Oryginalne panele tynku na ścianie z rękami

Oryginalne panele tynku na ścianie z rękami

12 October 2017Płyty gipsowo-kartonowe w stanie ożywić wnętrze i podkreślić swój stylPłyty gipsowo-kartonowe w stanie ożywić wnętrze i podkreślają swoje stilKazhdomu chcesz, aby Twoje wnętrze oryginalne i nie podobne do innych swoich gatunków. Zakupione przedmioty często nie spełniają preferencje smakowe jednostki, a oni zawsze czegoś brakuje. Jednak problem ten można łatwo skorygować przez oryginalny panel wykonany własnymi rękami.


Produkt gips jest bardzo nietypowy wygląd w każdym zakątku domu. Jest to okazja, aby przemyśleć wszystkie szczegóły i wybrać swój niepowtarzalny styl. Każdy element może być wykonany na podstawie własnej wizji nie opierając się na standardach. Rozważmy podstawowe zasady i niuanse produkcji paneli na ścianie z rękami.

Płyty gipsowo-kartonowe własnymi rękami

Zanim przejdziemy bezpośrednio do wytworzenia produktu, należy dokonać tzw prętów gipsowych, które otaczają wybrane elementy.

Aby utworzyć panel gipsowych wystarczająco jakości materiałów i wielkim pragnieniemAby utworzyć panel gipsowych wystarczająco jakości materiałów i wielkim pragnieniem

Aby tworzyć własne, będzie wymagane:


 • Tabela lub płyta z DSP.
 • Gips.
 • Siatka do płyt gipsowo-kartonowych.
 • Drewniane wzór na bazie metalu.

Nasmarować powierzchnię stołu lub płyty z DSP wazeliną. Konieczne jest, aby określić wielkość naporu. Potem kolejna partia tynku, powinna przypominać konsystencję śmietany. Następnie, cienka strumień trzeba wlać produkt na całej długości pręta, który jest wstępnie zaznaczone ołówkiem na pokładzie lub na stole. specjalne siatki jest następnie do płyty gipsowo-kartonowej i wciska się w kompozycji. Tynk wylano na niego ponownie. Z drewnianym wzór wyrównany kompozycji. Następnie trzeba poczekać do gipsu i wlać ponownie. Kolejny krok - usunąć nadmiar kompozycji wzór, i po odczekaniu mała cienka warstwa dodano ponownie. Po każdym trzeba obowiązkowo wypełnić podanie z góry wzorca. Wreszcie ostatnia warstwa tynku musi być bardzo płynny, konsystencja przypominała jogurt. I, oczywiście, catch-up wzór. Podstawą do panelu gotowy.

Panel dekoracyjny z gipsu: Etap 2

Po czym przeprowadza się w drugim etapie.

W następnym etapie będą wymagane: • Piasek.
 • Liczby.
 • Kwadratowy kształt.
 • Papier.
 • Nitro.
 • Śrubokręt.

Płyty wykonane z gipsu utworzone w kilku etapachPłyty wykonane z gipsu utworzone w kilku etapach

Gdy dane są wybierane, a to może być cokolwiek, w zależności od wnętrza. Weźmy obiekt i umieścić go w pojemniku z piaskiem. Musi on być umieszczony w pozycji poziomej i pochowano tylko do połowy, a nawet trochę mniej.

To bardzo ważna zasada w produkcji paneli jest zupełny brak piasku na powierzchni produktu, należy więc musi być usunięty za pomocą pędzla.

Następnie za pomocą wazeliny smarowane rysunek (wystająca część) i poprzecznie określonego pergaminu ramie prostokątny. Można kupić lub zrobić sobie z drzewa.

Materiały, które będą potrzebne podczas pracy

 • Gładkie drewniane kliny.
 • Scotch.

Słupki nie będą trudne do zawijania taśmy na obwodzie przyszłego produktu. Następnie wypełnione tynk. Vtaplivaetsya górna siatka. Po tym czasie jest konieczne, aby wlać więcej warstw tynku i wyrównać.

Pracuj z tynku należy dokładnie potrwać do ukończenia krzepnięciePracuj z tynku należy dokładnie potrwać do ukończenia krzepnięcie

Ważne jest, aby dać utwardzalnej kompozycji w ciągu 24 godzin, a dopiero potem usunąć drewniane formy.

Następnie złuszczają warstwę na wierzchu elementów gipsowych. W tym drukiem, można wprowadzić dodatkowe wzory, ale jest to opcjonalne. Mogą one być tworzone za pomocą zwykłego śrubokręta, po dokonaniu szkice ołówkiem. Po utworzeniu wrażenie ulgi należy zamalować nitrovarnish. Można użyć zwykłego barwnika samochodu, który bardzo szybko schnie.

Następnie powierzchnia jest posmarowane wazeliną i wypełnione tynkiem. Kompozycja musi być lekko vzbolat rąk do natleniania i gładką szpatułką. Po wysuszeniu, ale wymaga to co najmniej 5 godzin, gips powinna być starannie oddzielone od rysunku.


Panele wykonane z gipsu z rąk: klasę mistrzowską

Ostatnim krokiem do produkcji paneli - jeden z najbardziej kreatywnych, ale również odpowiedzialny.

Przygotowujemy niezbędne narzędzia:

 • Trakcja.
 • Odlane figury.
 • Ołówek.
 • Nóż piśmienne.
 • Skórki 150.
 • Kołki rozporowe.

Proces tworzenia panel wymaga czasu i bezawaryjną pracęProces tworzenia panel wymaga czasu i bezawaryjną pracę

W tym celu, obwód przyszłego produktu w ścianie zamontować pręty mocujące kołki. Zaznaczyć ołówkiem i pozycjonowanie radełkowanym nożem. Następnie za pomocą kleju formy skład dołączyć i zamocować ponownie kołki dla większej wytrzymałości.


Przed instalacją należy upewnić się, że wszystkie kawałki wyschnąć, inaczej zostaną one natryskiwane na podobieństwo tynku.

Otwory, które powstały w wyniku wiązania, może być wypełniona. Następnie wszystkie elementy muszą być starannie podshkurit w dziedzinie małżeństwa. Wgłębienia i wybrzuszenia szybko eliminowane z skór 150.

Wybierz elementy

panele dekoracyjne mogą być tworzone przez różnych kształtach. Może być i zabytkowe elementy, a także wszelkie inne, które dopiero będą zachwyceni.

Można wybrać absolutnie cokolwiek chcesz w zależności od preferencji, a także przeglądać opcje na zdjęcie.

Tworzenie paneli tynku, należy rozważyć osobistych preferencji, a także projektowanie wnętrzTworzenie paneli tynku, należy rozważyć osobistych preferencji, a także projektowanie wnętrz

Panele zainstalowane w salonie i kuchni i sypialni. Stąd to zależy od wyboru postaci, które zdobią produkt.

Może to być:

 • Wystrój wnętrz kuchnia: czajnik, garnek, kubki, wazony.
 • Złudzenie ludzkich sylwetka, zwierząt, kwiatów.
 • Przedmioty Sypialnie: mniejsze fotele, kanapa, łóżko, etc.

Płyty z gipsu na ścianie (wideo)

Klasa mistrz będzie łatwo zrobić oryginalny mural i uzupełnienie elementów ściennych, sprawiają, że pokój bardziej wyrafinowane. Dlaczego być jak inni, jeśli można eksperymentować bez żadnych kosztów. Chcesz dodać do swoich wnętrz przy użyciu płyt gipsowych zest - idź do niego.

Przykłady prac płyt gipsowych (foto)

5bcf7560c55f45aa36a7e45b7116719d 000003 7 8 0114496- 11-01-82146843-1024x768 23 928image 1749b1b66fd8092966e114acb4684fef 93830-d041f-34695188-m750x740

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 2 = 2

map