Orijinal ve güzel bir yaşam 3 Konseyi Clerk

Orijinal ve güzel bir yaşam 3 Konseyi Clerk

12 October 2017oturma odası, mümkün olan en iyi şekilde evde önemli bir odada idam edilmeli edilirSalon evinde önemli bir odada, o evdeki en önemli yerlerden biridir iyi videGostinaya çerçeveli edilmelidir. Sonuçta, misafirler ve sahipleri kendilerini çoğu zaman orada geçirirler. nasıl hoş bağlıdır bu odanın ifadeden içinde harcanan zamandır. zevkli ve güzel dekore edilmiş oturma odası, arkadaş hayranlık ve sahipleri gurur tabi olacaktır.


Güzel bir salon iç oluşturmak için nasıl

oturma odasının tasarımı düşünmek evin sahibi sadece değil, aynı zamanda rahat ve sıcak bir atmosfer yaratmak konusunda, bu güzel hale getirmek için nasıl düşünmek gerekir. Bu oda herkes dinlenmek ve serbest zaman keyfini ailesinin "yüz" olmalıdır olduğunu. dikkatlice düşünülmüş iç - güzel oturma odası ihraç etmeyi planlıyor kişiyi yapmalıdır ilk adım. Eğer planlama başlamadan önce Tabii, odanın sahibi, çekici tasarımını seçmenize yardımcı farklı resimlerini görmek için önerilir. oturma odası uygun olacaktır iç stilleri birçok türü vardır.

tasarım oturma odası edinerek, bu her şeyden önce rahat olması gerektiğini unutmayıntasarım oturma odası edinerek, bu her şeyden önce rahat olması gerektiğini unutmayın

Popüler stilleri

 • basit şekillere dayalı olan modern, aydınlık elemanları ile birlikte nötr renk;
 • Minimalizm - mobilya ve diğer dekoratif unsurların az miktarda;
 • örneğin, bazı tek özelliği benzerdir mobilya öğeleri çeşitli - - Ekletika o yersiz birleştiren karakterize renk;
 • Klasik stili farklı titizlik ve şekilleri, iç simetrik düzeneğinin tutarlılık olduğu;
 • Yüksek teknoloji tarzı temel özellikleri titizlik, kendi yerlerinde şeylerin kesin yerleştirme yanı sıra keskin şekil ve renk yokluğu vardır;
 • Loft, popülerlik, farklı mobilya ve farklı mimari tarzı bir kombinasyonu az miktarda kazanmaktadır.

her zaman kolay fotoğrafları bulmak ve evinde görüntüyü yapmaya gelmez.

Çalışmaya başlamadan önce, oturma odasının tasarımında hatalardan kaçınmak için yardımcı olacaktır hesap birçok yönlerini içine almalıdır:


 1. İlk olarak, oda boyutunu tahmin etmek için gereklidir. Bundan da birçok faktöre bağlıdır - duvarlar, zemin rengini ve büyüklüğünü ve oturma odasında yerleştirilebilir iç öğelerin sayısını. küçük mobilya görsel olarak büyük bir odada kaybolabilir Örneğin, genel mobilya ve karanlık duvarlar, küçük bir odada çalışmaz.
 2. İkinci olarak, önemli bir oturma odası büyüklüğünde, aynı zamanda şekli ibaret değildir. ilk misafirlerini almak için, ikincisi - - TV izlerken ya da kitap okumak için Örneğin, uzun bir oda görsel olarak iki bölüme zonlu edilebilir.
 3. Başından renk düzeni ve stil bir oturma odası vardır ne dikkate almak önemlidir. Seçilen tasarım detayları temelinde zaten olmalıdır mobilya satın alın.

Her zaman kendi tasarım odanın boyutu, şekli ve diğer özellikleri dikkateHer zaman kendi tasarım odanın boyutu, şekli ve diğer özellikleri dikkate

Her durumda, oturma odası dekorasyon için malzemelerin satın almadan önce, dikkatli şekli ve boyutuna dikkat çeken, oda genel tarzı göz önüne almalıyız. Ve en önemlisi - salon evin "yüz" olduğunu unutmayın.

Nedenle odadaki herkes rahat hissetmek çok önemlidir.

Güzel bir oturma odası nasıl ilgili önemli ipuçları

belirli bir stili seçtikten sonra oturma odasına planlama işlemine başlar. Tasarımcılar odağı çekecek salonda ana yeri, izole etmek önerilir.Bir kural olarak, çok sık dekor unsuru olarak kullanılır:

 • şömine;
 • Televizyon ya da ev sinema sistemi;
 • Ev sahibi misafirler için bir tedavi koyacağız hangi tablo;
 • Büyük ve güzel akvaryum, vb

Ayrıca, pek çok uzman ilgiyle misafir izliyor olacak belli "lezzet", yaşayan eklemek önerilir. Bu, örneğin, bir resim için olabilir. klasik tarzda tarafından manzara veya natürmort, salonun ana aralığı ile uyum içinde olacak renk düzeni uygun olacaktır. Ama misafirler sürpriz yapmak isteyenler duvar parlak soyutlama üzerine koyabilirsiniz.

oturma odasında Parlak aksan şömine, sehpa veya orijinal halı olabiliroturma odasında Parlak aksan şömine, sehpa veya orijinal halı olabilir

duvar bir niş varsa herhangi bir odanın eksikliği onurunu yapabilir, çünkü, kızma.

Tasarımcılar ölçüde onun içinde yer kazanmak olacak gizli bir dolap, yapmanız önerilir. Başka bir seçenek - aile fotoğrafları, heykeller, vb olacak olan bir niş raflar kurmak Bir yaşam tarzı yapım da değer olduğunda çok ilgi perde seçimi verilir. Onlar oda ana renk ile uyum içinde olmalıdır. Asıl - perdeler apartmanda uyumsuzluk yaratmak olmadığını. yaşam tarzına çok keskin bir kontrast onları mobilya müdahaleci parça yapabilirsiniz.

oturma odası için duvar kağıdı seçme: ne aramak için

daire sahipleri oturma odasında pokleit duvar kağıdı karar verirseniz, ayrıca temel kurallara orada kalmalıdırlar. Sonuçta, duvarların rengi ve tarzı kapağından odaların genel atmosfere bağlı. Güzel duvar kağıdı her zaman belirli bir alanda aynı bakacağız. renkleri ve kumaş desenleri seçerken, her seçenek temizleme salonu farklı stilleri uyacak şekilde, odanın ana iç güvenmek tavsiye edilir.

misafir odası için duvar kağıdı sıcak pastel tonları seçmek daha iyidirmisafir odası için duvar kağıdı sıcak pastel tonları seçmek daha iyidir

Bir odaya duvar kağıdı yapıştırmak isteyenler için başlıca profesyonel danışmanlık şunlardır:


 • Küçük bir oturma odası açık renkler duvar kağıdı seçmek için tavsiye edilir;
 • Küçük desenler veya görsel alanı genişletmek kepekli tuval üzerine dikey çizgili;
 • yüksek tavanlı büyük odalar için, ayrıca hafif tonları tercih edebilirsiniz ancak fit ve daha doygun renkler;
 • Serin renk şemaları genellikle oturma odalarında uymaz, bu duvar kağıtları en iyi yatak odası dekorasyonu için ayrılmıştır.

Ne kadar güzel bir oturma odası düzenlemek için: mobilya yetkin

oda mobilya vermek amacıyla, ayrıca dikkate odanın stilini ve boyutunu almak için bir asal aday dayanacak gerekir. Örneğin, büyük bir oturma odası kanepe güzel bir tablo olacak önünde mükemmel uyum sağlar. Ve küçük bir odada tasarımcılar küçük osmanlı ya sandalyenin bir çift ile küçük bir kanepe koymak önerilir.

küçük bir oturma odası için sedirler bir çift ile küçük bir kanepe için idealdirküçük bir oturma odası için sedirler bir çift ile küçük bir kanepe için idealdir

Bugünkü karar mobilya yerleştirme duvara karşı değildir ve odanın merkezinde yer almaktadır. Birçok durumda, bu görsel alanı geliştirir. Özel yaşam konforu iyi seçilmiş kilim ekleyebilir. kendin kanepe, sandalye ve bir tablo için uygun hale getirmek için aynı boyutta ise böyle olmalıdır. Sovyet zamanında popüler oldu Büyük duvar, bazı insanlar eskimiş düşünün.

Ama aslında, onlar ek olarak çağımızın modern ve şık görünecek bir mobilya büyük bir seçim var, yüksek işlevselliği ile karakterize olan ve.

Mobilya düzenlemede Çok dikkat odayı aydınlatan verilecek tavsiye edilir. eski bir sürümüyle - tavandan asılı Sadece bir avize. Tasarımcılar odaya fazla ışık kaynağı haline eklemek önerilir. Bu vs. oturma odaları, zemin lambaları, duvar lambaları, masa lambaları, olabilir Bu kapsama oda daha rahat bir hale ve yumuşak ışıkla doldurdu olacaktır.


Odayı (video) düzenlemek nasıl

Evde güzel bir yaşam yapmak için, mutlaka tasarımcılar işe için. Biz sadece stil seçimi konusunda ciddi almak ve temel tavsiyelerine uymak gerekir. Doğru yaklaşım ve vizyoner ile, herkes elleriyle güzel rahat bir oturma odası yapabilirsiniz.

güzel dekore edilmiş odalar Varyantlar (fotoğraf)

19min6 81fb7e1043bbe8b9dd4a9507614aa15a 2013-01-15krasivyegostinyefoto26 2013-01-16krasivyegostinyefoto52 2013-01-18krasivyegostinyefoto65 b6724802461d68ba2e67a2b7dd22cab461a572d0 gost3a gost8a gostinaya18kvmetrov3 görüntü 194632

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

9 + 1 =

map