oturma odası için süslemeler oluşturun: tasarım sanatının 3 kurallarını

12 October 2017oturma odası yapın modern ve benzersiz bir ana şey değil, zor - özgün dekor seçmek içinOrijinal dekorSuschestvuet salonun tasarımı uygulamak için farklı şekillerde inanılmaz bir miktar seçmek ve bunların her birinde, stil boyut, renk farklı - modern ve benzersiz bir güç değildir oturma odası, ana şey yapın. Giyinme odaları zaman ve çaba gerektirir, ama sonuç buna değer olacaktır. Modern oturma odası - bu onlar olurdu kimseyi şaşırtabilir, güzel, şık ve popüler odaları vardır.


odası için dekor: bitirme seçeneği

Salonun tasarımını gerçekleştirmek için tasarımcılar bu tür dekoratif sıva olarak yeni model teknoloji ve bitirme malzemeleri kullanıyoruz. İşlem duvara uygulanır malzeme elde yapılır. bileşim kimyasal komponentler ve pigmentler var olan bir karışımıdır. Onunla hızlı ve kolay çalışın. Sen özel aletler ya da özel beceri gerekmez. Bu dekorasyon tuhaflık da yıl sürecek yani, boyanabilir.

Odanın tasarımı dekoratif dokulu sıva vasıtasıyla mümkündür güncelleyinOdanın tasarımı dekoratif dokulu sıva vasıtasıyla mümkündür güncelleyin

sıva büyük bir seçim var:

 1. dokulu;
 2. Yapısı;
 3. kabartma;
 4. mozaik;
 5. Venedikli.

oda dekor elemanları yaşayan: Yenilikleri

21. yüzyılın İnsanlar her gün stres, kargaşa, hem de diğer zorluklarla karşı karşıyayız. Bunun için sadece eve rahatlamak ve gevşemek için yeterli olsun çünkü onlarla başa çıkabilmek için çok kolaydır. İstenen sonuç, yalnızca daire veya ev rahat bir ortam olacak koşuluyla olabilir alın. Kendi elleri onun konut ve atmosfere bilgiler sağlar ile iç oluşturun. oturma odasına alınıyor, bir kişinin dekoratif şık iç kullanılarak elde edilebilir huzur hissediyorum gerekir.


Bir kaos gibi çok moda ve tatsız gelen oturma odası ayıran çok eşiğine geçmeye önemlidir. Ne olursa olsun oturma odasında boyut, cazip ve kullanımı kolay olabilir dikkati çekiyor. Nasıl bir salon dekor oluşturmak için? Sen mobilya döşemeli ve dolap başlangıçta doğru düzenlemesini almak gerekir.

Akıllıca oturma odası dekorasyonu yaklaşmak gerekir, gereksiz şeylerle dolmasını değilAkıllıca oturma odası dekorasyonu yaklaşmak gerekir, gereksiz şeylerle dolmasını değil

Bu mekan, konfor ve güzellik izlenim bağlıdır. Bu büyük hata olacak gibi gerek yok, odaya öğeleri bir sürü yığmak için.

Modern tasarımcılar Minimalist stili kullanmayı tercih. Simetrik durum, en azından öğeleri ve bunların kombinasyonunu tamamlamak istenilen sonucu elde etmek için izin verir ve hatta görsel alanı genişletmek. Projenin dengesi üzerinde ise, dekor geçmek gerekir. Egzersiz olanakları da projeyi ve onaylanmış ve tasarımcı ve oturma odası sahibini bitirmek gerekir.tasarım anda dikkate gibi faktörleri olarak alır:

 • Renk çözümleri seçimi;
 • tarzı belirlenmesi;
 • mobilya düzeni.

Eğer elleriyle oturma odası düzenlemek istiyorsanız, dikkatli tasarım sanatının temel kurallarını incelemek gerekir.

Aşırı dekorasyon oturma odasında bir tatsız ve çirkin odasına dönüştürebilirAşırı dekorasyon oturma odasında bir tatsız ve çirkin odasına dönüştürebilir

kurallar sahne

 1. İç vazo, resim gibi mevcut öğeleri olabilir ve perde emin olmalıdır.
 2. Mükemmel ve şık böyle beyaz ve siyah olarak zıt renklerin bir kombinasyonunu düşündü.
 3. Odada bir vurgu olarak raf olabilir veya aydınlatmalı standı.

Salon Dekor için fikirler: iç tasarımı nasıl

Dekor fikirler çok farklı olabilir, ama en önemli şey - bu tarz bitirmek sırayı belirlemektir.

duvarları bin, ancak onların seçimi bağlıdır için seçenekler:

 • Oda alanı;
 • aydınlatma;
 • kusurları veya kusurların varlığı.

oda dekorasyon için paneller, modüler ya da standart resim, ayna, asma tavanlar yanı sıra diğer birçok ilginç seçenekler uygulanabilir. asıl sorun renk seçimi olarak kabul edilir. Nasıl uygulamak için? Biz onların tercihleri ​​ve odanın özellikleri üzerinde tekrar güvenmek gerekir. Duvarlar renkli soluk ise, parlak resim odasında yerinde olacaktır.

Klasik stili popüler ve talep olduğuKlasik stili popüler ve talep olduğu


En popüler tarzı iç varlığı gibi ayırt edici özelliklere alakalı, klasik olarak kabul edilir:

 • halılar;
 • Halılar;
 • Büyük aynalar eski tip;
 • oyma çerçevede Resim;
 • dekorasyon için paneller;
 • kadife;
 • Jakarlı perdeler.

Küçük bir şehir dairede iç oluşturulmasını uygulamak çok zordur. Böyle eklektizme olarak, tercihinin yeni çıkmış bir stil verebilir. tarzı oldukça gösterişsiz. Onun özelliği ince ve Japon motifleri yanı sıra modüler 3D formatlı resim kullanılmasıdır. Raflar küçük şık beyaz veya siyah raflar yanı sıra afiş çeşitli ve çağdaş sanatçıların resimlerini bakacağız bir odada kötü değil.

Duvarların dekorasyon için temel kural

mutfak-oturma odası yapma sadece yaşamaktan daha biraz daha karmaşık geçirmek.

Arka onlar mükemmel oturma odası tasarımıyla daha uyumlu olacak şekilde seçilmelidirArka onlar mükemmel oturma odası tasarımıyla daha uyumlu olacak şekilde seçilmelidir


size adım onarım adım yürütmek ve bazı öneriler gözlemleyerek Ama eğer, sonra her şey en iyi şekilde dışarı dönecek:

 1. Başlangıçta oda sağ rengin stili, hem de dolgu aksesuar ve mobilya birleştirmek gerekir.
 2. Eğer mobilya, duvar kağıdı ve aksesuarları parlak renklerin aksanı bunu oluşturmak isterseniz, büyük olmamalıdır. Aksi takdirde, oda iyi olurdu, ama okul nokta olacaktır.
 3. o kesin tat eksikliği olduğundan, dekorasyon ya da parlak ışık, ya da tam tersi bir şey olmamalıdır. Duvarlar parlak ise, mobilya buna göre parlak seçilmelidir.
 4. çevre konusunda böyle kanepeler, duvar ve tablolar gibi ürünlerin hantal olması ve soluk olmamalıdır.

Düzgün oturma odası tasarlarken, o kalmak gerçekten hoş aldık. konfor ve rahatlık itibaren sadece aynı zamanda kendi ruh misafirleri etkilemek değil bağlıdır.

Oda Dekorasyon Yaşam İlginç fikirler

bir yaşam yapma kendilerini evin sakinleri, hem de onların yaşam tarzı büyük ölçüde bağlıdır. Örneğin, şık çekici insanlar doymuş renkler, hem de yastık asil mavi, kadife mobilya ve çeşitli seçim için tercih ediyorum. Oldukça sık, aynanın iç, hem küçük hem de büyük ağır oyma çerçeveleri görülebilir.

Bir kural olarak, bu tercihleri ​​ve evin sahiplerinin çıkarlarına göre yapılır LivingBir kural olarak, bu tercihleri ​​ve evin sahiplerinin çıkarlarına göre yapılır Living

Bu iç renklerin ahenkli birleşimi doğrudan bağlıdır, ancak en popüler şunlardır:

 • bej;
 • mavi;
 • Sütlü kahve;
 • bronz;
 • Siyah.

klasikleri sopa tercih edenler için, modüler ürünleri, mobilya ve dekor hem tercih tavsiye edilebilir. Klasik tarzda bir oda farklı kare mobilyalar yanı sıra resimler, kaba şekil ve orijinal aksesuarlar olmalıdır.

Odanın tasarımı ve dekor (video)

seçeneklerin kütlesi, yıl ve zevk misafirler için memnun edecek doğru seçimler yapmak gereklidir. Ne zaman mobilya düzenlemesi 70 santimetre üstünlüğü uymalıdır. Diğer bir deyişle, her bir mobilya tip arasında en az 70 cm olmalıdır.

oturma odası Dekorasyon (fotoğraf)

2min63 16min44 123-11 123-12 123-21 1410 2016-05-26-57468af22aa44 3912 4810 2525-9

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 1 = 8

map