Oryginalne maki cross stitch i technika ich wykonania

Oryginalne maki cross stitch i technika ich wykonania

12 October 2017Haft, który przedstawia maki, jest lekki i spokójHaft, który przedstawia maki i oferuje łatwy i bezmyatezhnostyuOchen wygląda piękny haft, który przedstawia czerwonego pola maku czerwone maki w wazonie na czarnym tle lub haftowane szkarłatnych kwiatów w świetle poranka. Haftowane kolorowe kwiaty jest łatwe, ważne, aby przestrzegać wzoru starannie przygotować wszystkie niezbędne materiały, a najlepiej jest kupić gotowe zestawy do haftu, które można kupić w każdym sklepie specjalne dla wygodnych ludzi. Firma sprzedaje wysokiej jakości zestaw do haftu Riolis.


Imponujące cross-stitch maki - schemat

Haftowane z pięknych kwiatów przyciągają oczy migoczące czerwone barwy. Motyw ten od dawna jest klasyczny. Hafciarki kilka wieków temu zauważyli piękno maku i sprawiają, że popularny symbol. Z pomocą haftu z maku może nie tylko ozdobić ślubnych ręczniki, poszewki i obrusy, ale miejsce, jego praca na ścianie w formie obrazów lub mural.

Systemy stały się symbolem:

 1. Mężczyzna mocy;
 2. pasja;
 3. Wiecznej miłości;
 4. Pamięć.

Okazuje się, haftowane maki od czasów starożytnych, nadal haftować je z nowoczesnym szwaczkaOkazuje się, haftowane maki od czasów starożytnych, nadal haftować je z nowoczesnym szwaczka

Jeśli zagłębić się w folklorze, wierzono, że zakwitły maki na polach po krwawej bitwie, ale zebrane bukiety pięknych, słonecznych kolorach zawsze symbolizują miłość i namiętność.


Według feng shui programu Macy to idealne rozwiązanie dla początkujących mistrzów. Jest to symbol piękna i relaks.

Schemat haftu Maki różne zestawy są dzisiaj, który z pomocą nowoczesnych metod jest prawie 100% skopiowane obrazy znanych artystów, którzy kochali malowanie czerwonych kwiatów bardzo popularne. Jeśli dotkniesz producentów, dobra jakość inna Rosja, Ukraina. Przedstawiciele tych ludów uwiecznił piękno kwiatów, szkarłat jak krew i fascynuje swoją wewnętrzną energię. Zestaw zawiera wykres jakości przędzy, igły, zarys. Innymi słowy, kupując gotowy zestaw może być szybko i adekwatnie do wyszywania i maki i stokrotki małe California wokół nich.

maku mody przekroju ściegów w wazonie

Muliną kwiaty maki w wazonie jest idealny do jadalni lub kuchni obiektów. Pracować dobrze nadaje się jako ciemny obrys i powierzchni roboczej jasnych kolorach. Haft może być wykonany w eleganckiej ramie, lub pocztą jako dekoracji na włókienniczych, odzieży, akcesoriów. Wśród popularnych wykwalifikowanych hafciarki schemacie BR-008 maku w wazonie. Haftuje się w 2 nici, to daje objętość.

Zestaw zawiera: 1. Rów Zweigart;
 2. Nici Maderę;
 3. igła;
 4. wykres instrukcje.

Maki w wazonie świetnie wyglądają zwłaszcza jeśli są haftowane na płótnie czarnyMaki w wazonie świetnie wyglądają zwłaszcza jeśli są haftowane na płótnie czarny

przyszły rozmiar haftu będzie 27h20,5 cm. Produkowane przez firmę wybierania Złotego Runa. Aida biały 14, a kolor numer 29. Po programu można haftowane doskonałą panel, który jest następnie dekoracji ściany. Za poświęcenie czasu i oddanie wysiłki można uzyskać prawdziwie dzieła sztuki stworzone własnymi rękami.

Jako poprzecznym szwem

haft sztuka ma bardzo bogatą historię. Haftować krzyż, pół-cross, hafty stare rosyjskie osób leczonych szczególnie starannie i skrupulatnie. Dower, haftowane maki, wzorzyste lub bukiety poliptyków - wygląda bogaty.

Szeregi armii fanów hafty cross uzupełniane rocznie. Dziś needlewomen haft był ucieczką od szarej dni powszednie. Haftować technika Counted Krzyż i każdy może, to zajmie trochę czasu i wytrwałości. Zapoznał się z policzonych krzyża lepiej nabycie specjalnego zestawu. W sklepach zaprezentowała przyzwoity zasięg, a więc obraz przyszłego dzieła, można wybrać do gustu. W zestawie haftu nie powinny być częścią czegoś dodatkowego.

Haft cross - proces nie stanowi najprostszy, ale efekt jest tego wartHaft cross - proces nie stanowi najprostszy, ale efekt jest tego wart

Zazwyczaj dobry zestaw zawiera:

 • płótno;
 • wątku;
 • schemat;
 • Igła.

można znaleźć organizer na nici w niektórych zestawach, dzięki nim łatwiej jest haftować. Ponadto, nie ma szycie nie jest bez obręczy. Urządzenie rozwiązuje płótnie. Nawet doświadczeni wykwalifikowani pracownicy są zawsze w obręczy. Musimy zacząć od definicji punktu wyjścia.


Jeżeli kontur i obwód są tej samej wielkości, początek Ilość lewo, liczbę pustych komórek.

Jeśli rozmiar jest inny, haftować zacząć od środka. Pierwszy krzyż ścieg i przesunie się w prawo. Haftuje może oznaczać 1 lub 2, we włóknie. Nić nie musi być długie, idealne długości od nadgarstka do łokcia. Nie powinno być żadnych węzłów, hafty powinien być schludny i lewą stronę.

Co zrobić haft

Od najdawniejszych czasów ludzie wierzyli, że praca fizyczna jest zapisany pana duszę. Doświadczeni mistrzowie twierdzą, że jeśli konkretny haftuje historia i pomyśl życzenie, to się spełni.

Szwaczka czuć, że haft jest symbolem nie tylko coś, ale nadal jest w stanie spełnić życzeniaSzwaczka czuć, że haft jest symbolem nie tylko coś, ale nadal jest w stanie spełnić życzenia

Tak, niektóre symbole reprezentują następujące:


 • Macy - pasja, miłość;
 • Dzieci - w ciąży;
 • Goldfish - do bogactwa;
 • Dom - na zakup domu;
 • Machine - kupić samochód;
 • Sowa - mądrość.

Cross Stitch: Scarlet maki (wideo)

Szwaczka często są haftowane wentylator, który symbolizuje ochronę domu. Niezależnie od tego, historia nie została wybrana - haft jest zawsze w dobrym nastroju, relaksu i urody. Różne metody mogą haftować, technika ta może być angielski lub metoda duński. Haft Counted Krzyż nie jest trudne, najważniejsze, aby ściśle przestrzegać schematu i nie spieszyć.

Maki na ściegiem krzyżykowym (foto)

2d4b65d0f8376bfd7ed479975965e7f51 09e25348 091c01cfee7a49e648dfcc3990556d96 0029e92041a8ee70ba882c7894cd6783e679df92 96f06236f4300f3eb9535b93ff28a0a1 8256 222222 384460-3405d-86372302-m750x740-u3b04f 43518603-1000x1000 4071578

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 3 = 1

map