Orijinal tavan streç: iki tonlu tasarımı

Orijinal tavan streç: iki tonlu tasarımı

12 October 2017streç tavan rengin sağ kombinasyonu - Odanızda Güzellik ana kriterRenklerin doğru kombinasyonu tavan germek - bugün streç tavan şaşırtacak sizin komnatyMalo güzelliği için ana kriterini. Eğer sıra dışı bir şey istiyorum ve aynı zamanda evrensel Ama eğer iyi bir seçim kombine tasarımdır. İki renkli tavan kısmı farklı kumaşlardan lehimlenmiş olan iç tasarım, oda klasik dekorasyon uygun ve aydınlık çıkmış tasarım olacaktır. Önemli olan iki renk bir arada nasıl seçeceğinizi bilmek.


Spike'la germe tavanlar: Özellikler

Montaj Teknolojisi tavan tasarımında çeşitli bir dokunuş getirmekMontaj Teknolojisi tavan tasarımında çeşitli bir dokunuş getirmek

Birçok güçlerini, dayanıklılık ve mükemmel pürüzsüz bir yüzey oluşturarak kolaylığı için tavan teşekkür ederiz. Ancak, kaplama bu tip tasarımcıları arasında popülerlik kazanmıştır kendisi için önemli avantajı, iç tasarımında geniş renk paleti ve olasılıklar olduğunu. Yanılıyor asma tavan düşünenler vardır - bu monoton ve sıkıcı. Nedeniyle bir başak kullanıldığı montaj teknolojisi sayesinde, iç çeşitliliğin bir dokunuş tavanının bir iki tonlu tasarımı yapacaktır.

Böyle bir kombinasyon yüzeyleri kendi özellikleri ve avantajları vardır:

 • Kontrast renkler iç duvarlar olmadan stüdyoda tarzında yapılır planı tek odalı dairelerde zonlu alan yardımcı olur.
 • PVC kumaş büyük mekanlar için uygun büyüklüğü kadar her zaman değil, genişliği ile sınırlıdır. Bu kolay bir şekilde yüzeylerin fotoğrafta görülüyor - lehim makineleri bu sorunu çözmek için yardımcı olacaktır için, ve iki renkli tavan dikiş belirgin değildir.
 • doğru kullanımı ile iki tonlu tasarımı, örneğin oda düzeni kusurlarını, düzeltecektir - görsel oda çok dar genişletmek.

renk, aynı zamanda dokusunu değil sadece birleştirin, malzemeler: parlak ve mat filmi, baskı ve siyah-beyaz tuvaller.


mat tuval ile parlak parlak yüzey kombinasyonu malzemeler aynı yükseklikte aynı düzlemde monte edilmiştir olmasına rağmen çok düzeyli tavan yanılsama yaratacaktır.

Germe tavanları: tuval iki renk kombinasyonu

hem iç tasarım ve düzen içinde taraftan oynayabileceği iki renklerin kullanımı lekeleri kötüleştirebilir. Bu nedenle, seçme renkler dikkate özellikleri ve odanın boyutlarını almalıdır.

Çeşitli işlevsel görevleri yerine getirebilmektedir iki kumaş tonları Kaynaklı:

 • kemer platformu: Mutfakta, zıt renk zemin alanı imar diğer araçların kullanımı için izin vermez daireler yer yiyecek almaktan çalışma alanını ayırmak zor değildir. Bu durumda, merkez polotka avize ve spot ışıkları ile donatılmış çalışma alanında bir karanlık bez barındırabilir. kırmızı, turuncu, kahverengi: Koyu gölge mobilya rengine eşleştirilebilir. ana tonunu olabilir zıt bir çift - bej, soluk sarı.
 • Banyo tavan mavi veya mavi renk tonu ile birlikte bir beyaz film çıkarmaya uygundur. Koyu tonları mobilya ve aynalarla izole bölge, burada da spot gerekir. banyo ya da duş için ayrılmış bir alan, soluk mavi, beyaz çarşaflar çıkarmak.
 • Cihazın önünde tavan olarak oturma odasında, mobilya düzenlemesi için seçenekleri dikkate almak istenmektedir. Bu yaklaşım sayesinde, iç tasarım bütünsel ve uyumlu. Örneğin, yatak parlak duvar kağıdı ile papered yatağın kafa, bu taraftan iyi olacak karşı bir duvar, benzer bir renk ve tavan vermek için kavisli dikiş koruyarak farklı iç bölümleri uygun.yeşil, turuncu, turkuaz: düşük alanlar diğer parlak renklerle birlikte koyu parlak kumaş eline oynayacak içinde. Bu durumda, siyah, kestane, mor renkler odayı daha yüksek görünüyor sayede tavan eksikliği, yanılsaması verir.

tasarımın amacı alanın görsel uzantısıdır ve objektif duvarları yüksek görünüyor yapmak için varlık varsa, tavanlar filmi nötr pastel tonlar tasarımı için seçmek gerekir.

Sağlam tavanlar: HD teknolojisinin iki renk başak

Ev sahipleri yukarıdaki komşulardan borunun ani bora eve korumak için kendi mülkiyet dahil tavanlar, seçin. Ancak, HDTV teknolojisi aşina olmayanlar, genellikle dikiş kaynaklı bıçaklar gücü hakkında endişe. Ben bu durumda tuval gergin tavan daha az dayanıklı olacak ve sel suyu eğer özleyeceğim olmasından dolayı endişe olmalı mı?

Streç tavanlarda dikişler neredeyse görünmez ve sıkıca bağlanır vardırStreç tavanlarda dikişler neredeyse görünmez ve sıkıca bağlanır vardır

Kaynak üretiminde yüksek frekanslı akımın ağların gerçekleştirilir aşağıdaki koşulları ve işlemin operasyon modu:

 1. Özel bir makinede Usta resimlerinde kenar birleştirir.
 2. eklemler, yüksek frekans akımının etkisiyle altında ısıtılır.
 3. Nedeniyle yüksek sıcaklık kenarına güvenli bir şekilde lehimlenmiş.

Bu teknoloji, yüksek yapışma gücü ve bağlantının güvenilirlik sağlar. Çiviler kumaşın türüne bağlı değildir sonuçlandığını belirtmek gerekir. Eşit güçlü dikişler özdeş dokular ve ikilisi parlak ve mat veya saten filmin ağlarının tavanlarda olduğu gibi.

dikiş dayanıklı, ama neredeyse görünmez sadece çıkıyor. Ama bu başak o ferah odalarda iki renkli tavan yapılması tavsiye edilir, tam bir göze batan şey değildir.

Fantezi tavanlar: iki renk, hizalama seçenekleri bir başak

Oturma odası ve kreş bir resim-mükemmel ile Asma tavanOturma odası ve kreş bir resim-mükemmel ile Asma tavan

çeşitli şekillerde başak resimlerini uygulamak. Böylece formun tasarımcı hayal seçerken sınırlı değildir ve herhangi bir varyantı aynı derecede güçlü olacaktır.


kenarları olabilir eziyet Hattı,:

 • düz;
 • zikzak:
 • Dalgalı.

Düz ani için düşük profilleri kullanılır. Bu tasarım klasik iç iyi gelir. Bu durumda, Win-Win 'kullanılması tonu renkler ve sade geometrik şekiller kapanacak.

Zikzak adezyonlar, avantajlı bir uzun dar alanlarda. Örneğin, birbirine yakın aralıklı duvarlardan daha uzak bir tasarım koridor.

onlar pastel renklerle yürütülürse bu Dalgalı çizgiler, rahat bir romantik ruh verir. Onlar yatak odası düzenlemek için uygundur. dalgalı başak parlak kumaşlar bağlanıyorsa bu tasarım çocuk odaları için daha uygundur.

Germe tavanları bicolor (video)


İki ton streç tavan çeşitli sorun görevi çözmek için yardımcı olur. Onun yardımıyla daha yüksek bir tavan yanılsaması, görsel olarak birbirinden duvarları oluşturmak. Buna ek olarak, lehim teknolojisi gerginlik tavanlar çok büyük odalar çizmek ve dikiş gücü hakkında endişelenmenize gerek sağlar.

Gerginlik iki renkli (fotoğraf) tavanları

03 5 67 01811 094ba561a33226fa2b26c988a2428aaf 19 -2215a 3197a63d59d4835 9876 21877

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 2 = 7

map