Optymalna szerokość i wysokość opatrunku

Optymalna szerokość i wysokość opatrunku

12 October 2017Dla szatni należy usunąć jak najwięcej przestrzeni, jak byłaby wystarczająca dla lokalizacji meble: szafki, półki, ścianyDla szatni należy usunąć jak najwięcej przestrzeni, jak byłaby wystarczająca dla lokalizacji meble: szafki, półki, wykończeniowe ściany pomieszczenia mają wiele zalet w stosunku do szaf. Wiele osób zakupu tych maszyn, zamiast szafy. Szafy zajmują dużą ilość miejsca, wyglądają świetnie. szafy kabiną są mniejsze, ale mogą posiadać wiele rzeczy. Teraz bardzo mało osób kupuje szafek. Zazwyczaj skrzynie i szafy do sypialni. Garderoba jest idealnym miejscem na korytarzu lub pokoju. W nim można umieścić wszystko, czego potrzeba. Wtedy wszystko będzie przechowywana w miejscu, a będziesz spędzać mniej czasu na szukanie.


Optymalna wielkość garderoby

Aby wybrać garderobę, trzeba wziąć pod uwagę wszystkie niuanse w pomieszczeniu, do którego będzie stać. Jeśli nie znaleźć odpowiedni rozmiar dressing room, konieczne jest, aby go wykonać lub zamówić własne ręce. Będzie to wymagało szkice i rysunki, na których będzie działać.

Przy wyborze i produkcja garderoby, należy wziąć pod uwagę następujące elementy:

 • Ogólny projekt pokoju;
 • Wysokość sufitu;
 • Powierzchnia pokoju;
 • Wymiary opatrunku.

Każdy dział szafa powinny być zaprojektowane dla konkretnych rzeczy na podstawie parametrów, które trzeba liczyć i wielkość pokojuKażdy dział szafa powinny być zaprojektowane dla konkretnych rzeczy na podstawie parametrów, które trzeba liczyć i wielkość pokoju

Po wszystkie pomiary wykonuje się rysy i rysunki garderoby wymaganą wysokość, długość i szerokość.

Jego wielkość zależy od wielu czynników: wielkości szaf i ich rozmieszczenia. To zależy od tego ile masz rzeczy, i że będzie trzymać w pokoju.


Aby to zrobić, trzeba poprawnie obliczyć wielkość szafę, aby dopasować go idealnie do mieszkania.

Jaka powinna być minimalna wielkość szatni

Zdecydowaliśmy się wyposażyć nowy magazyn mieszkanie łazienka. Ale ty mieszkasz w małym obszarze. Co zrobić w tym przypadku? To bardzo proste. Trzeba prawidłowo obliczyć wszystko. Aby rozpocząć, należy obliczyć głębię. Będzie to zależeć od urządzenia wewnętrznego: położenie półek, liczbę odcinków na wieszaki, szuflady i szafki przedziałów.

Jeśli masz mały obszar mieszkania powinny być zlokalizowane wzdłuż ściany baru garderoby.W tym przypadku, głębokość powinna wynosić co najmniej 0,65 m. Ale jeśli masz dużo ubrań, należy to zrobić na głębokość większą. Wieszaki końcowe mogą być ustawione prostopadle do ściany i są chowane. Ta opcja nie jest złe dla małego mieszkania, i dla tych, którzy nie lubią duże szafy.

Obliczaniu minimalnej wielkości szafy, konieczne jest, aby przejść od liczby osób mieszkających w domu i, odpowiednio, liczbę dobytkiemObliczaniu minimalnej wielkości szafy, konieczne jest, aby przejść od liczby osób mieszkających w domu i, odpowiednio, liczbę dobytkiem

Nie sprawiają, że głębokość jest mniejsza niż 0,35-0,4 metrów. Jest to ilość miejsca wymagana do aranżacji buty na dolnej półce.

I na powierzchni paska może pomieścić osiem wieszaków, biorąc pod uwagę wielkość takiej głębokości. Po dokonaniu obliczeń konieczne głębokości. Następnie przystąpić do obliczeń szerokości garderoby, które zostaną zainstalowane wzdłuż ściany.

Jest ona obliczana w następujący sposób:

 • Na głębokości szafy dodać szerokość drzwi;
 • Po tym dodać kolejny kanał (0,8-1 m);

Jeśli twoje przyszłe drzwi szafa nie będzie w tym przypadku robi szuflady wysuwaną. Następnie głębokość szafy obliczany jest inaczej: pomnożyć dwa głębokość szafy i dodać taką samą odległość do przejścia. Konieczne jest, że pojemniki można całkowicie i bez żadnych problemów nominować.

Konstrukcja tego pomieszczenia może to drzwi przesuwne. Są bardzo wygodne i praktyczne, ale także nie zajmują zbyt dużo miejsca po otwarciu. Wypełnienie wewnętrzne mogą mieć półki, szuflady zamiast. W tym przypadku całkowita głębokość - + szafka przejścia.

Jaka jest wielkość szafę wybrać do dużego pokoju

Czy mieszkasz w dużym obszarze wokół mieszkania i mieć możliwość dokonania garderoba przestronny i pojemny. Umieścić wszystkie niezbędne meble w nim, można wzdłuż przeciwległej ściany.


Jeśli obszar jest duży apartament, szafa, można wybrać liczbę miejsc, które byłyby wystarczająco wysokie, aby zlokalizować szafki na całym obwodzieJeśli obszar jest duży apartament, szafa, można wybrać liczbę miejsc, które byłyby wystarczająco wysokie, aby zlokalizować szafki na całym obwodzie

W tym magazynie musi mieć optymalną szerokość. Jeśli wybrany projekt bez drzwi, ale są szuflady. W tym przypadku, głębokość powinna wynosić cztery głębokość szafy.

Po obliczeniach przystąpić do długości. Oblicz długość nie potrzeba wiele. Dodaniu do długości wszystkich szafek, czy garderoba znajduje się wzdłuż układu ściennego.

Jeżeli szafy, półki i pola są po obu stronach, w tym przypadku, całkowita długość jest mierzona na większej powierzchni (ten, w którym więcej meble zostaną umieszczone długości)

Następnie prawidłowo obliczyć wysokość. Będzie to odległość od podłogi do strumienia. Różne rodzaje budynków, wysokość sufitu zmienia się, lecz zwykle jest w zakresie od 2,4 m do 3,2 m. Czasami nawet więcej, lecz w takich przypadkach są rzadkie (zazwyczaj domów wysokiej klasy).


Obliczyć optymalny rozmiar garderoby

Masz mały salon w domu i postanowił zainstalować garderobę. Może być stosowany do minimalnej powierzchni pomieszczenia, które będzie od dwóch do trzech metrów kwadratowych.

Nie jest konieczne, aby kupić ubrania zbyt dużo mebli: konieczne jest, aby pozostawić przestrzeń dla wygodnego przemieszczania się na terenieNie jest konieczne, aby kupić ubrania zbyt dużo mebli: konieczne jest, aby pozostawić przestrzeń dla wygodnego przemieszczania się na terenie

Warto pamiętać, że małe szafy narożne pojemny niż te, które zostały zaprojektowane wzdłuż ściany.

W tym przypadku możliwe jest, aby zorganizować półki i zwisały z dowolnym dogodnym kątem. Odpowiedni wariant rogu płaski sufit z wysokości standardowej (bez skosy dachu i ścian występów).

Przechowywać w garderobie może być wiele:

 • Ubrania i buty;
 • Różne akcesoria i ozdoby;
 • Drobny sprzęt dla sportu i rekreacji;
 • Deska do prasowania.

Umieszczenie półek i szuflad, dzięki czemu jest to wygodne dla Ciebie. Pozwoli to rzeczy pozostają. Napełnianie i projektowanie pokoju zależy od twojej wyobraźni i obszar użytkowany.

Średnia wielkość szafy: komfortowy i przestronny pokój

Szafa średnia wielkość wynosi osiem metrów kwadratowych, które jest 2-3 razy większe od minimalnego rozmiaru. W dużym pomieszczeniu może być utrzymywana absolutnie wszystko: odzież, drobny sprzęt, narzędzia i sprzęt.

Jeżeli szafa jest mała, zalecane jest, aby zarejestrować go w jasnych kolorachJeżeli szafa jest mała, zalecane jest, aby zarejestrować go w jasnych kolorach

Takie pokoje są wykorzystywane jako:

 • Oprawa;
 • magazyny,
 • Miejsce, aby zabrać swój wygląd w porządku.

Ten wariant planowanie szafa nie nadaje się do Chruszczowa, ale idealne dla pełnego mieszkaniu lub dużym studiu na placu.

Wymiary wpływa na pojemność. Ale usunięcie ogromne szafy w pomieszczeniu, można znaleźć miejsce na garderobę. Wszystko, czego nie używać można umieścić w nim. Wtedy wygląd pokoju nie zepsuje zbędnych rzeczy. To zwalnia przestrzeń w mieszkaniu i aby je powiększyć.

Określić wysokość szatni (wideo)

Garderoba jest w stanie zmienić nie tylko wygląd mieszkania, ale także życie człowieka. W poszukiwaniu przedmiotów i nie będzie już trzeba poświęcić dużo czasu. Wszystko w jednym miejscu, to na półkach. Uniknąć zagnieceń wisząc na wieszakach. Buty nie powinny przechodzić w korytarzu, nie nosić w tej chwili. Co chciałbyś zobaczyć garderobę, to zależy od twojej wyobraźni, wykorzystania materiałów i przestrzeni.

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 5 = 2

map