Opis modyfikacje szafa w korytarzu

Opis modyfikacje szafa w korytarzu

12 October 2017Dokonaj korytarz praktyczne i wygodne mogą korzystać z piękną szafęDokonaj korytarz praktyczne i wygodne mogą korzystać z piękną Centrala kupeEto wcześniej, gdy nie ma czegoś takiego jak szafy i prawie nie było, trudno myśleć o tym, jak ustawić meble tak, aby nie uczynić częścią ciasne przechowywania mały korytarz. Wbudowany w meble były rzadkie, nabyte głównie Headset (ściana), nie zawsze spełniają wymagania właściciela mieszkania. Ale wbudowane szafy stały się rewolucja w rozliczaniu korytarze.


Co jest wbudowany w korytarzu

W mieszkaniu lub w domu prywatnym może być korytarze i korytarze, z niszy czy coś takiego - te projekty nie jest rzadkością w przypadku planowania miejscowego. W niektórych apartamentach w długim wąskim korytarzu bezpośrednio zintegrowany szafie posiadające szczególną wypełnienie wewnętrznej. I nie zawsze wyposażony jest w układ właściciele szczęśliwy.

Przy wyborze szafa wnękowa, należy rozważyć wewnętrzny korytarzPrzy wyborze szafa wnękowa, należy rozważyć wewnętrzny korytarz

Wystarczy utworzyć nową szafę, a tym samym do zmiany wizerunku korytarzu. Opcje nie są ograniczone do szafy, ale lepiej to pomysł dzisiaj, być może, nie wymyślić. Szafa wnękowa i może być na zawiasach drzwi, ale w tym samym Chruszczowa nie jest bardzo wygodne.

Ponieważ jest bardziej logiczne, aby rysunek, patrząc na różnych obwodów i niedrogo szafa dopasować swoją zawartość. To będzie szafa wnękowa, która jest trudna do następnie zdemontować. Jeśli planujesz przenieść ciągu najbliższych kilku lat, myśleć o tym, że obudowa jest prawdopodobne, aby pozostać w mieszkaniu.

Czy naprawa: szafa wnękowa w korytarzu

Plus, takich mebli jest wyjątkowo więcej. Co najważniejsze, wykonane na zamówienie meble doskonale zintegrowany układ swojej korytarzu. Nie jest tajemnicą, że istnieją korytarze i korytarze, które są kontynuacją niektórych potraw. Kiedy wolny przedpokój i mała kuchnia sama lodówka może być w korytarzu. A następnie w podstawowe meble nie jest tak dużo miejsca.


Zaletą jest to, że szafa pozwala przechowywać wiele rzeczy w korytarzuZaletą jest to, że szafa pozwala przechowywać wiele rzeczy w korytarzu

Zalety wbudowanych szaf:

 • Ponieważ są one wykonane na zamówienie, po czym zamknął je każdej niszy i dowolny kąt, który jest trudny do znalezienia sklepów meblowych.
 • Szafa pojęcie stworzone specjalnie dla Twoich potrzeb - co będzie antresola, ile półek tego samego gatunku, jak - inne. W rzeczywistości, w korytarzu jest wygodny i niewielki pokój, ukryty za piękną fasadą.
 • Jeśli prawidłowo ustawione taki przypadek, to zamknąć pewne wady w pomieszczeniu, może systemy łączności.

Racjonalne wykorzystanie każdy cal przestrzeni, ile „drzwi” do szafy, ty decydujesz. Określony przez Ciebie i długość i głębokość szafy i elewacji. Specjalna konstrukcja może być wszystko - czasem całkowicie lustra. Można zobaczyć próbki, lub stworzyć coś własnego.Nowoczesne drzwi do szafy w przedpokoju

Jest uważany za najbardziej praktyczne drzwi przesuwne. Mechanizm ruchu jest taki, że nie kradną w tym miejscu powierzchni użytkowej. w „rasposh” styl drzwi, zbyt złe, ale jeśli jest wąski korytarz, to jest bardzo niewygodne do ich otwierania / zamykania kilka razy dziennie.

Optycznie powiększyć mały korytarz w mieszkaniu mogą korzystać z stylową szafę z lustrzanymi drzwiamiOptycznie powiększyć mały korytarz w mieszkaniu mogą korzystać z stylową szafę z lustrzanymi drzwiami

Coraz bardziej popularne są lustrzanymi drzwiami. Nie jest to koniecznie ciągły gładkie powierzchnie lusterek może być teksturowana z różnych elementów dekoracyjnych płytek. Dlaczego lustrzanymi drzwiami są popularne? To proste - korytarze nie są zwykle najbardziej przestronne i optycznie je powiększyć, potrzebujemy lustro.

Są to drzwi, które łączą wiele tekstur i materiałów, a tym samym osiągnięcia poczucia zmian wizualnych w pokoju.

Popularne winylu i drzwi, co jest główną zaletą - mała waga. To zapewnia proste paneli przesuwnych w otworze. Aby projekt był stylowy wygląd, wybrać piękną ramę aluminiową ramą i ścieżek.

Ciekawy design szafa wnękowa w przedpokoju

Tutaj ogromną liczbę opcji, które można po prostu zgubić. Może to być szafki z frontami z drukowaniem zdjęć, lub kombinacja drewnianych tekstury, lub promień szafy z ciekawymi wstawkami lustrzanych. Dziś nie ma wyraźny wymóg - na przykład szafy tylko w pastelowych kolorach. Zielony, czerwony, cytryna - to wszystko można zobaczyć w korytarzu.

Dokonaj korytarz interesujący i oryginalny pomogą piękne ubrania z nadrukami twórczych na drzwiachDokonaj korytarz interesujący i oryginalny pomogą piękne ubrania z nadrukami twórczych na drzwiach

Formy wbudowane szafy:


 • prostokątnym;
 • promień;
 • Rogu.

W pierwszej kolejności jest określana przez model szafy, a dopiero potem zdecydować, jakie materiały będzie to zrobione. Jeśli w jednej szafie, dwa lub więcej rodzajów drewna, trzeba wybrać kontrastowym kombinacje. Na przykład, różne lekkie złoty łączy się z ciemno czerwony. Bielonej odmiany połączeniu z ciemnymi odmian.

Przytulne wybudowane hale: fotografia, projektowanie

Gabinet dokonywania na zamówienie, możesz rozważyć jego treść „pod niego”. Gdzieś wieszaki i haczyki na płaszcze nie muszą chować się za drzwi, a potem po prostu z powrotem otworzyć szafkę. Lub obuvnitsa w szafie powinny być wielopoziomowy, robisz to w ten sposób remisu, a mistrz wykonuje.

Aby szafa w przedpokoju był funkcjonalny i praktyczny, proszeni są o pod uwagę nie tylko jego wygląd, ale również treśćAby szafa w przedpokoju był funkcjonalny i praktyczny, proszeni są o pod uwagę nie tylko jego wygląd, ale również treść

Są szafki z szufladami i szuflad wyposażonych w specjalny czujnik do łatwego otwierania. Wewnątrz obudowy można lampę LED. Wreszcie, najciekawsze opcje mogą wiązać się z przodu obudowy.


Najbardziej popularne, połączone fasady są podzielone na kilka grup:

 • klasyczny;
 • przekątna;
 • geometryczne;
 • fal;
 • Sektor.

Geometryczne elewacje są uporządkowane miejsca, fala - making rodzaj lekkości i gładkości sytuacji w korytarzu. Czasami właściciele wolą szafek, gdzie drzwi są stosowane do drukowania. Mogą to być obrazy kwiaty, ozdoby, wzory miejskich. Czasami nie jest przedstawiony, że ma coś wspólnego z tym sposób na życie podróżnika. Książka co najmniej Australia, choć London elewacji, nowoczesne mistrzów wykonać wszystko.

Sprawia, że ​​szafa wnękowa w przedpokoju (wideo)

Ich własne ręce, aby jakość wbudowaną szafa jest bardzo trudne, a dlaczego to zrobić, gdy istnieje tak wiele ciekawych, nowoczesnych, opcje budżetowe szafy. Wybór jest ogromny, i zawsze można tworzyć własne ustawienia.

Miłego wyboru!

Konstrukcja szafa wnękowa w przedpokoju (zdjęcie we wnętrzu)

511 6-4 11 min 23 6ad87281829fc9fea371b0dbfa7a379b 29 3299-53e3456592578 88df5c1e811a0a3dc72019019cd6 - dlya-doma-interera-shkafy-v-prihozhuyu 11180d1e1e223d1cb4fbcdd93a76d7b1 77413251

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

73 + = 77

map