oturma odası ve koridor 3 seçim kuralı için mobilya

oturma odası ve koridor 3 seçim kuralı için mobilya

12 October 2017Oturma odası - apartmanda ana oda, tasarımı maksimum önem verilmelidir böyleceOturma odası - dinlenme ve resepsiyon etmektir ana işlevi olan oda - apartmanda ana oda, tasarımı sahibi durumundaki maksimum vnimaniyaPervoe izlenimi verilmelidir böylece bir yaşam oluşur. sahiplerinin takdirine bağlı olarak, tercih hane ve onların arkadaşları konfor ve rahatlığı sağlayan fonksiyonel olabilir oda veya mobilya bileşenleri estetik güzelliğe verilebilir. Ayrıca, sahipleri oturma odasında görmek istediklerini tarzı bir seçim yapmak gerekir.


oturma odası ve koridor için mobilya seçimi

Mobilya hayatını yürütmek için ne işlevi dayalı seçilmelidir. arkadaşlarınızla eğlenceli toplantılar düzenlenmesi planlanmaktadır Eğer iyi seçenek minimalist tarzı tasarım olacaktır. Temel fikir - Aynı anda eğlence ve dans için konfor ve alan korumak için. Bu durumda, bir kanepe ve masa seçmek için, hem de ekipman yerleştirilmesi için siteyi hazırlamak için yeterlidir.

Koltuk duvarı ve kanepe ve TV arasında tabloyu yerleştirmek en iyisidir. Ayrıca çocuklu aileler için, sen rahat koltuklar bir çift ekleyebilir ve oyunlar için halı yatıyordu olabilir.

hane TV izlerken ile sakin ve rahat bir tatil tercih ederseniz, o zaman yumuşak seti, duvar ya da dolabı, masa ve diğer aksesuarları seçin. Televizyonun açık önünde Mobilya yer.

Oturma odanızın dekorasyon için minimalist tarzı için idealdir yaparken, alan ve konfor seviyorsanızOturma odanızın dekorasyon için minimalist tarzı için idealdir yaparken, alan ve konfor seviyorsanız

Odanın ortasında dolayısıyla bölgeye odası bölünmesi, kanepe koymak için bir TV veya bir tablo ve çevre yerleştirmek. Bu durumda, eşit her şeyden önce, aslında kullanılacaktır sadece mobilya tutmak, odanın tüm alanını işgal edilecektir. Aksi takdirde, oda darmadağın olacak.


Oturma odası için mobilya seçerken bunu yapıldığı malzemelerin kalitesine dikkat etmek gerekir. En güçlü malzemesi ahşap, ancak en pahalı. Çok daha sık sunta, sunta ve diğer ahşap esaslı paneller kullanılır. Onların avantajı zararlı değildir olmasıdır.

Sentetik kumaşlar seçmek için hızlı kirlenme döşeme ihtiyacını önlemek için. Doğal kumaşlar tüketiciler arasında da popüler, ancak güçlü ve en pahalı döşeme deridir. Bu, pek çok çocuk var bir evi var aileler için özellikle önemlidir.

Giriş holü, oturma odası: artıları ve eksileri

değişiklik yapma karar verirken, binanın sahibi bu ona çok problem getireceğini anlamalıdır. Öncelikle çok dikkatle her şeyi planlamak ve sonra özel organlarında izin almak ve ancak o zaman inşaat işlerine devam etmek gerekir. Önemli bir gereksinimi: Eğer biri hariç, herhangi bir duvar temizleyebilir - taşıyıcı. Bunu ortaya çıkarmak için, sadece evin planına bakmak.

Salon plan avantajlarını düşünün: 1. Duvarların ışık azaltma veya tamamen yıkılması için alan genişlemesi. Görsel olarak, oda normal boyutuna yaklaşık üçte birinden daha büyük olmasıdır.
 2. bölmenin - Duvarların Yıkım rahatlıkla durumunda yerine yerleştirmek için izin verir. Ve iki kez karlı. Bir yandan, biz uzay genişletiyoruz, diğer taraftan da şık bir gardırop tüm ayakkabı, çanta, açık giysileri çıkarmak için mümkündür.
 3. Benzersiz tasarım odası ilginç ve tat ev sahibi yapacak.

Alçıpan - uzay şık bir oturma odası ve koridor tanımlamak için harika bir yoldurAlçıpan - uzay şık bir oturma odası ve koridor tanımlamak için harika bir yoldur

Tüm bunların yanında, pencereden doğal ışık ışıkları sırayla, enerji maliyetlerini azaltacaktır, her zaman açmak ihtiyacını da ortadan kaldırır.

Bu konaklama dezavantajları:

 • koridor Bunu önlemek için çamur odasına doğrudan aktarılacaktır itibaren kapılarına bir mat yatıyordu tavsiye edilir ve sorun çözülecektir.
 • Oda ve sokak bir kapıyı paylaşacak, bu nedenle olanağını salonun içindeki soğuk geçişini gözardı etmiyoruz. giriş izole edilirse sorun çok açık olmayacaktır.
 • Kapının gelen sesler, ev için hoş olmayan bir sürpriz olabilir. komşular gürültülü değilseniz, o zaman bu sorun çözülür.

artılarını ve eksilerini tartı Sonuçta biz bu avantajları daha sonuçlandırmak. Giriş holü, açık plan oturma odası, rahat ve kullanışlı hissettirecek. Odanın bir alternatif tasarım imar olduğunu. Büyük bir görsel ayrım, geniş odalar ve konfor korunması için yapar. Salon imar yönteminden koridor ayırın - çok basit.

Evde bir koridor ile oturma odası Kombine iç

daha hayal, sen büyük bir evde gösterebilir. Oldukça popüler çözüm - oturma odası ile geniş bir koridor birleştirir. İkinci kata çıkan bir merdiven ile bir evde - seçenek yazlık baktı olacağını özellikle avantajlıdır. stüdyo, biri ilkesine uyulması - - bölümleri minimum numarası ve tüm alanın maksimum birleşmesi sonucu daireler türüdür. odadan odaya taşıma pürüzsüz ve zarif olacaktır.

Evde boşlukla sorununa Şık çözüm - bu sadece bir oturma odası ile giriş holü kombinasyonu, aynı zamanda oturma odasına mutfaktan transferi değil. Bu mutfağa oturma odasından uzun ve rahatsız geçişler zaman harcamadan ziyaretçileri almanızı sağlar. Mutfak yakındır ve hostes tüm olayların ve konuşmaların merkezinde her zaman.

koridor ve mutfak ile misafir odası birleştirerek yapabilirsiniz, evde iç ilginç ve sıradışı yapmak içinkoridor ve mutfak ile misafir odası birleştirerek yapabilirsiniz, evde iç ilginç ve sıradışı yapmak için

Daha büyük evlerde imar daha da ilginç küçük daireler fazla. Nasıl iç birlik etkisini elde etmek ve giriş alanı vurgulayabilirsiniz?


Birkaç çözüm vardır:

 1. Çok yüksek duvarlardan veya olmasın iç kullanılması odanın duvar alanının yıkılması sonrasında oldukça büyük olması durumunda uygundur. bariyer sayesinde ilginç bir tasarım çözüm tasarımı bir oda olabilir. Bu çocuklar, kitabı ya da diğer aksesuarları kolaj, bu fotoğraflar vardır raf olabilir.
 2. Döşenmiştir. orta, kabine veya halı koymak Kanepe, aynı zamanda görsel odası alanı sağlayacak bölün. Ve her bir bölge konak istek üzerine vurgulanır.
 3. Bitiş. Bu duvar kağıdı ya da başka bir taban kaplamasının farklı olabilir.

oturma odası, koridor Dahili: ne seçilir

Adam, mobilya sipariş evinin içinde görmek istediği açık olmalıdır. Yardım için her zaman bitmiş ürün katalogları ve danışmanlık ustaları ile birlikte gelir. Ama doğru bir seçim yapmanıza yardımcı ve güzel bir görünüm değil, aynı zamanda kaliteli bir kabine sadece alabilirsiniz diğer faktörleri göz önüne almak önemlidir.

Bitişik oturma odasında gardrop, koridor sadece binanın şık bir iç tamamlayacak olmamalı, aynı zamanda fonksiyonel ve pratik olmakBitişik oturma odasında gardrop, koridor sadece binanın şık bir iç tamamlayacak olmamalı, aynı zamanda fonksiyonel ve pratik olmak

En yaygın olanları düşünün:


 • boyut ve görünüş. U şeklindeki modeller büyük odalar için uygun olduğunu unutmayın, ve açı yayımlanan açıyı kullanmak için yardımcı olacaktır oldukça rasyoneldir.
 • Kaliteli parçaları. güvenilirlik ve mobilya dayanıklılık sağlar.
 • Renk. Koyu dolapları sadece büyük odalarda karlı bakmak ve küçük ve orta ölçekli iç için açık renkler en iyi kullanımı.
 • İşlevsellik. Burada tüm aile üyelerinin ihtiyaçlarını karşılayacak kabine, lehine bir seçim yapmak zorundadır.

Tasarım oturma odası, koridor

Tasarım salon - bu içerideki şık yapmak için izin, duvar kağıdı, mobilya seçimi ve onun yetkili yerleştirilmesi seçimi, aynı zamanda farklı "şeyler" sadece bu.

bitişik oturma odasında halı eksikliği, koridor görsel oda alanını artırmak izinbitişik oturma odasında halı eksikliği, koridor görsel oda alanını artırmak izin

yani:

 1. Parlak vurgu rengi. seçerken klasik tarzda mucizevi çözüm canlanma oda parlak kolaj veya yastık olabilir.
 2. halı eksikliği. Küçük bir odada halı odası azaltma etkisi yaratmak.
 3. Armatürleri. Kullanışlı seçenek - katta yüklü armatürü. Onlar fazla yer, ama iyi aydınlatılmış odayı almazlar. Olası bir küçük lamba ile herhangi bölgeyi aydınlatmak için.
 4. çekmece sandık. Birden ofisleri bulunan büyük, hantal dolapları - odası ve oturma odası için bir seçenek ayrıca TV standı olarak kullanılabilir raflarda bir çift, bir şifonyer uygun olacaktır.
 5. Figürinler. Bu konaklar için bir anlamı, özellikle özgün görünüyor, ama burada asıl şey müzesinde dinlenme odası açmak etmemek için, aşırıya değildir.

İç renk dönüşümü mümkün de. Zemin vazolar, ya da küçük, harika bir aroma ile odanızı dolduracak, ama hafif bir atmosfer yaratmak için, moralinizi düzeltir kalmayacak.

oturma odasında mobilya seçenekleri, koridor (video)

, Oturma odanızın tarzını hatırla - bu kişisel tarzı. Bu nedenle, oturma odası bir koridor son derece önemli bir karar ile birleştirdi. Bu seçtiğiniz ne tarz önemli değil - klasik veya modern, onu bütün aile için rahat ve kullanışlı olması önemlidir.

Tasarım odası (fotoğraf iç) mutfak-salon-oturma

5 1c 7 6 15-Gostinaya-s-kuxney 43b59 1920x1080resizeinterior32451327045051 516fc1b526581 3306 7475da18603318c2bf03cb56c07014ab

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

77 + = 83

map