri öğeler gibi göze çarpan bir yere koymak raflarda kalabilirler ve sırayla olacak. Eğer oda zemin lamba süslemeleri ise duvara veya monte lambalar ve odaya yakınına yerleştirilen ve mobilya yeni ve alışılmadık bir görünüm kazanacaklardır.

Açısal duvar fazla yer almayan, ama çok işlevsel da yoktu sadece unutulmamalıdırAçısal duvar fazla yer almayan, ama çok işlevsel da yoktu sadece unutulmamalıdır

Duvarların Modelleri çok farklı olabilir:

 1. Çerçeve;
 2. Dahili;
 3. Modüler.

Bu çeşitlerin her biri - bu Evinizde vazgeçilmez bir ürün haline gelebilir mobilya büyük ve şık bir parça.

işlevselliği duvarları

operasyon ve sadece tür keyifli mobilya için, çok hassas elde etmek alınmalıdır. Bazen bir duvar yüze seçme ve ilk el geldiğini, bu ürün paketi ve çevresi ile ilişkilendirilerek değildir. elbisesinin altında dolapları ile Her iç uyum duvarı.


Şimdi üreticileri sunabilir:

 • oyuncaklar için bölmeleri olan duvar;
 • Duvar oturma odası ile mutfak birleştirmek sağlar;
 • Birleştirilen tip duvarları;
 • Şık ve özgün tasarım.

Dünyanın en açısal duvarlarının çeşitliliği ne kadar büyük herkesin ihtiyacı tam olarak ne kendilerini bulabilmesiDünyanın en açısal duvarlarının çeşitliliği ne kadar büyük herkesin ihtiyacı tam olarak ne kendilerini bulabilmesi

görsel dairelerin çoğu için gerekli olan alanı büyütmek çok parlak iç sevmiyorum pratik insanlar için mükemmel bir seçim yapabilen duvar slayt olacaktır. Açılı duvarlar ikisine de yer olabilir ve bir çocuğun odası ya da yatak odası için örneğin diğer odalar, için. Kompakt boyutu, çekici görünümü ve çok yönlülük her müşterinin zevkine göre olacaktır.

Eviniz için mobilya seçerken, o malzemeden yapılmış şeyin gerçeğine dikkat etmelidir. Oldukça sık ucuz sahtecilik doğal ahşaptan yapılmış, ve doku, zararlı yayan reçine edilemez.

Kapılar boyalı veya örtülebilir olarak bitirme ile ilgili olarak, özel bir sınırlama yoktur:


 • fotoğraf baskı;
 • cam;
 • plastik;
 • Dekoratif bir film.

Oturma odasına Köşe duvar (video)

Donanım mobilya mükemmel stil ve tasarım üzerine kulaklığı sığmalı ve sonra gerçekten müşterilerinin beklentilerini karşılamak mümkün olacak.

Gerçekten birçok seçeneği. Satın almadan önce, iyi düşünülmüş olmalı Yani mobilya elemanlarına tasarım "yersiz" idi. İyi alışverişler!

oturma odasında Köşe duvar (iç fotoğraf)

3 8 038 18fc588777553328e0ff3d04daaf8f98 7383-53f71b1957ea4 14172-shkafy-kupe-na-zakaz-moskva-nedorogo 55324-Bolshie-shkafy-kupe-dlya-gostinoy 21700image 10283880064851005x950big 44006370759gc8mz3p

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 2 = 1

map