Oryginalna biżuteria wzory - kwiaty, haftowane krzyżykiem

Oryginalna biżuteria wzory – kwiaty, haftowane krzyżykiem

12 October 2017Dziś, produkty wykonane przez własne ręce, są coraz bardziej cenioneDziś, produkty wykonane przez własne ręce, wyceniane są coraz bolsheSegodnya wielu koneserów ozdobić swój dom różni się obrazy i pamiątki, które są wykonane własnymi rękami. W nowoczesnym wnętrzu takich produktów robią notatki z oryginalnym wystrojem. Jednym z kierunków w robótek haftu krzyżykowego. Oryginalne wzory zdobią narzuty, ręczniki, zasłony. Elegancki wygląd na ścianach haftowany wzór haftu krzyżykowego kolorów.


Haft krzyż kwiaty

Haftowane kwiaty zawsze wyglądają bardzo romantycznie.

Może być używany z tego powodu, że takie wzory na:

 • serwetki;
 • obrusy;
 • Różne welony że dekoracji salonu lub sypialni.

Na schemacie początkujących haft motywy roślinne są najbardziej proste. Istnieje ogromna różnorodność systemów, który przedstawia kwiaty w kubki i garnki. Aby to zrobić, trzeba wziąć płótna z dużych komórek.

Kwiaty haftowane nie tylko w obrazach, ale także, aby ozdobić swoją serwetkę lub obrusKwiaty haftowane nie tylko w obrazach, ale także, aby ozdobić swoją serwetkę lub obrus


Materiał, który jest przyszyty kwiat wiersze może mieć inny kolor z białego pastelowej beżu do ciemnego nasycone.

Kolor tkaniny za podstawę, na której obraz wlewa tylko sam skład. Nie trzeba dodawać, szwy mogą być wykonane przy użyciu takich urządzeń, jak obręcz lub ramy maszyny. Z tych obiektów, można wyciągnąć haftowane obszar i jednocześnie ręce są wolne. Konieczne jest również za nożyczki hafciarskie tsapelki oraz specjalną igłą. Haftować kwiatowe martwe natury najlepiej kupić zestawy kolorowych nici. Dla tych, którzy dopiero zaczynają, eksperci zalecają stosowanie małych systemów Uzyskania swoje ręce.

Nici do krzyżykowym

zdjęcia przeszycia na którym obraz będzie trwać kilka wildflowers kolory nici. Zasadniczo specjalnej nici używane do haftu krzyż. Czasami jest możliwe stosowanie jedwabiu i wełny. Do tej pory, na rynku po prostu przytłoczony z różnych nici do haftu, a czasem bardzo trudno jest znaleźć odpowiedni kolor i jakość.

Przed wyborem jakości przędzy jest warto poznać dokładniej: 1. Główną rzeczą, którą należy zwrócić uwagę, ponieważ jest to wytrzymałość i grubość.
 2. przędza o wysokiej jakości powinny być mocne i nie łamią za każdym razem bardziej napięta.
 3. Grubość ta powinna być jednolita na całej długości.
 4. przędze jakości nie mają właściwości przelania, co jest bardzo ważne w miniaturach haft kwiatowych.

Igła kobiety mają do wyboru: obecnie na rynku ze względu na ogromną liczbę wątkówIgła kobiety mają do wyboru: obecnie na rynku ze względu na ogromną liczbę wątków

Najpopularniejsze wątki są uważane za francuski producent DMC i Madera wykonany w Niemczech. Firmy te mają swoje oblicze, a ich kolor mapę, która ułatwia wybór niezbędnej cieniu. Sklepy z robótek doświadczonych sprzedawców zawsze pomoże początkującym w podjęciu właściwej decyzji.

Muliną zdjęcia: kolory

schematy samples zdjęcia lub wzory można kupić w każdym sklepie rzemiosła lub zrobić samemu.

Schemat - jest graficznym przedstawieniem na figurze, która wyraża się w symbolach lub kolory komórek osobnika.

Każda komórka w obiegu odpowiada krzyża w miejscu pracy. Istnieją różne systemy tematów do haftu. Kiedy haftować kwiaty lub inny wzór osadzone pewną symbolikę, więc każdy obwód koneserzy wybiera lub jest według własnego uznania. Zdjęcia kwiatów nadają się nie tylko do dekoracji wnętrz, ale również na prezent. Zasadniczo haftować jeden duży kwiat, lub tworzą bukiet. Na pojedynczy obraz z kwiatem używać czerwone róże lub maki, piwonie i piękne duże białe lilie, duży Camellia może sprawić pewien urok do obrazu. Obraz kwiaty przy użyciu różnych rodzajów kolorów.

Haftowane obrazy świetnie wyglądają we wnętrzu, udekorować pokój i dodać do niej oryginalnośćHaftowane obrazy świetnie wyglądają we wnętrzu, udekorować pokój i dodać do niej oryginalność

Kiedy zrobić bukiety do haftu przestrzegać pewnych zasad:

 • Dla kompletności obrazu jest bukiet kwiatów bliskich i dalekich, gdzie pierwsza zawsze jest jasny i duży, a drugi blady i mały;
 • Bukiet kwiatów tworzą rosnące grono lub miejsce, takich jak latem lub wiosną, pola lub ogrodu;
 • Do użytku razbavki traw lub gałęzi, są one zwykle szyte jeden wiersz zielony, szary, złoto i srebro kolorach.

Jeśli to nie wystarczy, zdjęcia kwiatów mogą uzupełniać motyl, wróżka czy tylko piękny wazon. Te haftowane obrazy mogą ozdobić pokój dla dzieci - jest to rodzaj „twarz”. Kwiatowe wzory mogą być wykonane z lnianą obramowaniem dla dziecka i jego rodziców.


Zestawy krzyżowe ściegów: kwiaty

W sklepach rękodzieła można znaleźć gotowe zestawy do haftu, aby zadowolić wszystkie gusta. Stało się bardzo popularny zestaw obrazów z obrazami artysty Jen Harbona. Ta młoda dziewczyna stworzył malarstwo akwarela, który przedstawia kwiaty.

W jej obrazach dominują:

 • fioletowy;
 • niebieski;
 • różowy;
 • Pastelowych odcieniach.

Wybierz system ściegiem krzyżykowym swojego wyboru, a następnie haftowanie, można dostać więcej niż tylko zabawaWybierz system ściegiem krzyżykowym swojego wyboru, a następnie haftowanie, można dostać więcej niż tylko zabawa

Vintage zbiór jej obrazów został przeniesiony do programu do haftu i stały ulubione zdjęcia poręczne ludzie. sprzedawane również gotowe zestawy z różnych obrazów i tematów, które będą w stanie ozdobić każdy i uzupełnienie każdego wnętrza.


Cross Stitch: kwiaty ogrodowe (wideo)

Haft zawsze znosić drogie, mimo że pokazuje kwiat lub duży wazon z bukietem. Haftowane wzory rocznika dodany do wnętrza surowością i mistyki. Obrazy, haftowane krzyż, może osobiście stać się prawdziwym arcydziełem i są idealne jako prezent dla kochanych osób.

Kwiaty w ściegiem krzyżykowym (foto)

23-004-b 63c9195f6367b24d383e9420fbc795e16294f677djpgsrbp76549575220501200-1000x1000 2572 3407932 9723big 1008752888 1113411452265 1395738124342 c641d4325d67327ce0a3b6b4321c86f2 EMS104

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

13 − = 8

map