The BlogBugün mükemmel bir tasarım ve işlevsellik cezbetmek modüler duvarlar çok çeşitli vardırBugün mükemmel bir tasarım büyüleyecektir ve funktsionalnostyuMnogie insanlar fazla yer kaplar duvarları hatırlamak ve rahatsızlığı nedeniyle düşünülmüş tasarımı çekici olmaktan uzaktır baktım modüler duvarlar çok çeşitli vardır. Daha önce, iç bu nesnelerin birkaç bin kopya yayınlanan ve hemen hemen her evde aynı ürünü vardı. Onlar, taşınmış, yeniden düzenlenmiş ya yenilemek olamaz çünkü Sovyet planının duvarlar, bir kez ve uzun yıllar satın almak. Tabii zaman geçtikçe teknoloji geliştirmek için başladı ve büyük ölçekli yapılar uzak geçmişte bıraktı.


Modüler için Köşe oturma odası duvar

Üreticiler dış verilerde farklılık gösteren, modellerin büyük bir seçenek sunuyoruz.

Ve ayrıca:

 • dekor;
 • İç dolgu;
 • bölümlerin sayısı;
 • Maliyet ve sadece.

Her parça değiştirilebilir modüler oturma odası ve kesinlikle tüm ayrıntıları birbirlerine, hem de temiz ve ağır basmaktadır ile değiştirilebilir. Hatta bu manipülasyonlar ile tasarım görünüşte değişmeden kalacaktır. Bu tür yapıların unsurları arasında TV altında dolapları dıştan tipi, zemin dolapları, raflar ve dolaplar bulunmaktadır.

Modern duvar dekor sadece farklı değil, aynı zamanda iç doldurmaModern duvar dekor sadece farklı değil, aynı zamanda iç doldurma


Her üretici kendi modülleri müşteri ve tasarım gelişmelere göre üretilmektedir vardır.

onlar fazla yer kaplar ve oda geniş, konforlu ve rahat olmasına yardımcı olmadığı ucuz odalar için modüler duvar, ideal bir çözümdür. bunun mümkün olduğunu daha önce duvar düşünmek ise - garip ve saçma tasarımdır, bu tür gösterimler imha edilecek şimdi.

Modüler duvarları Özellikleri

Modern modüler mobilya - Bu tamamlayacak ve çalışmasını değiştirebilir mükemmel bir gelişmedir.

Örneğin, duvar dekore edilmesi mümkündür: • Bar;
 • Minibar;
 • Dahili ışıklar;
 • dolapları aynı tarzda Tablo.

sadece dört köşesinden birini yerleştirilebilir Bu bulgu, modüler duvar birimi açılı. Sen mobilyaların yerini ve iç büyük değişiklikler yürütmek için gerek yoktur. Oda büyük ev mobilya boşluk kurmak izin vermezse, bu bir köşe modüler duvar - onu bu bir gardırop ile tamamlanmaktadır olsa bile, ne ihtiyaç vardır.

Köşe dolapları işlevsellik ve ferahlık açısından çok faydalı olarak kabul edilir dikkat etmek önemlidir.

Modüler duvar yerleşik ışıklar minibar içerir ve hatta özdeş tarzı tam bir tablo olabilirModüler duvar yerleşik ışıklar minibar içerir ve hatta özdeş tarzı tam bir tablo olabilir

yetkin Eğer yaz aylarında şeyler, kağıt ve oyuncaklar, ancak bu bile katlanmış kızak veya kayaklar sadece saklayabilirsiniz bir yerde onun emriyle bir model, dikkate alınması gereken. oda duvar ünitesi ve açı türü değil, aynı zamanda bir kanepe sadece kurulacaktır ise iç bitmiş ve görünüş olarak oldukça keyifli olacaktır. Uzak Modern tasarımcıların nadiren yer zon köşe duvarı kullandı. Odada durumun oluşumunda hatalarını önlemek için, kaliteli bakım ve tam bir istişare sağlayamıyoruz tasarımcıları, temas gereklidir. İki tonları ile dekore edilmiş bir köşe duvarının kazanılması, iş ve eğlence bölgeye odası bölmek için harika bir yol olacaktır. Temel olarak, bu mobilya belgeleri depolamak için özel bir bölme ile sağlanır.

Modern bir tarzda oturma odasında Modüler duvar ünitesi

Modern monte ve modern bir tarzda modüler duvar ayakta zemin, hem monte ve zemin tamamen farklı konularda oturma odası büyük bir dekorasyon olabilir. Bu ürünler, arzu edildiği takdirde, montaj ve demontaj, ve taşımak için tek bir kompozisyon küçük parçalar halinde kırmak ve daire koyun olabilir çok kolaydır. zarif küçük odaya uyum ve istek üzerine Modüler oturma odası IKEA ya da mobilya fabrikası CITY nispeten ucuza satın alınabilir. Bu odanın duvarlarının birinde yer alır inşaat, satın alma mümkündür, ancak onun teknesine dahil edilecektir.

Bu öğe olabilir:

 • Dolap;
 • tablo;
 • Dolap;
 • Vitrin.

Modern duvar dolabının bir açısal eleman, konuşmak stand veya masa edebilirsinizModern duvar dolabının bir açısal eleman, konuşmak stand veya masa edebilirsiniz

Modüler duvar, pratik çok fonksiyonlu ve çok yönlü tasarım kabul. Bu mobilya bu parça değerli ruh aksesuarları, figürinler ve hediyelik eşya yerleştirmek de, bir çok şey gizlemek için yardımcı taraftan onları bırakın ve olacaktır. Eğer uzun boylu bir modüler dolaplar sipariş, bunlar kayaklar, çadır ve olta kamışları depolanması için uygundur. Nedeniyle elemanların sayısında modüler dolaplar seçimi sınırsız olabileceği gerçeğine, hatta çok büyük odalar için mevcuttur ve en üst düzeyde bunu düzenlemek için gerekli ayrıntıları toplar.


Önemli! oturma odasında iç Uygun oluşum çabası, zaman ve maliyet çok gerektirir ve en ufak bir yanlış adım ekstra masraf mal olabilir.

Uzmanlar yıllardır müşteriyi memnun edebilir mükemmel iyice düşünülmüş bir proje almak için tasarımcılarının hizmetini seçmek için tavsiye ederiz.

oturma odası için modüller

Modüler mobilya yeşili ve bordo olabilir, beyaz modüller siyah ile kombine ve iç dolaplar yüzeyinde örtbas genellikle bulunabilir. sadece seçeneklerden kütlesi olarak, dolap asılı - modüler duvar düşünmeyin.

Sen seçebilirsiniz:

 • raflar;
 • bar;
 • asma;
 • elemanları ve benzeri yer alır.

ambalaj ve renk size tatmak için tercih nedeni modüler duvarların renk şeması, farklı olabilirambalaj ve renk size tatmak için tercih nedeni modüler duvarların renk şeması, farklı olabilir


Mobilya seçilmiş olduğu stil bağlı olarak, dış verilere değişecektir. o hi-tech tarzında döşenmiş Örneğin, daha sonra ürün krom aksesuarlar ile dekore edilecek ve Provence tarzında olursa, tercih pastel tonlar ve çiçek baskıları verilecektir. Arzu edildiği takdirde, modülleri tek bir yapı halinde monte edilebilir, ancak bir kırılma, yedek parça ve hatta temizleme durumunda, örneğin, tek tek öğeleri, korumak için çok daha kolay olduğu için, genel olarak, bu, zorunlu değildir.

oturma odası için Monteli birimleri

Daha önce de belirttiğimiz gibi, modüler yapı ve menteşeli zemin bölümden oluşur. Özelliği onlar dalgalar, merdiven ve hatta geometrik şekillerin şeklinde şekillerin çeşitli değişiklikler yapılabilir dolap asılı. Büyük bir alana sahip bölgelerde en sıradışı iç mekan çözümleri oluşturmak, asılı raflar ve çekmeceler bir düşlenemeyecek büyük miktarda kullanmak mümkündür.

monte modüllerin ana özelliği ilginç şekiller halinde katlanabilir olmasıdırmonte modüllerin ana özelliği ilginç şekiller halinde katlanabilir olmasıdır

rafların üst katman krom barlar vasıtasıyla altına bağlanır eğer, slaytlar şeklinde çok şık bir süs görünüyor.

oturma odasında Küçük modüler duvar, çağdaş

Stolplit herhangi bir odayı aydınlatmak olabilir şirketten Modüler duvar Figaro, sadece renk ve biz bu mobilya neden ihtiyaç gerçeği belirlemek için gereklidir. daha geniş ve ferah olduğu için Modern tüketiciler bu tür çelik yapılar satın almak. Görünüşte çok kompakt ve kullanım tek tatmin sağlayabilir. modüller duvarlarda modülleri yerleştirerek, çünkü gerekli değildir, odadaki alan büyük miktarda bırakmak için izin verir.

Küçük duvarlar inanılmaz işlevsel da kompakt, aynı değildirKüçük duvarlar inanılmaz işlevsel da kompakt, aynı değildir

mini modülün Avantajları

Bu tip duvarlar onlar dünyanın en popüler hale gelmiştir ki birçok avantaj sayesinde vardır:

 1. dışarıda onlar kitap ve malzeme ve oyuncaklar ve hatta belge ve takı çok küçük ve aslında onlar ve mutfak eşyaları yerleştirmek için izin, oldukça rahatsız olduğu görülüyor ve bu dikkate Değil. Tasarımcılar bu durumda olduğu gibi, o hızla yorgun, içinde bir dökümü oluşturmak için mobilya Böyle şık bir parçasının kullanılmasını tavsiye etmiyoruz.
 2. Modüler tip duvarlarının kompakt çok estetik ve zarif görünüyor ve rahat bir iç oda oluşturmanız gerektiğini.
 3. Küçük duvar oluşabilir sadece raflarda açık tip, aynı zamanda kapalı ve geri çekilebilir hem çekmeceler, çekmeceli. İstenirse, bir kapalı raflar sipariş, ama kapı plastik veya camdan yapılmış olduğunu olabilir.
 4. Modüler duvar oda saçma ve karmaşık ve düzensiz hale getirecektir. Özelliği makaleler yani kompakt ve zarafet. görünmek asla oda ama, önemsiz doluydu sadece minimalizm ipuçları varlığı veya odada aksesuar daha kesin en az sayıda olması.
 5. Küçük duvar niş içinde sorunsuz ve görünümünü bozmadan tekniği karşılamak yardımcı olmak için, bir televizyon olabilir.

renk çözüm

alıcılar yeni nesil bir çok bireysel bir proje üzerinde ürünler sipariş mümkün olduğunca modüler mobilya satın almak için teklif.

yani:

 • oda büyüklüğüne göre;
 • tarzında;
 • Renk.

Modern duvar tasarımı oda ve onun iç büyüklüğü göz önüne alındığında, kendi başlarına kadar gelebilirModern duvar tasarımı oda ve onun iç büyüklüğü göz önüne alındığında, kendi başlarına kadar gelebilir

tasarımcıların yeni nesil birden çok renk birleştirmek için orijinal fikirler sunuyoruz. çok şık Örneğin, koyu ve açık. En popüler renk arasında ağartılmış meşe ve venge olduğunu. Eğer pervaz, metal, cam, plastik ve krom kolları kullanın çünkü Tasarım seçenekleri, yeterli değildir.

Oturma odası için modern modüler mobilya (video)

Bu bilgileri toplarsak, renkler, ahşap seçimi, unsurları ve yüzeyler sayısı çok çeşitli satın alma fırsatına sahip olduğu sonucuna varabiliriz. En önemli şey - yanlış ya da doğru anlamına gelmez yeni çünkü, evinde yenilik korkuyor olmayacak.

Güzel ve fonksiyonel modüler duvar (fotoğraf)

1stenkapuero1 1 2111stred 3510 7296modulnaya-Stenka-dlya-gosti 10005-M-1207enl 27335 34becb5075a211e2a05800269e0aabeb34becb5075a211e2a05800269e0aabeb 76555f8cb10ccb9772d1f39848630dbe 49059

Leave a Comment

Your email address will not be published.

80 − 76 =