oturma odası ile harmanlanan modern mutfak tasarımı,: Kruşçev 35 görüntüleri

oturma odası ile harmanlanan modern mutfak tasarımı,: Kruşçev 35 görüntüleri

12 October 2017Küçük bir alan için yer kazanmak için mükemmel bir seçenek oturma odası ve mutfak kombine edilecekKüçük bir alan için yer kazanmak için mükemmel bir seçenek yaşam kombine edilecek ve Kruşçev de kuhniKuhnya hep küçük boyutlu, yani mevcut zordur tüm isteklerinizi ve fikirlerini hayata. Birçok kişi salona mutfak birleştirmeyi tercih nedeni budur. Böyle bir tasarım ücretsiz mutfak alanı genişlemesi, oturma odasının görsel uzantısı, özgün tasarım varlığı olarak kabul edilmektedir ana bunlardan birçok avantajı vardır. mutfak ve oturma alanı daha boşluk hissi yaratacaktır. Buna ek olarak, odada bir ışık ve ses düzeyini olacaktır. Bu tasarım daha rahat ve ergonomik olarak kabul edilir. oturma odası ile mutfak birlikte Onarım ve Kruşçev bu oturma odasına taşımak mobilyalar ve küçük boyutlu mutfaklarda sınırlarını genişletmek için yardımcı olacaktır olarak, daire daha rahat olmasını sağlar.


Nasıl Kruşçev bir mutfak oturma odası düzenlemek için: Fotoğraf

Oldukça küçük bir dairede Kruşçev yaşayan mutfak birleştiren gerçeklik haline tüm fikirlerini hayata sağlayan ilginç ve benzersiz yeniden geliştirme yapmak için yardımcı olur. Bazı duvarlar yıkılacaktır sonra, stüdyo daire bir tür olsun. Sonra ancak, göründüğü kadar kolay değildir, oturma odası tasarımı hakkında dikkatlice düşünmek gerekir. İç şık ve güzel için, doğru şeyi doğru düşünmek ve imar alanı olması gerekir.

duvar ve tavan geçebilir dekoratif lake ahşap süpürgelik yardımı ile Orijinal ve ilginç yeterli bir fikir olarak kabul izolasyon mutfak alanı. Bu durumda, dekoratif kalıplar mobilya bir dokunuş ile birleştirilmelidir.

Eğik güzel kanepe de oturma odası-mutfak bitişik şık ayırıcı hizmet edebilirEğik güzel kanepe de oturma odası-mutfak bitişik şık ayırıcı hizmet edebilir

Imar alanı, özellikle örneğin olarak, başka şekillerde de gerçekleştirilebilir:

 • aydınlatma ile Seçim;
 • bar seçimi;
 • Podyum izolasyonu;
 • çok seviyeli tavan izolasyonu ve imar diğer birçok yöntemler.

Mutfak ve oturma odasından çalışma alanı iyi pozlanmış aydınlatma yardımıyla tespit edilebilir. Bu durumda, oturma odasında avize ve mutfak alanı spot kullanarak çizmek asılı bir merkezi aydınlatma yapılmalıdır. Mutfak ve oturma odası arasında bulunan duvarın yıkılması sonra bu hat üzerindeki çubuğu yerleştirmek mümkündür. Aynı anda birleşik bir alan belli yanılsama yaratmak değil, aynı zamanda mutfak çalışma alanını ayırmak için yardımcı olacaktır.


yemek kokuları sırasında bu daireye yayıldı yok sürgülü kapılar ayarlayarak, mutfak alanı ve oturma odası ayrılabilir. Uzay mutfak ve oturma odası paylaşmak ve podyumu kullanmak mümkündür. Onarım çalışmaları yürütmek üzere biraz zordur ama sonuç inanılmaz bir tasarımdır. Buna ek olarak, çoğu kez imar mutfak ve oturma odası dekorasyonu için düzeyli tavan uyguladı. Bu mekanın incelik ve özgünlük altını inanılmaz mükemmel bir etki ortaya çıkıyor.

Önemli! oturma odası ile kombine Mutfak, büyük ölçüde kutlama ve resepsiyon düzenleyerek sürecini kolaylaştırır.

Kruşçev İlginç mutfak-salon: tasarım, fotoğraf, stiller

mutfak küçük ise, oturma odası ile birleştirmek mümkündür. Bu durumda, iki oda ayıran duvar kaldırıldı. Bu doğru bir güzel ve şık oda dekor almak için düzenleme için çok önemli olan bir ortak alan, çıkıyor.

mutfak-oturma odası, rahat ve kullanışlı için, önceden bu tür tesislerin tasarımını düşünmek gerekirmutfak-oturma odası, rahat ve kullanışlı için, önceden bu tür tesislerin tasarımını düşünmek gerekirEğer mutfak oturma odası dekorasyon için en uygun stili seçmeden önce, iç kurallar gibi tamamen sorumlu olması gerektiğini akılda tutmak gerekir:

 • kolaylık;
 • minimalism;
 • İşlevsellik.

En güncel stilleri Bir, mutfak oturma odası, kabul ülke tarzı sağlayabilir. Bu iç ayırt edici konfor doğal bir çevre dostu malzemelerin kullanımı ima beri.

Buna ek olarak, bu tür bir odada çok iyi stilleri baktım olacak:

 • Klasik;
 • Yüksek teknoloji;
 • Minimalizm.

Bu mobilyanın az miktarda bir varlığı ve dekorasyon minimum ima eder. çok küçük bir oda olarak, bir mutfak oturma odası iç aşırı çok fazla gelmesin.

Kruşçev mutfak-oturma odası için mobilya seçmek için nasıl

Özgün tasarımı ile beş katlı apartmanda mutfak ve oturma alanı birleştirildiğinde, çok yetkin böyle bir odanın düzenlenmesi yaklaşım olmalıdır. Bir oturma odasından terbiye ve düzenlemesi yerine getirirken fonksiyonel maksimize edecek ve küçük bir boyuta sahip olacaktır mobilya seçilmelidir.

mutfak-oturma odası olmasına yardımcı olacaktır modern ve fonksiyonel mobilya seti sadece pratik değil, aynı zamanda rahatmutfak-oturma odası olmasına yardımcı olacaktır modern ve fonksiyonel mobilya seti sadece pratik değil, aynı zamanda rahat

Özellikle, böyle bir boşluk mükemmel uyduğu:


 • Modüler mobilya;
 • Mutfak mobilyası;
 • çubuk karşıt;
 • Couch.

Konvansiyonel standart ampul spot yerine en iyisidir. pencereler odanın görsel alanı toplam sayısını artırmak için yardımcı olacaktır saydam perde kullanılabilir.

En iyi bitirme Kruşçev de salona mutfak için malzemeler: Tasarım ve Fotoğraf

Herkes kendileri için en rahat koşullarda yaşamak istiyor. o iki oda bağlayın ve önemli ölçüde boşluk genişleyecek gibi bu Kruşçev İdeal seçeneğinde mutfak ve oturma odası için edilecektir neden yeniden planlamadır.

Bu durumda, sadece üslup karar oda, ama kaplama malzemeleri sağ mobilya seçmek çok önemlidir:

 • tavan;
 • Paul;
 • Duvarlar.

Bitişik salon-mutfak iç bir rol düşüyor tavan ve taban bitirir oynarBitişik salon-mutfak iç bir rol düşüyor tavan ve taban bitirir oynar


Kruşçev bir oda şık, güzel ve şık görünüyordu için, daha hafif tonları tercih vermek daha iyidir. hafif duvar, tavan ve zemin bitirir, oda daha hacimli bakacağız.

duvarlar için malzeme bitirme gibi ideal bir varyant olabilir:

 • Boyama için duvar kağıdı;
 • Gerçek fotoğraflar;
 • Dekoratif sıva;
 • Tekstil kumaşları;
 • Sıvı duvar kağıdı ve diğer maddeler.

görsel tavan yüzeyini yükseltmek için, oda dekoratif ışık armatürleri ve tabandan tavana dekore edebilirsiniz. Böyle aydınlatma tavan 3-D etkisi tavanlar vermek için yardımcı olacaktır. Hayır daha az güzel ve muhteşem dikdörtgen resim ve hafif malzemeden yapılmış perdeler bakacağız. belirli bir oda imar olarak ve ona belirli bir stili vermek için, yüksek tencere veya dekoratif şık metal standında bitkiler kullanabilirsiniz.

zemin için her şey farklı kaplama malzemeleri yapılabilir. Mutfak alanında, karo veya muşamba kullanın ve oturma odası için laminat veya halı için idealdir edebilirsiniz.

Kruşçev de oturma odası ile kombine Rahat mutfak tasarımı, (video)

mutfak ile oturma odası, böyle bir kombinasyon beri, çok daha oda alanı genişletmek ve boşluk dekorasyon için tüm en cesur ve özgün fikirlerini somutlaştırmak mümkündür için oldukça büyük bir talep sahiptir.

Mutfak tasarımı, oturma odası ile kombine (iç fotoğraf)

3 3-mutfak-oturma odası 10min5 25min3 18min10 439 47 5603c4487ca61 503509 13165162430625

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 79 = 81

map