The Blogoturma odasında mobilya, seçilmiş olan kolaylık ve işlevsellik verilmelidiroturma odasında mobilya, seçilmiş olan kolaylık verildi ve funktsionalnostGostinaya ev veya dairede merkezi odası, orada, barındırma aile toplamak ya da sadece bir favori kitap okuma, dinlenirken düşünülmelidir. Bu nedenle, fonksiyonlar gibi çeşitli üzerinde gereksinimleri çok ve özellikle mobilya empoze. oturma odasında mobilya, fonksiyonel, rahat, şık, yüksek kaliteli, olması konfor ve sıcak bir atmosfer oluşturmalıdır.


oturma odasında mobilya tasarımı projesi

Eğer mobilya ve kendi yerleşim üslup karar odaları buluşacak tam olarak ne emin olabilirsiniz oturma odası dizayn projesi uzmanları yapabilirsiniz. Başka bir seçenek - kendisine ait bir çizim yapan ve daha sonra yapmak ve kendi mobilya yüklemek için. Sahipleri bu tür şeylere biraz tecrübe varsa Ama bu çözüm aksi tatsız döşenmiş bir oturma odası ve kırık mobilya parçalarının bir sürü almak için riski vardır, durumda tek kullanılabilir. İster profesyonel tasarımcı tasarruf edebilirsiniz ve kendi elleriyle montajı için güçlerini tutmak için çok farklı versiyonları, çizimler ve projeler, World Wide Web üzerinde bulunabilir.

İlginç bir tasarım projesi, sen kendi veya uzmanların yardımıyla oluşturabilirİlginç bir tasarım projesi, sen kendi veya uzmanların yardımıyla oluşturabilir

Temel tasarım bileşenleri

 1. toplam yaşam tarzı: mobilya seçerken herkes kendi tercihleri ​​vardır, ama oda genel tarzı ile kombine değilse ne rafine ve öyle zarif, uygun bakmayacağım olurdu. gençler, modern minimalizm, Stil uyması için çok olgun yaş insanlar modern detayları eklenmesiyle klasik stil seçimi durmalıdır için.
 2. oturma odası atama Gönderen: - Ne mobilya ve ne ihtiyaç vardır onarım nihai sonucu sunmak orada bunun için tasarım ve, bazı soruları cevaplamak için önemlidir? Şık ve pratik, şık ve fonksiyonel, şık veya tasarım.
 3. Mobilyanın düzenlemesi Gönderen: Proje açıkça tanımlanmalı ve odada mobilya ne tür duracak, ekipman ve dinlenme alanı için bir alan olacak, mobilya hangi boyutlarda ve hangi menteşeli raf yüksekliği için uygundur.

Bir oturma odası tasarım projesi hazırlama, farklı stilleri karıştırma temel kurallarının farkında olmalıBir oturma odası tasarım projesi hazırlama, farklı stilleri karıştırma temel kurallarının farkında olmalı

Tasarım mobilya tasarımı - İstenen iç tasarım ve her konuda salon mobilyası için avans renk, şekil, malzeme düşünme yeteneği bir görselleştirme.


Oturma odasına mobilya seçimi renk ve malzemelerin karıştırma stilleri kuralları kombinasyonlarını hatırlamaktır.

oturma odası için mobilya parçaları

Onun örnekleri yardımcı olacaktır oturma odasında sağ mobilya seçin.

Birçok çözüm vardır:

 1. Asma veya menteşeli - kolaylık sunar ve fazla yer almaz, genellikle dar. Muhteşem kompozisyonlar oluşturan duvar mobilyalar ve mobilya bir aşırı önemlidir.
 2. Yarıçap - keskin köşeler ve cepheler yoksun, örneğin iç mekan mobilyaları, o düzgün bir şekle sahiptir. Ayrıca, örneğin, doğru kavranması kolaydır bu yakın niş açısını yenmek için, pratiktir.
 3. Cam mobilya - modern tarzını yansıtan oda hafiflik verir. Kahve masaları, cam dolapları, şeffaf konsol bile en basit yaşam dönüştürebilir.
 4. Tasarımcı - Bu bireysel mobilyalar sayesinde ve canlıların arasında ilginç ana sağlanmalıdır. tüketicilere önünde görünecek şekilde, pahalı, sofistike ve zarif bir patine ile kaplı Lake mobilya, fildişi,. Tasarım, yüksek kaliteli mobilya, tasarım basit çözümler tahammül edemez bu gibi durumlarda, bir dekorasyon en azından eşsiz bir iç olmalıdır.
 5. Döşemeli mobilya.
 6. Dolaplı.

Orada mobilya birçok seçenek vardır, bu nedenle bu dairenin içine sığacak şekilde seçmeniz gerekirOrada mobilya birçok seçenek vardır, bu nedenle bu dairenin içine sığacak şekilde seçmeniz gerekirEğer üretici hakkında unutmamak gerekir mobilya seti lehine bir seçim yapmak. Yani Rus şirketlerinin ilginç çözümler sunuyoruz. İthal mobilya her zaman yüksek kalite ve doğal malzemeler için takdir edilmektedir. Bir üretici seçerken ürünlerin sertifikasyonu ve bunun güvenliğine dikkat etmek önemlidir.

Ne evde büyük bir oturma odası mobilya olmalıdır

Dairelerin yadsınamaz avantajı geniş bir oturma odası mobilya herhangi kümesi seçin ve her nesne ilgi gördü ki bunu düzenlemek yeteneğidir var. Bu nasıl elde etmek için?

İşte bazı ipuçları:

 • Geniş bir oturma alanına On iyi kombine mobilyalar görünüyor;
 • Bu tür alanlar, merkezi ve varyasyon çeşitli yerleştirilmelidir modüler kanepe, iyi kullanım;
 • merkezi eleman cam sehpa alışılmadık şekli yapılabilir, daha sonra mobilya, kanepe ve aksesuarları duvarların hatlarda kesinlikle yerleştirilmelidir;
 • Renk çözüm böyle aydınlatmalı monokrom veya renk ile zıt renkli tutamaklar, alt konsolu ana renkler bir çift yendi ve mobilya aksesuarları parlak vurgular yapmak için yeterli oda, stiline bağlı olacaktır;
 • mobilya Zıtlıklar da çalışacak - siyah Modüler cephelerde parlak açık yeşil aksanıyla sistemi menteşeli;
 • Büyük bir oturma odası kanepe gibi gibi süt eğer daha fazla dikkat çekecek bir mekanik düzen sistemi ile yuvarlak kol dayama sahip kahve rengi iyi tasarım mobilya görünüyor duvar veya niş destek karşılık gelen renk.

oturma odasında mobilya yerleştirme dikkatli gereksiz elemanları ile oda yığılmayı değiloturma odasında mobilya yerleştirme dikkatli gereksiz elemanları ile oda yığılmayı değil

Büyük bir oturma odası mobilya üzerine parlak renkler, sıradışı şekiller ve yol malzemelerini yapılabilir, ancak bunlar iç özlü kararlarla kombine halinde mümkün olabilir.

Doğru bir önem vermesi ve daha sonra geniş bir oturma odası zarafet ve stil merkezi olacağını önemlidir.

oturma odası gereklidir için mobilya set hangisi

Rahat ve iyi bir yaşam mobilya bazı öğeleri içermelidir.

yani:


 • Koltuk, yemek alanı, sandalye ve odanın büyüklüğüne göre yönlendirilmelidir seçildiği oturma odasında olmalı döşemeli mobilya seti;
 • rafa ve bir duvarın oluşturduğu Sistem modülleri;
 • Televizyon ya da ev sinema sistemi altında Konsol veya kabin;
 • Sehpa.

Modern Oturma odasında kanepe, küçük bir kitaplık ve bazı orijinal aksesuarlar olmalıdırModern Oturma odasında kanepe, küçük bir kitaplık ve bazı orijinal aksesuarlar olmalıdır

oturma odası mobilya aksesuarları mobilya asgari seti çeşitlendirmek - Kısmi zemin lambaları, parlak cephelerini, dolap, çeşitli depolama sistemleri, pull-kutuları.

Her mobilya akıllıca oturma odasında renk, materyal, stil, fonksiyon ve yeri seçmek önemlidir.

Eğer seçerim - oturma odasında mobilya Yorumlar

Tüketici yorumları ağırlıklı kalite ve mobilya imalatı ile ilgilidir. Mobilya üretimi Rusya, kendi elleriyle monte etmek mümkündür ve farklı türleri ve stilleri, makul maliyet, kullanıcılar, çok geniş olduğunu söylüyorlar. İthalat üreticileri şu açıklamaları hak ediyor: mobilya tasarım, özel çalışma hazırlamak kolay, ancak aynı zamanda yeterince yüksek bir fiyata.


Salonun dekorasyonu için mükemmel bir seçenek - modüler mobilyaSalonun dekorasyonu için mükemmel bir seçenek - modüler mobilya

mobil ve katta yerleşime bağlı değildir, çünkü en iyi ve en popüler, tüketici görüşü, modüler mobilya olduğunu.

Değerlendirmeden göre o mobilya fonksiyonel ve kombinasyonu gerektiği açıktır.

Kombine oturma odası mobilya - nedir

Modüler Mobilya - aynı tarzda ve renkte yapılır mobilya öğeleri kümesi. kombine mobilya - onun adı var bu yüzden ihtiyaçları farklı ambalaj olabilir.

Böyle mobilya tartışılmaz avantajı tüketicinin kendisi iç mekanda yaptığı son görünümünü istedi olmasıdır. Buna ek olarak, sadece daha modülleri satın almak ve oturma odası tasarımı yenilemek ve sadece bunu inşa edebilirsiniz.

o oturma odası için en iyi seçenek olduğu için Kombine mobilya uzun tüketiciler arasında popülerlik kazandıo oturma odası için en iyi seçenek olduğu için Kombine mobilya uzun tüketiciler arasında popülerlik kazandı

oturma odası için böyle setleri özel rolü olan ergonomi, pratiklik ve özgünlük yapabiliyor.

Birkaç sakıncaları arasında bu kitler oldukça klasik iç mekanlar için daha modern stilleri daha uygun olduğunu belirtmek gerekir. Böyle mobilya yaldızlı oyma cephe ve zarif aksesuarlarla yükü değil.

oturma odası için mobilya seçmek için nasıl

oturma odasında mobilya seçimi bazı temel noktalarda dayanmalıdır.

yani:

 1. fonksiyonunu yaşayan - Eğer öncelik ve alanlar odasında ihtiyaç olduğunu belirlemek gerekir.
 2. doğru renk - bu durumda oda daha küçük, renkler daha parlak, daha fazla oda daha koyu renkler kullanılabilir, kendi zevkinize ve temel kural güvenmek gerekir.
 3. Stil - Farklı stilleri mobilya seçimi farklı yaklaşımlar sunmaktadır. modern mobilya koleksiyonu, modern minimalizm uymuyor ve barok Provence ile kombine edilmez.
 4. Odanın boyutları.
 5. oturma odası oluşturun.
 6. gerekli mobilya nedir.
 7. Duvar veya raf - Yeni bir oturma odası, bir depolama sistemine ihtiyacı ve duvar statik depolama sistemidir olduğunu bilmek önemlidir ve mobil raf tasarımı, sık sık menteşeli.
 8. TV yerleştirin.

mobilya seçerken, oda ve onun düzeni boyutunu notmobilya seçerken, oda ve onun düzeni boyutunu not

Ek mobilya - oturma odası hiçbir aksesuar ile takviye edilebilir, evde birkaç alanlarda uzlaşma birleştirebilirsiniz burada değil, ana şey olanakları ve sahiplerinin ihtiyaçları olduğunu.

oturma odasında Fonksiyonel mobilyalar

Böyle mobilya Açıklaması onun pratiklik ve rahatlık içindedir. Çok küçük daireler için mobilya transformatörler iyi bir seçim olarak kabul edilir.

Fonksiyonel mobilyalar genellikle basit formlar ile karakterizedir, dekoratif unsurlar bolluğu küçük bir oturma odası boğan ve mobilya kendisi pratikliği kaybeder.

oturma odası için mükemmel bir çözüm rahat ve fonksiyonel mobilyalar olacakoturma odası için mükemmel bir çözüm rahat ve fonksiyonel mobilyalar olacak

Bu mobilya geniş bir yelpazesine sahiptir - bu olabilir:

 • teknik için çeşitli destekler;
 • tepsinin işlevi yerine Tablolar;
 • koltuğu Kitaplık;
 • Aşağıdaki kitaplık ile Kanepe (yatak "yüzen");
 • Bir zemin lambası olarak hizmet eden arkadan aydınlatmalı Kitaplık;
 • Fonksiyonlu Yumuşak modüller;
 • Çekyat;
 • Raf transformatör;
 • Bir ayna ile ütü masası;
 • Tablo bar.

Ve popülerliğinin zirvesinde şimdi bu mobilya dışında pratik kişiler için diğer fikirler, çok.

Oturma odası için güzel mobilya (video)

Oturma odasında değil kolay bir görev mobilya seçimi. Pek çok faktörü dikkate almak önemlidir ama oda mobilya ile dolu olduğunda, onu tarzı ve kişilik görebilirsiniz.

Mobilya Modelleri (iç fotoğraf)

4 6e06cb4ab3c8f6744442edb80220565c7549f3 220 914 941 233276 522960 598738 555385 1717961

Leave a Comment

Your email address will not be published.

25 − = 15