The BlogOdaya dikkat çekiyor ilk şey olduğu için oturma odasında perdeler, güzel olmalıAna salon dekorasyon - o komnatePortery dikkat ilk şey olduğu için oturma odasında perdeler, güzel olmalı. Onlar ilk ziyaretçilerin dikkatini çekmek olduğunu. Salon - Evde çok önemli bir yer. Bu, akraba almak iş toplantıları yapmak ve arkadaşları ile iletişim kurmak bu odadaydı. görünürde hep yaşamak, o yüzden şık ve zarif görünmek gerekir. Konuklar oturma odasında olduğunda, gözleri mobilya değil perçinli. salonun ana dekorasyon dikkatini çekmek güzel perdeler vardır. Zevkli perdeler uyum, onlar iç tasarım özel bir "büküm" haline gelebilir, herhangi bir odanın tasarımına uyması odaya bir ışık ve havadar verin veya sağlamlık ve daire sahiplerinin enfes tadı göstermek için yardımcı olur. Yani perde seçimi ciddiye olası tüm nüansları dikkate yaklaşmalıdır nedeni budur.


o salon için perde seçmek önemlidir Neden

Bir yaşam kurma Bu oda olduğundan, bütün daire iç merkezidir - evde "buluşma yeri", burada ailesi ve arkadaşları vardır, bu geçici bir mutfak ya da ofise dönüştürülebilir.

Ortak salon tasarımı, pozitif duygular uyandırmak istenen ruh uyum ve göz memnun etmelidir.

Her zaman zevk şık ve yaratıcı perde seçmek ve olumlu bir şekilde ayarlamak gerekirHer zaman zevk şık ve yaratıcı perde seçmek ve olumlu bir şekilde ayarlamak gerekir

salon perdeleri iç önemli bir rol oynamaktadır. Onlar odaya tasarımında mükemmellik vermek meraklı komşular, gözaltına taslaktan gece ve gündüz parlak ışıktan korumak ve ek ses yalıtım rol oynayabilir, dekor parçasıdır. Perdeler mükemmel mütevazı tek odalı daireler olarak oturma odasının iç ve lüks özel rezidans için uygundur. Güzel ve şık, onlar mükemmel tüm iç yaşam fikirleri tamamlayacak.

Perdeler, odanın görünümünü yüceltici, yaşayan bir ortam daha rahat yapabilir onu benzersiz tasarımları vermek.


Nasıl oturma odasında perde seçmek: 4 önemli kural

Modern perdeler, sadece güzel değil, aynı zamanda işlevsel salonun iç dekorasyonunda onlara ayrılmaz bir unsuru yapma.

salon için perde almak için, nokta sayısını belirlemek için gereklidir:

  • perdelerin renk;
  • Perdelerin tasarımı;
  • Kumaş perdeleri;
  • Atama perdeler.

Onların renk odaklanarak, perdeleri en kolay seçin. Renkler perdeler genel renk tasarımı oturma odası göre seçilir. Salon ışık duvarlar, perdeler daha koyu renkler olması gerekiyorsa duvar kağıdı koyu gölgeler, perdeler, bir ışık veya nötr renkler satın almak arzu edilir ise.Perdeler odanın renk altında, bir kural olarak, seçilmiş ve onun mobilya ediliyorPerdeler odanın renk altında, bir kural olarak, seçilmiş ve onun mobilya ediliyor

Ana kural - perdelerin renk duvarların rengi ile uyum olmamalı, bu tat eksikliği gösterir.

ağır oturma odasının genel arka plan üzerinde ayrılan ve yersiz, uyumu saygı gösterilmesi zorunludur edilir Perdeler.

Perdeler kendinden renkli olabilir veya desenleri stilize gelmiş ve birkaç renkleri birleştirir. En basit klasik düz perdeleri bir seçimdir - onlar penceresinde odası ve odak ağır his vardır.

Tasarım perdeleri - zevk meselesi. Perdeler katında, klasik olabilir ve ek dekoratif unsurlar olabilir: püsküllü, saçak, örgüyü, uygulamaları veya süs.

Kumaş hangi perdeler hem bir bütün olarak oturma odasının tasarımını vurgulamak, hem de onu dengelemek ve yumuşatmak için yapılmış. perdeler için en yaygın kumaşlar, kadife, ipek ve saten, bazen de pamuktur. yoğun doku veya ışıktan Perdeler? Bu durum, oturma odası ve kişisel zevke göre değişir.

Kadife perdeler lüks ve zarif bakmak, ancak bazen oturma odası için çok "ağır" dır. İpek ve saten perdeler tül ile birlikte, özellikle oda hafiflik, verebilir. Pamuk perdeler geniş yazlık salonun tasarımına iyi uyum.

Ne amaçla perdeleri satın alınan? Onlar ucuz değildir, ama uzun yıllar hizmet edecektir. Onların perdeleri amacına bağlı olarak farklı şekillerde seçildiğini anlamak önemlidir.

perdeleri seçerken onlar ışık ve gürültüden korumak zorundayım, çünkü onların kaliteye dikkatperdeleri seçerken onlar ışık ve gürültüden korumak zorundayım, çünkü onların kaliteye dikkat

temel olarak güneş ışığı nüfuzuna karşı yalıtım ve korunması için gerekli perdeler, kalın bir kumaş imal edilmiş olmalıdır. perdeleri satın alma amacı ise - oturma odası sadece dekorasyon, bir bütün olarak odanın tüm iç dikkate alınması gerekmektedir. Ayrıca, perdeler duvarların kusurları gizlemek ya da pencereye duvarlara odaklanmak, örneğin, işlevsel bir amaç ile satın alınabilir.


Oturma odası için bitirdi perdeler: avantajları ve dezavantajları

bireysel olarak sipariş uyarlamak ya hazır seçin - perde seçmek için, iki ana yolu vardır. o emri yerine getirilmesi uzun süre beklemek zorunda değildir, ve çok daha ucuz mal olacak çünkü İkinci seçenek, daha basittir.

özel mağazalarında sizi iç uyan çeşitli renkleri arasından seçim, her zevke ve bütçeye uygun perdeler satın alabilirsiniz: zerafet klasik tarzda perdeler modern daha uygun sıradışı renk kombinasyonları ve süslemeleri açısından önemlidir. Büyük seçim - hazır perdeler temel avantajı, ama aynı zamanda ve hatırı sayılır bir dezavantaj.

çeşitli seçiminden nereye bakacağını bilmek bazen kolay değildir. Yaşam bir bütün olarak odasına ve kendi tat tasarımı odaklanarak, satın gerekenleri bir az ya da çok net bir fikir sahibi olmak gereklidir.

Farklı renk ve boyutlarda Hazır perdeler özel mağazalarında satın alınabilirFarklı renk ve boyutlarda Hazır perdeler özel mağazalarında satın alınabilir

bir zevk ve hazır perdeler fiyatı onların kitap terzi çok daha düşüktür - Hazır perdeler, çok şık renk varyasyonları bir dizi var, bunları seçin. Bir hazır perdeler Alış zaman kazandırır - sadece seçme ve satın almak ve kumaşlar ve sipariş karşılama beklenti terzi uzun seçimden olmaz için mağazaya gidin. Hazır perdeler zaten dekor tüm unsurları içerir, bu nedenle ek bir düzen ihtiyaç ve ödemezsiniz. Genellikle hazır perdeler affixing elemanları ile sağlanır, ayrı ayrı onları aramak için gerek yoktur, ancak seçim her zaman Satış yardımcı olacaktır.


Ama hazır bir perde satın önemli dezavantajları vardır. Böyle perdeler, gerçi ilginç, ama benzersiz değil ve arkadaşları veya akrabaları tam olarak aynı olacağını mümkündür. Veya deposunda başlangıçta satın almak istedi renk veya dekoratif öğelerin olmayabilir, orada ne olduğunu almak zorunda. Bazı durumlarda, hala perdeler kısaltmak veya bunları dikiş kenarına bir terzi hizmeti aramak zorunda.

hazır perdeler satın veya terzi hitap - bireysel bir kararla, ama artılarını eksilerini ağır basar ve doğru yaklaşım eğer böyle alım hayal kırıklığına uğratmayacak.

oturma odası (tasarım 2017) moda bu sezon için perdeler nelerdir

2017 yılında perde tasarım son sezonunda radikal değişiklikler uğramamıştır. İlgili tasarım perdeler tekrar elemanları veya geometrik şekiller saklanır.

püsküllü ve fırfırlar Moda geçen yıl perdeler dikdörtgen şekli 2017 yılında çekiciliklerini kaybetti.

İlgili bugün sıkı klasik tarzda perdeler vardırİlgili bugün sıkı klasik tarzda perdeler vardır

Perdelik hala eğilim kelepçeler swags vasıtasıyla yapılır pencerenin üst kısmında "dalgaları" yaratmaktır 2017 yılında tasarım perde önemli bir unsuru vardır. alaka kaybetmek asla basit, zamansız klasikleri moda ve kumaş dışarı çıkmayın. 2017 yılında alışılmadık tasarım severler için, soyut modelleri veya örtüşen şekiller (kareler veya üçgenler) ile perdeleri tercih edebilirsiniz.

2017 Yenilikler: odasında Şık ve modern perdeler

Ne 2017 Yenilikler - iyi eski unutulmuş. filamentler şeklinde ışık, saydam veya yarı saydam kumaş ve dekoratif unsurların 2017 GODU perdesi dikte Güncel moda trendleri.

Zevkle kolayca hafif ve özgün perdeler olabilir bir oda süslemeleriZevkle kolayca hafif ve özgün perdeler olabilir bir oda süslemeleri

sadelik ve minimalizm için bir tutku - perdeler yılı 2017 tasarımında ana eğilimler.

iç Güzel perdeler (video)

fonlar seçilen hafif gölgeler veya nötr, için değil, tül mümkün vurgu ve koyu renk ile kombinasyon halinde kumaşlar. iplikler sanatsal bozuklukta etek için dekore edilebilir veya boncuklar, payetler veya boncuklarla süslenmiş olması. Ama perdeleri ilk işlevsel olmalıdır, bu nedenle 2017 yılında perdeler dekoratif unsurlar bolluğu değil.

oturma odası için şık perdeler (fotoğraf)

233 433 543 1110 2016shtori2 3358 14458469345 14458464512 144584783516 1505062105Curtains-2016

Leave a Comment

Your email address will not be published.

+ 16 = 22