Oprawa w sufit z rękami

Oprawa w sufit z rękami

12 October 2017Latarki równomiernie oświetlić pokój, pozbyć się cieniLatarki równomiernie oświetlić pokój, pozbyć sufitów teneyNatyazhnye nadają się do dekoracji każdego pomieszczenia. Przed strukturę montażu powinny być obowiązkowe, aby wybrać odpowiedni oświetlenie. Tkanina wiszące może wstawić specjalne lampami źródła, żyrandole lub lampy, które są przyłączone bezpośrednio do profilu. Montaż każdej z tych konstrukcji ma swoje własne cechy.


Podłączanie reflektory suficie: schemat i instrukcje krok po kroku

Reflektory są idealne do sypialni i przedszkola. Można strefowego przez oświetlania pomieszczeńReflektory są idealne do sypialni i przedszkola. Można strefowego przez oświetlania pomieszczeń

Schemat okablowania punkt wbudowanych opraw w sufity podwieszane jest dość prosta. Zainstalować oświetlenie tych urządzeń może być ich własne ręce.

Podczas doboru materiałów i programu instalacyjnego dla reflektorów pamiętać, że długość przewodów między lampą i prądowego nie powinna przekraczać 2 metrów.

Algorytm dopasowywania osadzone źródło światła do sufitu podwieszanego

 1. Po pierwsze konieczne jest, aby położyć okablowanie.
 2. Następnie należy wykonać układ sufitu.
 3. Korzystanie z otworu wiertniczego w arkuszu zrobić. Jeśli wbudowana lampka będzie miał kwadratowy konfigurację, należy użyć wyrzynarki.
 4. Ciągnąć kabel w szczelinę wykonaną. Nie zapominaj, że to musi być pre-de napięciem.
 5. Kabel na zewnątrz.
 6. Następnie podłącz kabel do lampy.
 7. Blokada uchwyt zamontowany w otworze. W tym celu należy użyć zacisków sprężynowych, które znajdują się bezpośrednio na obudowie oprawy.
 8. Następnie trzeba wstawić światła lampy żarówki.
 9. Umieścić gotowego dekoracyjną strukturę pierścieniową.

Jak zainstalować lampę na suficie

Zainstalować lampę w suficie podwieszanym można na własną rękę, ale muszą przestrzegać podstawowych zasad bezpieczeństwa. Do montażu potrzebne lamp, opraw oświetleniowych, karmić tulei prowadzącej do kabli połączeniowych, taśmy izolacyjnej i przełącznika.


Należy zauważyć, że jest to pożądane stosowanie lampy z 40 watów. W przeciwnym wypadku, źródło światła będzie ogrzewana internecie i może uszkodzić strukturę.

Montaż przeprowadza się w następującej kolejności:

 • Najpierw trzeba rozprowadzać przewody i je naprawić.
 • Następnie decyduje o miejscu mocowania źródła światła. Jednocześnie uwzględnia szwy miejsce proleganiya.
 • Następnie wywiercić wymaganą średnicę. Należy zauważyć, że średnica otrzymanych szczeliny musi być nieco mniejsza od średnicy zewnętrznej krawędzi oprawy.
 • Przez otwory ciągnąć drutu.
 • Na cięcia podłużnego drutu i taśmy pętli. Do podłączenia lampy należy zastosować 2-przewodowy, których długość nie powinna przekraczać 12 cm.
 • Przytrzymaj jeden koniec przewodów w terminalu.
 • Zamocować uchwyty do rozciągniętej płótnie z nawiasami.
 • Następnie podłącz kabel zasilający do struktury.
 • Zainstalować żarówkę.
 • Następnie przetestować projekt. Nie zapomnij terminowe izolację odsłoniętych przewodów.

Dokonywanie sufit oświetlony własnymi rękami

W tym obrazie przedstawia elementy służące do mocowania osprzętuW tym obrazie przedstawia elementy służące do mocowania osprzętuPrzed podłączeniem do podświetlenia sufitu stretch trzeba wybrać miejsce opraw mocujących. Należy pamiętać, że montaż takiej konstrukcji przewiduje produkcji pudełek płyt gipsowo-kartonowych. Jednak jest to możliwe do przeprowadzenia połączenia oświetlenia bez użycia przewodów.

W produkcji płyt gipsowo-kartonowych pudeł uwzględniać pewne niuanse:

 1. Wysokość tej konstrukcji nie powinna być większa niż 20 cm w stosunku do sufitu.
 2. Dolną granicę polu trzeba koniecznie pchać do przodu na 7-9 centymetrów.
 3. oświetlenie LED powinny być zainstalowane na dnie niszy.

Oprawa oświetlenia Algorytm na suficie bez użycia skrzynek:

 • Zaznaczyć miejsce montażu.
 • Narysuj linię wokół obwodu płótnie.
 • Dołączyć taśmy LED z roztworu kleju.
 • Jeśli napięcie powierzchniowe bielonych tkanin, przywiązują się do swoich nieszlachetnych rogach.

Jak zainstalować lampę w sufitach podwieszanych zainstalowanych na profilu

Istnieje również pokazano wyraźnie, jak wyglądać sufit z wbudowanymi światłamiIstnieje również pokazano wyraźnie, jak wyglądać sufit z wbudowanymi światłami

Lampa, zamontowana na profilu, szeroko stosowane do dekoracji biura. Źródłem światła dla takich wzorów używać świetlówek. Jednak taka struktura może być stosowana do dekoracji salonu czy sypialni.

Jeśli chcesz wybrać urządzenie, które nie spowoduje ostrych cieni i odblasków, dać pierwszeństwo opraw rastrowych wyposażonych barów biparabolicheskoy.

Instalacja takich struktur w następującej kolejności:

 1. Najpierw trzeba znaleźć odpowiednie miejsce dla lamp montażowych. Te miejsca należy dołączyć dodatkowe zawieszenia profilu.
 2. Po tym, wykonać okablowanie ze skrzynki przyłączeniowej.
 3. Zainstalować płytek w miejscu, w którym chcesz zainstalować oświetlenie.
 4. Jeśli to konieczne, wyciąć nadmiar płytek przy użyciu pilnik do paznokci lub piłę.

uchwyty do montażu w sufitach podwieszanych (wideo)


Jak widać, aby przeprowadzić instalację oświetlenia dla sufitu podwieszanego jest prosta. Wystarczy, aby osiągnąć prawidłowe okablowanie i odebrać niezbędne materiały. Przy wyborze metody odnoszą się do oświetlenia wnętrz. Jeśli pokój jest w stylu minimalizmu, harmonijnie dopasować podświetlenie LED. W innych przypadkach, jest bardziej celowe użycie wpuszczane oprawy oświetleniowe lub bitmapy. Nie zapominajmy, że przed rozpoczęciem prac należy odłączyć przewód i dokonać wstępnej układ.

uchwyty do montażu w sufitach podwieszanych (foto)

1 51 7aea0c78058c82d3b922c677303d5c77 80ffbd38 0130 2185 3649b6f68c1dc7d4ea808d90e9297237 1830050d208ad23234750eea1fdde297 845664709 aaa6bbd33754cb9a5a1167480c0fb19e

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 6 = 4

map