Örme iğneleri patchwork: bağlantı ve tekniğini çalıştırmak mümkündür

Örme iğneleri patchwork: bağlantı ve tekniğini çalıştırmak mümkündür

12 October 2017Tığ patchwork - popüler ve hatta Oyaların başlayanlar tür için erişilebilirTığ patchwork - popüler ve erişilebilir başlayanlar görüntülemek için bile rukodeliyaOsnova örme patchwork yöntemi en renkli yamalar hazırlamak ve istenen kumaş kademeli onları dikiş etmektir. Ekipman oldukça basit, ama yine de belli bir beceri gerektirir. 1948 yılında, hatta patentli - Bu arada, bu yöntem nispeten yakın zamanda icat edilmiştir. Geri kalan her şey başlayanlar için olmamalı bu seçeneği kullanmak farklı kalınlıkta iplik kullanın, ancak izin verilir.


Yöntem yamalı ilişkili konuşmacı

patchwork yöntemi kolay ve hızlı örme:

 • ceketleri;
 • eldivenler;
 • tatlandırıcılar;
 • çorap;
 • ceket;
 • eldiven;
 • etek (özellikle hemen moda).

patchwork kullanarak çorap ve bitirme ekose arasında değişen kesinlikle herhangi bir şey yapabilirpatchwork kullanarak çorap ve bitirme ekose arasında değişen kesinlikle herhangi bir şey yapabilir

Sen örgü patchwork ve çocuk giysileri gerçekleştirebilir, ancak (herhangi bir mağaza tekstil satılan) özel hipoalerjenik iplik kullanılması önerilir. bunu kullanmayı öğrenmek için tavsiye edilir, böylece ve örgü için iplik ek olarak, bir kanca gerekir.

örgü şişleri patchwork tekniği nedir

Temel örme bir yorgan - Şal (desenler bu elverişli saymak yapar). Ön tasarım (değiştirilir ve grafik kağıdı edilebilir) grafik kağıt üzerine çizebilir, işinizi kolaylaştırmak için. çeşit Bazı desen sağlanmaz, ancak yeni başlayanlar için en kolay kareler master. Aynı kare için aranan numara döngüler ile bu, bir tek sayı olması gerekir, her iki tarafta da alınır. Standard - 25 sekmeleri. Bu durumda, set geçiş bir parmağının üzerinde yazmış olmanızdır. bend aynı kanca veya basit bir bandaj olarak ayarlanabilir.


örgü şişleri patchwork öğrenme başlayabilirsiniz en basit detay, - kareörgü şişleri patchwork öğrenme başlayabilirsiniz en basit detay, - kare

Bu arada, artık pek çok mağaza Patchworkler için kitleri sunuyoruz. bunlar konuşmacı uygun uzunlukta, prensipte, ve daha önce farklı kalınlıklarda ipliklerin kullanımına hazır. Yeni başlayanlar için, bu tür boşlukları yararlanabilir.

patchwork tekniği kullanılarak iki kare bağlamak için nasıl

Nasıl ikinci ilişkili kare bağlamak için? Sadece yarım döngüler kenar yazdınız. Kullanılabilir, ve ilk sayı - ilk seti çok başarılı çıktı değilse çok uygun, hatayı gizlemek için. Daha sonra, bağlantı kareler önceden tespit edilmiş bir şema oluşturma, herhangi bir uygun şekilde olabilir.

yorgan örme yöntemi, bütün olarak farklı renkli kareler, çok sayıda bir bileşiğe dayanmaktadıryorgan örme yöntemi, bütün olarak farklı renkli kareler, çok sayıda bir bileşiğe dayanmaktadırEğer renk desenleri değiştirmek veya özel bir şekilde bunları birleştirmek istiyorsanız - basitçe gerekli iplikler ekleyin. sadece zaman - öncesinde gölge için plan yanı sıra planlı desen olmadan flep tamamen keyfi şekil eklenecektir işe yaramadı onların kombinasyonu, daha iyidir.

teknik patchwork örgü zaman kesinlikle gereklidir:

 1. (Yani örgü dikiş ipliği birleştirme işleminde yerine) kanatçıkların bağlantı bilgi;
 2. Yüz bağlama halkalarının iki yol oluşturmak için;
 3. (Kaldırılır ve bir ilmek diğer yüzü örülmüş), ikinci ve üçüncü satır gerçekleştirmek azaltır.
 4. Uygulamada birçok saat gerektirecektir ana sınıfı gösterebilir ancak buna değer belirleyin.

şeyler örme başladığında beri? Ben ilkokul çorap veya eldiven başlatmak için seçin. Önemli olan - renkler ve yamaları ilişkilendirmek öğrenmek için. Buna ek olarak, sadece "şekil" örgü yapmıyor, kareler bağlanabilir.

İki kare patchwork tekniği (video) bağlamak için nasıl

Patchwork iğneler: örme çorap

Yani şartlı 15 knot eşittir yan hangi çiftleşme kanatçıkları için atayın. Aşırı olacak olanlar - kenar bantlama ünitesi ayrılır yanı sıra, 16 düğümlerine ayarlanır. Burada herşey kolay - İğne meclisleri tarafından tanıtılan ve sağ kenar sıkın. Oh, ve, olağan bir yoldur basit bir dizi üretti. (Gerekirse, bir flanş birimi ile) Benzer şekilde, ikinci kare ilave edildi.

iğneler düğümleri Dial önceden planlanmış ürün genişliği gereklidir. Biz çorap bahsediyoruz, bu nedenle (bu yüzden bu devleri çoğu için) 10 ila 30 santimetre bir dizi kullanır. Uzunluk kenarında ayarlanabilir, hatta bir kare olabilir (bu durumda bir dikdörtgen olacak - ayrıca izin verilir).

Konik 15 knot bir dizi ile aynı işlem yapmak için gerekli olan hale getirmek için, kenarı sağ tarafa doğru bir yön ile havadan halkalar yapılmıştır. Yani, iğne için bir çalışma parçacığı atmak gerekir. ilk satır azalmaz ve 3 merkez döngü bağlanmıştır. Ve bir paket yapmak, yani bir patchwork ilavesi, bu diyagonal ikinci meydanına ikinci sıranın ilmek çevirmek için en iyisidir. Bu, tek bir döngü bulacaktır kenarı boyunca köşeden, ve düz bir çizgi olarak sıkılır.

Parlak ve sıradışı çorap, patchwork ilişkili yöntem giyim favori makale, sadece çocukların değil, aynı zamanda yetişkinler haline gelecekParlak ve sıradışı çorap, patchwork ilişkili yöntem giyim favori makale, sadece çocukların değil, aynı zamanda yetişkinler haline gelecek


Sadece kalır:

 • istediğiniz kadar kareler empoze;
 • 4 ya da 2 bükme ekleme (çorabın şekline bağlı olarak ayarlanacak);
 • Yön kareler, genellikle (sol elini kullananlar için ancak bu kural değiştirilebilir) sağa sola yapılabilir.

bağlantıların yamalı kalan kenarları eritilecektir. Burada da, her zamanki hava döngüler kullanabilirsiniz. Gerekirse, sadece iç kısmının kenarını bükebilir. Ama Pullover sürece veya herhangi bir kazak (sleeve satırda) örme mümkündür. Ve işe yaramaz çorap - rahatsız olacak ve sıkı ayakkabı itin.

bükme hattı herhangi bir uzunlukta ve farklı iplikler (ama büyük düzene geçiş yapmayan) bir kombinasyonu ile olabilir aslında sadece kayda değer Örgü yamalı. Örneğin, kılıf genellikle tek parça halinde, bu yöntem ile yetiştirilebilir.

Örgü çorap patchwork (video)

mittens hariç gerekli ek kare dikin. Ve biz dikdörtgen şekli ile çalışmak alışkın ve daha karmaşık desenleri geçebilirsiniz.


Tığ patchwork konuşmacı (fotoğraf) 

056f672fa1359eXXL 5b767220ae4c 7f3dc5e90984dab827e5bb7faf9291e3 5dbfcf369e7ce2a7f58aff7a92c006c7 9d4707b66a18d2f6139fa7aaa39a740e 13edaf5fa57a629aa240520eaaebe925 57-1 94f6d7b198bae3c7d75610125af74e6e 169 350d9d2b562c337dd87f7ae19599aadf

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

4 + 3 =

map