oturma odası için dolaplar, görüntü dolapları seç

oturma odası için dolaplar, görüntü dolapları seç

12 October 2017oturma odasının iç yapmak Güzel vitrinler mümkün zarif ve şıkoturma odası ve zarif elegantnymVitriny bugün içini yapabilmek Güzel vitrinler - sahipleri hobiler daireler göstermek mümkün herhangi bir stil, vurgulamak oturma odasında dekor popüler bir unsur kendilerine özgü tat, stil duygusu, zenginlik seviyesidir. kuvvet altında vitrinler, herhangi oda tasarımına özel bir dokunuş getirmek için çok romantik veya Provans sıkı, klasik özelliklerini belirtiyor. büyüklüğü ve mobilya elemanlarının maliyeti üreticisinin ülkeye bağlı farklıdır Nasıl iç stiline bağlı olarak, vitrinler seçme ve oturma odası - makaleyi okuyun.


oturma odası için pencereleri Sürgülü: klasik bir tasarıma

Klasik camlar, dar ve geniş, yüksek ve düşük süspansiyon haline getirilmiş ve katı da olabilir. En popüler renk klasik, vitrinler ise - venge. Bu gölge klasik iç zerafet ve asaletini vurgulamak yapabiliyor.

Klasik tarzda oturma odası lüks bir hizmet veya münhasır heykelcikleri ağırlayacak pahalı ve kaliteli vitrinler, seçmek en iyisidirKlasik tarzda oturma odası lüks bir hizmet veya münhasır heykelcikleri ağırlayacak pahalı ve kaliteli vitrinler, seçmek en iyisidir

oturma odasında pencereleri Sürgülü - bu nadir cam eşyalar, porselen figürler ve cam figürler, eşsiz servis, ödül kupaları ve ödülleri bir koleksiyon sergilemek için mükemmel bir yoldur. pencerelerinde yaşam odaları dairenin sahibinin yüksek statüsünü vurgulayan koleksiyon kitabı sürümleri, model gemi ve araba, lüks alkol barındırabilir.

oturma odasında Vitrin büfe: binanın özelliklerine bağlı olarak kabine seçimi

Geniş salonda mükemmel geniş, boy dolapları, vitrinler uygun. Çoğu zaman, büyük daire sahipleri birkaç tek kapılı dolapları, vitrinler, komodin, televizyon masa, sandalye ya da koltuk da dahil olmak üzere, toplama seçilen.


Bu çözüm yaşam odaya bir bitmiş ve kusursuz bir görünüm vermek için, gerekirse ek bileşenler eğer mevcut bir etmek, ağrılı seçimden ev sahibine kurtulmak edebiliyor.

küçük odaların iç mükemmel şık vitrin açısal şekline uyacakküçük odaların iç mükemmel şık vitrin açısal şekline uyacak

Daha küçük oturma odaları için dar açılı pencereler için idealdir. Bu tür modeller genellikle bir taban dolap ya da olmayan her ikisi de olabilir, yarı dairesel bir şekle sahiptir. üye baktı ve uygun kullanılmazsa için, iç cam raflar bir model seçmek daha iyidir. Kabine yüksek ve topraklı ikisi de olabilir. oyma bacakları olan Khrushchevki uygun düşük cam durumda Oturma odası. mobilya bunun üzerine klasik formun uzun boylu vazo koyabilirsiniz, gergin çok geniş ve doğal olmayan görünmüyordu.

görsel dolapları içeride alanı genişletmek için isterseniz, iç, arka duvarın geri kalanı için bir ayna ile tasarımı seçmelisiniz.

Oturma odası için Cam vitrinler herhangi iç için uygundur

Herhangi iç için uygun vitrinler. kapıların sayısına bağlı olarak, alt kutuları ve dekoratif elemanlar, renk ve cephe malzemelerinin varlığı, sen yaşayan klasik tarzda odası ve modern odalarda bir vitrin alabilirsiniz.şık olacak şekilde olmalıdır cam vitrinin toplayın ve uyumlu misafir odasında iç tamamlayacakşık olacak şekilde olmalıdır cam vitrinin toplayın ve uyumlu misafir odasında iç tamamlayacak

Klasik iç vitrinler

Bir dekor klasik oturma odası olarak bir vitrinin seçimi, stil önemli bir anlaşmazlık düşünülmelidir. Yani, Barok, yaldızlı ile yüksek, geniş gardırop Sıcak, kahverengi tonları tercih dekoratif öğeler ve bacaklarını oyma olmalıdır. Bu kabinede pencereleri panoramik olacak daha iyidir. Bu lüks bir mobilya öğesi ekleyin ve saray tarzı doğasında süsleyecek.

İmparatorluğun için oyulmuş dekoratif unsurların net formları ile ahşap vitrinler ile karakterizedir. Çoğu zaman, bu pencerelerin tasarım yuvarlak ön cepheler ile kişisel eşyalarını depolama için alt dolap bulunmaktadır. beyaz, fildişi: pastel - Empire stili bağlantı parçalarının ana renkler. İç raf pencereleri camdan yapılmış.

depolama için iki dar alt çekmeceli ifade, uzun bacakları olmadan Louis tarzı takım elbise, iki kapılı, direkt dolapları yaşayan için. Tamamen ahşaptan yapılmış Empire tarzında İç raflar ve bölümleri pencereler,. Çoğu zaman, geç klasisizminin dolapları için ceviz ya da taklit malzeme seçimi. oturma odasında vitrinin rolü İmparatorluğu ve dikdörtgen raflar oynayabilir.

modern yaşam dekor bir unsuru olarak vitrinler

Mobilya bu öğeler giderek modern yaşam dekor olarak seçilir: Sürme pencereler uzun klasik iç ve İngilizce münhasıran unsurları olmaktan var.

Bugüne kadar çok popüler bir cam vitrin klasik duvarBugüne kadar çok popüler bir cam vitrin klasik duvar

Örneğin, Fransız vitrinlerde, cam cepheli ve lateral gri iç raflar, minimalist modern iç için ideal ve alt ile parlak kırmızı pencere ve beyaz iç cepheyi boyalı düşük çekmeceli iki kapılı dikdörtgen, dünyevi siyah kabine çatı iç için uygundur. Atlı veya zemin, renk Belaya Roza geniş pencere salon-mutfak, İskandinav tarzı ve tamamen cam vitrinin raflar mükemmel iç oda yüksek teknoloji tamamlayacak mükemmel bir tamamlayıcısıdır.


Vitrinler - klasik, popüler bugün, country tarzı. cam raflar ve bej tonlarında yuvarlak cephelerde bulunan zarif pencereler Fransız Provence için idealdir, dikdörtgen, şiddetli vakalar ihtiyatlı bir İngiliz ülke ekleyecektir.

Oturma odasına yemekleri için Dolap vitrin: yapımcı ülkeler

deformasyona karşı oldukça dirençlidir İtalyan üreticilerin mobilya maun, meşe, ceviz, kiraz için tercih edilir, mekanik hasar: İtalya - en dayanıklı ve güvenilir olarak kabul vitrinler, menşe ülke. Buna ek olarak, İtalyanlar daima ürünlerini doğrularım. Bu nedenle, İtalyan mobilyalar edinme kalite ve çevre dostu tamamen emin olabiliriz. Fakat bu vitrinler oldukça pahalıdır.

Eğer vitrinler satın almadan önce, tabii ki, üretici kalitesi, pratikliği kontrol edilmelidirEğer vitrinler satın almadan önce, tabii ki, üretici kalitesi, pratikliği kontrol edilmelidir

Daha uygun fiyatlı lekeli dolapları mobilya şirketlere Belarus üretirler. Cephe Temel malzemeler Belarus mobilya - sağlam meşe, huş, çam. Rus şirketler her zaman yüksek kaliteli ve düşük maliyetli, havai ve çeşitli boyutlarda ve yapılandırmaları zemin dolapları bulacaksınız Katalog: makul fiyatlarla can ve Rusya'ya vitrinler geniş bir yelpazede sunuyoruz. Buna ek olarak, yerli firmalar daima üreticinin garantisi ile bireysel proje üzerinde mobilya sipariş edebilirsiniz. Bu pencereler tamamen ürünün dekor ve işlevi ile ilgili tüm müşteri isteklerini karşılamak, sadece binanın niteliği aşağıda uygun.

Ucuz vitrinler

Kalite, erişilebilir vitrinler Çin'i yapar. Modern Çin mobilya ürün high-end parçaları, doğal ahşap, yüksek kaliteli lake sunta ve MDF dayanıklı temperli cam cepheli ile donatılmıştır.


mükemmel kalitede doğal, çevre dostu malzemeler, Malezya yapar özellikle popüler mobilya nedeniyle. dokuma rattan ve mobilya çok dayanıklı ve güvenilir yapan Gine dizisi, yapılmış Malezyalı cepheleri mağazanız. Ancak bu malzemeler sayesinde, pahalı ahşap rengini taklit etmek her gölgede bir vaka-mart gerçekleştirmek zeki, güzel mobilya öğeleri almak için yapmak.

Oturma odasına pencereler Sürme (video)

Modern mobilya üreticileri farklı malzemelerden ve farklı renklerde yapılmış büyük bir seçim, vitrinler, fiyatların geniş bir yelpazede sunuyoruz. Nedeniyle büyük aralığı, vitrinler o zarif, rafine notlar ekleyerek, hemen her dekor almak kolay olabilir. Ne vitrin seçim sadece zevklerine ve tercihlerine bağlıdır. Her durumda, birden fazla yıl sürecek konuk odası dekor muhteşem ve pratik elemanı, olsun!

Detay: oturma odası için vitrin (fotoğraf örnekler)

-02-e1432898497550 1 7f2dc990b78ee11577146dc18d840480 84 131 2646image 28211 2918 5111087 5133484

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

9 + 1 =

map