oturma odası için mobilya Şık seti: seçimi için 7 İpuçları

oturma odası için mobilya Şık seti: seçimi için 7 İpuçları

12 October 2017oturma odası şık ve fonksiyonel hale getirecek mobilya Şık setionun seçimi maksimum önem verilmelidir böylece mobilya Şık seti, zarif ve funktsionalnoyNabor yatak odası mobilya genellikle önümüzdeki birkaç yıl içinde elde edilir oturma odası yapacaktır. Renk ve doku, boyut ve hatta gölge kesinlikle tüm hanelerin istekleri doğrultusunda seçilmelidir. Aksi takdirde, bir favori opostynet durum bir kez ve hatta can sıkıcı almaya başlıyor. kritik bir noktaya duruma getirmek için, tabii ki, gerekli değildir. Mobilya seçimi evin her sakininin görüşlerin duyuru ile başlamak gerekir nedeni budur.


oturma odasında mobilyalar: Ana kriterler

oturma odasında bir kişiye hayati nedir? Farklı insanların ihtiyaçları birbirinden tamamen farklı olabilir, çünkü bu soruya net bir cevap, oldukça zordur. Ancak, bazı kanonlar varız.

Genellikle oturma odasında yerleştirilen:

 • Tablo ve sandalyeler;
 • Koltuk veya kanepe;
 • Dolap veya kulaklıklar.

Maksimum favori renkler ve detay şık ve çok rahat bir oturma odası yapacakMaksimum favori renkler ve detay şık ve çok rahat bir oturma odası yapacak

bu doğru ya da değil oldukça sorunlu olup olmadığını varsayalım. Her evin, kendi imkanlarının ve düşünme yönleri sahibinin tat tercihlerine bağlıdır. Bir şey açıktır: bu nesnelerin hiçbiri iç oturma odasında fazla kalmaz. Ancak buna kolayca, iç seyrelterek, kendi bir şeyler katmak ve gerçekten seçkin yapabilirsiniz.


Son zamanlarda geniş bir uygulama yelpazesine sahiptir özellikle popüler dönüştürülebilir mobilya satın aldı. Neden böyle bir model tercih vermek değil? Neyse ki, yaşam için, bunlar geniş bir model yelpazesi gelir. Sadece tüm odalarda onurunu vurgulayan istenilen seçeneği seçmek için kalır.

Sen etraflarındaki dünyayı değiştirmek için denemek gerekir. Sonra tüm dışarı çıkmalıdır.

oturma odası için mobilya modülleri - bu

Kural olarak, oturma odası mobilyaları, bütün kulaklıklar satılan tüm gerekli öğeleri içerir. Ancak, bu modüller her zaman yer tasarrufu açısından haklı değildir almaya. Bazen kendi başlarına pick up en gerekli öğelerin iç bazıları ve ancak o zaman bir odada bunları düzenlemek daha kolaydır. Böylece, oda en kompakt ve şık ile döşenecektir. Değil o herhangi bir modern insanın olmasına aydınlatmaktadır? Ama böyle Haroun sistemi gibi de modüller, indirimli olmamalıdır.

Sonuçta, onlar özellikle aşağıdaki durumlarda iyi görünmesini: • oda boş alan gerekli dolum bir yeri vardır olduğunda;
 • Sahibi o sonunda görmek istediği hakkında net bir fikir yoksa;
 • ayrıca boşluk yenmek için hiçbir arzusu varsa.

yaşayan modülü için mobilya satın alarak, iç tasarım bir dünya keşfedeceksinizyaşayan modülü için mobilya satın alarak, iç tasarım bir dünya keşfedeceksiniz

hazır bir kit satın alarak, hatta deposunda oda sonunda nasıl görüneceğini görmek için olabilir. Sonuç hemen fark edilebilir çünkü hata ve hatalar için hiçbir yer yoktur.

Eğer son seçim mümkün olmayacaktır yapmak eğer, profesyonel bir tasarımcı yardım almak daha iyidir. onsuz modülü ile: O kolayca birkaç durumlar için salona taklit eder.

oturma odası için mobilya milli takımı: ne avantajı

Modern insanın hayatına girmiştir Hull iç öğeler nispeten son ama zaten çok sıkı bir şekilde ona yerleşti olduğunu. Mobilya gerekirse istenilen görüntü için bir oda oluşturabileceğiniz öğeleri kümesinin bir tür oluşturur çünkü bu, şaşırtıcı değildir. Herhangi bir zorluk veya özel becerileri. Bölüm başarıyla anlamak ve yeni bir dizi derlenmiş. Ve en önemlisi, kendisi evin efendisi yapabilirsiniz.

Tabii ki, mobilya takımı koleksiyonu çok daha pahalı değer, ama bu konuda gerçekten değmez endişelenmeyin. Böyle bir satın alma güvenle her yeni gün operasyonla kendini ödemek için, gelecekte yatırım çağrılabilir.

oturma odası için modüler mobilya ana avantajı - basitlik ve kullanım kolaylığıoturma odası için modüler mobilya ana avantajı - basitlik ve kullanım kolaylığı

uygulama alanı

Bu varyasyon için mükemmel şekilde uygun olacaktır:

 • Tabandan uzayda Küçük;
 • sahipleri yenisi arayışı içinde sürekli;
 • İnsanlar gelecek için çalışırdı.

Buna ek olarak, mobilya takımı kullanılabilir ve kullanımı için daha fazla imkan açılır eleman tarafından öğesi. Neyse ki, kuyunun geniş makul kazanan kompozisyon verir. fazla edilir kullanmanın ayrı bir teknik.


"Karşı" "için" ve: Dilimli oturma odası için mobilya

Potansiyel müşterilere sunan her yeni gün açık Mobilya işletmeler, daha fazla fırsatlardır. Bunun bir sonucu olarak, orada eleştiri ve montaj elemanları ve tabi olan. Onlar kısa ömürlüdür ve kalıcı diseksiyonu ve ücretler sürdürmek olmayacağını söylüyorlar. Aslında, her şey kesinlikle doğru değildir.

Oturma odası için kesit mobilya herhangi bir dekor ile mükemmel bir şekilde uyumOturma odası için kesit mobilya herhangi bir dekor ile mükemmel bir şekilde uyum

Tabii ki, en az bir fiyata satın kesit mobilya, pek uzun süre dayanırlar. şey hangi olamaz ve üretici uzun ömürlü olabilmesi için, düşük kaliteli ahşaptan yapılmış olmasıdır. Fazladan ödeme, ancak paket gerçekten değer almak daha iyidir.

seçim kriterleri

 • Fiyatlandırma politikası (iyi çok ucuz olamaz);
 • firmanın ünü - üretici;
 • hammadde türü.

Bu basit kurallara rehberliğinde tüketicilerin daha fazla tip-ayar veya kesit mobilya satın bulunmaktadır. Ve onun dayanıklılık farklı bir hikaye alacaktır.


modüler set mobilya "Retro" için oturma odası (video)

Mobilya kümesi - Bu zaman zaman adam tarafından elde edilir iç, sadece bir unsur değildir. Bu onun ünü evin ve işin ustası karakterize şeydir. kırmızı veya siyah, Oluşturma veya kesit ... dikkate değer herhangi bir mobilya.

Salon Mobilya (fotoğraf)

1 1-1 -7bp 2 7e273563d233f24eb153f3343ccb3ad1 519 3389970x0 6619614573c2-909x909b 11111101b7d5188756dc579 a74f13e6776f9eae5e5355a54eed43f2

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

63 − = 57

map