Oprawa sufitowe Armstrong

Oprawa sufitowe Armstrong

12 October 2017Oprawy sufitowe Armstrong przestrzeni sufitu ozdobić każde pomieszczenieOprawy sufitowe Armstrong Sufit zdobią każdą przestrzeń pomescheniyaV obecnie Oprawy sufitowe Armstrong są bardzo popularne. Dlaczego? Tak, bo to jest modne i bardzo wygodne: łatwy montaż i niski koszt. Ponadto światła te mają doskonałą wydajność.


Jakie są światła na suficie Armstrong LED

Każda oprawa sufit Armstrong wygodne, że jest już prefabrykowany struktura podaży kontrolera i zasilania - są one ukryte bezpośrednio za dyfuzorem. Oznacza to, że takie ubezpieczenie może być bezpośrednio podłączony do sieci przy napięciach 220 Volt AC. Ponadto światła te są wyposażone w chłodnicy. Działa po prostu ten sam dyfuzor, ponieważ nie jest wykonany ze szkła, aluminium lub podobny w jego parametrów technicznych materiałów.

Firma produkuje także tzw panele LED, które są najlepszym wyborem do zdobienia systemu oświetlenia biurowego. Ich główną zaletą - duża światło obszar pokrycia, efektywność energetyczna, wysoka częstotliwość blask (która tworzy minimalne zmęczenie oczu) optymalnie dobrane gęstość i jasność strumienia świetlnego. Naturalnie, lampy w tych lamp są zdejmowane, ale bez że pracowali przez 5 lat w służbie czynnej.

Panele LED są łatwe do zainstalowania, ekonomiczne, nie trzeba zachować szczególną ostrożnośćPanele LED są łatwe do zainstalowania, ekonomiczne, nie trzeba zachować szczególną ostrożność

Armstrong produkuje również modele lamp, które są wbudowane w sufit. Ich montaż na ogół nie stanowi coś skomplikowany, ponieważ wymiary tych płyt - poziom (na przykład, od 60 do 60 centymetrów, co odpowiada standardowych profilach rozdzielania w suficie podwieszanym).

Razem kluczowe zalety opraw Armstrong:


 • Stosunkowo niski koszt;
 • W połączeniu ze sterownikiem, transformatora i zasilacza;
 • łatwy montaż;
 • możliwe jest sterowanie mocą, pilot zdalnego sterowania;
 • Długość (średni czas każdej lampy LED - około 30-60 tysięcy godzin, który jest prawie 20-30 razy większa niż standardowe lampy żarowe).

raster Lampa wpuszczana w sufit Armstrong 600x600: Cel i korzyści

Raster Oprawa przeznaczona jest do 600x600 sufitów podwieszanych. Jest osadzony bezpośrednio na głębokości 20 cm, mogą być połączone z siecią 220 woltów.

Kluczową zaletą, że jest różnica - obecność kilku krawędziach o gładkiej powierzchni, co zapewnia optymalne rozłożenie strumienia oświetlenia wokół pomieszczeń biurowych.

Oprawy rastrowe mogą być stosowane w każdym rodzaju konstrukcji podwieszonychOprawy rastrowe mogą być stosowane w każdym rodzaju konstrukcji podwieszonych

 Nawiasem mówiąc, ta sama funkcja jak żebra częściowe usunięcie nadmiaru ciepła. Bardzo lekki - bar, który jest przymocowany do sufitu kapitału za pomocą śrub lub kotew (choć nawet na pasach mogą być przechowywane).Czasami te lampy zamontowane lampy fluorescencyjne, ale ich właściwości są znacznie gorsze niż w podświetlenie LED. I pobór prądu - znacznie więcej. Ich jedyną zaletą - mniej ciepła, ale potrwa znacznie mniej. fluorescencyjny Standardowy czas pracy (które ludzie często określane jako „oszczędzania energii”, choć nie jest to do końca poprawne) Lampy - 10-15 tysięcy godzin. W tym przypadku, jasność po 5000 godzin zostanie zmniejszona.

Razem oprawa 600 600 jest wymagane w następujących przypadkach:

 • Układ oświetlenia w biurze;
 • potrzeba pokrycia dużego strumienia światła obszaru;
 • stworzyć energooszczędne oświetlenie rozproszone (np oświetlenie ulicy).

Panel LED do sufitów Armstrong: montaż i podłączenie

Panel LED mocowanie Armstrong mogą być wykonywane na kilka sposobów. Najprostszy z nich - to banalne dokręcania śrubami do sufitu kapitałowym. Ten projekt będzie i pozostanie dobrze i wytrzymują nawet najsilniejsze wibracje. Standardowa moc panel - 4x18 (czyli w 4 rzędach lub 4 diod LED, z których każda zużywa 18 watów).

Panel montażowy schemat diodaPanel montażowy schemat dioda

Jeżeli panel jest osadzony w stropie, to zaleca się, aby poradzić sobie z jego połączenia na etapie układu warstwy płyt gipsowych. W ten sposób będzie możliwe, aby ukryć wszystkie przewody i nie trzeba ponownie przeanalizować część zawiasach. Montaż odbywa się za pośrednictwem profili metalowych (poprzeczne lub podłużne - nie ma znaczenia). W razie potrzeby można go usunąć, ale do tego nie jest zalecany pokrywę panelu tylnym oświetleniem, jak odpływ ciepła zostanie przerwane.

Jeśli chodzi o panele o wysokiej mocy, które zużywają około 60 watów lub więcej, to z pewnością prowadzić do uszkodzenia elementów LED.

Jeśli chodzi o łączność, wszystko jest bardzo proste - zrobić eyeliner do 220 woltów przez dowolnego przełącznika (może być zdalnie sterowany). Są światła na Armstronga, nie są ustawione domyślnie lub zasilacza lub sterownika. W związku z tym zapotrzebowanie na ich instalację i montaż tych elementów. Mogą schować się za jakimś niszy lub bezpośrednio pomiędzy stolicą a sufitem podwieszanym.

Ze względu na swoje właściwości, Oprawy wpuszczane są idealne do oświetlenia biur i pomieszczeń przemysłowychZe względu na swoje właściwości, Oprawy wpuszczane są idealne do oświetlenia biur i pomieszczeń przemysłowych


Jeśli połączenie jest wykonane przez siebie, należy wziąć pod uwagę:

 1. Polaryzacja panelu związek i zasilania.
 2. Wymiary tego samego panelu (czyli grubość płyty zostały osadzone muszą być dostosowane do ogólnego poziomu bez jakichkolwiek szczelin lub wypukłości).
 3. Ograniczenie mocy cały panel (a nie każdy oddzielny element). Dla tych samych parametrów i zasilania wybraniu tylko konieczne rezerwy mocy (co najmniej 20 parametrów od rzeczywistej znamionowej).

Różnice Oprawy oświetleniowe Armstrong z innymi modelami

Mark Armstrong jest bardzo popularny ze względu na niezawodność i bardzo wysokiej jakości regulacji każdego z produktów. Oznacza to, że nawet jeśli chodzi o wbudowane panele, to nie powinien się martwić, że światło nie są one rozmieszczone równomiernie w całym pomieszczeniu. I z tym wszystkim - są one niezwykle wydajne energii, ponieważ używają w elementach oświetlenia diodami tylko amerykańskim wykonane. W nich - prawie 2 razy wyższą wydajność w porównaniu z podobnymi modelami produkcji chińskiej (które niezawodność nie może już pochwalić).

Jedną z istotnych różnic między Lampy Armstrong - ich wysoką konserwacji, tak że one służyć przez dziesięciolecia. Ponadto, lampy wbudowane w sufit wygląda bardzo eleganckie i kosztowne.

Sama konstrukcja jest składana, ale już sprzedawane z preinstalowanym zestawem gotowych zasilania i regulatorów. Oznacza to, że dla funkcjonowania urządzenia oświetleniowego tylko trzeba go zamontować na suficie i podłączeniu do sieci 220 woltów.

Armstrong lampy wyposażone w specjalnej ochrony i radiatorem, cichy, przyjazny dla środowiskaArmstrong lampy wyposażone w specjalnej ochrony i radiatorem, cichy, przyjazny dla środowiska


Producent produkuje i pojedyncze lampy, które mają mniejszą pojemność, ale będzie optymalny dla aranżacji oświetlenia nie jest dobre dla oświetlenia biurowego lub biur. Każdy z tych paneli ma element mocujący optymalną wysokość, to tylko dowodzi, jak odpowiedzialność producenta zastosowanie do wyrobów oświetleniowych.

Wszystkich zalet paneli LED od Armstronga obejmuje również:

 • najwyższej jakości;
 • niski koszt (na produkty firmy Philips);
 • konserwacji;
 • pod warunkiem, że zdolność do modernizacji - wymiana elementów oświetleniowych na bardziej wydajne.

Jest rzeczą naturalną, że ten typ oświetlenia mogą być wykorzystywane nie tylko w aranżacji biura, ale ive domu (z wysokości sufitu 3 metrów lub więcej), lub w produkcji. W tym ostatnim przypadku zaleca się, aby zamknąć światło ochronić siebie. Nie jest to wymagane w przypadku korzystania specjalny odporny na działanie zewnętrznych czynników panelu (na opakowaniu, klasa ochrony IP).

Instalacja lampa LED Armstronga (film)

A co najważniejsze - jest łatwy do zainstalowania. Z lampą LED instalacja tech obsłużyć każdego człowieka. Połączyć coś złego lub uszkodzenia - nadal nie będzie działać. Opłaca oświetlenie dość szybko - w ciągu 1-2 lat. 

LED Oprawy dla sufit Armstrong (foto)

8cf0f41a1af8f72676b24023134bb8a7 24 48 76de1141b7d57bf08a93d5ec0e132245 3 5252 864870628 04005 1445351349689656264fb5a862a 1968227777

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

26 − = 25

map