The BlogDoğru seçilmiş mobilya odası süslemeleri ve daha işlevsel hale getirecekDoğru seçilmiş mobilya odası süslemeleri ve bu mobilya satın almaya geliyor daha funktsionalnoyKogda yapmak ve özellikle oturma odası için bir satın alma yapacak fiyat noktasında bir soru her zaman olacaktır. bu düşük maliyetli ancak yüksek kaliteli modüler mobilya satın almak mümkün mü?


Ne genellikle kabine mobilya için de geçerlidir? Bir konut, kanepe, sedirler, vb Aynı zamanda çeşitli anda vb işin garibi masalar, sandalyeler, çekmeceler, dolaplar, raflar, duvar (slaytlar) sandık, raflar vardır herşey - bu döşemeli mobilya ... Hep birlikte çeşitli öğeleri, hediyelik eşya, kitap ve diğer iç öğelerin depolama tek fonksiyonel bir sistemdir.

salon için mobilya takımları

Oda (veya oturma odası), apartmanda diğer odalardan daha geniş bir alanı sahip olma eğilimindedir. mutlaka, o tüm uzay planı tam olarak nasıl bağlıdır rağmen Büyük olasılıkla, mobilya fazlası olacak.

Genellikle oturma odasında birkaç bölgeleri yayarlar:

  • Dinlenme bölgesi;
  • çalışma alanı (örneğin değilse dolap,);
  • Diğer bölgeler (isteğe bağlı).

odası için mobilya odasında amacına bağlı olarak seçilmişodası için mobilya odasında amacına bağlı olarak seçilmiş


Salon duvarının mobilya seçiminde merkezi bir yer bir seçim kaplar.

Duvar - mobilya tek seti, açık ve kapalı raflar ve raflar, dolaplar bulunmaktadır.

merkez genellikle böylece TV, ev sinema sistemi ve tahsis edilir. Buna ek olarak, duvar gibi kutular, çeşitli kayma mekanizmaları olabilir Bu hazır bir çözüm veya modüler sistem olabilir. Herkesin eşsiz bir iç sahip olmak istediği için Son zamanlarda, daha sık, son kullanın. modülleri dizisi kendi dairenin bir tasarımcı gibi hissetmek için izin verir. Ayrıca, modüler sistem alanı maksimum kullanım gereksiz mobilya bölümleri ile uzay karmaşık hale getirmeden, dairenin büyüklüğüne bağlı olarak, belli bir durumda işlevseldir verir. duvara ek olarak, bir kural olarak, oturma odasında sehpa bulunan bir oturma alanı duvar da açtı ve kitaplar ile hatıra, tablolar, raflar ve hatta dolaplar (duvarın parçası değil) ile raflar kapatılabilir olan yoktur.

oturma odası için mobilya işlevselliği

Yani, hepimiz bir yaşam biliyoruz - bu kişiye herhangi bir hostes veya ev sahibi. Bu konuklar aile eğlence harcamak almak doğum günleri ve yaşam olayları diğer kutlamak, burada ise evde zaman% 80 harcama burada.Odaya Yaşam - Bu evde ana oda, bu yüzden mobilya ve burada dekoratif aksesuarlar birbirleri ile uyum içinde olmalıdırOdaya Yaşam - Bu evde ana oda, bu yüzden mobilya ve burada dekoratif aksesuarlar birbirleri ile uyum içinde olmalıdır

Bu özellikle, iç ve oturma odası için mobilya özel incelik ile seçilmesi gerektiğini söyler.

Ayrıntılar dizayn edilmelidir, uzay güzel ve uyumlu, ama aynı zamanda işlevsel olmalıdır sadece. vaka önemli orta yol yoktur. Yani, böylece pahalı malzemeler seçerek mükemmel bir tamir yapan, ancak işlevsellik düşünmediğini, (küçük bir daire özellikle) evde tamamen yararsız alan almanın bir riski vardır.

Köşe oturma odası mobilya

Fonksiyonellik söz konusu olduğunda, uzay genellikle dörttür odası, köşelerini yenmek için nasıl bir soru her zaman. Ve burada açısal mobilya yardımına gelir.

Bu durumda oturma odasında yeterli alan, sizin için açısal mobilya yoksaBu durumda oturma odasında yeterli alan, sizin için açısal mobilya yoksa

Bu mobilya olumlu özelliği size salon köşede kullanışlı alanını maksimize etmek için izin verir sadece ne değildir, ama bu durumda keskin elemanları, açılar gizler görsel olarak o ve oda daha, hacimli şık, ahenkli hale getirir. Neyse ki, bu tür mobilya seçimi çok büyük. Her müşteri İhtiyacınız ve onun için doğru olacağına kendiniz seçebilir böylece Altında, hatta bütün alanları izole. Yine, oturma odası, bu tür durumlarda mükemmel bir çözüm için modüler mobilya.

salonda Elite sözleşme mobilya

Elbette mesele fiyat oturma odası için mobilya seçiminde son değildir. Bugün üreticiler en zorlu tadı için basitçe devasa bir seçimdir. Ne mobilya maliyetini etkiler.

Bu iki en önemli noktalar şunlardır:


  • Doğallık (nadir) malzemeleri;
  • Mobilya yaratılmasına Bireysel yaklaşım.

lüks mobilya ana dikkatini alırken kalite ve doğal malzemeler dikkat edilmelidirlüks mobilya ana dikkatini alırken kalite ve doğal malzemeler dikkat edilmelidir

dolayısıyla daha yüksek ve fiyat, mobilya imal edildiği malzemelere ve özel tasarım kalitesi yüksek, bu yüzden. Lüks vaka mobilya - İtalya, Almanya ve Fransa'nın en iyi mobilya üreticilerinden yazarın eseri. Sovyet ülkeleri aynı zamanda yüksek kaliteli mobilya (Beyaz Rusya (Kalinkovichi yapımcı), Letonya, vs.) üretirler. Bu mobilya Kural olarak, onlarca yıl, hatta yüzyıllar olarak, piyasada bu tür şirketlerin bu yana doğal malzemelerden, kendine özgü karakteri, ile karakterizedir. Alıcı maliyeti hakkında düşünüyorum, ama sadece en iyi kendileri için seçmek istiyor yoksa, mobilya seçimi elit kategoriden olduğunu.

Oturma odası için mobilya satın alırken bir seçim yapmak nasıl

oturma odası için mobilya seçmek isteyen, birkaç soruya cevap vermeniz gerekiyor.

5 soru:


  1. Oturma odası için bu seçimi mobilya önceliklidir?
  2. Hangi alanlar tahsis edilmelidir?
  3. hazır bir çözüm kullanın veya kendi tasarım oluşturmak için?
  4. hangi amaçlar için kullanılacağı ve yaşayan aile üyeleri ne tür daha sık kullanacaktır (kendi çıkarları dikkate almak gereklidir)?
  5. Ne fiyat aralığı kabul edilebilir?

oturma odası için mobilya seçimi, kendi tasarım hatalarını önlemek için dikkate odanızın tüm nüansları almak için gereklioturma odası için mobilya seçimi, kendi tasarım hatalarını önlemek için dikkate odanızın tüm nüansları almak için gerekli

Bu soruları yanıtlayarak, alıcı önemli ölçüde görevini basitleştirmek ve beğeninize kendileri için mobilya seçmek mümkün olacak.

İç itiraz edecek herhangi bir tarzda olabilir tasarlayın. Mobilya basit ama yüksek kaliteli ve ucuz olabilir. Ana seçim aile üyelerinin ihtiyaçlarına hala ve onlara ve birlikte oturma odası donatmak için, o zaman, seçim için bir tasarım odası ve mobilya olan ihtiyaç ile, herkes mutlu olacak.

Oturma odası için Kalite mobilya (video)

karşılama misafirler, arkadaşlar, vakit geçirmek çünkü nerede ilk izlenim, bir giriş, hala yaşayan ana ve uzun vadeli rezervleri yapar rağmen. rahat ve konforlu olmalı, herkes için bir yere sahiptir. Diyelim ki, bir yatak odası başka bir oda gitmek yerine nedenle, bir oturma odası, dikkate ailesinin bütün üyelerinin menfaatlerini almalıdır. sadece zevk ve mobilya verdi eğlence tamamlayacak ve konağın doğa ile uyumlu hale getirmek için, böylece her kişinin oturma odası donatmak için hedefliyor. Pahalı olmak zorunda değildir. Ama buna kaliteli olduğunu ve oturma odası için mobilya bugünün seçimle gerçek daha fazladır önemlidir! Bu oturma odasının algısı yarattığı genel izlenim olduğunu ve salon için ucuz mobilya önemli bir rol oynar.

oturma odası için mobilya (fotoğraf)

0cdd21ced907170625a8eed7371d6f35 0f0cbcd5839c08d5fcb5e86112fb90dc 6 4 6e06cb4ab3c8f6744442edb80220565c7549f3 9min11 220 914 2013-05-17gde-kupit-mebel-dlya-gostinoy 941

Leave a Comment

Your email address will not be published.

− 1 = 2