Oprawy griljato suficie: 3 rodzaje

Oprawy griljato suficie: 3 rodzaje

12 October 2017Oprawy do sufitu griljato przyjazne dla środowiska i ciche w użyciuLampy griljato sufit są przyjazne dla środowiska i cicha ispolzovaniiNa na dzisiejszym rynku materiałów budowlanych jest dość duży wybór opraw dla griljato: LED, fluorescencyjne downlight. Oprawy do sufitu griljato są okrągłe, kwadratowe, prostokątne, ale jedno ich łączy: są one montowane bezpośrednio do sufitu samego griljato. Dzięki technologii montażu opraw w suficie, lampy osiedlić się prawie nie ma miejsca w pokoju, lampa jest wewnątrz komórek, a okablowanie ukryte w warstwy dachu.


lampy LED griljato sufitu

Jednym z najbardziej powszechnych rodzajów opraw dla griljato sufitu - LED. Nie jest to zaskakujące, ponieważ tego typu oświetlenia Ma ogromną listę korzyści dla griljato sufitu:

 • Diody LED, czyli lampy LED są bardzo energooszczędne, mają niski pobór mocy - od 1 do 7 watów.
 • Lampy LED w pomieszczeniu będą rozłożone równomiernie na całej powierzchni stropu.
 • Technologia LED nie potrzebuje żarówki lub stopniowe ogrzewanie do pełnego oświetlenia elektrycznego, więc światła LED są często nazywane zimne światło.
 • Być może najważniejszą zaletą lamp LED jest ich długa żywotność (70.000 godzin średnio).
 • Ponadto, te lampy nie trzeba stałą obsługę w całym okresie eksploatacji.

Oprawy LED sufitu griljato działają w niskich temperaturach, przy wysokichOprawy LED sufitu griljato działają w niskich temperaturach, przy wysokich

Dla ścisłości, średni zakres temperatur pracy lamp LED waha się od -40 ° C do + 40 ° C, a więc lampy LED są odpowiednie, nawet w chłodni lub na zewnątrz w zimie.

Tanie i stylowy świetlówki griljato

Fluorescencyjne oświetlenie jest również popularny griljato. Powodem jest niski koszt i łatwość instalacji. Światło ze świetlówek nie jest zbyt oczywista, a zmienność w czasie wykonywania tej lampy pozwala wybrać najbardziej odpowiednią opcję.

W tej chwili, mały popyt:


 1. Lampa z wzoru lustra. Element odblaskowy zwiększa ilość światła, co obniża koszty i zwiększa efekt wizualnego z lampy. Ten rodzaj lamp fluorescencyjnych jest najbardziej znany jego konstrukcja stała się główną cechą świetlówek.
 2. Opal dyfuzor - to bardziej opływowy sposób przekształcić świetlówkę. Dyfuzor sprawia, że ​​światło miękkie, jak to możliwe, a nawet bezpośrednie spojrzenie na tej lampy nie będzie powodować żadnych niedogodności. Wygląd lamp z mlecznym kloszem jest uznawany za bezkonkurencyjną symbol obserwacji aktywności stylu biznesowym.
 3. Obiektyw pryzmatyczny sprawia, że ​​obraz jest bardziej rozproszone światło geometryczny.
 4. Kruszony lód - styl, który nadaje się nie tylko dla środowiska biznesowego, ale także dla struktur rozrywkowych.

Główną zaletą oświetlenia fluorescencyjnego - wygoda i łatwość obsługiGłówną zaletą oświetlenia fluorescencyjnego - wygoda i łatwość obsługi

konstrukcja dyfuzora może odgrywać kluczową rolę w tworzeniu wnętrza handlowej lub biurowej. Traktować wybór lamp są godne uwagi.

Oprawa w pomieszczeniu griljato sufitu

Oprawy downlight - oświetlenie akcent jest pożądany obszar. takie ubezpieczenie jest najczęściej używany na parkietach giełdowych, aby wyróżnić produkty lub kabiny w szatni. Sufit w tym przypadku nie powinna być zbyt wysoka: z dużej wysokości światło nie wejdzie w jego pierwotnej formie.

Wśród typów downlight Oświetlenie może być identyfikowane: • Reflektory kolisty kształt. Jest to klasyczny dla kierunkowego oświetlenia.
 • Oprawy kwadratowych. Ta wersja jest aktualizacją lamp okrągłych w celu poprawienia łatwości instalacji.
 • Lampy o zmniejszonych lamp fluorescencyjnych. Może mieć dowolny kształt; nych elementów oświetlenia.

Światło z downlight urządzenia oświetleniowe nie jest rozproszone i prowadzone wzdłuż określonej wektoremŚwiatło z downlight urządzenia oświetleniowe nie jest rozproszone i prowadzone wzdłuż określonej wektorem

Tradycyjnie downlight ma okrągły kształt. Jednak dla griljato sufitu wygodniej zainstalować formularzy zostały opracowane: kwadratowe światła.

Oprawa w griljato sufitu

Najwygodniejszym montażowe są panele, które są zaprojektowane z myślą o griljato sufitu. Ich zasada elementarna: 1 zamiast sufitu komórki dodaje się do lampy i jest zamocowany do sufitu nośną przez zawieszenie. Jednak nie wszystkie rodzaje oświetlenia mieć elementarną ustawienia.

Przestrzeń dla opraw okrągłych cięte są bezpośrednio na suficie przy użyciu lasera. A w miejscu cięcia jest umieszczone lampy.

Montaż oprawy na suficie griljato jest prosta - są one wkładane do wnętrza komórki i są przymocowane do dodatkowych zawiesinMontaż oprawy na suficie griljato jest prosta - są one wkładane do wnętrza komórki i są przymocowane do dodatkowych zawiesin

Podczas instalowania światła, należy rozważyć następujące kwestie:

 1. komórki griljato nie powinno być obciążone: każda lampa powinna być ustalona dla każdej powierzchni.
 2. Pomimo faktu, że pole wbudowane światło jest bardzo wygodne, oświetlenie akcent wygląda bardzo korzystne, szczególnie w obszarze sprzedaży.
 3. Podczas instalacji należy zwrócić szczególną uwagę na położenie lampy: sufit powinny tworzyć logiczny wzór, harmonijny i zrównoważony.

instalacja Oprawy w sufit griljato (wideo)


Griljato - idealne rozwiązanie dla platformy transakcyjnej, a także do biura lub pomieszczeniu gospodarczym. Jak widać, urządzenia oświetleniowe dla tego typu sufitu wynalazł dużo. Oprócz tych opcji istnieć lekkie panele i żyrandole. Dlatego też zrozumieć, jak drogie i estetyczne oświetlenie trzeba i umieścić światło w swoim pokoju z griljato sufitu!

Oprawy sufitowe griljato (foto)

4-2 4-3 4-1 4 008 112 183 803big 090 64974


Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 6 = 2

map